» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1234 / 1452
»»

PacificBlue ::

Ni hudega, gremo dalje;)

spegli ::

24k dump. Okol 21300-500 spet nabava. Če prebije 25k, pa je naslednji cilj 28k. Moj plan, ki ni nujno, da uspe. Gledam tudi DXY (dolar), ki hoče višje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

A. Smith ::

Peter L. Brandt pravi, da bo šlo gor ... če bo šlo gor :))

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

spegli ::

Market je totalni scam in te hoče oropat. Zdej te s klasičnim pristopom kot ga ma Peter sesujejo. Level by level strategija za dnevno trejdanje če se ti da, pa spot za večino.

Dolar se vžiga haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Spegli, kje se spet longa? Bo FOMC bullish ali bearish? Mislim, itak je jasno, da bo 25bps, samo zdej je vprašanje, a so vsi se že pripravli na to.

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dino tokeni so med top gainerji. V zadnjih nekaj primerkih je tako obnašanje pomenilo nekaj večji dump skozi celoten market v prihodnjih dneh. Kaj pa tokrat?


Torej?


Ne spremljam več Tezos indikatorja, ampak tale s pumpanjem dino coinov je tudi zlo natančen.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

21562.90 je moj prvi long.

PacificBlue ::

delavec44 je izjavil:

Kaj samo mene moti, ker 2. od leve nima črnega modrca?


A je tako boljše?:D

Machete ::

Jaz sem se znebil Solane. Zaenkrat sem jo pretvoril v CVX in parkiral na Banancah v Simple Earn.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PacificBlue ::

Lets say that you decide to invest 4800 USD in GIGA (which is 0.1% of the current mcap). Lets also say that the protocol is doing 200mil in Volume and 20% of the tokens is staked!

V = 200mil
p = I have 0.1% of Giga tokens
s = 20% of GIGA staked

Your real yield this month

mY = (27/10,000)*200,000,000*(0.1/20) = 2,700

Now imagine compounding that

if Gigaswap achieves volumes like these (200mil+ per month) we could be looking at around ~550k in fee revenue. And if we can expect between 20 to 33% of all tokens to be staked - then multiply the % you currently hold of the total circulating supply between 3-5x, meaning your effective stake is that much more due to being one of the stakers. Also there is the added bonus that nearly 10% are burnt already so let me give an example:

You hold 0.1% of the 100b currently. In reality due to the burned amount you actually hold more like 0.11% of the supply.

Now if only 20% of the holders stake their GIGA, and you stake all of yours, your effective control is 0.55% of the fee revenue. If we take the mentioned AirSwap volume of 200mil this means you would have 0.55%
of around 550k, so around $3k per month. Currently 0.1% of the total supply will cost you about $5.4k.

Just to put things into perspective, even if you only earn 1k per month, or even $500, this is nuts. Let's say you start out by earning $500 - that's 10% ROI per month!!
Now go down to $250 per month - still 5%!!

Imagine how insane it is to compound 5% per month as an investor. I'm not even sure what the true valuation of GS is. The potential is so big and the economics of it are so good. How much money would you pay for an asset that can earn you 1k per month in a bear market? How much would you pay for 5k per month? What about for 10k?"

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

cebelar123 je izjavil:

DiBoss je izjavil:

mah nevem js sm naredu cca 4000€ in si bom pač dal na trr, kar bo bo. Trgovanje do 100 trgovalnih dni itak ni obdavčeno oz ni dejavnost. Zdej bo pa problem če bom še naprej kaj naredil, kar verjetno bom, pomoje do poletja ene 10.000€ ki bom vse dal na trr. Z papirjem res nevem kaj delat.

Meni je prav zanimivo da ni nobenega ki bi napisal nakazal sem si 5k na trr in zgodilo se je....



Jaz sem decembra 2019 nakazal cca slabih 10k in nato še dobrih 6k v 14 dneh, nobenga klica,... potem pa po novem letu še 1x cca 7k tam konec januarja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

maticb492 ::

cebelar123 je izjavil:

Meni je prav zanimivo da ni nobenega ki bi napisal nakazal sem si 5k na trr in zgodilo se je....



Forum je javen, nikoli ne veš kdo bere :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

shark_nm ::

maticb492 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Meni je prav zanimivo da ni nobenega ki bi napisal nakazal sem si 5k na trr in zgodilo se je....



