» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1236 / 1453
»»

Prebranac ::

Five years after its debut, the price has dropped from $1.5 to a low of $0.2 in 2020.

Last year after a brief relief had seen the price plummet back to $0.04 while today we are as much as -90% from the launch price.

IgorCardanof je izjavil:

Zgleda je res. Ko pumpa shiba in doge, je treba zapret pozicije.

Bi blo boljse, ce bi zaprl vceraj vse, tko pa sem sel za 1500$ dol.

In tak padec ne povzrocu samo en tak mini padec na btcju iz 23400 na 23000.


Bravo za zapiranje pravočasno. Ni velika izguba. Gremo spet dol. Dvomim da 22500 ustavi val propada.

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Prebranac je izjavil:

jedateruk je izjavil:

Oprosti, lahko malo bolj podrobno napišeš, ker nimam pojma, kaj so p n d roboti.


Nateg z lepim whitepapirjem. Pump n dump coin.
https://isthiscoinascam.com/check/singu...

Zelo lepo sodelujejo s šarlatanom Charlesom.

Also, I´m a big fan of Cardano and Charles Hoskinson and I think it´s a huge deal how well Ben Goertzel and Charles worked together to bring sNET to Cardano.

DeFi hacks have surpassed $6 billion in losses in 2022, according to crypto data analyst Kofi


Dokaj slaba stran tole. Sem pocekiral kaj so njihovi kriteriji a je kovanec scam ali ne in bi ravno vsi najvecji scami bili po tej strabi oznaceni s 100% legit.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Kupil bi delnice chatgp če bi obstajale. Ta agix z neko AI agendo pa meni ne pije vode.

TheMentor ::

Prebranac je izjavil:

Kupil bi delnice chatgp če bi obstajale. Ta agix z neko AI agendo pa meni ne pije vode.



Kupiš delnice Microsofta potem, če bi rad investiral v ChatGPT.

val46 ::

Ma bi ti kupil ja...s kom pa?

Kripto mesi ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Panic sell??? Če si ti zapaničaril in prodal, je to tvoj problem, ne problem Charlesa :)) Raje povej kdaj si kupil in kolk si zgubil ob prodaji...Čeprav cel čas praviš da ne prodajaš nič, torej nisi nič izgubil zaenkrat. Sicer sem z cardanotom tudi sam kar nekaj v izgubi, ampak nič zato...Zaradi tistih par 100€ izgube, mi ne rabi ravno živet ob paštetah in kruhu. Itak pa že cel čas govorim/o, da se v cripto vloži toliko, kot smo pripravljeni izgubiti. Vse kar je več je norost.



Poglej moje poste knedl. September 12.je bil odločilen, po tem dump. Čakal sem za nakup skoraj proti vrhu kot se je izkazalo z upanjem da je ada milion dolar coin. Ko je vertikala padala sem iz 120000 eur cca zgubil 28000 ko sem prodajal v krvavih mesecih. Potem pa vložki ob padanju xtz, shiba, one...pa smo na 85% minusa v končnem. Ko bom dejansko na nuli, upam, da tistih nekaj procentof pokrije panic sell shiti ade. Charles je gnoj. Sekta.

Izračunaj. Kupovavljal na 2,8, prodajal na 2,2. Imel sem že profit ampak sem hodlal dokler se ni odbila vertikala od 3,1...verjel sem v hype počasnega ničvrednega omrežja.

Sedaj raje hodlam ko imam že 85% manj portfolija. Prodajem ne. Samo čakam ribice da zagrizejo in mi pokrijejo minus v tej ponzi shemi.

Če si ti 100€ vložil sem jaz papež. Nehaj že konstantno nabijati, komaj smo se Nodija rešili.

MaticSLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Zgleda je res. Ko pumpa shiba in doge, je treba zapret pozicije.

Bi blo boljse, ce bi zaprl vceraj vse, tko pa sem sel za 1500$ dol.

In tak padec ne povzrocu samo en tak mini padec na btcju iz 23400 na 23000.


Jaz sem zelo nespametno FOMOjal na vrhu in takoj gre par jurckov 8-O

Bilo bi precejsnje razocaranje ce bi tole na koncu bil le bull trap :8)


XRP morda pri 0.35 nakup

MaticSLO ::

Pri kateri ceni bi prodal ADO oziroma karkoli hodlas Warkraft? Koliko izgube bi bilo sprejemljivo, raje kot da hodlas?

merlin2 ::

MaticSLO je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Zgleda je res. Ko pumpa shiba in doge, je treba zapret pozicije.

Bi blo boljse, ce bi zaprl vceraj vse, tko pa sem sel za 1500$ dol.

In tak padec ne povzrocu samo en tak mini padec na btcju iz 23400 na 23000.


