» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1251 / 1489
»»

jedateruk ::

Sam je kriv, kdor verjame lažmi.

doktorproof ::

Prebranac ::

jedateruk je izjavil:

Sam je kriv, kdor verjame lažmi.


Fsaj peneze imajo na varnom za razliko od vas moonboizov. Slepite se slepite. Ne vlagajte raje v teh nestabilnih časih

PacificBlue ::

US banks borrowed $164.8 billion from the Federal Reserve over the past week, a new record.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Huh tole bo kripto mocno nabilo gor. Prrinter dela
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Živci so pri nekaterih spet na težki preizkušnji...bo šlo gor ali dol. Še vedno se bitcoin zelo dobro drži in ima potencial, da gre nad 35k USD do polovice aprila.

Money is mindset!

Mato989 ::

delavec44 je izjavil:

Vprašanje kdaj si kupil. Če upoštevaš še inflacijo si lahko še vedno v minusu.



Seveda ampak ali tisti ki tulijo ne kupit in imajo peneze na trrju to upostevajo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Jup 35 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

pobje smo v bullu. FED je v enem tednu naprintal tolk, da je reversal polovico tighteninga v zadnjem letu. Banke so začele pokat pri obrestnih merah malo pod 5%....leta 2008 mislm, da pri 7 al 8%. Kot sem rekel je še malo maneverskega prostora za fed in najbrš bo še en ATH preden bodo banke začele pokat že na 2% obrestnih mer in takrat bomo najbrš v neki zanimivi točki....singularity...lol

PrihajaNodi ::

Zna se Ath prebit v kratkem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Kaj zdaj, pred nekaj dnevi si rekel 35k do konca leta, sedaj pa kar ATH v kratkem. Ti to dnevno prilagajaš svoje prognoze ali samo pokrivaš vse možne scenarije, da boš potem skakal kako si imel prav?

PrihajaNodi ::

Ja tko kot se denar tiska. 35 k bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Lepo se drži bitcoin... Z zelo veliko verjetnostjo najkasneje do polovice aprila zna iti konkretno nad 35k USD. Če se poklopijo prave stvari in dobi momentum bi ga lahko videli na novem ATH letos junija. Bo pa to zelo zelo težek in ogromen kokosov oreh...

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Zakaj trd in tezek? Denar je trd in tezek ker se ga printa prehitr
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

BTC je bil tako visoko prej 12. 6. 22.

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj trd in tezek? Denar je trd in tezek ker se ga printa prehitr


Tezek hepan si ti pubec. Nehaj ze fomo. A ne vidis da gre fse v k...c. tvoje predikcije temeljijo na sloganju vedezevalca blaza.

PrihajaNodi ::

Sicer 250 k je v sledečih letih možno doseči 1 miljon kot pa pravijo nekateri za btc pa ne. Sam odvisno do inflacije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

Printajo dnar zato, da ne bo šlo v recesijo, kar se je že lotilo. Indikatori niso na strani YOLO, dnar ni poceni. Tko da ali bo res BTC na ATH v recesiji? Sej bi blo super, sam dvomim.

PacificBlue ::

Warkraft rn;)

I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Warkraft rn;)


Pusti ga na miru. Ko bo nov ath bo itak prodal pa zapustil tole temo. Itak bo recesija al je ze
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Pismo niti eno stran enovrstični postov na dan ne zmorete v tem bullu. Ne bo to trajalo dolgo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ni vec tolk zabavno, vcasih so kovanci delal x5 na dan z lahkoto. Zdej pa ce v enmu mescu nrdi x 5 je pa meh..
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Časi so težki in večina rabi res x1000, da pride iz globokega dreka. x5 res kaj dosti ne pomaga...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Kaksnega dreka? Glih zadnjic sem bral o slovenskih kriptomiljonarjih, k nocjo it na lestvico top 100 najbogatejsih in se skrivajo. Na 24 ur je clanek
Časi niso bili nikoli boljši, denar dobesedno na cesti leži
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Zanimivo, btc je na kraknu 200 eur cenejši kot na Binancah. Če obrneš 100 jurčkov preko bank (prodaš btc na binancah, withdraw na banko, naložiš iz banke na kraken, kupiš, pošlješ na binance in ponoviš postopek), bi zaslužil okoli 500 eur čistega. Ni bogatija, je pa nekaj profita. Stari dobri časi so pa že davno mimo, takrat so bile razlike lahko več procentov :D

IgorCardanof ::

Arbitrum aidropi vržejo 23. marca. Koliko boste kaj dobili tokenov? Zna bit kar lep airdrop za nekatere. Sam dobim 2x po 870 tokenov.

https://arbitrum.foundation
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

janezvalva_5 ::

janezvalva_5 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

janezvalva_4 je izjavil:

kreira se reversed H&S na tedenski, smo šele pri eni rami in glavi, timeframe je sredina marca, cilj je $26k



:)):)):))



Rossi V je izjavil:

janezvalva_4 je izjavil:

kreira se reversed H&S na tedenski, smo šele pri eni rami in glavi, timeframe je sredina marca, cilj je $26k



Are you sure? :-)


yup.
sem bil celo preveč konservativen:
 reversed HandS kreiran, cilj 31k, marec

reversed HandS kreiran, cilj 31k, marec


se vam še smeji?

