» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1253 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Za 100 eur dolupil Ado
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wilbur ::

Zajebavaš?
100€?
:))

miha98 ::

Kak je z bitkojn? Lepo leti? So kakšne napovedi? Do kam bi naj šel? Če bo šlo tak naprej bom hitro pokril izgubo oz. minus... :D Je pa res , da samo bitkojn od vseh se najbolj premika navzgor....

mr_chai ::

Siso je izjavil:

Kaj je to, en fakin kazino,10 gor 10 dol 20 ke 18 sem.3 gor 8 dol,kupi srečko
...

A je se bull ,al so se że premislili


kaj se pritožuješ, miljonček skeširaj tako kot to pravi Nodi, pa ti bo lepo

PrihajaNodi ::

miha98 je izjavil:

Kak je z bitkojn? Lepo leti? So kakšne napovedi? Do kam bi naj šel? Če bo šlo tak naprej bom hitro pokril izgubo oz. minus... :D Je pa res , da samo bitkojn od vseh se najbolj premika navzgor....

250 k pol oa naprej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

BorutO je izjavil:

:D poznam to zadevo... Ko sem prvič prišel sem gor, so mi samo govorili, da naj vlagam samo v bitcoin, etherium, pa še kakšen coin v njunem rangu... Ker jih nisem poslušal, sem vložil v shitcoine, s katerimi sem si lahko v miru kupil hišo in avto. :) če bi jih poslušal, bi isto bil v minusu ali pa v par 100eur plusu. In zaslužil sem veliko več kot nekateri največji geniji tu gor, ki že dolga leta mučkajo v kriptu.

Delaj po svojih čutih. Tega in podobnega foruma ne beri oz. ne išči nasvetov tu gor, ker itak noben ne ve kaj se bo zgodilo čez eno uro. :)


In kaj bi sploh rad povedal. To, da si genij al srečen butelj ?

PrihajaNodi je izjavil:

miha98 je izjavil:

Kak je z bitkojn? Lepo leti? So kakšne napovedi? Do kam bi naj šel? Če bo šlo tak naprej bom hitro pokril izgubo oz. minus... :D Je pa res , da samo bitkojn od vseh se najbolj premika navzgor....

250 k pol oa naprej


A nisi par postov nazaj spraševal, če bo kdo kaj pobral profita ? Zdej te pa res ne razumem, po eni strani pobraš profit, po drugi pa si prepričan v tako rast Bitcoina. Cognitivna disonanca ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btc je sel iz 45 usd na 250 ko je Lehman brothers propadu. Mamo se ornk velik prostora za rast


Itak. Pa padu je takrat, ko je Hitler izvedel invazijo na Poljsko. :)) Eni mate mal datume pomešane vidm :))

PrihajaNodi ::

Ja, sej ne prodas vsega. Kaksen bombon si pa lahko privoscimo ane. Skratka, btcjeva rast iz 45 na 250 se je zgodila v casu kriz bank
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sej ne prodas vsega. Kaksen bombon si pa lahko privoscimo ane. Skratka, btcjeva rast iz 45 na 250 se je zgodila v casu kriz bank


Lehman Brothers Collapse - Sep 14 2008
Inital Release of BTC Blockchain - Jan 9 2009 , On July 2010, bitcoin began trading at US $0.0008

Kot zanimivost, če bi zapravili Julija 2010 samo 1 dollar za nakup btcjev, bi jih dobili 1250. In bi danes bili vredni 35 miljončkov USD

PrihajaNodi ::

Maja, sej bi lahko tud tulipane kupoval in bogateli
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sej ne prodas vsega. Kaksen bombon si pa lahko privoscimo ane. Skratka, btcjeva rast iz 45 na 250 se je zgodila v casu kriz bank


Lehman Brothers Collapse - Sep 14 2008
Inital Release of BTC Blockchain - Jan 9 2009 , On July 2010, bitcoin began trading at US $0.0008

Kot zanimivost, če bi zapravili Julija 2010 samo 1 dollar za nakup btcjev, bi jih dobili 1250. In bi danes bili vredni 35 miljončkov USD


Zato pa sam vlagam rv Ado, ker ce bo enkrat 100 dolarjev za komad je tudi 100 eur vlozka dovolj danes
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MaticSLO ::

Kdo sploh je ta Borut? A to je Nodijev uspesen alter ego?

