» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1259 / 1489
»»

energetik ::

Se ti zdi? Če se danes/jutri zaključi nad ~29k, bi rekel da bo šlo še naprej gor. Če se zaključi dnevna na ~28k, bi pa jaz morda prodal.
Sicer sem za hec naredil zdj en trejd na 1h svečah, nabavil včeraj na 26,7k, čakam da rukne še malce gor danes/jutri in ta delež prodam. Vse ostalo imam pa itak dolgoročno na weekly, tam se je šele dobro začelo bi rekel.
vires in numeris

Mato989 ::

Veste nad čem sem od 2017 NAJBOLJ razočaran? Nad dejstvom da so praktično VSE crypto games ZA KURAC....

Edini crypto game ki ga igram in je pogojno ok, in ni scam, in je dokaj easy to start je Lost Relics... Tam sem tudi že nekaj zaslužil od grindanja...

Želel bi si več dobrih crypto iger.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XRPNERD ::

energetik je izjavil:

Se ti zdi? Če se danes/jutri zaključi nad ~29k, bi rekel da bo šlo še naprej gor. Če se zaključi dnevna na ~28k, bi pa jaz morda prodal.
Sicer sem za hec naredil zdj en trejd na 1h svečah, nabavil včeraj na 26,7k, čakam da rukne še malce gor danes/jutri in ta delež prodam. Vse ostalo imam pa itak dolgoročno na weekly, tam se je šele dobro začelo bi rekel.


Zdi se mi, da bo SPX prebil trendlinijo na dol in zaključil nižje od zadnjega low-a na 3800. Ne vidim nekih optimističnih razlogov zakaj bi odbil navzgor.
Medtem bo $ odbil gor, BTC bleed navzdol. V duhu bližajoče se recesije v USA zna SPX naredit low na 3200, t.j. cca 33% od ATH, kolikor je povprečen dump v recesijah. Sem gledal statistiko.
FED začne nižati obrestno mero, ker se začne dvigovat brezposelnost in nižat inflacija, medtem smo v recesiji, SPX doseže dno, BTC mogoče tudi novega, FED neha nižat obrestno mero, razglasijo recesijo po tem, ko je je že konec.
Tako vidim za naprej ja.

Dtrader ::

Tole podpišem.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

IgorCardanof ::

Prevec ljudi pricakuje da gremo zdej dol, tko da pricakujem da gremo kr kontra.

Mato989 je izjavil:

Veste nad čem sem od 2017 NAJBOLJ razočaran? Nad dejstvom da so praktično VSE crypto games ZA KURAC....

Edini crypto game ki ga igram in je pogojno ok, in ni scam, in je dokaj easy to start je Lost Relics... Tam sem tudi že nekaj zaslužil od grindanja...

Želel bi si več dobrih crypto iger.


Jap, zaenkrat je res slabo. Ampak bo pa to en sektor, ki bo pomoje v prihodnosti vredu delal.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

ALGO se je končno zbudil... Haha, to bo veselje, ko bodo začeli pokati moji ljubljenčki. ALGO, ADA, IOTA, XLM...
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Senior Dev ::

Crypto games? Za igranje plačuješ s pravim denarjem, vabiš zraven nove igralce in potem imaš več možnosti da najdeš zaklad? Šolski primer poncija.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Mato989 ::

Par jokic ki bi radi da drugi upočasnijo da bodo oni napredovali na skrivaj v AI move along!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Jaz sem sicer že v penziji, ampak kolegom programerjem so šteti dnevi v kolikor se to ne ustavi. Najprej so seveda na vrsti manj kompleksne reči, na koncu pa ostanejo samo še tisti, ki programirajo AI, dokler AI ne začne programirati sama sebe.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

_wtf_ ::

Prebranac ::

Se malo manjka do dumpa...

https://slo-tech.com/novice/t813973#crta

Kripto mesi ::

kaj če bi se ti malo ugasnil, ker smo na 28k, pa prilezi iz svoje luknje ko bomo spet pod 20k

Prebranac ::

Kripto mesi je izjavil:

kaj če bi se ti malo ugasnil, ker smo na 28k, pa prilezi iz svoje luknje ko bomo spet pod 20k


Problem je, ker so niski volumeni...rsi previsok, kripto ni pokazal se nic zadnji mesec. Gospodarstvo je skoraj v riti, recesija se bliza. Ko bo 12k pa fsi v jok in na drevo.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

kaj če bi se ti malo ugasnil, ker smo na 28k, pa prilezi iz svoje luknje ko bomo spet pod 20k


Problem je, ker so niski volumeni...rsi previsok, kripto ni pokazal se nic zadnji mesec. Gospodarstvo je skoraj v riti, recesija se bliza. Ko bo 12k pa fsi v jok in na drevo.


