» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1113 / 1486
»»

TheMentor ::

vaščan je izjavil:

Obožujem ko cel svet kliče nižje cene po tem vem da je 90% ljudi na trgih kapituliralo. Tale lepo pove res je, da ni nujno, da je tole poden ampak smo pa prekleto blizu. Sploh ko slišim da so prodajal btc pod 20k tisti ki so ga kupoval okrog 10k.



Tudi Pi cycle indicator, ki napoveduje Top in Bottom pri btcju je blinknil, da je bottom IN. V 10 letni zgodovini ima ta indikator 100% success rate na bitcoinu pri napovedovanju top in bottom.

deco16 ::

This time is different :)

Enega res boli da prodaš z 2x dobičkom in veš da si še vedno naloudan za višje čase ali pa nižje ;)

pangro ::

Ravno sem danes opazil pi indikator. Dans je še cpi podatek tko da mozno da je se final shakeout pol pa na polno britje medvedjih ovac.

IgorCardanof ::

TheMentor je izjavil:

vaščan je izjavil:

Obožujem ko cel svet kliče nižje cene po tem vem da je 90% ljudi na trgih kapituliralo. Tale lepo pove res je, da ni nujno, da je tole poden ampak smo pa prekleto blizu. Sploh ko slišim da so prodajal btc pod 20k tisti ki so ga kupoval okrog 10k.



Tudi Pi cycle indicator, ki napoveduje Top in Bottom pri btcju je blinknil, da je bottom IN. V 10 letni zgodovini ima ta indikator 100% success rate na bitcoinu pri napovedovanju top in bottom.


Sem probal nehat pisat v temi, pa potem vidim tole.
Skratka pi cycle top indikator dobro zadeva vrhove, zadel je tocno recimo lanskega majskega. Je pa seveda falil novembrskega.
Tako da ja, dela dokler ne ane.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

TheMentor je izjavil:

vaščan je izjavil:

Obožujem ko cel svet kliče nižje cene po tem vem da je 90% ljudi na trgih kapituliralo. Tale lepo pove res je, da ni nujno, da je tole poden ampak smo pa prekleto blizu. Sploh ko slišim da so prodajal btc pod 20k tisti ki so ga kupoval okrog 10k.



Tudi Pi cycle indicator, ki napoveduje Top in Bottom pri btcju je blinknil, da je bottom IN. V 10 letni zgodovini ima ta indikator 100% success rate na bitcoinu pri napovedovanju top in bottom.


Sem probal nehat pisat v temi, pa potem vidim tole.
Skratka pi cycle top indikator dobro zadeva vrhove, zadel je tocno recimo lanskega majskega. Je pa seveda falil novembrskega.
Tako da ja, dela dokler ne ane.



No prvi vrh je bil 65k drugi 69k. Spet ni falil neki, če gledaš samo ceno. Tehnično gledano je bil drugi vrh bull trap in smo bli že v ABC korekciji s tem, da je val B pač prišel višje od prejšnjega ATH. Dejansko je pravi vrh pred začetkom korekcije bil pravilno napovedan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

DarwiN ::

Ah, tile dobri stari indikatorji, ki nikoli ne zgrešijo.. Dejansko pa gre za "the system", kjer imaš več sto ali tisoč indikatorjev in po sistemu izločanja nazadnje "preživi" eden ali par srečnih indikatorjev, ki se jim je slučajno vse poklopilo v preteklosti.

Nekako tako kot vam lahko Darren napove zmagovalce na konjskih dirkah s 100% natančnostjo:



Dobro, ni ravno čisto isto. Indikatorji vseeno nosijo neko vrednost, ampak ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DarwiN ::

Case in point: zakaj potem 60% investitorjev na Wall streetu verjame, da bomo BTC prej videli pri 10k kot 30k? Če pa imajo pod nosom indikator, ki se še nikoli ni zmotil? :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TheMentor ::

DarwiN je izjavil:

Case in point: zakaj potem 60% investitorjev na Wall streetu verjame, da bomo BTC prej videli pri 10k kot 30k? Če pa imajo pod nosom indikator, ki se še nikoli ni zmotil? :)


ko prebereš tako novico si pa samo še bolj prepričan, da je bottom najbrš IN ali zelo zelo blizu :)) hvala za link.