PacificBlue ::

Ne, to je IRL person. Eden prvih, ki je kupil Shibo, takrat ko je shilal Elon Musk. The rest is the history. Shiba Inu je postala top meme coin, Borut pa je zaslužil vrtoglave zneske in danes uživa s svojo jahto po Jadranu.
I’m out.
:3

Prebranac ::

BorutO je izjavil:

haha :D ... jaz mam ogromno teh shitcoinov pokupljenih od cene 0,00000x dalje ... tako so poceni, da ... samo upaš, da kdaj pride do 0,001 :P
Škoda mi je edino, da takrat, ko je še shiba bila najcenejša od vseh coinov, nisem kupil za maksimalno vsoto ... mislim, da je to 90mrd coinov :P ... Sem bil 100%, da bo zelo zrasla, pa mi je vseeno bilo tistih 580 dolarjev škoda, da bi jih kupil max število ... zdaj bi že imel 30k samo tega coina ... Bom pa čakal naslednji coin.


PA smo te dobili lopof lažnjivi. Niti za posrano octavio nimaš knedelj...

BorutO je izjavil:

Fantje, a ownate kaj SHIB coinov? Jaz jih imam milijardo, profit pa že skoraj 3000 dolarjev. :)


A si si kupil novo posteljo v Obiju?

BorutO je izjavil:

Fantje .... mislite, da bi prišel do lepega profita vsakič? Kupim za 0,000013 shibo na hotbitu (po nekem čudežu), potem prenakažem coine na binance, pa jih tam prodam po 0,000021 ... denar prenakažem na hotbit in tam kupim spet hotbite po nekje isti ceni 0,000013? :D

https://www.hotbit.io/exchange?symbol=S...
https://www.binance.com/en/trade/SHIB_U...

kaj mislite ... bi s feeji in vsemi bil še vedno v plusu? par sto dolarjev?


Mađioničar se igra s stotaki.

BorutO je izjavil:

oracle je izjavil:

Seveda se ustvarjalci zavedajo tega. Celo večina kupcev/trejderjev se tega zaveda (ali pač?). Ampak potem pride BorutO, ki pričakuje dolgoročni (večletni) uspeh Shibe. In to ne v obliki upanja, ampak 100% prepričanja.8-O


Jap ... Vsak ima svoje sanje. :)

saj pri shibi hočem še samo, da se še ena ničla odstrani, pa pride tam okoli 0,0004, pa imam že eno hišo ... več ne rabim ... ;)


Nič ni od hiše knedlej.:))

BorutO je izjavil:

Kako lepo ... meni je shiba že naredila 25k ... Vi se samo norčujte, ampak shiba bo s časoma izgubila še vsaj dve ničli ... takšni nagli padci pa so mogoče nalašč, da se regulirajo coini shibe, da jih ljudje ne bi preveč ownali čez par let, ker potem bodo si težke milijone izplačevali ... Padci bodo še hujši, kot je bil včeraj pa dva dni nazaj, ampak šlo bo zagotovo enkrat do 0,001 ...


RES SUPER ALTEREGO LAŽNJIVEC.

BorutO je izjavil:

Nekako tako. :)

Shibe še vedno ne bom prodal ... če bo fejst padla, bom jo še dokupil takrat. :) Zdaj sem na 15k s shibo. En coin FEG je že propadel, kjer sem imel dva jurja notri, sem pa ga mislil prodati danes ... malo prepozno. :D

Edino čakam, da rus vse svoje coine proda oz. podari, da se bo shiba umirila.


