» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1235 / 1455
»»

Rossi V ::

dope1337 je izjavil:

Warkraft&Rossi V ... a vidva imata to v Žetalah LAN party, pa raidata Slo-tech 4daLulz?

P.S. Odlično vama uspeva nadoknaditi Nodijev manjko.



Vem da ste bili tu ekipica ,ki ste nategovali ljudi....neki vas muti ker vam ne uspeva več...Nodi je bil pa samo najbolj glasen klovn izmed vas

dope1337 ::

Vidim, da bolj malo veš, kar se odlično ektrapolira v kripto temi bajdemim.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Rossi V ::

Prilagodil je iz 250 k na 25 k :-D......my god ....ta je pa zmagala ....bravo Nodi

Prebranac ::

dope1337 je izjavil:

Vidim, da bolj malo veš, kar se odlično ektrapolira v kripto temi bajdemim.


Ekipica ki nateguje pubece. Koliko žrtev še? Mi pa ugaja, da ribice nasedajo. Prej ko bo plus prej prodajem.

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Vidim, da bolj malo veš, kar se odlično ektrapolira v kripto temi bajdemim.


Ekipica ki nateguje pubece. Koliko žrtev še? Mi pa ugaja, da ribice nasedajo. Prej ko bo plus prej prodajem.


Tebe bi lahko npr. takoj zejnega cez vodo peljal ja … Ampak se zaradi moralnih zadrzkov na spravljam na hendikepirane ljudi.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

dope1337 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Vidim, da bolj malo veš, kar se odlično ektrapolira v kripto temi bajdemim.


Ekipica ki nateguje pubece. Koliko žrtev še? Mi pa ugaja, da ribice nasedajo. Prej ko bo plus prej prodajem.


Tebe bi lahko npr. takoj zejnega cez vodo peljal ja … Ampak se zaradi moralnih zadrzkov na spravljam na hendikepirane ljudi.


Sma skupaj hodila na Gustava Šiliga.

dope1337 ::

Machete je izjavil:

Imate kaj CVXa in zakaj ne? Dobro se ga tudi parkira. Današnjih +16% pa tudi ni nevsakdanjih.


V kolikor so ti poznani mehanizmi Curve-a, Compounda, Maker, ipd., bi si mogoče pogledal Solidly oz. katerega izmed njenih forkov. Originalna verzija, katero je zasnoval Andre Cornje je več ali manj izvisela oz. je zapuščena, saj je bila nespremenljiva/immutable in ni bilo mogoče graditi varnih/efektivnih L2, kot je npr. Convex napram Curve.

Zdej ... Tukaj je npr. seznam forkov -> https://defillama.com/forks/Solidly

Osebno malo bolj sledim SolidlyV2, saj sem preko airdropa (OXD burn) pridobil zadostno količino moSolid tokenov (CVX varianta). Stvar je še res v povojih, ni še pridobljenih pravih partnerjev za zadostno likvidnost, so pa preko 1INCH in Firebird že postavljeni routingi. Potrebno bo spremljati TVL, bribe, veSolid distribucijo/lastništvo in pa seveda sklenjena partnerstva. Po discordu se na veliko "šušlja", da je Andre dobil taprave antidepresive in bi znal podpreti ta fork, predvsem ko ga portajo na FTM (kar se že dogaja v ozadju). S tem bi se znal zgoditi zadosten priliv sredstev iz strani FDN, routingi bi se zagnali preko SolidlyDEXa, povečali bi se feeji in s tem bi se zagnal "flywheel", kot npr. pri CVX.