Isto se lahko vpraša zakaj niso usi prodali na top, če se pa indikator nikoli ne zmoti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Kripto ::

DarwiN je izjavil:

Case in point: zakaj potem 60% investitorjev na Wall streetu verjame, da bomo BTC prej videli pri 10k kot 30k? Če pa imajo pod nosom indikator, ki se še nikoli ni zmotil? :)


Kaj pa če teh 60% z Wall streeta niso investitorji, ampak so shorterji?

Money is mindset!

DarwiN ::

Ti dve stvari nista medsebojno izključujoči, a ne. Investitorji, priložnostno (z dobrim razlogom) shorterji. :|
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

DarwiN ::

US inflacija 9,1%. Free-fall mode je nazaj. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

Je visja od pricakovanj, ampak konec junija so zacele cene materialov padati. Jedrna inflacija je iz 6% padla na 5.9%. Ocitno bo res 0.75% dvig obrestnih mer. Ce je trg se upal, na "samo" 0.5% dvig, so sanje sedaj pokopane. Delnice dol?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

link_up ::

torej bo dca 15ga spet kjut. :D
In and Out

Prebranac ::

In v 10 min prosti pad. Me je kdo poslusal? Itak da ne. Slepite se. Kupujte pri 17, ce sploh zdrzi, prej 15k.

deco16 ::

Važno da se norčujejo iz tistih kateri smo nekaj prodali na 19,3 :)

link_up ::

profit is profit.
In and Out

Kripto ::

Ko začnejo kokosi padat ni druge kot počakati v zaklonu :))

Money is mindset!

Kvajeto ::

kripto je pa začel lepo propadat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kvajeto ()

jest10 ::

Kdo je že malo nazaj rogovil, da pod 19k nikoli več ne bo šlo? Da sploh ne more iti

Kripto mesi ::

A ne vidiš, da to troli pišejo? Nobenemu ni pol kurca jasno do kam bo šlo (gor ali dol).

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Še več. Zaprl skoraj točno pri vrhu. Zdej pa gremo pod 20k. 10x short odprt pri 21400.


Pocasi se bo tole zaprlo, ampak ne se zdaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

Smo brali večkrat da pod 35k ne more, pod 30k ne more...pod 20k ne more. Nekateri še vedno ne verjamejo, da je na kripto marketu vse možno.

Money is mindset!

hamez66 ::

Prebranac je izjavil:

In v 10 min prosti pad. Me je kdo poslusal? Itak da ne. Slepite se. Kupujte pri 17, ce sploh zdrzi, prej 15k.



Zakaj bi tebe kdo poslušal, že 3 tedne isto lajnaš, pa je cena še vedno nad 19k, vmes je bilo pa nekaj lepih šansic za swing trejde.

Pa če bi potem vsaj prodal svoje coine in šel short, ko si tako prepričan...

jest10 ::

IgorCardanof je izjavil:

Zgleda pod 20k (oziroma 19k) res ne moremo it. Vsak padec nizje je takoj hud odboj navzgor. Kupujem.


>:D:))

IgorCardanof je izjavil:



Literally ne moreš ga prodati z minusom, ker BTC nikoli! več ne bo pod 17500.


Kmalu bo falil tudi tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

endelin ::

Pod 19k ne more it

Kvajeto ::

šlo bo pod 5k.

ginekk ::

Namesto teh idiotskih analiz, ki vse po vrsti temeljijo na preteklih gibanjih (torej isti kurac kot vedeževalec Blaž).

A morda kdo že ve kaj je bil vzrok za današnji skok navzdol, a je kdo morda dumpal ogromno BTCjev?

IgorCardanof ::

ginekk je izjavil:

Namesto teh idiotskih analiz, ki vse po vrsti temeljijo na preteklih gibanjih (torej isti kurac kot vedeževalec Blaž).

A morda kdo že ve kaj je bil vzrok za današnji skok navzdol, a je kdo morda dumpal ogromno BTCjev?


Slab cpi. Torej 9.1%, kar je vec od pricakovanega, ki je bil 8.8%.

Nic ni priced in. To je meme, ki ti ga nabijajo tisti, ki mislijo, da vejo vec.

Ce povem overall, brez trolanja, da me potem ljudje zgoraj ne citirajo za moje trol komentarje.