Jaz sem zelo nespametno FOMOjal na vrhu in takoj gre par jurckov 8-O

Bilo bi precejsnje razocaranje ce bi tole na koncu bil le bull trap :8)


XRP morda pri 0.35 nakup


Sam še vedno potrpežljivo čakam na padec $0.25 - $0.30

Padec po mojem prepričanju bo.

lp

Leto2023 ::

Pozdravljeni,

kje bi se dalo preveriti če je kripto borza legitimna ali je nateg?
Gre se za https://24bitcore.com/

Zahvaljujem se za pomoč.

lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

strawman ::

Leto2023 je izjavil:

Pozdravljeni,

kje bi se dalo preveriti če je kripto borza legitimna ali je nateg?
Gre se za https://24bitcore.com/

Zahvaljujem se za pomoč.

lp


Jaz se tega nebi dotaknil s palico.
https://who.is/whois/24bitcore.com

Registered On 2023-01-17


Čisto informativno me zanima kje poberete te čudne borze? A vam obljubljajo velike signup bonuse ali kako?

PacificBlue ::

IgorCardanof je izjavil:

Koliko je tvoj MC target za GIGA?


200 milijonov $. No vsaj pri tem mc sem v penziji:).

Pa kar se stakinga(farminga) tiče, je kasneje bilo receno, da se bo claimanje najbrz spremenilo na daljse obdobje, kot pa en teden(eth feeji)..bodo povedali ta teden.

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

Leto2023 je izjavil:

Pozdravljeni,

kje bi se dalo preveriti če je kripto borza legitimna ali je nateg?
Gre se za https://24bitcore.com/

Zahvaljujem se za pomoč.

lp


Jaz se tega nebi dotaknil s palico.
https://who.is/whois/24bitcore.com

Registered On 2023-01-17


Čisto informativno me zanima kje poberete te čudne borze? A vam obljubljajo velike signup bonuse ali kako?


Si padel na trola. To je zelo verjetno Milan Kozlevcar s se enim svojim scamom. Na forum pride in vprasa "A je to legit" v upanju, da bo kak bralec kliknil in po moznosti se naredil kako neumnost.
Je pa seveda vsakemu hitro jasno, da je nateg in ne bi spraseval.

Isto taktiko je uporabljal pri Geton.Trading kaki 2 leti nazaj. Nov racun in vprasanje, a je to legit?

Za vse, ki vas zanima pa tudi celotna Geton tema:
Geton trading
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Machete ::

heroin diler mr. Milan Kozlevčar = geton = 24bitcore.com

24bitcore.com JE NATEG JE SCAM GOLJUFIJA MILAN GETON BREZ DENARJA BOSTE OSTALI PIRAMIDA

(gesla za google iskalnik sem spisal, če se že briše ne teh scamerjev).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mr_chai ::

PacificBlue je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Koliko je tvoj MC target za GIGA?


200 milijonov $. No vsaj pri tem mc sem v penziji:).

Pa kar se stakinga(farminga) tiče, je kasneje bilo receno, da se bo claimanje najbrz spremenilo na daljse obdobje, kot pa en teden(eth feeji)..bodo povedali ta teden.



še en scam v množici tisočerih scammov. Im in...kje lahko kupim ?

tilio ::

Lol:-)

Projekt, kjer so naredili in javno objavili čez 170 raziskav na temo blockchaina. Polkadot uporablja Cardanov predelan konsenzus ravno zato, ker je Cardano oz. IOG naredil in objavil svoje raziskave. Blockchain je open source in je na githubu, kjer lahko vsak pogleda kaj se dogaja. DEFI produktov je čedalje več, uporaba organsko raste (brez VC-jev), prav tako NFTji. Mogoče Cardanu na dolgi rok ne uspe(čeprav je med top 10 že 5 let) ampak trditi, da se mnogi tu ne zavedajo kako je Charles koga nategnil je laž in zavajanje brez primere.

Me res zanima kaj se je tebi zgodilo, da tako pljuvaš čez Cardano. A si jezen, ker ga nisi v prejšnjem ciklu kupil pri $0.03 ali pa, ker si vstopil pri $3.06? Vsekakor s svojimi neargumentiranimi izjavami izkazuješ samo svojo nevednost glede projekta.

IgorCardanof je izjavil:

Ce ni tole eden najgrsih PnDjem v celotnen kriptu. Hvala za tale chart. In res je zalostno, da inamo mnoge tu, ki se ne zavedajo, kako hudo jih je Charles nategnil s svojim nedelujocim fake techom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilio ()

IgorCardanof ::

Ce ne bi teme pogledal samo enkrat na 3 mesece, bi vedel, da sem svoje trditve veckrat argumentiral.

Se pa strinjam, da je tema neberljiva, tako da ti ne zamerim tega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

mr_chai je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Koliko je tvoj MC target za GIGA?


200 milijonov $. No vsaj pri tem mc sem v penziji:).

Pa kar se stakinga(farminga) tiče, je kasneje bilo receno, da se bo claimanje najbrz spremenilo na daljse obdobje, kot pa en teden(eth feeji)..bodo povedali ta teden.