Forum je javen, nikoli ne veš kdo bere :)


Točno to. Pa tukaj ne ciljam na državo ampak dva strica ki te bosta zagrabila pred blokom in ti pokazala kako se odreže tiča na zadnjih sedežih mercedesa v kolikor ne boš hitro zajecljal gesla za binance. In sploh ni potreben forum za to, mulci so glupi že sani po sebi tablica KR IPTO in LJ HODL na avtu za $$$ te ne spasi iz zagate.

IgorCardanof ::

Cemu se pa potem redno ne ropa tistih poslovnezev, politikov, vseh, ki vozijo Mercedese in tako dalje? Za vse njih je jasno, da imajo dosti denarja, ergo, tarca za rop.

Kaj pa naredi tako razliko, a si zasluzil s kriptom ali pa na kak drug nacin?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

deco16 ::

Prenos je težji, lahko vozijo mercedeza ampak je od firme itd...


Če si zaslužil s kripto pa mogoče v kratkem času maš preveč denarja, še posebno če se hvališ okoli.

shark_nm ::

IgorCardanof je izjavil:

Cemu se pa potem redno ne ropa tistih poslovnezev, politikov, vseh, ki vozijo Mercedese in tako dalje? Za vse njih je jasno, da imajo dosti denarja, ergo, tarca za rop.

Kaj pa naredi tako razliko, a si zasluzil s kriptom ali pa na kak drug nacin?


Ker mora stric na banko, pa tam ena teta poštemplja in bo v četrtek na računu. Neugodno za barabo... Tukaj imaš pa samo možnost JE ali NI in tipka pošlji na e334z62228iK29263ngh3212d denarnico če bi rad še lulal stoje. He he politike si omenil. Menda ne bodo svojih ropali, halo...

deco16 je izjavil:

Prenos je težji, lahko vozijo mercedeza ampak je od firme itd...


Če si zaslužil s kripto pa mogoče v kratkem času maš preveč denarja, še posebno če se hvališ okoli.


Nisi omenil glavne stvari ki je kripto tako kul anonimnost :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shark_nm ()

PacificBlue ::

strawman ::

Na Cardano omrežju splavili ADA-backed algoritmičen stablecoin DJED z minting/burning mehanizmi.
Se spomnite praktično istega projekta SigmaUSD na Ergo platformi? Seveda se ne, saj je šel po gobe. Terra/LUNA mi navkljub manjšim razlikam in dodatnim varnostnim mehanizmom ni treba omenjat.
Da ne omenjam raznih (sicer manj podobnih) overcollateralized Titano in Tomb forkov, kjer jih je 3/4 mrtvih ali rug-pullanih.

IgorCardanof ::

Verjamem, da bodo Cardano holderji dovolj mocni, da drzijo peg v dobrem in v slabem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:

Verjamem, da bodo Cardano holderji dovolj mocni, da drzijo peg v dobrem in v slabem.


Whitepaper.

Minimal Djed enjoys several stability properties. The first one is that, in the normal
reserve ratio range where purchases and sales are not restricted, users have no incentive
to trade stablecoins outside the peg range in a secondary market.


Bomo videli ali papir pije vodo, ko v downtrendu prvič zabije network.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

energetik ::

strawman je izjavil:

Na Cardano omrežju splavili ADA-backed algoritmičen stablecoin DJED z minting/burning mehanizmi.
Se spomnite praktično istega projekta SigmaUSD na Ergo platformi? Seveda se ne, saj je šel po gobe. Terra/LUNA mi navkljub manjšim razlikam in dodatnim varnostnim mehanizmom ni treba omenjat.
Da ne omenjam raznih (sicer manj podobnih) overcollateralized Titano in Tomb forkov, kjer jih je 3/4 mrtvih ali rug-pullanih.

Očitno čas da počakam še 1 pump Ade in vse skupaj prodam...
vires in numeris

link_up ::

kaj mina misle nardit x2? x3?
In and Out

MaticSLO ::

Iskrene cestitke kolegu igorju.

Zavidljivih 10jurckov mesecnega profita. Se bo pocasi treba odjaviti iz socialne in registrirati SP!

IgorCardanof ::

Res je. Pocasi bodo prihodki previsoki in ne bom vec delezen socialne pomoci.

Sicer pa dober mesec ja. Se nadaljuje spet s trejdanjem, ko gre tale FOMC cez.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

delavec44 ::

Crypto.com ustavil EUR deposit. So oni naslednji ali le težave z banko?