Trkal se po prsih in čekal na rast, hkrati pa popušil 20 k, ker shiba ni več dosegla ath...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

BorutO je izjavil:

Pa to je vsak vedel, saj noben ni verjel, da bo bitcoin prišel iz 20k na 40k, iz 40k na 60k ... razen nekaterih, ki imajo malo preveč zaupanja v bitcoine. ;) Še jaz ne verjamem, da bo shiba prišla do dveh ničel ... v bistvu, ko sem prvič kupil shibo, sem bil 80%, da bo samo eno ničlo izgubila v roku meseca ali dveh, in potem tako dalje ...

Zakaj bi zajebal? Da nisem pri 30k dvignil in bi recimo danes kupil za skoraj 10k isto oz. za 30k veliko več? ni potrebe. Če mi milijarda coinov ni dovolj, potem pa si res ne zaslužim niti enega coina. ;)


Pravi trejdar

BorutO je izjavil:

Saj noben ne ve. Če bi jaz vedel, da bo Shiba izbrisala štiri ničle, bi danes bil že težek milijonar. jurja bi v njo počil, ali pa še več. :D


Sedaj pa si je nabavil rabljenega gumenjaka s tomos motorjem iz juge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Mato989 ::

Ne ukvarjajte se z trolli in nubi...

Kaj pravite kako bo naprej, razen warkraftov doom and gloom kako bo 12k je pa zdaj preseglo nodijevo napoved
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mr_chai ::

Mato989 je izjavil:

Ne ukvarjajte se z trolli in nubi...

Kaj pravite kako bo naprej, razen warkraftov doom and gloom kako bo 12k je pa zdaj preseglo nodijevo napoved


Obetajo se fun times. Napovedujem kolaps Coinbasea.

Zadnja kripto prijazna banka sistemskega pomena v ZDA je majhna družba, imenovana Cross River Bank. Majhna, slabo vodena banka, ki ji je nekako uspelo izdati več PPP posojil za "covid relief" kot katera koli druga banka poleg JP Morgan, aka "največja banka na svetu." In trenutno ima Cross River, lahko rečemo, "zanimivo" situacijo s temi posojili. Obstaja kongresna preiskava!! :))


Fun times. To bomo še kokice odpiral.

Prebranac ::

https://blockworks.co/news/new-circle-b...

Peneze bi raje zabil v zlato. Cez 2k smo prebili. Only sky is the limit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Gdor je kupil zlato 2015. leta je skoraj na 100% donosu v nekaj mesecih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

energetik ::

Mato989 je izjavil:

Ne ukvarjajte se z trolli in nubi...

Kaj pravite kako bo naprej, razen warkraftov doom and gloom kako bo 12k je pa zdaj preseglo nodijevo napoved
Glede na TA, prejšnja tedenska sveča se je zaključila nad tedensko EMA100, hkrati je to mesečni EMA50. Če se naslednja 2 tedna obdrži nad nekje 27k, je to močen support. Navzgor bi rekel da je spet naslednji resistance nekje med 31 in 35k.
Skratka sredjeročno za kak mesec naprej sem precej bikovski. Dolgoročno pa je tole šele prvi odboj po jeseni 2021 in je še vse možno. Če ne bo letos na novem ATH, je možen spet padec, lahko tudi pod november 22 vrednosti. Vsekakor čakam na napihnjene tedenske indikatorje, pred tem ne prodajam. Tedenski MACD je ravno dobro prebil nulo in kaže gor, tako da tale trend se ne bo še kar hitro obrnil dol.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ukvarjajte se z trolli in nubi...

Kaj pravite kako bo naprej, razen warkraftov doom and gloom kako bo 12k je pa zdaj preseglo nodijevo napoved


Obetajo se fun times. Napovedujem kolaps Coinbasea.

Zadnja kripto prijazna banka sistemskega pomena v ZDA je majhna družba, imenovana Cross River Bank. Majhna, slabo vodena banka, ki ji je nekako uspelo izdati več PPP posojil za "covid relief" kot katera koli druga banka poleg JP Morgan, aka "največja banka na svetu." In trenutno ima Cross River, lahko rečemo, "zanimivo" situacijo s temi posojili. Obstaja kongresna preiskava!! :))


Fun times. To bomo še kokice odpiral.