še en scam v množici tisočerih scammov. Im in...kje lahko kupim ?

:D
app.gigaswap.app in pa uniswap

tilio ::

O, jaz to temo dokaj redno spremljam vendar se redko oglašam, ker se mi ne ljubi vsak dan "boriti" z milini na veter. Tvoj argumentov glede cardana nisem videl ampak ena stvar je jasna: Lažeš. Če je projekt slab lahko poveš zakaj tako misliš. Sigurno ni perfekten, ker perfektnega blockchaina ni - so samo kompromisi in odločitve pri dizajnu. Da je projekt nateg je pa čisto neka druga trditev. Take trditve ponavadi dajejo nepoučeni ali taki, ki rušijo ime konkurentov, da bi svojega konja povzdignili. SDS taktika - dajmo pljuvat.

Torej, zanima me zakaj je Cardano in Charles prevara. Kje so dokazi? Pokaži vire informacij s katerimi očitno samo ti razpolagaš pa vsaj povej zakaj tako misliš.


IgorCardanof je izjavil:

Ce ne bi teme pogledal samo enkrat na 3 mesece, bi vedel, da sem svoje trditve veckrat argumentiral.

Se pa strinjam, da je tema neberljiva, tako da ti ne zamerim tega.

Leto2023 ::

strawman je izjavil:

Leto2023 je izjavil:

Pozdravljeni,

kje bi se dalo preveriti če je kripto borza legitimna ali je nateg?
Gre se za https://24bitcore.com/

Zahvaljujem se za pomoč.

lp


Jaz se tega nebi dotaknil s palico.
https://who.is/whois/24bitcore.com

Registered On 2023-01-17


Čisto informativno me zanima kje poberete te čudne borze? A vam obljubljajo velike signup bonuse ali kako?


Na kratko:
Sin je na nekem Discord pump kanalu izvedel za to borzo, tast mu je iz svoje Atomic denarnice tja nakazal 1 BCH, da se je začel malo igrat.
Po enem tednu je iz tega 1 BCH nastalo približno 40 BCH.
Sedaj pa zahteva še nakazilo 4 BCH na to borzo,da postane pravi user in omogoči withdraw nazaj v Atomic denarnico.

Torej bo dobra šola za naprej, stala je pa samo 1 BCH :)

lp

IgorCardanof ::

tilio je izjavil:

O, jaz to temo dokaj redno spremljam vendar se redko oglašam, ker se mi ne ljubi vsak dan "boriti" z milini na veter. Tvoj argumentov glede cardana nisem videl ampak ena stvar je jasna: Lažeš. Če je projekt slab lahko poveš zakaj tako misliš. Sigurno ni perfekten, ker perfektnega blockchaina ni - so samo kompromisi in odločitve pri dizajnu. Da je projekt nateg je pa čisto neka druga trditev. Take trditve ponavadi dajejo nepoučeni ali taki, ki rušijo ime konkurentov, da bi svojega konja povzdignili. SDS taktika - dajmo pljuvat.

Torej, zanima me zakaj je Cardano in Charles prevara. Kje so dokazi? Pokaži vire informacij s katerimi očitno samo ti razpolagaš pa vsaj povej zakaj tako misliš.


IgorCardanof je izjavil:

Ce ne bi teme pogledal samo enkrat na 3 mesece, bi vedel, da sem svoje trditve veckrat argumentiral.

Se pa strinjam, da je tema neberljiva, tako da ti ne zamerim tega.


- Pisan je v Haskellu, torej popolnoma useless za najdt karsnokoli dobro bazo developerjev, ker je to bolj kot ne mrtev (neuporaben) programski jezik.
- Konstantno zamude in delayi in zavajanja. Kolikokrat se je lagalo kdaj bojo Smart contracti in defi? Mislim da so ene 4 release imeli, da so koncno to vn vrgli, potem je bla pa fora, da si moral na potrdtiev transakcije cakat 4 dni. Vauu.
- Sistem, ki nima moznosti avkcije za transakcije in frontrunning, ergo ga je izjemno lahko ddosat za uporabnika, ki ima dovolj velik financni interes to narest.
- ...
So ble se tocke, pa se jih zdaj iz glave ne spomnim. Na kratko pa je kaksno stanje?
- Charles obljublja, da bo Hydra release s 10k TPS ce 1 leto nazaj. Glede na njihovo hitrost, bo to najbrz zuni cez 5 let.
- Ima recimo nekako delujocd DPOS
- Defi je popolnoma mrtev, za vse kar se chain malo uporablja, so brezvezne pfp slikice.
- Poznam par ljudi iz mojega kroga, ki je bil ful nahajpan na ado in so bli tut developerji, pa so obupal, ker je IOHK dokaj shady organizacija in ni vse tok lepo kot ti servirajo.
- Charles hodi na vsake par dni v Afriko sadit drevesa in govorit otrokom, kako bodo solske teste pisali na Cardano blockchainu.