Zagotovo gremo nizje kot 17.5k. obeta sem nam najhujsa kriza v zadnjih 100 letih. FED, ECB so za filanje lastnih zepov zafurali ekonomijo do konca ( ali pa so to morda namerno naredili). No skratka nima veze, ljudje ne bodo kupovali brezveznih internetnih kovanckov ce bodo pa morali gledat, a si danes v sparu lahko kupijo 200g sira za 4 evre in ce bojo se prisli skozi mesec.

Skratka ce verjamem v kripto, potem se zna splacat zacet pocasi dcajat v market. Zagotovo pa ne bi kupovali 99% ostalega srota, kateremu je pisano, da gre na 0. Nekaj takih kovanckob je tudi v top 10, v top 100 pa jih je seveda polno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

ginekk je izjavil:

Namesto teh idiotskih analiz, ki vse po vrsti temeljijo na preteklih gibanjih (torej isti kurac kot vedeževalec Blaž).

A morda kdo že ve kaj je bil vzrok za današnji skok navzdol, a je kdo morda dumpal ogromno BTCjev?


Slab cpi. Torej 9.1%, kar je vec od pricakovanega, ki je bil 8.8%.

Nic ni priced in. To je meme, ki ti ga nabijajo tisti, ki mislijo, da vejo vec.

Ce povem overall, brez trolanja, da me potem ljudje zgoraj ne citirajo za moje trol komentarje.

Zagotovo gremo nizje kot 17.5k. obeta sem nam najhujsa kriza v zadnjih 100 letih. FED, ECB so za filanje lastnih zepov zafurali ekonomijo do konca ( ali pa so to morda namerno naredili). No skratka nima veze, ljudje ne bodo kupovali brezveznih internetnih kovanckov ce bodo pa morali gledat, a si danes v sparu lahko kupijo 200g sira za 4 evre in ce bojo se prisli skozi mesec.

Skratka ce verjamem v kripto, potem se zna splacat zacet pocasi dcajat v market. Zagotovo pa ne bi kupovali 99% ostalega srota, kateremu je pisano, da gre na 0. Nekaj takih kovanckob je tudi v top 10, v top 100 pa jih je seveda polno.


Warkraft?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Ko prebije 19k, bo dump do 16k imo.

wilbur ::

Ta dump napovedujete že tolk dolg, da niti ne verjamem več vanj. Ga sicer čakam, ampak vseen mal po mal dokupujem po par 100€. Sem dopoldan gledal mal nakupe, tud po 10-15 btc na enkrat so bila naročila, očitno eni močno verjamejo, da je to dno.

hujsk1999 ::

Moj sosed je vzel že 8x po 15 BTC v teh dneh. To so normalna naročila. Ljudje imajo polno fiata in ne vejo točno kaj z njim storiti.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

wilbur ::

Ka pa maš ti za ene sosede ?

IgorCardanof ::

Samo v teh dneh so zarinl 120 btcja oziroma 2.5m$ v kripto. So to kr hudi whalei zgleda.
Je Profdoktor tvoj sosed?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Glete, zaradi mene tudi če dca jate. Enostavno ste preveč hopiuma posnifali. Sam sem v fiktivnem minusu ker nisem še prodal, ampak nekega upanja za letos nimam. Mogoče 2024. Če gledamo tedenske grafe smo še daleč od dna. In glede na gospodarske kazalce lezemo v ku..c in recesijo.

wilbur je izjavil:

Ta dump napovedujete že tolk dolg, da niti ne verjamem več vanj. Ga sicer čakam, ampak vseen mal po mal dokupujem po par 100€. Sem dopoldan gledal mal nakupe, tud po 10-15 btc na enkrat so bila naročila, očitno eni močno verjamejo, da je to dno.


Ko te bo upalila recesija in ti fžgala focn se niti spomnil ne boš.

IgorCardanof je izjavil:

Samo v teh dneh so zarinl 120 btcja oziroma 2.5m$ v kripto. So to kr hudi whalei zgleda.
Je Profdoktor tvoj sosed?