RECESIJA!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Prebranac je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

kaj če bi se ti malo ugasnil, ker smo na 28k, pa prilezi iz svoje luknje ko bomo spet pod 20k


Problem je, ker so niski volumeni...rsi previsok, kripto ni pokazal se nic zadnji mesec. Gospodarstvo je skoraj v riti, recesija se bliza. Ko bo 12k pa fsi v jok in na drevo.

ni problema, samo tečen si kot driska

Karen ::

V bistvu se mi zdi presenetljivo kako je BTC postal "resilient" oz. odporen od zadnjega bull-a. Če sem še pol leta nazaj mislil, da bi v pravih okoliščinah mirno padel pod 5k, pa zdaj pol leta kasneje nisem več tako prepričan. Bi upal reči da tudi če se recimo jutri potopijo Binance, ne bo padel pod 5k. To pa mu na nivoju kredibilnosti daje neko težo (se pravi če imaš za razporediti svoje prihranke z neko pametno distribucijo tveganj, je lahko zanimiv del portfelja, poleg recimo zlata, delnic ipd. - seveda ne all-in gambling).

PrihajaNodi ::

5 k je samo atomska bomba pa konc elektrike mozno. Covid ga je do 3 porinu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

PrihajaNodi je izjavil:

5 k je samo atomska bomba pa konc elektrike mozno. Covid ga je do 3 porinu.


Pa še če bomo brez elektrike ostali bo folk hashe računal s svinčnikom na list papirja :))

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

kaj če bi se ti malo ugasnil, ker smo na 28k, pa prilezi iz svoje luknje ko bomo spet pod 20k


Problem je, ker so niski volumeni...rsi previsok, kripto ni pokazal se nic zadnji mesec. Gospodarstvo je skoraj v riti, recesija se bliza. Ko bo 12k pa fsi v jok in na drevo.


Začetni nizek volumen ni ovira, da gre bitcoin precej nad 35k USD ali celo na ATH in še precej višje. Problem nastane kasneje... O tem sem že pisal pa ni noben verjel...

Money is mindset!

sumi666 ::

Če bi se binance potopile bi realno lahko padu do okoli 10 k usd ali še malenkost nižje... Pod 20 k usd pa res še dolgo časa ne bomo šli če sploh kdaj... ?

TheMentor ::

Kaspa currency naredila nor run v bearu. x100. Graf podoben btcju na začetku. Podoben launch. Menda tehnično najboljši POW L1. Zadeva zna konkretno na dolgi rok premešat karte pri btcju in ethru. Fundamentalno kovanc na nivoju btcja + še rešuje vse hibe btcja. Včeraj 65 milljonov volumna pa sploh še na nobeni pametni borzi ni. Če bodo tudi korekcije kot na btcju po 90% je tole mogoče eden boljših nakupov za naslednje par let. Ne pa ravno sedaj FOMAT notr. Ima potencial ogrozit tako btc kot ether, ker bo podpiral tudi smart contracte. Torej kombinacija Store of value zaradi zelo podobnih osnov kot bitcoin ter smart contract platforma zaradi programskih zmogljivosti kot ether. Zgleda pa, da trg še vedno preferira POW kot POS. Ko je v igri decentralizacija in security izgleda, da bo POW zmagovalec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

TheMentor ::

Satoshi last message on the forum December 12, 2010
https://bitkan.com/learn/what-is-satosh...

Yonatan Sompolinsky founder of KAS joined tweeter December 2010
https://twitter.com/hashdag?lang=en

Še en zanimiv thread
https://twitter.com/crypto_nic47/status...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

XRPNERD ::

BTC gre malo gor in že začnete srat tle z nekimi wannabe_flip_BTC.
Zakaj rabiš nas glede tega obveščat?
a) rabiš likvidnost?
b) rabiš potrditev?
c) nam želiš da smo bogati?

TheMentor ::

XRPNERD je izjavil:

BTC gre malo gor in že začnete srat tle z nekimi wannabe_flip_BTC.
Zakaj rabiš nas glede tega obveščat?
a) rabiš likvidnost?
b) rabiš potrditev?
c) nam želiš da smo bogati?


Mislim, da si s tvojo likvidnostjo ne bom kaj dosti pomagal :)

Ne se dat motit. Ti samo riši svoje support, resistance pa kanale na btcju pa sp500. Nove tehnologije pa prepusti drugim, če niso zate. Bomo ti sporočili kdaj bomo potrebovali tvoje kanale na KAS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

jedateruk ::

CZ je ukinil 0% maker fee za BTC/BUSD, zdaj je tak fee za par BTC/TUSD. Se vem zdi pametno kupovati TUSD? Market cap in volume ima dosti nižje kot BUSD. Bi bilo bolje, če bi si CZ izmislil USDT ali USDC za 0% maker fee.

IgorCardanof ::

jedateruk je izjavil:

CZ je ukinil 0% maker fee za BTC/BUSD, zdaj je tak fee za par BTC/TUSD. Se vem zdi pametno kupovati TUSD? Market cap in volume ima dosti nižje kot BUSD. Bi bilo bolje, če bi si CZ izmislil USDT ali USDC za 0% maker fee.