State of Cardano.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

tilio je izjavil:

Lol:-)

Projekt, kjer so naredili in javno objavili čez 170 raziskav na temo blockchaina. Polkadot uporablja Cardanov predelan konsenzus …


Am … Polkadot uporablja Tendermintov BFT konsenzus za zacetek ... Zasnoval ga je pa drugace Jae Kwon, ki ima, podobno kot Charles, tudi obcasne izpade.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

tilio ::

Hvala - nekaj novega sem se naučil. Kot izgleda Polkadotov konsenzus protokol uporablja le en manjši del Cardanovega protokola Ouroboros, pa vendar ga:
- https://wiki.polkadot.network/docs/lear...
- https://wiki.polkadot.network/docs/lear...

Poanta je sicer, da je vse open in na voljo za uporabo in ni scam.

dope1337 je izjavil:

tilio je izjavil:

Lol:-)

Projekt, kjer so naredili in javno objavili čez 170 raziskav na temo blockchaina. Polkadot uporablja Cardanov predelan konsenzus …


Am … Polkadot uporablja Tendermintov BFT konsenzus za zacetek ... Zasnoval ga je pa drugace Jae Kwon, ki ima, podobno kot Charles, tudi obcasne izpade.

inzenir1337 ::

Opažam novi boom scam projektov. Tokrat bom tudi sam postal scammer, namesto da se pustim odreti.

dope1337 ::

Lahk bi se za zacetek naucil kvalitetno trollat. Pol se pa bomo pa naprej pogovarjal :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

inzenir1337 ::

dope1337 je izjavil:

Lahk bi se za zacetek naucil kvalitetno trollat. Pol se pa bomo pa naprej pogovarjal :))

Ti lahko ostaneš reven. Spet boš izvisel in boš na koncu pospravil nekih 30 jurjev in je to to. Siromak ostane siromak.

dope1337 ::

Vidim, da nimas niti domisljije dovolj, da bi postal scammer. Kje je sele znanje.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

inzenir1337 ::

dope1337 je izjavil:

Vidim, da nimas niti domisljije dovolj, da bi postal scammer. Kje je sele znanje.

Se vidimo za rešetkami ali pa na kaki jahti z elitnimi spremljevalkami. Vmesne poti ni. Gremo zdej, dokler je še vetra kej.

tilio ::

V tvojih trditvah nikjer ne vidim dokaza, da je prevara. Gremo po vrsti:
- Pisan je v Haskellu:
Res je baza developerjev neprimerno manjša, kot za druge jezike ampak to ne pomeni, da jih je na celem svetu premalo, da bi naredili en blockchain. Haskell uporabljajo za spefične usecase-e. Cardano je tudi prispeval k Haskell ekosistemu tudi z izboljšavo orodij se povečuje baza developerjev. Se pa pojavljajo tudi druge rešitve, ki omogočajo interakcijo s Cardanom v drugih jezikih (python, javascript, rust). Charles je sam priznal, da bi se danes verjetno odločil za kateri drug jezik, če bi vedel, da bodo morali razvijati še orodja in Haskellov ekosistem zaradi lastnih potreb...AMPAK to še ne pomeni, da je nateg.
- Konstantno zamude in delay-i:
Res so imeli kar nekaj zamud vendar od Septembra 2021, ko so releasali smart contracte, stvari potekajo razmeroma vredu. Število releasov nima nobene zveze s smart contracti oz. so bili predpogoji, da so smart contracte lahko deployali. Verjemi, ta točka boli vsakega cardano fan-a, ker si vsak želi, da bi bilo prej. Če si developer pa veš, da včasih ob najboljši volji in nameri enostavno ne moreš pravilno oceniti časovnice, ker so stvari precej kompleksne. Tudi Elon Musk je že večkrat napovedal, da bodo rešili AI za tesle pa še vedno nismo tam. Primerov, ko so uspešni ljudje zgrešili napovedi je nešteto...AMPAK to še ne pomeni, da je nateg.
Kar se tiče 4 dni čakanja - to je zavajanje. Vemo kako je (še/bilo) z borzami ali drugimi spletnimi stranmi, ko pokleknejo ob velikem povpraševanju. Takrat so povedali, da pričakujejo velik obisk in da sistem še ni pripravljen na to. Pa je folk ob prvem težko pričakovanem dexu vseeno navalil in se je omrežje zabasalo. Nikoli se ni sesulo, le upočasnilo se je. Po tistem dogodku so se stvari umirile in danes deluje normalno - vem, ker ga uporabljam.
- Nima možnosti avkcije za transakcije:
- To je res ampak spet ni tako trivialno kot to predstavljaš. Več o tem tukaj https://cexplorer.io/article/will-we-se......AMPAK to še ne pomeni, da je nateg.

Kako priročno, da se ne spomniš drugih stvari. Očitno so bile manj pomembne od teh zgoraj.

