» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1252 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

To kar ti brbljaš o Tethru je fud že od začetka kripta. O poglej BTC 27.5K. A bo šlo čez 30k do konc marca warkraft?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

No, pa saj boš videl Nodi, kako zelo se motiš. Boš videl.

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

No, pa saj boš videl Nodi, kako zelo se motiš. Boš videl.


16 K>? 12K? Kje prodajate ženo in otroke? Kje ledvice?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Zelo lepo kaže z bitcoinom, čudovito. Če prebije v naslednjem tednu 29-30k USD, bo to potrditev z veliko verjetnostjo, da se bliža polet nad 35k USD.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Tak lep dan zunaj, ti pa linije po grafih rises? NGMI.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Smo vnovčili kaj dobičkov na ta lep poletni dan?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Zakaj, če praviš da bo šlo gor?

PrihajaNodi ::

Ma je vseen kul. V sloveniji lahko miljoncek skerisiras pa noben nc ne prasa. Neki mors met od lajfa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Siso ::

Kaj je to, en fakin kazino,10 gor 10 dol 20 ke 18 sem.3 gor 8 dol,kupi srečko
...

A je se bull ,al so se że premislili

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

merlin2 ::

Tisti ki ploskate Nodiju vam bo tale zelo všeč.

Mene ne gane niti 0,005%

Odločitev v kaj vlagate je vaša in tako edino pravilna.

Nodi. Boš sedaj prodal mamo, psa in mamin flet, mogoče obe ledvici, in jih potem odkupiš nazaj?

:D

"BREAKING: Balaji Srinivasan Says Hyperinflation Happening Now, and Makes Million-Dollar Bets on #Bitcoin Price Exceeding $1,000,000 in 90 Days.

Srinivasan is an angel investor, tech founder, and a Wall Street Journal bestselling author. He was also the former CTO of Coinbase and a general partner at Andreessen Horowitz (A16z)."

8-)
Lp

Apofis ::

Men tole bolj zgleda da bo bloody monday...

Prebranac ::

Rdeci ponedeljak, rdeci dildo, pogrom, bartov anus.. kakorkoli obrnate smo f riti. Rasti je konec. Momentum popusca. Samo 20 miliard so ribice vnesle z bank..

Prebranac ::

kopriwa ::

merlin2 je izjavil:


"BREAKING: Balaji Srinivasan Says Hyperinflation Happening Now, and Makes Million-Dollar Bets on #Bitcoin Price Exceeding $1,000,000 in 90 Days.

Srinivasan is an angel investor, tech founder, and a Wall Street Journal bestselling author. He was also the former CTO of Coinbase and a general partner at Andreessen Horowitz (A16z)."
8-)
Lp

Z vsakim podobnim genijem kot je tale čez 90dni izmenjam 1BTC (moj) za 1 milijon $ (njegovih). Podpišemo pogodbo še danes oz. jutri in roka.

PrihajaNodi ::

Btc je bil barejen s tem namenom da zasciti malega cloveka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Ponedeljek ne bo tako pomemben, bolj bo sreda: https://www.businesstoday.in/markets/ma...

PrihajaNodi ::

Btc je sel iz 45 usd na 250 ko je Lehman brothers propadu. Mamo se ornk velik prostora za rast
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

BUSD res crkuje, količina prometa (marketcap) je zdaj najmanjša v 2 letih. https://messari.io/asset/binance-usd/ch...

Kripto ::

Bitcoin je v zelo lepi poziciji in zelo lepo kaže. Zelo velika verjetnost je, da se zgodi polet nad 35k USD v prvi polovici letošnjega aprila. Še posebej, ker so se pojavili "game changerji" v finančnem svetu.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Prebranac ::

jedateruk je izjavil:

BUSD res crkuje, količina prometa (marketcap) je zdaj najmanjša v 2 letih. https://messari.io/asset/binance-usd/ch...


To res nije dobro. Katastrofa na vidike...pubeci čas je za izstop. Faza nodijeve akomulacije je končala.

https://blockchain.news/news/binance-re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

https://www.theguardian.com/business/20...

https://www.dw.com/en/troubled-bank-sto...

Scholz says no 'danger' of new financial crisis
Despite the market volatility, German Chancellor Olaf Scholz told business daily Handelsblatt Friday that he doesn't believe that Europe is heading for a crisis.