Following our email from 24 January 2023, please be reminded that you cannot deposit EUR into your Crypto.?com EUR Fiat Wallet ("EUR Fiat Wallet") from your bank account at this time. Deposits made to the EUR Fiat Wallet using your old bank details will fail.

maticb492 ::

Ja, spodaj ti pa piše da lahko USD nakažeš lol:

n the meantime, you have the option to:

Use your Crypto.?com Visa Card to withdraw EUR. Once topped up, the Crypto?.com Visa Card can be used anywhere Visa is accepted and to withdraw* EUR at ATMs bearing the Visa logo. This also applies to your virtual card**, which is available directly in the App.
Buy/sell crypto using EUR and deposit/withdraw crypto
Send USD from your bank account via SWIFT and receive the funds in USDC (Guide)
Withdraw USDC to your bank account via SWIFT and receive the funds in USD (Guide)


Kopiraj vsaj celoten mail.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

delavec44 ::

Zakaj bi spamal s celim mailom? USD me ne zanima, sem lepo napisal da so ustavili EUR deposit.

hunterslo ::

Danes ob 20:30 po našem času je FOMC. Pa da vidimo, kam bo odneslo :)

Prebranac ::

Federal Reserve hikes by 25 basis points, but expects 'ongoing' increases
The Federal Reserve raised by 25 basis points, or 0.25 percentage point, matching investor expectations. The hike brings the Fed's target range to 4.5%-4.75%, the highest level since 2007.

In its statement, however, the Fed kept language noting that the FOMC still sees the need for "ongoing increases in the target range." Market participants had been hoping for some softening of the phrase, but the statement, approved unanimously, kept it intact.

-- Jeff Cox

Kripto ::

Lepo se drži bitcoin, momentum se krepi...

Money is mindset!

zelenobeli ::

Kot bi dejal Nodi, kar glejte in se mi zahvalite, sem vam reku da bo 25k.

delavec44 ::

Nodi je bil približno toliko točen kot pokvarjena ura.

Machete ::

Imate kaj CVXa in zakaj ne? Dobro se ga tudi parkira. Današnjih +16% pa tudi ni nevsakdanjih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PacificBlue ::

AllianceBlock announced that hackers have stolen around $5 million worth of $ALBT tokens from Bonq, a decentralized borrowing platform.

https://twitter.com/2xnmore/status/1621...

Vsak bridge hack je bullish za GigaSwap, ki launcha V2 danes:
https://mobile.twitter.com/gigaswapfina...

PacificBlue ::

In preparation for GigaSwap launching, we ask you all to think of a Public Direct OTC Trade to create on launch day. This is where you Create a trade with what you Give and would like to receive in return.

This can be any asset or bundle of assets (ERC20 tokens or ERC721 NFTs). Once you have created, we ask you to share this trade on Twitter with relevant hash tags. Please ensure these trades are realistic and sensible - the higher value trade the better but trades of all sizes (within reason) welcome as the most important thing is to see an array of different assets and trades when you log onto the dapp. We will be randomly airdropping some $GIGA tokens to good trades that have been created and shared on Twitter"

https://gigaswap.app/
https://twitter.com/gigaswapfinance?s=2...

Zgodovina sprememb…

hujsk1999 ::

Prodal nekaj Etra zdaj pa da vidimo kako bo šel gor.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

IgorCardanof ::

Vsi sidelined medvedki, kaksno je kaj pocutje. Na koliko kupujemo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto mesi ::

delavec44 je izjavil:

Nodi je bil približno toliko točen kot pokvarjena ura.

vseeno bolj točen kot tuljenje Warkrafta, da gremo na 12k :))

Prebranac ::

Kripto mesi je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Nodi je bil približno toliko točen kot pokvarjena ura.

vseeno bolj točen kot tuljenje Warkrafta, da gremo na 12k :))


Nea guši. Še pridemo tja. Kar počasi. Je pa lepo da vas olupijo. V fse smeri zmagam jaz. Ali gor ali dol.

strawman ::

Samo z živci greš počasi v minus :D

immortan ::

kak kaže?

Prebranac ::

strawman je izjavil:

Samo z živci greš počasi v minus :D


Še dobro da ni več trola nodija tukaj. Bi se razpočil od laži. Vedno sem v zmagovalni situaciji. Pri nizki vrednosti zato ker sem zadel, pri visoki pa ker bom prodal s profitom zaradi vas frizerk in ribic. Zagrabite. Bolj ko se veča verjetnost recesije bolj zapravljete.

IgorCardanof ::

Ce pridemo do 25k, mislim da je edino fer, da damo Nodija nazaj v temo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

IgorCardanof je izjavil:

Ce pridemo do 25k, mislim da je edino fer, da damo Nodija nazaj v temo.