Bili živeli pa videli. NFA

P.S. V Cosmos ekosistemu se postavlja "podoben" projekt -> WYND, katerega co-founder je Ethan Frey, kreator CosmWasm-a.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Neon87 ::

Samo še nekaj ur, če želite kupiti BIG (https://bigeyes.space/) in dobiti 200% bonusa.
Po psih, prihaja obdobje mačk. :)

Kripto mesi ::

Neon87 je izjavil:

Samo še nekaj ur, če želite kupiti BIG (https://bigeyes.space/) in dobiti 200% bonusa.
Po psih, prihaja obdobje mačk. :)

nihče ne rabi tega natega

Neon87 ::

Kripto mesi je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Samo še nekaj ur, če želite kupiti BIG (https://bigeyes.space/) in dobiti 200% bonusa.
Po psih, prihaja obdobje mačk. :)

nihče ne rabi tega natega


Menda ni SCAM..

maticb492 ::

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PacificBlue ::

GigaSwap dApp je online, trenutno podpira eth, bsc in optimism chain. Dodani bodo pa tudi ostali EVM tekom časa.


OTC trading (fixed/dynamic, public/private) of tokens and NFTs
Easy to use
Gas-effective
Low-fee

https://app.gigaswap.app/

Telegram: https://t.me/GigaSwapEntry

Zgodovina sprememb…

inzenir1337 ::

Končno sem naredil lep profit s tem kriptom. Do sedaj sem vedno vložil ob nepravem času, zdaj pa sem prvič pobral malo več dobička. Zdaj bo treba to prijavit na Furs in potem verjetno kake nepremičnine in zlato.

link_up ::

pol si ze dal 20e notri, ce mas za bajto zdej.
In and Out

spegli ::

Kake barabe so na trgu vidiš, ko je DXY (dolar) šel dol po stop lose pod 101.2, potem pa gasa danes gor. To ima direktni vpliv na BTC.

22500 imo je stop

25200

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Prebranac ::

Jebo vas. Kje ste ribice. Zabijte mi peneze. Kdaj bom v plusu??

MaticSLO ::

Smo ze ugotovili kam je izginil kolega Vazelin?

Ljubljana Polje ali Tajska? Ima nodi morda kaksne notranje informacije, je vse vredu?

PacificBlue ::

kek

IgorCardanof ::

MaticSLO je izjavil:

Smo ze ugotovili kam je izginil kolega Vazelin?

Ljubljana Polje ali Tajska? Ima nodi morda kaksne notranje informacije, je vse vredu?


Mi ga je zelo zal. Samo sel je in zdaj noben vec nima kontakta z njim.

Btw, katere kovancke se zdej kratkorocnk kupuje?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/ji...


Brez scamov ne gre?
The idea for JIZZ was born out of a desire to create a bear market anomaly and a token that could potentially reach billions of market cap. We understand that with decentralization comes chaos, and it is up to the community to navigate this together.

IgorCardanof ::

Jizz token je naredu v enem dnevu x1000. Tko da. :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

V kolikor si upate, na Kucoinu so kar lepi letni % na posojanje marsikaterega kovanca. Za USDT denimo 12% trenutno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

MaticSLO ::

Predlagam makarone in sir, definitivno x100 potencial.

https://macncheese.finance/

Za konzervativce pa kar klasika - XRP in ADA


Sicer zalostno, da nas je Vazelin takole zapustil po vseh teh letih... Pri prejsnjem bottomu je zelel vzeti "prepper krizni kredit", tako da jaz jemljem to kot blagoslov za bull market(oz masiven bull trap).

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

V kolikor si upate, na Kucoinu so kar lepi letni % na posojanje marsikaterega kovanca. Za USDT denimo 12% trenutno.


Uff ... Če se pa do sedaj ni narod naučil, da jim NIČ ne zagotavlja varnostni njihovega premoženja v takšnih tipih investicij, potem si pa dejansko zaslužijo (potencialno) izgubiti denar. Vprašajte vlagatelje v Celsius npr.

Obstajajo že veliko bolj transparentne storitve z malo manjšimi donosi ter veliko varnejšimi praksami. Ena izmed njih je npr. Sommelier.

Vseeno pa DYOR
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Kolikor vem na Kucoinu kripto nikoli ne zapusti menjalnice. Torej to je posojanje za margin trading in Kucoin lahko uporabnikovo pozicijo likvidira v kolikor ni več zmožen poplačati dolgov. Tako da je veliko bolj varno.