Rossi V ::

hm...zanimivo.....

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

hm...zanimivo.....

:))
TA ti pove vse. Sploh pa robot naredi kontra ker bere ta forum
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

hm...zanimivo.....

:))
TA ti pove vse. Sploh pa robot naredi kontra ker bere ta forum



Nodi pusti svoj ego....vsi skupaj smo v tem.....najslabši trejder je ego trejder.Mene ne moti celo dobrodošlo je da podajate svoja mnenja.....jaz gledam z enimi očmi vi z drugimi

zakaj se vsi odzovemo na >Nodija in zakaj ga je cel forum poln? ker enostavno ne zna samo poslušat.....misli,da je car.....5000 napovedi....eno zadane in gospodične mu ploskajo......a je minilo 5 mnin da se ne oglasi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Mene napovedi,predikcije ne motijo....vsi jih dajemo....polagamo svoja mišljenja.....če jih ima pa nekdo 500 in pol k končno zadene.......končno!!!!!.....me pa moti,da se trka po prsih vključno z njegovimi damami vred k ploskajo s tamalo

In Nodi....dj se skulirej....ni to tvoj forum ,ker počas daješ vtis ,da je ;-)
Pustri ljudem,da se pogovarjamo med sabo normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Ni to fora. Da pa nekdo trdi da je recesija in gre btc na 15 k ali celo 12 k ( kjer bi folk prodajal zene in otroke) je pa prevec. Prej bo btc 250 k kot pa 15 ali 12 k. Na 16 k bi moral kupovati kot nori je pa MENE ki sem to trdil, da kupujete kot nori, moderator ven zaklenil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Napovedal sem bottom btc 9-14 k v eur ksn jurcek je umes in res je ,da sem mislil,da bo za ksn jurcek se padel ....ti pa 250,100 k ,25k....cel čas govorim v eurih,preračunaj si to v USD in ko0liko sem se zmotil in koliko si se ti.....tako kot za LGTY 1.7 sem govoril v eurih!


Ti pa iz 250 k pades na 25k
Veš Nodi mene napovedi ne motijo,tle delaš pa budalo iz sebe ,poskušaš jo pa iz drugih

PrihajaNodi ::

250 ne letos! V nekaj letih pa. Ti si bil stalno v recesiji pa dajal crne napovedi kot un tvoj kolega warlord
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

pa ne bo te spet cel forum poln,tvojga idiotizma sm pa sit.........prepustiva besedo ostalim ki mislim,da imajo vec pametnega za povedat

dope1337 ::

Brez zamere Rossi, ko si ti to napovedoval 9-14k, je bil usd:eur ratio prakticno 1:1. To ni nek mocan izgovor.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Rossi V ::

in torej koliko sem se zmotil v enem letu? ne glede na usd ali eur?


Kaksen je pa tvoj da prvo zeliš da pumpajo ribice,ker bi rad denar ven potegnil in šel iz ponzi sheme potem jim pa teziš?Vesel bodi ,da ti ddelajo uslugo....mal si kontriras....ne mal....popravljam

stroj66684 ::

Vprašanje je, koliko imajo banke kriptožetonov. Zna se zgoditi, da se ga bodo znebili, če ga imajo.

Rossi V ::

dope1337 je izjavil:

Brez zamere Rossi, ko si ti to napovedoval 9-14k, je bil usd:eur ratio prakticno 1:1. To ni nek mocan izgovor.



miško kolk daleč je 9-14 do 16k. in kolk daleč je do 100 k ,ki jih je napopvedoval Nodi?
Lej oprosti mene sodiš za jurja obes svojo damo ki ji s tamalo ploskaš za jajca k tezi z 250k navzdol

Še kakšna dama ?

i n se spet z Nodi damami vrtimo okol Nodija

damice tole ni več vaš forum....kot vam je bilo svetovano odprite svojo Nodi debato:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Brez zamere Rossi, ko si ti to napovedoval 9-14k, je bil usd:eur ratio prakticno 1:1. To ni nek mocan izgovor.