"I don't see that danger," Scholz said, adding that deposits are safe. "We live in a completely different time," he told the paper, referring to comparisons with the 2008 financial crisis. Scholz is also a former finance minister.

Meanwhile, Reuters reported Friday that supervisors at the European Central Bank (ECB) saw no contagion for eurozone banks from the turmoil.

A source told the news agency that members of the Single Supervisory Board were told deposits remained stable across eurozone banks. Exposure to Credit Suisse was said to be immaterial.

The meeting -- a reaction to rapid developments in the banking sector and market jitters -- was the second of its kind this week.

Despite the reassurances, investors are betting that banking jitters would rein in the ECB's ability to raise interest rates much further after the central bank hiked by 0.5% on Thursday.


HAHAHAHAHHA

Austria's Holzmann says ECB rates could go above 4%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

jedateruk je izjavil:

BUSD res crkuje, količina prometa (marketcap) je zdaj najmanjša v 2 letih. https://messari.io/asset/binance-usd/ch...


To res nije dobro. Katastrofa na vidike...pubeci čas je za izstop. Faza nodijeve akomulacije je končala.

https://blockchain.news/news/binance-re...


Bolje bi bilo, da si tiho.
Če bi tebe poslušal, bi bil sedaj globoko v minusu in brez kojnov. Tako pa k te nisem sem že na 0 oziroma malce v plusu.

TheMentor ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btc je sel iz 45 usd na 250 ko je Lehman brothers propadu. Mamo se ornk velik prostora za rast


tole si pa mim usekal...razen, če trollaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

BorutO ::

:D poznam to zadevo... Ko sem prvič prišel sem gor, so mi samo govorili, da naj vlagam samo v bitcoin, etherium, pa še kakšen coin v njunem rangu... Ker jih nisem poslušal, sem vložil v shitcoine, s katerimi sem si lahko v miru kupil hišo in avto. :) če bi jih poslušal, bi isto bil v minusu ali pa v par 100eur plusu. In zaslužil sem veliko več kot nekateri največji geniji tu gor, ki že dolga leta mučkajo v kriptu.

Delaj po svojih čutih. Tega in podobnega foruma ne beri oz. ne išči nasvetov tu gor, ker itak noben ne ve kaj se bo zgodilo čez eno uro. :)

Prebranac ::

wilbur je izjavil:

Prebranac je izjavil:

jedateruk je izjavil:

BUSD res crkuje, količina prometa (marketcap) je zdaj najmanjša v 2 letih. https://messari.io/asset/binance-usd/ch...


To res nije dobro. Katastrofa na vidike...pubeci čas je za izstop. Faza nodijeve akomulacije je končala.

https://blockchain.news/news/binance-re...


Bolje bi bilo, da si tiho.
Če bi tebe poslušal, bi bil sedaj globoko v minusu in brez kojnov. Tako pa k te nisem sem že na 0 oziroma malce v plusu.


SAm si si kriv. Kaj pa nea šortaš. Tudi meni boš kmalu izsplačal kripto penzijo v tej ponci shemi.

dope1337 ::

@Warkraft

Ko pa g. BorutO spregovori, si pa tiho, poslušaš in si delaš zapiske.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

:D poznam to zadevo... Ko sem prvič prišel sem gor, so mi samo govorili, da naj vlagam samo v bitcoin, etherium, pa še kakšen coin v njunem rangu... Ker jih nisem poslušal, sem vložil v shitcoine, s katerimi sem si lahko v miru kupil hišo in avto. :) če bi jih poslušal, bi isto bil v minusu ali pa v par 100eur plusu. In zaslužil sem veliko več kot nekateri največji geniji tu gor, ki že dolga leta mučkajo v kriptu.

Delaj po svojih čutih. Tega in podobnega foruma ne beri oz. ne išči nasvetov tu gor, ker itak noben ne ve kaj se bo zgodilo čez eno uro. :)


Jahta Borut, jahta?

Btw borut, kaj kupujes?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Nekaj denarja je Borut dobil od svoje slavne katre, tako bo lahko kaj kupil.

ViperR ::

Borut je tipičen primer degen gemblerja, ki fukne denar v nekp shibo in pol svetuje folku, da naj dela po "občutkih".

