» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
855 / 1490
»»

IgorCardanof ::

Jagdpanter je izjavil:

To s crkovanjem je bil bolj, kot ne sarkazem, tudi sam kripto navdušenec, ampak me navdušenje počasi mineva, ker opažam, da to postaja vse bolj bankomat za bogatune, polno nekih rug pullov in manipulacij. po mojem bi se dalo štrom koristneje porabit, kot za to premikanje denarja iz žepa v žep.


Ok, kar se sedaj s kriptom dogaja je drugo. Trenutno je pač to velik masovni kazino. Ampak se v ozadju še zmeraj razvijajo ideje in projekti in to je dobro. Je pa seveda večnioma vse krepko overvalued glede na trenutno uporabno vrednost.

Tudi problem s porabo elektrike se rešuje. Vse bo še prišlo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Ko gre svet v kurac, se bodo ljudje zatekali v metaverse.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Ko gre svet v kurac, se bodo ljudje zatekali v metaverse.

Siguno ja, sploh ko bo svinjina tako draga da si jo ne boš mogu več prvoščt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

Saj je itak 20x prepoceni. Komot bi jedli meso 2x na teden. Ga pa 21x.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

miroB ::

Škoda, ker sem dosegel mojo osebno mesečno omejitev zneska za crypto, drugače bi zdaj izkoristil tale black friday in šel po nakupih.... :D

PrihajaNodi ::

Kaj se je pa s Tezosom zgodil? kako kažejo sveče?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KakoLepo ::

Zdej bitcoin odloca za vse kriptovalute, tko da bitcoina spremlji.

merlin2 ::

KakoLepo ::

V takih situacijah ko se pomesa fundamentalna in tehnicna analiza, je vcasih iz zabave lahko hecno gemblat kakih 10 dolarjev leverage x 50 v short, za vsak slucaj ce gre kripto po gobe. Ampak ne priporocam. Sej vedno pravim, da se v bullu nikol ne shorta ampak vcasih so izjeme, pac 10 dolarjev je lahko oblika loto listkov.

Leko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti boš takole ves denar od šibe zgubu

Ti si tukaj eden najmanj kompetentnih, da se sploh kaj oglašaš in nam deliš nasvete. Če bi bil na tvojem mestu bi me bilo sram se oglašat, posebej s takimi neumnostmi.


Če bi mene posluašal bi bil ti v penziji.

:)):)):))
Zakaj pa TI potem nisi v kripto penziji?!
Če bi tebe poslušal bi bil na beraški palici.
Si že dovolj dokazal po celem forumu same budalaštine.

PrihajaNodi ::

Vidis zato si pa reven
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti boš takole ves denar od šibe zgubu

Ti si tukaj eden najmanj kompetentnih, da se sploh kaj oglašaš in nam deliš nasvete. Če bi bil na tvojem mestu bi me bilo sram se oglašat, posebej s takimi neumnostmi.


Če bi mene posluašal bi bil ti v penziji.

:)):)):))
Zakaj pa TI potem nisi v kripto penziji?!
Če bi tebe poslušal bi bil na beraški palici.
Si že dovolj dokazal po celem forumu same budalaštine.


Nevem od kdaj Nodija bereš, ampak ne bi tako slabo performal, če bi kupil kovance, ki jih je on omenjal.

Po obnašanju pa me spominjaš na Mandota. Ta pubec je nekam zginil. Zdaj nevem a je odšel, ali pa si mogoče to ti sedaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

A je kdo gledal ze mal starejsi video od cryptosniper, oziroma na njegovem drugem kanalu po imenu the market sniper, ko je opozoril, da bo eur zgubljal vrednost proti dolarju in svicarskemu franku? Clovk je imel prav. Pa pri njem mi je vsec da kombinira tehnicno analizo z nekaj fundamentalnimi analizami. Clovek vidi the big picutre kaj se dogaja po svetu, vedno je na tekocem kaj se dogaja, pa ne prek novic ampak zna razmisljat po svoje.

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj se je pa s Tezosom zgodil? kako kažejo sveče?

MINA ga počas šopa proti 10$.
Preprodajalec NFT umetnin

IL_DIAVOLO ::

Bought the dip?

Gmi
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto mesi ::

IgorCardanof je izjavil:

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti boš takole ves denar od šibe zgubu

Ti si tukaj eden najmanj kompetentnih, da se sploh kaj oglašaš in nam deliš nasvete. Če bi bil na tvojem mestu bi me bilo sram se oglašat, posebej s takimi neumnostmi.


Če bi mene posluašal bi bil ti v penziji.

:)):)):))
Zakaj pa TI potem nisi v kripto penziji?!
Če bi tebe poslušal bi bil na beraški palici.
Si že dovolj dokazal po celem forumu same budalaštine.


Nevem od kdaj Nodija bereš, ampak ne bi tako slabo performal, če bi kupil kovance, ki jih je on omenjal.

Po obnašanju pa me spominjaš na Mandota. Ta pubec je nekam zginil. Zdaj nevem a je odšel, ali pa si mogoče to ti sedaj.

Busted, to je preverjeno Mandeljc (ki se je preimenoval v Morison).
Pa poglejmo dejstva:
Mandeljc ne zna naložiti keša na bitstamp (https://slo-tech.com/forum/t675617/p705... ) + v isti temi je prejel binance kartico:

Morison je izjavil:

VanGog je izjavil:

Mando, a imaš slučajno DH kartico?