- Hydra je v razvoju. Tudi protipe smo že lahko videli. Hydra ne bo enkraten release ampak bo deployana postopoma v več releasih in se bo z vsakim releasom kapaciteta povečevala. Charles je dober prodajalec in pogosto tudi kaj napihne... AMPAK to še ne pomeni, da je nateg. Pokaži mi nekoga, ki prodaja nekaj in tega ne počne. Potrebno se je zavedat, da se kakšna stvar lahko znajde tudi v slepi ulici zaradi N razlogov, ampak kar Charles prodaja običajno tudi dostavi...
- Ima delujoč POS? To je spet en tvoj "pavšal". Kaj to pomeni? Kaj od POSa ne deluje? Ker jaz stake-am Cardano že 2.5 leta in mi dela brez problema. Network ni še nikoli pokleknil. Pred par tedni je cca 55% nodeov crashnilo in v naslednjih nekaj sekundah so se rebootali. Medtem pa je network deloval naprej nemoteno. Če 1 teden so pripravili fix. Aja, pozabil sem povedat, da moja sredstva niso zaklenjena. Kadarkoli lahko dvignem ada iz denarnice. Transakcije so deterministične. Če transakcija ne gre skozi iz kakršnegakoli razloga mi ne zaračuna fee-jev, kot se dogaja npr. pri Ethereumu.
- Defi je popolnoma mrtev - To je samo tvoje mnenje...AMPAK to še ne pomeni, da je nateg. Sicer pa Cardano DEFI lepo napreduje. Prihajajo novi produkti, stable coine imamo zdaj tu in prihajajo novi. Število uporabnikov in transakcij se povečuje. Veliko je projektov v izdelavi in v zakladnici je trenutno cca $425M za nadaljni razvoj ekosistema.
- poznam par ljudi iz mojega kroga....So what? Ljudje so pač neučakani, ker hočejo svoje lambote takoj. Zakaj je IOHK shady? Viri, domneve?
- Mislim, da sem Charlesa videl samo 1x v Afriki v teh 5 letih odkar sledim projektu in sledim precej podrobno. Spet pavšalno pljuvanje iz tvoje strani. Če se človek dogovarja za biznis po Afriki je normalno, da jih obišče in da se udeležuje protokolarnih "obveznosti". Temu se reče marketing. Ampak kaj en Američan Charles z miljardami v žepu ve, če pa ti praviš, da je samo prevarant. Mogoče imaš prav ampak zaenkrat se ne zdi tako, glede na to, da:
- njegova firma IOG že 7 let razvija blockchain
- je pritegnil k sodelovanju relevantne ljudi iz akademskih krogov
- je IOG izdal čez 170 raziskav - ki jih lahko kdorkoli pogleda, secira in izpodbija (pa se še ni zgodilo)
- cardano blockchain deluje brez prekinitev že odkar je startan pred 5 leti (2.5 leta POS)
- blockchain se konstantno upgrade-a z novimi featurji in sklabilnostjo
- število developerjev, projektov in uporabnikov se povečuje

In potem naj mi verjamemo tebi oz. tvojim komentarjem "So ble se tocke, pa se jih zdaj iz glave ne spomnim.". Če se jih ne spomniš iz glave potem pa nehaj blebetat iz riti.

IgorCardanof je izjavil:


- Pisan je v Haskellu, torej popolnoma useless za najdt karsnokoli dobro bazo developerjev, ker je to bolj kot ne mrtev (neuporaben) programski jezik.
- Konstantno zamude in delayi in zavajanja. Kolikokrat se je lagalo kdaj bojo Smart contracti in defi? Mislim da so ene 4 release imeli, da so koncno to vn vrgli, potem je bla pa fora, da si moral na potrdtiev transakcije cakat 4 dni. Vauu.
- Sistem, ki nima moznosti avkcije za transakcije in frontrunning, ergo ga je izjemno lahko ddosat za uporabnika, ki ima dovolj velik financni interes to narest.
- ...
So ble se tocke, pa se jih zdaj iz glave ne spomnim. Na kratko pa je kaksno stanje?
- Charles obljublja, da bo Hydra release s 10k TPS ce 1 leto nazaj. Glede na njihovo hitrost, bo to najbrz zuni cez 5 let.
- Ima recimo nekako delujocd DPOS
- Defi je popolnoma mrtev, za vse kar se chain malo uporablja, so brezvezne pfp slikice.
- Poznam par ljudi iz mojega kroga, ki je bil ful nahajpan na ado in so bli tut developerji, pa so obupal, ker je IOHK dokaj shady organizacija in ni vse tok lepo kot ti servirajo.
- Charles hodi na vsake par dni v Afriko sadit drevesa in govorit otrokom, kako bodo solske teste pisali na Cardano blockchainu.