miško kolk daleč je 9-14 do 16k. in kolk daleč je do 100 k ,ki jih je napopvedoval Nodi?
Lej oprosti mene sodiš za jurja obes svojo damo ki ji s tamalo ploskaš za jajca k tezi z 250k navzdol

Še kakšna dama ?

i n se spet z Nodi damami vrtimo okol Nodija

damice tole ni več vaš forum....kot vam je bilo svetovano odprite svojo Nodi debato:-)


Teb ne bo nikol všeč tud če bi blo 250 k. No, poanta je da ne gremo na 3k ali 12, 14k ampak gor. Čez 30 k sigurno. MOje napovedi 100 - 250 so za naslednja leta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Brez zamere Rossi, ko si ti to napovedoval 9-14k, je bil usd:eur ratio prakticno 1:1. To ni nek mocan izgovor.



miško kolk daleč je 9-14 do 16k. in kolk daleč je do 100 k ,ki jih je napopvedoval Nodi?
Lej oprosti mene sodiš za jurja obes svojo damo ki ji s tamalo ploskaš za jajca k tezi z 250k navzdol

Še kakšna dama ?

i n se spet z Nodi damami vrtimo okol Nodija

damice tole ni več vaš forum....kot vam je bilo svetovano odprite svojo Nodi debato:-)


Teb ne bo nikol všeč tud če bi blo 250 k. No, poanta je da ne gremo na 3k ali 12, 14k ampak gor. Čez 30 k sigurno. MOje napovedi 100 - 250 so


za naslednja leta.
------
tvoje napovedi razn tvojih damic ne zanimajo nikogar vec
si naredil vtis....in razen tvojih damic te nihce ni zelel nazaj na ta forum

no warkraft mogoče te je se pogresal: D

prezaostal si v glavi in prepoln napihnjenega ega ,da bi dojel da ta forum ni namenjen ne tebi ne damicam tvojim

Ljudje s prenapihnjenim egom...pa nikol se niso bili dobri trejderji
Mors priznat napake in jih odpravit :-)
teb pa to ne gre niti tvojim damicam k bevskajo za tabo brez samozavesti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

dope1337 ::

@Rossi V

S kom se ti kregas? :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Kripto mesi ::

če bi rosija poslušali bi bili še zdaj v fiatu z dolgim nosom
čeprav na drugi strani tudi nodija ni preveč za poslušat

PrihajaNodi ::

NODIJU se gre za zahvalit ce ga je kdo poslusal da se pri 16 k proda zeno in otroke pri 12 pa ledvice za btc in je lahko danes v globokem profitu. Jasno pa sentiment spremlajo tudi roboti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Comandante ::

PrihajaNodi je izjavil:

NODIJU se gre za zahvalit ce ga je kdo poslusal da se pri 16 k proda zeno in otroke pri 12 pa ledvice za btc in je lahko danes v globokem profitu. Jasno pa sentiment spremlajo tudi roboti

Tako se zmenimo. Ko prodam s profitom, se bom zahvalil, zaenkrat pa dobis thumbs up, ker dobro kaze.

Prodal pa seveda ne bom z 30% plusom, to je kripto, ne delnice. +300% or bust.

Kripto ::

Še malo in se bo pokazalo ali bo bitcoin prebil resistenco...in gre nad 30k USD.

Money is mindset!

hamez66 ::

Se strinjam. Fomo vibes.

PrihajaNodi ::

Bull confirmed
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Pripnite se, bitcoin zna lepo poletet.

Money is mindset!

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Huh tole bo kripto mocno nabilo gor. Prrinter dela


Ja printer dela, ampak ne vem če se ravno zavedaš kateri printer je kriv za trenutno rast kripta in kaj je v ozadju.
Paolo izkoristu situacijo z bankami in naprintal še par miljardic ...zdj jih ima že kolk 74 ? miljardic :))

Lepo se manipulira. Vi pa mislite, da trenutno na veliko kupuje folk, ki je izgubil vero v banke :))
Če to misliš, pol ti lahko povem tudi, da je v središču zemlje kinder jajček.

Tako kot vse banke ima tudi Tether ogromno dolgoročnih obveznic, katerim je vrednost konkretno padla zaradi dviga obrestnih mer. In če te še ta podatek ne prepriča, da ni nobene šanse, da so oni solventni, pol res ne vem človek sploh razmišljaš.


Saj smo že prej vedli, da niso solventni, ampak tole zdej z bankami kar se dogaja, če bi folk vedu kolk je dejanska knjigovodska vrednost Tetra, bi teter in ves kripto kar hitro kolapsiral.


Jaz ocenjujem, da je njihova knjigovodska vrednost 20 % od tega kar bi mogla biti. In se tudi ne bi čudil, če imajo vse v excelu vodeno :)) Tako kot FTX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()
««
1251 / 1489
»»