A zato ker je po letu nizanja svojih predikcij blizu končno?.....sj drugace ni slo k ,da je enkrat blizu....al ti mogoče manjka pumpasev tuki k zavajate ljudi ?

link_up ::

Prihaja Nodi.
In and Out

dope1337 ::

Rossi V je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ce pridemo do 25k, mislim da je edino fer, da damo Nodija nazaj v temo.



A zato ker je po letu nizanja svojih predikcij blizu končno?.....sj drugace ni slo k ,da je enkrat blizu....al ti mogoče manjka pumpasev tuki k zavajate ljudi ?


Čeprav je bil nadeležen kot štalska muha, je vsaj prilagodil svoje napovedi iz 250k na 25k. Res, da je trajalo preden je spredvidel svojo zmoto, ampak vseeno.

Da vidimo, kdaj se bodo uresničile napovedi Warkrafta in njegovih 12k. Ampak on je itak zmagovalec v vsakem primeru. To jih najbrž učijo na ŠMDju (Šola Malo Drugačnih).

Zaenkrat je tehnica na strani v romunski kleti zaprtega osamljenega jezdeca. Kaj bo prinesla prihodnost? Zame, upam da predčasno penzijo, za vas me pa čist boli ...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

dope1337 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ce pridemo do 25k, mislim da je edino fer, da damo Nodija nazaj v temo.



A zato ker je po letu nizanja svojih predikcij blizu končno?.....sj drugace ni slo k ,da je enkrat blizu....al ti mogoče manjka pumpasev tuki k zavajate ljudi ?


Čeprav je bil nadeležen kot štalska muha, je vsaj prilagodil svoje napovedi iz 250k na 25k. Res, da je trajalo preden je spredvidel svojo zmoto, ampak vseeno.

Da vidimo, kdaj se bodo uresničile napovedi Warkrafta in njegovih 12k. Ampak on je itak zmagovalec v vsakem primeru. To jih najbrž učijo na ŠMDju (Šola Malo Drugačnih).

Zaenkrat je tehnica na strani v romunski kleti zaprtega osamljenega jezdeca. Kaj bo prinesla prihodnost? Zame, upam da predčasno penzijo, za vas me pa čist boli ...


Mi je čisto vseeno knedl. 17 in 12 k je veliko bliže kot pa 250 in 25k.

Rossi V ::

takih napovedi,ki jih prilagodiš nihce ne rabi....iz 250k na 25k in tudi jaz trdim da btc bottoma se ni dosegel.Ne vsiljujem pa svoje volje ,ne vreščim z roboti itd.Sami ste rekli,da Nodi vcasih ni bil tak,mislim,da bo čisto fajn za njegovo zdravstveno stanje,da se malo pohladi

PacificBlue ::

Rossi V je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ce pridemo do 25k, mislim da je edino fer, da damo Nodija nazaj v temo.



A zato ker je po letu nizanja svojih predikcij blizu končno?.....sj drugace ni slo k ,da je enkrat blizu....al ti mogoče manjka pumpasev tuki k zavajate ljudi ?


Relax dude:))

—>. https://streamable.com/cli5gr

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ce pridemo do 25k, mislim da je edino fer, da damo Nodija nazaj v temo.



A zato ker je po letu nizanja svojih predikcij blizu končno?.....sj drugace ni slo k ,da je enkrat blizu....al ti mogoče manjka pumpasev tuki k zavajate ljudi ?


Čeprav je bil nadeležen kot štalska muha, je vsaj prilagodil svoje napovedi iz 250k na 25k. Res, da je trajalo preden je spredvidel svojo zmoto, ampak vseeno.

Da vidimo, kdaj se bodo uresničile napovedi Warkrafta in njegovih 12k. Ampak on je itak zmagovalec v vsakem primeru. To jih najbrž učijo na ŠMDju (Šola Malo Drugačnih).

In potem naj clovek posluša njegove napovedi,če mu osnovna matematika ne gre......prilagodil je napovedi.......dj breber si svoj stavek se enkrat

Zaenkrat je tehnica na strani v romunski kleti zaprtega osamljenega jezdeca. Kaj bo prinesla prihodnost? Zame, upam da predčasno penzijo, za vas me pa čist boli ...


Mi je čisto vseeno knedl. 17 in 12 k je veliko bliže kot pa 250 in 25k.

dope1337 ::

Warkraft&Rossi V ... a vidva imata to v Žetalah LAN party, pa raidata Slo-tech 4daLulz?

P.S. Odlično vama uspeva nadoknaditi Nodijev manjko.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()
««
1234 / 1452
»»