120 frizerk izgleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

spegli ::

wilbur je izjavil:

Ta dump napovedujete že tolk dolg, da niti ne verjamem več vanj. Ga sicer čakam, ampak vseen mal po mal dokupujem po par 100EUR. Sem dopoldan gledal mal nakupe, tud po 10-15 btc na enkrat so bila naročila, očitno eni močno verjamejo, da je to dno.


Kar je pod 20k je za spot dober nakup. Pri vsakem padcu nekaj dodaš. Dno pa je v resnici pomembno le za scalp trejding. Smo pa blizu dna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

hujsk1999 ::

Sosed je danes kupil že 60 BTC. Pomoje je to bottom, drugače on ne bi tako močno kupoval.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

spegli ::

Here we go

Prebranac ::

spegli je izjavil:

Here we go


Zgleda narodu ne palijo klikeri. Triple top je tipična false flag. Dead cat..

val46 ::

Prebranac je izjavil:

Glete, zaradi mene tudi če dca jate. Enostavno ste preveč hopiuma posnifali. Sam sem v fiktivnem minusu ker nisem še prodal, ampak nekega upanja za letos nimam. Mogoče 2024. Če gledamo tedenske grafe smo še daleč od dna. In glede na gospodarske kazalce lezemo v ku..c in recesijo.



Ok, da te prav nekaj konkretno vprašam in hočem tudi konkreten odgovor nazaj od tebe...Že kak mesec nabijaš, kako bo BTC šel pod 17, pa pod 15, celo pod 10k...in zdaj poveš, da imaš še na računu? Zakaj potem ti nisi prodal pri 21k in bi potem čakal in kupil spet, ko pade na tistih 17, 15 al pa 10k? Ne vem, sem jst budala al si ti potemtakem?

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Glete, zaradi mene tudi če dca jate. Enostavno ste preveč hopiuma posnifali. Sam sem v fiktivnem minusu ker nisem še prodal, ampak nekega upanja za letos nimam. Mogoče 2024. Če gledamo tedenske grafe smo še daleč od dna. In glede na gospodarske kazalce lezemo v ku..c in recesijo.



Ok, da te prav nekaj konkretno vprašam in hočem tudi konkreten odgovor nazaj od tebe...Že kak mesec nabijaš, kako bo BTC šel pod 17, pa pod 15, celo pod 10k...in zdaj poveš, da imaš še na računu? Zakaj potem ti nisi prodal pri 21k in bi potem čakal in kupil spet, ko pade na tistih 17, 15 al pa 10k? Ne vem, sem jst budala al si ti potemtakem?


Jaz nisem. Kupoval pri vrhu shitcoine in sem skoraj 80% v minusu. Prodal ne bom, saj se mi nikakor ne isplača. Verjetno si ti? Druge želim obvarovati pred hudičem pohlepa. Vse utripa rdeče po finančnih trgih, azijske borze rdeče, ti se pa veseliš ker smo na dnu? Rad nabijam glasbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

spegli ::

Če gre btc pod 19k, gredo alti 30-40% v minus

DarwiN ::

Ja, in obratno.. Če alti padejo, gre BTC dol.

In to me ravno muči. Ko gledam grafe določenih altov, predvsem Cardana. Naj me koklja brcne, ampak tole gre skoraj zagotovo na 10 centov. Mislim, buljim v razne forex in druge grafe že več kot 10 let, pa mi vsi instinkti pravijo, da je praktično nemogoče, da se karkoli reši po takšnem grafu. Tole se ta trenutek dobesedno ne more obrnit gor. Zadeva se bo razsipala kot hišica iz kart. In fora je, da tudi večina ostalih altov kaže podobno sliko. Izjema mogoče Polygon. Bojda so šli na "brezogljično poslovanje" in očitno to pozitivno vpliva na kovanec, zato malo izstopajo in jim najbrž uspe ublažiti udarec.

In ČE res gre cardano na 10 centov (izpostavljam cardano, ampak kot rečeno velja za večino altov), gre BTC brez dvoma na 10k ali nižje, a ne?

Vprašanje za milijon forintov je edino to, ali imam prav? :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

spegli ::

Gospod v mcdonald's ste. Kaj želite ?

IgorCardanof ::

DarwiN je izjavil:

Ja, in obratno.. Če alti padejo, gre BTC dol.