State of Cardano.


dope1337 je izjavil:

Lahk bi se za zacetek naucil kvalitetno trollat. Pol se pa bomo pa naprej pogovarjal :))


Saj se s tabo nimam kaj pogovarjat. Sodeč po tvojem odgovoru si požrl vso pamet sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilio ()

dope1337 ::

O Cardanu vem vec ali manj nic, saj imam pametnejse stvari za poceti v zivljenju.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PacificBlue ::

A nima Nodi 3. steber v Adi?:)

strawman ::

Za vas ne vem, ampak jaz sem svojemu prvorojencu dal ime Charles.

IgorCardanof ::

Jaz sem svoje življenje dal za Cardano. In za kaj? Zato, da me je na koncu Charles tako hladnokrvno nabil od zadaj in nikoli več poklical.

Tako @tiliaio. Vidim da Cardano spremljas in dosti veš. Težko te bom šel sedaj kontrirat na vse izjave in nevem kaj, ker pač stvari ne poznam do te mere. Samo tako površno spremljam kaj se dogaja in za Cardano se pač nič ne dogaja, pa še tisto kar se, je bolj slabo. Ne sledim pa res vsakemu dev talku in blogu, ki ga imajo, kjer pač govorijo, kako dobro jim gre.

Kar Cardanotu dam, je sigurno to, da je to bil in je "GO TO" kovanček za ves retail in ima močne diamond hands underwater userje. Mislim da ni bilo youtuberja, ki ne bi shillal Cardana. Tako da pač, če nisi nič vedel o kriptu in si se hotel malo pozanimat o tem na yt s kakim prikladnim videom, je bil notri 100% omenjeno, da pač s Cardanom ne moreš falit.

Za svojo napovedjo še zmeraj stojim. Cardano čaka podobna usoda kot EOS. Torej popolnoma mrtev chain brez uporabne vrednosti. Še zmeraj pa se nekako drži visoko na top lestvici kovančkov in v tem balonu ni prinesel skoraj nobenega profita. Holderji Cardanota bodo pa to izkusli na grd način pač. Če bomo imeli še kdaj balon, bodo vsi veseli, ko bo tudi njihov Cardano šel iz 5c na 10c ali pa na 20c, medtem pa bodo njihovi kolegi metali v neke nove projekte, karkoli bo pač takrat hype, in delali x100.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

mr_chai ::

Nikol ne bi verjel, da se bodo nekoč na nekem forumu našli ljudje, ki bodo pljuvali čez en magic internet money projekt, zato ker je spisan v Haskellu. :))

IgorCardanof ::

mr_chai je izjavil:

Nikol ne bi verjel, da se bodo nekoč na nekem forumu našli ljudje, ki bodo pljuvali čez en magic internet money projekt, zato ker je spisan v Haskellu. :))


Haskel je jezik narejen z namenom, da lahko nekaj matematikov drka na to, kako dobri so. Še posebej všeč jim je, ker ga večina ostalih developerjev ne razume oz. noče vložit časa, da bi se ga naučila. Da bi blo pa kaj koristnega v njem spisanega, pa mislim da še ne.

Aja Tiliao, še eno stvar sem se spomnil. Charles nikoli ni diplomiral in je celemu svetu in Cardano communityju lagal, kako ima doktorat iz matematike.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

IgorCardanof je izjavil:

Aja Tiliao, še eno stvar sem se spomnil. Charles nikoli ni diplomiral in je celemu svetu in Cardano communityju lagal, kako ima doktorat iz matematike.


...AMPAK to še ne pomeni, da je nateg

Oh, wait...

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Nikol ne bi verjel, da se bodo nekoč na nekem forumu našli ljudje, ki bodo pljuvali čez en magic internet money projekt, zato ker je spisan v Haskellu. :))


Haskel je jezik narejen z namenom, da lahko nekaj matematikov drka na to, kako dobri so. Še posebej všeč jim je, ker ga večina ostalih developerjev ne razume oz. noče vložit časa, da bi se ga naučila. Da bi blo pa kaj koristnega v njem spisanega, pa mislim da še ne.

Aja Tiliao, še eno stvar sem se spomnil. Charles nikoli ni diplomiral in je celemu svetu in Cardano communityju lagal, kako ima doktorat iz matematike.


Pri adi sem sledil yt in forumom. Žao mi je. Na začetku sem verjel, potem pa o hitrostih in ostalem sranju izgubil upanje. Prodajel ko je padnilo..spušil peneze. Če ne odpreš oči je svet lep. Zakaj iščejo xrp snubci po nekih obskurnih nereguliranih državah v JV Aziji in Afriki banke in xy projekte? Če bi bili tako dobra konkurenca v usa in evropi, bi jih drugi kontaktirali. Zakaj ada charles enako razmišlja o nigerijskih šolah in njihovih princih? Ker drugje ni sposoben tega tržit. V realnem gospodarstvu se držimo terminov. To nategovanje je za startupe, katere 99% nihče resno ne jemlje.