Tveganje tu je seveda sedaj v menjalnici in koliko zaupate Kucoinu. Ali pa USDTju tudi v tem primeru, ker pač držite ta stablecoin.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

Kolikor vem na Kucoinu kripto nikoli ne zapusti menjalnice. Torej to je posojanje za margin trading in Kucoin lahko uporabnikovo pozicijo likvidira v kolikor ni več zmožen poplačati dolgov. Tako da je veliko bolj varno.

Tveganje tu je seveda sedaj v menjalnici in koliko zaupate Kucoinu. Ali pa USDTju tudi v tem primeru, ker pač držite ta stablecoin.


To so glavni problemi ja. Osebno v tem turbolentnem trgu ne zaupam NOBENEMU custodianu. Še vedno smo v temi, kako zelo je Terra/Luna in FTX prizadel te "velikane". Najbrž se vsi držijo za dlako, ali pa so povsem solventni - največji problem pa je, da nihče ne ve.

P.S. Za lending npr. ima pa Tarot boljše APRje, pa še z vzvodom lahko posojaš - ampak to je že degen teritorij in ga ne bi nikomur priporočal.

Pač ... če damo prikladnost na stran, se mi sanja ne, zakaj bi človek gemblal na cexih, namest z "priznanimi" defi inštrumenti, saj slednji omogočajo prav vse mehanizme, ki jo najdemo na cexih. Feeji, pa razen na ETH mainnetu ne bi smeli biti nikjer problem.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PacificBlue ::

Naslednjo nedeljo predvidoma je launch stakinga na GigaSwapu.
90 % feejev od trgovanja gre v staking pool.
Sem ze lepil tu formule za izracun yielda. 5 procentov mesecno ali vec.
Odvisno koliko GIGA drzite.

Trenutno se dogajajo momentalni premiki. Spremljajte njihov telegram.
Tudi nekaj zelo zanimivih trejd parov na app.gigaswap.app
Jebes cex fucknance.
Defi is the future.

IgorCardanof ::

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kolikor vem na Kucoinu kripto nikoli ne zapusti menjalnice. Torej to je posojanje za margin trading in Kucoin lahko uporabnikovo pozicijo likvidira v kolikor ni več zmožen poplačati dolgov. Tako da je veliko bolj varno.

Tveganje tu je seveda sedaj v menjalnici in koliko zaupate Kucoinu. Ali pa USDTju tudi v tem primeru, ker pač držite ta stablecoin.


To so glavni problemi ja. Osebno v tem turbolentnem trgu ne zaupam NOBENEMU custodianu. Še vedno smo v temi, kako zelo je Terra/Luna in FTX prizadel te "velikane". Najbrž se vsi držijo za dlako, ali pa so povsem solventni - največji problem pa je, da nihče ne ve.

P.S. Za lending npr. ima pa Tarot boljše APRje, pa še z vzvodom lahko posojaš - ampak to je že degen teritorij in ga ne bi nikomur priporočal.

Pač ... če damo prikladnost na stran, se mi sanja ne, zakaj bi človek gemblal na cexih, namest z "priznanimi" defi inštrumenti, saj slednji omogočajo prav vse mehanizme, ki jo najdemo na cexih. Feeji, pa razen na ETH mainnetu ne bi smeli biti nikjer problem.


Zdej ce je menjalnica kul, kar bi po vseh pravilih morala bit, potem je to zelo safe 15% letno trenutno. Nisi leveregaean in tvoja sredstva so vedno na menjalnici.

Je pa pac res, da kot smo vidl, da to, da naredis na dan 5m$ od feejev ni dovolj, da se ne bi sel shady stvari. Zalostno.

Sicer pa kucoin je bil hackan 2019 ali kdaj za 200m$ in so tisto situacijo vredu razresli. Tko da to je plus za njih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

inzenir1337 ::

Še malo in penzija če bo tako letelo navzgor. Škoda da Lambotov ni za dobiti, neko rabljeno sranje od Dubajskih naftašev pa ravno ne bi vozil.