Propad borz ne pomeni nic! Samo korekcijo za nakup. Kot je blo po Mtgoxu...zato sem pa tulil tu po ftxu, da kupujete. Me je pa mod dal v ban status.

Prebranac je izjavil:

Gdor je kupil zlato 2015. leta je skoraj na 100% donosu v nekaj mesecih.


Dej ne seri. Če maš miljone je ok zlato. Za male peneze do 50 k je pa kripto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

Gdor je kupil zlato 2015. leta je skoraj na 100% donosu v nekaj mesecih.

Če bi pa BTC kupil?

Comandante ::

Zlato je (na dolgi rok) odlicna stabilna valuta brez realnega donosa. Pokriva inflacijo, to pa je to. Dobro je, ker ti ga ne morejo obdavcit.

V resnici pa je slaba nalozba, ce isces donos. Vrednost hrani, ne ustvarja nove. Vsak bi moral imeti nekaj malega v zlatu, nikakor pa ni smiselno vec kot 10-20%. Bolj 10%.

PacificBlue ::

energetik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ukvarjajte se z trolli in nubi...

Kaj pravite kako bo naprej, razen warkraftov doom and gloom kako bo 12k je pa zdaj preseglo nodijevo napoved
Glede na TA, prejšnja tedenska sveča se je zaključila nad tedensko EMA100, hkrati je to mesečni EMA50. Če se naslednja 2 tedna obdrži nad nekje 27k, je to močen support. Navzgor bi rekel da je spet naslednji resistance nekje med 31 in 35k.
Skratka sredjeročno za kak mesec naprej sem precej bikovski. Dolgoročno pa je tole šele prvi odboj po jeseni 2021 in je še vse možno. Če ne bo letos na novem ATH, je možen spet padec, lahko tudi pod november 22 vrednosti. Vsekakor čakam na napihnjene tedenske indikatorje, pred tem ne prodajam. Tedenski MACD je ravno dobro prebil nulo in kaže gor, tako da tale trend se ne bo še kar hitro obrnil dol.


Malo primerjave z letom 2019. Takrat je rally trajal 193dni. Od zadnjega bottoma 9-10 november lansko leto je preteklo 131 dni.

I’m out.
:3

TheMentor ::

while we will spend the lions share of energy+ambitions erecting even more complex and obfuscated ponzi schemes

we are, very slowly, replacing the global financial system with software that nobody controls

digital assets for an increasingly digital reality

Senior Dev ::

BorutO je živ dokaz da se lahko vsak z nekaj stotaki izstreli med kriptomilijonarje. Ostani skromen dečko tudi ko boš po bogastvu prehitel zakonca Login.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

BorutO je živ dokaz da se lahko vsak z nekaj stotaki izstreli med kriptomilijonarje. Ostani skromen dečko tudi ko boš po bogastvu prehitel zakonca Login.


Jaz mu pa privoščim. Ne glede na bogastvo, še vedno obišče ta forum in kaj pokomentira.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

simnov ::

Zdajle bo shiba inu šla enkrat gor

IgorCardanof ::

simnov je izjavil:

Zdajle bo shiba inu šla enkrat gor


Vprašanje. Izkazalo se je, da je "Shibarium", L2 na katerem so so baje delali več let, samo kopija nekega chaina, ki je bil releasan 2 meseca nazaj. Torej dejansko se ves ta čas ni delalo nič in še več, ko so kopirali chain niso bili developerji niti dovolj sposobni, da bi popravili tako očiten lapsus. Tako da vse skupaj je bil en velik nateg. Dvomim, da bo Shiba po tem fiasku imela še kak dober run.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Kripto ::

Bitcoinu zelo zelo dobro kaže, indikatorji so zelo zelo pozitivni za sprožitev konkretnega momentuma. Tako, da je potenical za polet nad 35k USD do sredine aprila.

Money is mindset!

Senior Dev ::

BorutO velja za najsrečnejšega forumaša. Danes, na svetovni dan sreče se spominjamo njegovih izjemnih donosov. Še vedno nas navdihuje tista poteza, ko si je iz nekaj stotakov vloženih v Shibo izplačal 8 milijonov Evrov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

8 jih je bilo?