Dolgorocno se mi zdi, da ima potencial vsaj za kak x2 v bear marketu. Ce bi bili v bullu, bi bilo drugo. Takrat bi ze ob najavi listing novice kovanec poletel visoko gor.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

To je samo mala korekcija pred bullom. By nodi

Sicer pa gdor ne verjame si lahko v ekonomskih knjigah na šoli gustava šiliga prebere o nizkem mcju in sorazmernosti z volatilnostjo, ko vun pobere miliarde kit kot je sailorček, cz ali musk...

PrihajaNodi ::

Folk zgubla denar zarad tebe. Dola gre v papir
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Folk zgubla denar zarad tebe. Dola gre v papir


Kako izgublje, če pa nea vlagajo? A misliš navidezne tusd in busd?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Ljudem ki te berejo povzročaš oportunitetne stroške! Ker niso vložili na 15k tolčejo zgube. Baraba si
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Ti malo mešaš oportunitetne stroške in oportunitetne dobičke. Ne moreš imeti izgube, če v nekaj nisi vložil.

PrihajaNodi ::

Sej glih to je problem! Ker ga berejo pol pa ne vložijo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

US government to sell 41,500 #Bitcoin  ($1.18 billion) connected to Silk Road, in four batches this year.
I’m out.
:3

dope1337 ::

To bo najverjetneje otc in ne bo prav veliko vplivalo na ceno. Dvomim, da jih bodo dumpal na prostem trgu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

ViperR ::

Zna bit kar zanimivo, če se pojavi kakšen nov player med kupci. Za vse, ki bi radi vstopili je to perfektna priloznost.

dope1337 ::

dope1337 je izjavil:

To bo najverjetneje otc in ne bo prav veliko vplivalo na ceno. Dvomim, da jih bodo dumpal na prostem trgu.


Mogoce sem se zmotil xD Pravkar zasledil, da jih zelijo dumpat na prostem trgu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

US government to sell 41,500 #Bitcoin  ($1.18 billion) connected to Silk Road, in four batches this year.


To ni nc. Na ceno ne bo vpliva
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

US government to sell 41,500 #Bitcoin  ($1.18 billion) connected to Silk Road, in four batches this year.


To ni nc. Na ceno ne bo vpliva


Da ti nea razpoci anus knedl od fsega nakladanja.

hamez66 ::

PrihajaNodi je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

US government to sell 41,500 #Bitcoin  ($1.18 billion) connected to Silk Road, in four batches this year.


To ni nc. Na ceno ne bo vpliva



Malo bo, ker bo telih 40k bitcoinov + nekaj od MtGoxa.

Verjetno bo res OTC ja.. kot je bilo v preteklosti, ko je Tim Draper kupil 30k bitcoinov po 600$ vsakega... in je potem cena bitcoina padla na 200 oz še malo manj na dnu.

PrihajaNodi ::

To od Mtgoxovega dumpa pa kitajskega bana kripta se goni vsako leto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

PrihajaNodi je izjavil:

To od Mtgoxovega dumpa pa kitajskega bana kripta se goni vsako leto.



Jah ne, za MtGox se je vedelo, da še dolgo ne bo coinov, no letos naj bi jih končno dobili.

dope1337 ::

Justin Sun to the rescue!

Najbrž bo namen US gov vseeno čimvečji vpliv na trg, se pravi bodo po vsej verjetnosti dumpal na prostem trgu, tako kot prvih 10k, ki so jih že prodali 14.3.2023
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

Veste kaj bo? En leg gor med 32 - 35 k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

dope1337 je izjavil:

Justin Sun to the rescue!

Najbrž bo namen US gov vseeno čimvečji vpliv na trg, se pravi bodo po vsej verjetnosti dumpal na prostem trgu, tako kot prvih 10k, ki so jih že prodali 14.3.2023



haha, zgleda živim v nekih drugih časih :D

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Resno....hepan misli, da bo z volumenom btcja iz novembra 2022 ko je bil 15 k dosegel ath? Malo morgen pubec.

MaticSLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/historical/20...

Se pomnite?


Zclassic v top 100 ;((


Kaksna je bila tvoja zgodba z ZCLjem? Kje si ga sploh najdel in kako si potem zaje*al penzijo?

PrihajaNodi ::

MaticSLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/historical/20...

Se pomnite?


Zclassic v top 100 ;((


Kaksna je bila tvoja zgodba z ZCLjem? Kje si ga sploh najdel in kako si potem zaje*al penzijo?


Zcl sam kupil v startu za nekih 2 jurja evrov pa prodal za 1.300 z izgubo en teden po tem bi mel 130 k al 180 k me je na rit vrgl. Podobna zgodba z xvg in njihovim wraithom…
Takrat je res pumpalo pa delalo donose. Tole zdj gre pa x5 maksimum.
Btw zcl je imel podobno ozadje kot BTC private fork. Creig Reighton scamer je ogromn pokasirov. Nasi z iconijem se skrijejo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Senior Dev je izjavil:

Če BTC jutri prebije 30k, gremo po Lambo!


Seveda pričakujemo sliko le - tega, tukaj na slo tech :D hihi
««
1259 / 1489
»»