In to me ravno muči. Ko gledam grafe določenih altov, predvsem Cardana. Naj me koklja brcne, ampak tole gre skoraj zagotovo na 10 centov. Mislim, buljim v razne forex in druge grafe že več kot 10 let, pa mi vsi instinkti pravijo, da je praktično nemogoče, da se karkoli reši po takšnem grafu. Tole se ta trenutek dobesedno ne more obrnit gor. Zadeva se bo razsipala kot hišica iz kart. In fora je, da tudi večina ostalih altov kaže podobno sliko. Izjema mogoče Polygon. Bojda so šli na "brezogljično poslovanje" in očitno to pozitivno vpliva na kovanec, zato malo izstopajo in jim najbrž uspe ublažiti udarec.

In ČE res gre cardano na 10 centov (izpostavljam cardano, ampak kot rečeno velja za večino altov), gre BTC brez dvoma na 10k ali nižje, a ne?

Vprašanje za milijon forintov je edino to, ali imam prav? :))


Dodaj temu se, da je to popolnoma neuporaben kovancek z nedelujocim chainom in izkljucno nabijanjem nemogocih bedarij njihovega kult leaderja charlesa in ti je hitro jasno, da je to, da gre Cardano v kratkem pod 10c gotovost, z veliko verjetnostjo pa tudi na 1c in nato naprej proti 0c kolikor je tudi njegova dejanska uporabna vrednost.

Ce gre Cardano dol, to tudi nic ne pove za Bitcoin ali ostali kripto, ker Cardano vecinoma kupuje lahkoveren neizkusen folk, ki se ne spozna na kripto in se denimo BTCja niti na dalec ne dotika.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

wilbur ::

In če večina altcoinov propade, kam se bo denar prelil? Predvidevam da tud v BTC.
Pa če večina neke grafe bere, potem ta večina isto čaka, po kaki logiki potem trg funkcionira? A vsi čakajo kakega norca z milijardo da not vrže par 100M?

IgorCardanof ::

Celsius zacel z Chapter 11 bankrotom, ampak to je najbrz spet samo fud mato ane?

Kaj pa bo nek folk na twitterju ali pa trol tu na forumu vedel. Alex Mashinsky je bog i batina.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

FUD je to kar dela Dixon že žnj dni... Mashinsky bo pa moral marsikaj pojasnjevat ja =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lemur233 ::

moja soseda že 10 tednov DCA-ja, vsak teden kupi 5 BTC-jev. Je rekla, če gre to gor, bo zaprla frizerski salon

val46 ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Glete, zaradi mene tudi če dca jate. Enostavno ste preveč hopiuma posnifali. Sam sem v fiktivnem minusu ker nisem še prodal, ampak nekega upanja za letos nimam. Mogoče 2024. Če gledamo tedenske grafe smo še daleč od dna. In glede na gospodarske kazalce lezemo v ku..c in recesijo.



Ok, da te prav nekaj konkretno vprašam in hočem tudi konkreten odgovor nazaj od tebe...Že kak mesec nabijaš, kako bo BTC šel pod 17, pa pod 15, celo pod 10k...in zdaj poveš, da imaš še na računu? Zakaj potem ti nisi prodal pri 21k in bi potem čakal in kupil spet, ko pade na tistih 17, 15 al pa 10k? Ne vem, sem jst budala al si ti potemtakem?


Jaz nisem. Kupoval pri vrhu shitcoine in sem skoraj 80% v minusu. Prodal ne bom, saj se mi nikakor ne isplača. Verjetno si ti? Druge želim obvarovati pred hudičem pohlepa. Vse utripa rdeče po finančnih trgih, azijske borze rdeče, ti se pa veseliš ker smo na dnu? Rad nabijam glasbo.


Se pravi, prodal ne boš? Zakaj ne? Mar ne bi blo pametno prodat sedaj, pa potem čez kak teden kupit ponovno s tem istim denarjem, posledično boš dobil več kovancev, kot jih imaš sedaj? Ne vem, ti stalno trdiš, kako pada vse nižje in nižje in da bo še en čas padalo...Res ne vidim tvoje logike, če si tako prepričan, da bo še padlo dol. No, razen če si kupoval tak shit, in za vsote par 10€. Potem ja, potem se ti res ne splača prodat, ker če to zdej prodaš, ne pokriješ niti fee-jev ja.
««
1113 / 1486
»»