Ste že kdaj videli bogate akademike? Bolj poredko.
Iznajdljive bleferje kot je charles? Veliko.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

In če pogledate realno. Ceno v 1,5 leta še najbolj ohranja shiba, ki ima veliko hodlerjev. Najbolj scam meme coin. Za njim malo zaostaja doge. Ko pogledate ado je pa prejšnji graf s himalaje jasno začrtal pot ade, ki je do 10 centof.

Tiliuaio. Upam da se nisi napizdil z vlaganjem. Postejkaj kar je še ostalo, ostalo prodaj preden padne na 10 centof. Sam sem verjel charlesu in kot sem zapisal pušnil veliko na panicseellu, v katerega me je potisnila rdeča vertikala.

Zgodovina sprememb…

tilio ::

Kovanček kot mu praviš je eden izmed najbolj pošteno distribuiranih kovancev v začetku razvoja projekta. Nobenih privilegijev, nobenih VCjev. Očitno ne gledava istih youtuberjev. Kar se tiče pa cene ni bil Cardano nobena izjema od ostalih kripto projektov. Cena je šla gor 100x in tudi padla je. Ni Cardano tu nobena posebnost kljub temu, da ti trdiš, da je prevara.

Kar jaz ves čas trdim je, da ni videt, da bi bil prevara. Lahko ti Charles ni všeč, lahko misliš, da imajo drugi projekti boljšo tehnologijo (v resnici je odvisno od usecasea) ampak nič ne kaže, da bi projekt bil prevara.

Tvoja napoved je pač tvoja napoved. Lahko imaš prav, lahko se motiš. Jaz ne vem kaj bo in tudi dobrim rešitvam včasih ne uspe, vidim pa, da delajo dobro.

IgorCardanof je izjavil:



Kar Cardanotu dam, je sigurno to, da je to bil in je "GO TO" kovanček za ves retail in ima močne diamond hands underwater userje. Mislim da ni bilo youtuberja, ki ne bi shillal Cardana. Tako da pač, če nisi nič vedel o kriptu in si se hotel malo pozanimat o tem na yt s kakim prikladnim videom, je bil notri 100% omenjeno, da pač s Cardanom ne moreš falit.

Za svojo napovedjo še zmeraj stojim. Cardano čaka podobna usoda kot EOS. Torej popolnoma mrtev chain brez uporabne vrednosti. Še zmeraj pa se nekako drži visoko na top lestvici kovančkov in v tem balonu ni prinesel skoraj nobenega profita. Holderji Cardanota bodo pa to izkusli na grd način pač. Če bomo imeli še kdaj balon, bodo vsi veseli, ko bo tudi njihov Cardano šel iz 5c na 10c ali pa na 20c, medtem pa bodo njihovi kolegi metali v neke nove projekte, karkoli bo pač takrat hype, in delali x100.

tilio ::

Charles ni na veliko nič razlagal. Nekje so ga vprašali in vmes je to rekel. Potem so pa seveda to napihnili do konca. Res je nenavadno. Ne vem kaj mu je bilo treba. Mogoče je zakompleksan, ker nima faksa. Ne vem. Ampak to kar je dostavil deluje in ljudje, ki imajo dobre kariere in doktorate so mu zaupali in sodelujejo z njim. Zdaj Vi, vaše visočanstvo menite, da je največji kriminalec na svetu, potem verjetno imate prav in se gotovo armada developerjev in raziskovalcev z doktorati moti. Npr. Solana, ki je bila tako hypana pa ne praviš, da je nateg, je imela veliko več VC-jev, ki so pumpali ceno. Poleg tega je bila lani restartana ene 12x. Cardano nikoli - deluje od vedno.

IgorCardanof je izjavil:


Aja Tiliao, še eno stvar sem se spomnil. Charles nikoli ni diplomiral in je celemu svetu in Cardano communityju lagal, kako ima doktorat iz matematike.


Svojega trgovanja tu ne bom omenjal. Mi gre kar dobro. Hvala za tvoj nasvet.

Prebranac je izjavil:


Tiliuaio. Upam da se nisi napizdil z vlaganjem. Postejkaj kar je še ostalo, ostalo prodaj preden padne na 10 centof. Sam sem verjel charlesu in kot sem zapisal pušnil veliko na panicseellu, v katerega me je potisnila rdeča vertikala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilio ()

Shaker7777 ::

IgorCardanof je izjavil:

Jaz sem svoje življenje dal za Cardano. In za kaj? Zato, da me je na koncu Charles tako hladnokrvno nabil od zadaj in nikoli več poklical.

Tako @tiliaio. Vidim da Cardano spremljas in dosti veš. Težko te bom šel sedaj kontrirat na vse izjave in nevem kaj, ker pač stvari ne poznam do te mere. Samo tako površno spremljam kaj se dogaja in za Cardano se pač nič ne dogaja, pa še tisto kar se, je bolj slabo. Ne sledim pa res vsakemu dev talku in blogu, ki ga imajo, kjer pač govorijo, kako dobro jim gre.