Se mi zdi da je malo morala forumu padla in se ne išče več x100 coinov?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

x100 coini so zgodovina. Zdaj se išče donose x1000 in več. Inflacija je naredila svoje in apetiti so enostavno večji.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Takih grafov ne vidim vec:
https://coinmarketcap.com/currencies/zc...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Kako kaj moonboyzi? Bomo zategovali pasove...fed napoveduje veckrat po 0,5 dvig letos. Pod 6% skoraj ne. Ali pa hiperinflacijo...v naslednjih tednih bodo banke na preizkusnji...veliko jih ima likvidnostne tezave v eu in ljudi cakajo na bank run...

Cosmis, aptos, kronow in tron lepo rastejo....navzdol:(:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

deco16 ::

Kja pa ti gledaš špekulacije ker so čist napačne.

https://www.cmegroup.com/markets/intere...

Pa tudi EU banke so na boljši poziciji kot male ameriške. Torej nič kar si povedal ni res, razen coinov navzdol, za zdaj.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Kako kaj moonboyzi? Bomo zategovali pasove...fed napoveduje veckrat po 0,5 dvig letos. Pod 6% skoraj ne. Ali pa hiperinflacijo...v naslednjih tednih bodo banke na preizkusnji...veliko jih ima likvidnostne tezave v eu in ljudi cakajo na bank run...

Cosmis, aptos, kronow in tron lepo rastejo....navzdol:(:D


Ja, zaupanje gre v BTC. Alt sezona je navadno kasneje, ko se btc spumpa. Ce btc pride do 100 k in kasneje 250k....bo sele zanimivo za alte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Dtrader ::

Kripto je izjavil:

Bitcoinu zelo zelo dobro kaže, indikatorji so zelo zelo pozitivni za sprožitev konkretnega momentuma. Tako, da je potenical za polet nad 35k USD do sredine aprila.


Polet? Saj se hecate, a ne? EMA800 je na 21600, EMA200 na 23838, RSI kaže na bearish razhajanje, MACD je nedoločen, StochRSI pa je na vrhu. Vse to na day TF.

Situacija v svetu pa kaže, da bo zima...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

PacificBlue ::

I’m out.
:3

XRPNERD ::

Dtrader je izjavil:

RSI kaže na bearish razhajanje.


Ja na daily in na 4h tudi. Jaz sem včeraj prodal na $28.100. Bom kupoval ceneje verjetno že prav v kratkem.

Kako vam gre trejderi čefurski?
Kje si tonis, še odpiraš long na sub 13k? :)

Bottom
https://imgur.com/RBI9We7

Local top so far
https://imgur.com/AG5uoa2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

IgorCardanof ::

ISO 2002000222000

XRP danes gor 10%. Sem vam rekel, da kupite to.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

jedateruk ::

FED bo jutri zvišal obrestne mere. S tem bo še neka ameriška banka crknila, BTC bo s tem šel še bolj gor.

dope1337 ::

Kdor je zamudil Camelot (UNIv2 fork) na Arbiju, se ima moznost za redemption v obliki Ramses Exchange (Solidly fork) na Arbiju.

Izgleda, da bosta to taglavna liquidity huba na arbiju.vsak s svojo mehaniko.

Za Ramses lahko potrdim, da so imeli sestanek z Offchain labs, glede spodbud iz strani Offchaina v obliki arbi tokena. Kaj so se dogovorili, mi ie neznano.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

jedateruk je izjavil:

FED bo jutri zvišal obrestne mere. S tem bo še neka ameriška banka crknila, BTC bo s tem šel še bolj gor.

Yep:) mogoce prebijeml 31 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Če BTC jutri prebije 30k, gremo po Lambo!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Mora moja Ada na 4 usd pridt. Zakaj mislis da vsako socialo butnem stotaka not?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Ker virtualno sežiganje denarja ne škoduje okolju?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

hamez66 ::

ISO2022 je danes že +20%. Noro ja.

Koliko ste kaj zaslužili z ARB? Se je treba sekirat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()
««
1253 / 1489
»»