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Malo gledam tudi, da bi probal avtomatizirat trejdanje AMPL kovanca. Glede na chart se zdi, da je low volume / neopažen kovanček, ki se giblje med 1$ in 1.X$ dolarji.
Je pa to rebase kovanček, torej vsakič ko je nad 1$, se ti število kovančkov po neki formuli poveča, če je pod 1$, se ti po neki formuli število kovančkov zmanjša.

Ampak se zdi kar obetavna strategija, da bi se kupovalo pri 1$ in potem prodajalo pri recimo 1.3$ ali kaj podobnega.

https://www.coingecko.com/en/coins/ampl...


Sem probal implementirat tole strategijo, pa ugotovil, da ni target price 1$ ampak 1.14$ in posledicno je vecina rebaseov negativnih in se seveda cela strategija podre.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Giga Update:

The team has laid out the tokenomics for staking.
90% of the revenue from the protocol will go towards stakers and 10% to the team.

Pay out will be in eth and you have to claim weekly. You can unstake when ever you want.

Documents will be added to the WP about staking, governance and a updated roadmap including more info about V3.

Staking is estimated to be implemented next Sunday.

IgorCardanof ::

Koliko je tvoj MC target za GIGA?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

inzenir1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

Koliko je tvoj MC target za GIGA?

Zaslužit za Lambo, jahto in private jet. Neki tazga. Ostalo pride sproti - ljubezen in te fore.

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:


Sem probal implementirat tole strategijo, pa ugotovil, da ni target price 1$ ampak 1.14$ in posledicno je vecina rebaseov negativnih in se seveda cela strategija podre.


Je drugače praksa da se takih in podobnih botkov ljudje lotijo iz nule, a so na voljo kakšni frameworki za lažje delo?

link_up ::

jaz sem si svojega spisal iz nule. Vecinoma sem se ravnal po investopedii, da sem spisal algoritme za prepoznavo vzorcev, fib up/down, malo statistike...

moram rect, da mu ne gre slabo...milionar pa se zmeraj ni :)
In and Out

MaticSLO ::

link_up je izjavil:

jaz sem si svojega spisal iz nule. Vecinoma sem se ravnal po investopedii, da sem spisal algoritme za prepoznavo vzorcev, fib up/down, malo statistike...

moram rect, da mu ne gre slabo...milionar pa se zmeraj ni :)


"ne gre prav slabo" ne pomeni prav veliko. Zakaj ne mores objavit dejanskih cifer ali vsaj ballpark estimate. Obraca stotake, tisocake, par dolarjev dnevno?

mr_chai ::

CEX niso prihodost, DEX tud ne.

Prihodnost je REX.

 null

null

inzenir1337 ::

Sam trolate, medtem pa nekateri Nodiji služijo z dnevnim trgovanjem Dex coinov po več jurijev na dan. Spet vam bo spolzelo med prsti in ne bo Lambota.

MaticSLO ::

Jaz mislim da smo se vedno zelo zgodnji.

IgorCardanof ::

Ce ni tole eden najgrsih PnDjem v celotnen kriptu. Hvala za tale chart. In res je zalostno, da inamo mnoge tu, ki se ne zavedajo, kako hudo jih je Charles nategnil s svojim nedelujocim fake techom.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Ce ni tole eden najgrsih PnDjem v celotnen kriptu. Hvala za tale chart. In res je zalostno, da inamo mnoge tu, ki se ne zavedajo, kako hudo jih je Charles nategnil s svojim nedelujocim fake techom.