To je isto, kot da gre 37 folka na ruleto, vsak stavi eno cifro in pol tist k zadane govori kako moreš stavit.

PrihajaNodi ::

Zakajbsi tecen?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Moonboiz..lfg!!!
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Huh mogoce pa bo 250 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Zelo zelo lepo kaže z bitcoin pozicijo, čakamo konkreten momentum. Vse bližje smo trenutku za potrditev poleta nad 35k USD.

Money is mindset!

Klobasa ::

Exchange inflow je malo poskočil kako urico nazaj.

dope1337 ::

ViperR je izjavil:

Borut je tipičen primer degen gemblerja, ki fukne denar v nekp shibo in pol svetuje folku, da naj dela po "občutkih".

To je isto, kot da gre 37 folka na ruleto, vsak stavi eno cifro in pol tist k zadane govori kako moreš stavit.


Se vedno boljs kot Warkraft. Za par redov boljs.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Rossi V ::

na tem forumu niste vredni drugega kot Nodija.....

tako da....slabo se vam piše ;-)

glejte ,da vam roboti ne poberejo vseh dinarjev ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btc je sel iz 45 usd na 250 ko je Lehman brothers propadu. Mamo se ornk velik prostora za rast

V nogometnem žargonu bi si zaradi te izjave moral prislužiti rdeči karton in mesec dni prepovedi (počitka) v tej temi.

The bankruptcy of Lehman Brothers on September 15, 2008.

The word "bitcoin" was defined in a white paper published on October 31, 2008. It is a compound of the words bit and coin.

Initial release 9 January 2009

The cryptocurrency’s first significant price increase occurred in 2010 when the value of a single bitcoin jumped from just a fraction of a penny to $0.09

On July 17, 2010, its price jumped to $.09. Bitcoin's price rose again on April 13, 2011, from $1 to a peak of $29.60 by June 7, 2011, a gain of 2,960% within three months.

Rossi V ::

ViperR je izjavil:

Borut je tipičen primer degen gemblerja, ki fukne denar v nekp shibo in pol svetuje folku, da naj dela po "občutkih".

To je isto, kot da gre 37 folka na ruleto, vsak stavi eno cifro in pol tist k zadane govori kako moreš stavit.



te mal moti k je fuknil v ruleto ,zadel in to nisi bil ti.......jah lej vsaj veš ,da v kripto nimaš za burek

Mato989 ::

A smo zdaj na 25k plus al ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Jebe se Borutu. V Zadru pluje z barkačo in uživa s familijo. Warkraft pa kle na tabletih od histerije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

ViperR je izjavil:

Borut je tipičen primer degen gemblerja, ki fukne denar v nekp shibo in pol svetuje folku, da naj dela po "občutkih".

To je isto, kot da gre 37 folka na ruleto, vsak stavi eno cifro in pol tist k zadane govori kako moreš stavit.



Borut je tudi ene parkrat kupil shibo tocno na dnu na vzvodu in jo nato tudi prodal na vrhu in se vec, se shortal je z vzdvodom z vrha pa spet dol do podna.
Jahto, ki jo ima parkirano v splitu, si je definitivno zasluzil.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

*Zadru, Zadr mu je top. Razen če je šel na split. Sam je privez dražji tam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

gremo na 12 jurjof... ribice so zagrizle... fse vas bojo obrali...

jedateruk ::

Če imaš tako rad Messija, greš lahko gledati tekmo Barcelona - Real. Začne se čez pol ure.

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

gremo na 12 jurjof... ribice so zagrizle... fse vas bojo obrali...


Warkraft si to ti al si Merlak? Damjan Merlak?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

merlak je reko da gremo na 8jurjef potem pa gor. je pa res bil malo.... našnofan khm khm prehlajen.

PrihajaNodi ::

RIBICE SO ZAGRABLE
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jebe se Borutu. V Zadru pluje z barkačo in uživa s familijo. Warkraft pa kle na tabletih od histerije.


V resnici sta oba ista, sam en je imel srečo drugi pa ne.

Senior Dev ::

Borut si je izplačal samo 8 milijonov dolarjev, 90% kripta še vedno hodla.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
1252 / 1490
»»