Kar Cardanotu dam, je sigurno to, da je to bil in je "GO TO" kovanček za ves retail in ima močne diamond hands underwater userje. Mislim da ni bilo youtuberja, ki ne bi shillal Cardana. Tako da pač, če nisi nič vedel o kriptu in si se hotel malo pozanimat o tem na yt s kakim prikladnim videom, je bil notri 100% omenjeno, da pač s Cardanom ne moreš falit.

Za svojo napovedjo še zmeraj stojim. Cardano čaka podobna usoda kot EOS. Torej popolnoma mrtev chain brez uporabne vrednosti. Še zmeraj pa se nekako drži visoko na top lestvici kovančkov in v tem balonu ni prinesel skoraj nobenega profita. Holderji Cardanota bodo pa to izkusli na grd način pač. Če bomo imeli še kdaj balon, bodo vsi veseli, ko bo tudi njihov Cardano šel iz 5c na 10c ali pa na 20c, medtem pa bodo njihovi kolegi metali v neke nove projekte, karkoli bo pač takrat hype, in delali x100.



Kaj meniš o XRP, je dobro investitati v ta projekt?
Ali je na praznih “obljubah”?

MaticSLO ::

Shaker7777 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Jaz sem svoje življenje dal za Cardano. In za kaj? Zato, da me je na koncu Charles tako hladnokrvno nabil od zadaj in nikoli več poklical.

Tako @tiliaio. Vidim da Cardano spremljas in dosti veš. Težko te bom šel sedaj kontrirat na vse izjave in nevem kaj, ker pač stvari ne poznam do te mere. Samo tako površno spremljam kaj se dogaja in za Cardano se pač nič ne dogaja, pa še tisto kar se, je bolj slabo. Ne sledim pa res vsakemu dev talku in blogu, ki ga imajo, kjer pač govorijo, kako dobro jim gre.

Kar Cardanotu dam, je sigurno to, da je to bil in je "GO TO" kovanček za ves retail in ima močne diamond hands underwater userje. Mislim da ni bilo youtuberja, ki ne bi shillal Cardana. Tako da pač, če nisi nič vedel o kriptu in si se hotel malo pozanimat o tem na yt s kakim prikladnim videom, je bil notri 100% omenjeno, da pač s Cardanom ne moreš falit.

Za svojo napovedjo še zmeraj stojim. Cardano čaka podobna usoda kot EOS. Torej popolnoma mrtev chain brez uporabne vrednosti. Še zmeraj pa se nekako drži visoko na top lestvici kovančkov in v tem balonu ni prinesel skoraj nobenega profita. Holderji Cardanota bodo pa to izkusli na grd način pač. Če bomo imeli še kdaj balon, bodo vsi veseli, ko bo tudi njihov Cardano šel iz 5c na 10c ali pa na 20c, medtem pa bodo njihovi kolegi metali v neke nove projekte, karkoli bo pač takrat hype, in delali x100.



Kaj meniš o XRP, je dobro investitati v ta projekt?
Ali je na praznih “obljubah”?


ja XRP se splaca in ADA prav tako

ceprav mislim da mogoce najboljsi je trenutno Tron TRX


Ceprav pomoje to ni za dolgi rok ker dolgorocno je recesija...samo sedaj vsi panickajo tako kot so za COVID krizo in potem dobis vertikalne pumpe kjer se obere naivneze

Bl4ckSw4n ::

Zdej ste me zrajcal. Dokupil ADA. Kar bo pa bo.

Prebranac ::

Bl4ckSw4n je izjavil:

Zdej ste me zrajcal. Dokupil ADA. Kar bo pa bo.


Več boš profitiral s shibo, doge, aptos, vet, mana, tezos, sand, mina. Solana je pa šitikoin.

IgorCardanof ::

Savdska arabija bo gradila v Sandboxu.

https://twitter.com/tier10k/status/1623...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Vran pa nihče več ne omenja, pa so v 30h dneh naredile 300%+, nič ne krakate več?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Savdska arabija bo gradila v Sandboxu.

https://twitter.com/tier10k/status/1623...


Super. Poskočul za 30% v 24 urah.

Anney je izjavil:

Vran pa nihče več ne omenja, pa so v 30h dneh naredile 300%+, nič ne krakate več?


Ološ. Tako kot leo token.

Zgodovina sprememb…

inzenir1337 ::

Anney je izjavil:

Vran pa nihče več ne omenja, pa so v 30h dneh naredile 300%+, nič ne krakate več?

Vrane rabijo še 8000% da pridejo do tiste vrednosti, kjer je večina kupovala. Tako da noben ne bo krakal še lep čas.

MaticSLO ::

Ne poslusati inzenirjev, ker imajo inzenirji, doktorji in podobni najvecje izgube na financih trgih.

Ne mores aplicirati logike nekam, kjer je ni.

inzenir1337 ::

Če ne vidiš logike, potem ne razumeš. Če ne razumeš, potem ne vlagaj, ker boš še bolj suh kot si že.
««
1236 / 1453
»»