Panic sell me je oropal z ado za 30% portfolia takrat. Fuckoff charles.

val46 ::

Panic sell??? Če si ti zapaničaril in prodal, je to tvoj problem, ne problem Charlesa :)) Raje povej kdaj si kupil in kolk si zgubil ob prodaji...Čeprav cel čas praviš da ne prodajaš nič, torej nisi nič izgubil zaenkrat. Sicer sem z cardanotom tudi sam kar nekaj v izgubi, ampak nič zato...Zaradi tistih par 100€ izgube, mi ne rabi ravno živet ob paštetah in kruhu. Itak pa že cel čas govorim/o, da se v cripto vloži toliko, kot smo pripravljeni izgubiti. Vse kar je več je norost.

link_up ::

MaticSLO je izjavil:

link_up je izjavil:

jaz sem si svojega spisal iz nule. Vecinoma sem se ravnal po investopedii, da sem spisal algoritme za prepoznavo vzorcev, fib up/down, malo statistike...

moram rect, da mu ne gre slabo...milionar pa se zmeraj ni :)


"ne gre prav slabo" ne pomeni prav veliko. Zakaj ne mores objavit dejanskih cifer ali vsaj ballpark estimate. Obraca stotake, tisocake, par dolarjev dnevno?


a ni dovolj, da napisem, da je v plusu? :) Uporablja pa Kraken API.
In and Out

jedateruk ::

Kaj je Agix, ki je tako hudičevo skočil?

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Panic sell??? Če si ti zapaničaril in prodal, je to tvoj problem, ne problem Charlesa :)) Raje povej kdaj si kupil in kolk si zgubil ob prodaji...Čeprav cel čas praviš da ne prodajaš nič, torej nisi nič izgubil zaenkrat. Sicer sem z cardanotom tudi sam kar nekaj v izgubi, ampak nič zato...Zaradi tistih par 100€ izgube, mi ne rabi ravno živet ob paštetah in kruhu. Itak pa že cel čas govorim/o, da se v cripto vloži toliko, kot smo pripravljeni izgubiti. Vse kar je več je norost.



Poglej moje poste knedl. September 12.je bil odločilen, po tem dump. Čakal sem za nakup skoraj proti vrhu kot se je izkazalo z upanjem da je ada milion dolar coin. Ko je vertikala padala sem iz 120000 eur cca zgubil 28000 ko sem prodajal v krvavih mesecih. Potem pa vložki ob padanju xtz, shiba, one...pa smo na 85% minusa v končnem. Ko bom dejansko na nuli, upam, da tistih nekaj procentof pokrije panic sell shiti ade. Charles je gnoj. Sekta.

Izračunaj. Kupovavljal na 2,8, prodajal na 2,2. Imel sem že profit ampak sem hodlal dokler se ni odbila vertikala od 3,1...verjel sem v hype počasnega ničvrednega omrežja.

Sedaj raje hodlam ko imam že 85% manj portfolija. Prodajem ne. Samo čakam ribice da zagrizejo in mi pokrijejo minus v tej ponzi shemi.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

jedateruk je izjavil:

Kaj je Agix, ki je tako hudičevo skočil?


P n d roboti

jedateruk ::

Oprosti, lahko malo bolj podrobno napišeš, ker nimam pojma, kaj so p n d roboti.

IgorCardanof ::

Zgleda je res. Ko pumpa shiba in doge, je treba zapret pozicije.

Bi blo boljse, ce bi zaprl vceraj vse, tko pa sem sel za 1500$ dol.

In tak padec ne povzrocu samo en tak mini padec na btcju iz 23400 na 23000.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

jedateruk je izjavil:

Oprosti, lahko malo bolj podrobno napišeš, ker nimam pojma, kaj so p n d roboti.


Nateg z lepim whitepapirjem. Pump n dump coin.
https://isthiscoinascam.com/check/singu...

Zelo lepo sodelujejo s šarlatanom Charlesom.

Also, I´m a big fan of Cardano and Charles Hoskinson and I think it´s a huge deal how well Ben Goertzel and Charles worked together to bring sNET to Cardano.

DeFi hacks have surpassed $6 billion in losses in 2022, according to crypto data analyst Kofi

Zgodovina sprememb…

««
1235 / 1455
»»