Kot sem že napisal: PREPAID visa-mastercard-gorenjska banka


na drugi strani Leko ima binance kartico, ima predplačniško - gorenjska banka + bitstamp mu nekako ne diši (Bitpanda ):

Leko je izjavil:

Hvala za odgovor. Bolj me zanima zato, ker imam že binance kartico, pa sedaj ne morem več nakazovat iz predplačniške MC(gorenjska banka) na binance. Me zanima, če bi bilo na Bitpanda to mogoče in potem seveda uporaba njihove kartice.
Verjetno bom pa kar zamenjal predplačniško bo manj sranja.

novak-t je izjavil:

Zakaj za to ne uporabiš bitstamp? pa še na isti banki imajo račun, tako da MISLIM, da imaš lahko instant nakazilo preko trr.

Leko je izjavil:

Tam je pa sploh sranje. Ne gre avtorizacija na predplačniško sploh.

vaščan ::

Ne še jaz mam med 50-53 upam da se ne nategnem naj še malo dropne. Vprašanje je kdaj odpret long danes v nedeljo al čakat ponedeljek.

KakoLepo ::

loterija, drgac pa si lahko nekoliko pomagas, ce pogledas kje so lahko potencialni suporti

cryptosniper je nekaj omenjal potencialne suporte, par videov nazaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

deco16 ::

Sm reku da bo šlo do 54k, sam če bi bil ful prepričan v to bi včeri več ETH prodal :D

XRPNERD ::

KakoLepo je izjavil:

loterija, drgac pa si lahko nekoliko pomagas, ce pogledas kje so lahko potencialni suporti

cryptosniper je nekaj omenjal potencialne suporte, par videov nazaj


Sej ni treba bit lih Gauss za supporte gledat.

dMA100 je na 53940
wMA20 je na 50600
wMA50 je na 46330
mokre sanje so na 40000

Če gre tole do 46k ni za razmišljate preveč. Ampak po mojem sploh ne bo šlo pod 50k.

AllStarc ::

Ljudje so res ene prestrašene ovce. Tole kar se danes dogaja naborzah je posledica novice o Južnoafriškem novem covid sevu. Saj ne, da o njem ne poznajo še nič, ampak paniko je pa treba zagnat.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

PacificBlue ::

Request mi spet pumpa8-O

Blue30 ::

AllStarc je izjavil:

Ljudje so res ene prestrašene ovce. Tole kar se danes dogaja naborzah je posledica novice o Južnoafriškem novem covid sevu. Saj ne, da o njem ne poznajo še nič, ampak paniko je pa treba zagnat.


+ eu bo zacela nekaj razmisljat, kaj bi, pa kako bi, pa ce bi...

FireSnack ::

Mina ga šopa proti ATH. BTC ne more pod 50k padit!
Preprodajalec NFT umetnin

Blue30 ::

FireSnack je izjavil:

Mina ga šopa proti ATH. BTC ne more pod 50k padit!

Ti si pijan?

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)


Evo me nazaj. Po filingu je šlo kr kul. :)
Misli sicer da je vse razen Bitcoina in Ethereuma nateg ampak ok, manjši red flag :))


Zgleda ni šlo tako vredu. Ne odpiše več :'(:'(

Me zanima kak razlog.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Machete ::

Blue30 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Mina ga šopa proti ATH. BTC ne more pod 50k padit!

Ti si pijan?


Monitor ima okol obrnjen :D
Kupil sem še malo eterčka po sladki ceni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FireSnack ::

Če gre ETH kdaj pod 4000, doniram 11.44 ETH ki sem jih narudaril v dobrodelne namene.
Preprodajalec NFT umetnin

XRPNERD ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)


Evo me nazaj. Po filingu je šlo kr kul. :)
Misli sicer da je vse razen Bitcoina in Ethereuma nateg ampak ok, manjši red flag :))


Zgleda ni šlo tako vredu. Ne odpiše več :'(:'(

Me zanima kak razlog.


Portfelj ti pada.:))

PrihajaNodi ::

AllStarc je izjavil:

Ljudje so res ene prestrašene ovce. Tole kar se danes dogaja naborzah je posledica novice o Južnoafriškem novem covid sevu. Saj ne, da o njem ne poznajo še nič, ampak paniko je pa treba zagnat.


Ja, isto se je začelo s korono na kitajskem takrat je BTC klecnil na 3k. Nough said! Sedaj pa že pravijo da cepiva ne delajo več

FireSnack je izjavil:

Če gre ETH kdaj pod 4000, doniram 11.44 ETH ki sem jih narudaril v dobrodelne namene.

Meni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Ravno danes sem mislil "mesečni" obrok naložit v kripto. V pravem času je dip :))))

infiniteLoop ::

FireSnack je izjavil:

Če gre ETH kdaj pod 4000, doniram 11.44 ETH ki sem jih narudaril v dobrodelne namene.

OK - Cajt za akcijo!
None of us is as dumb as all of us.

IgorCardanof ::

Danes je zgleda dan za donacije.

Firesnack, na vrsti si.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

errhec ::

Je že čas za nakup, ali bo še padalo?
Kater kojn je sedaj v igri? (lahko na ZS)
dd

KakoLepo ::

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.

AllStarc ::

Padalo bo doklerdelniski idexi padajo. Tam su sicer bolj futures likvidirali. Se bo pobralo v par dneh
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

IgorCardanof ::

KakoLepo je izjavil:

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.


Sam stavim, da bo odboj na GALA in SAND največji takoj ko se Bitcoin malo stabilizira.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.


Sam stavim, da bo odboj na GALA in SAND največji takoj ko se Bitcoin malo stabilizira.


Največji od vsega Coingecko seznama? No da vidimo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.


Sam stavim, da bo odboj na GALA in SAND največji takoj ko se Bitcoin malo stabilizira.


Ce se bo kmal btc pobral (in mislim, da se bo), mislim da imas prav in je to smiselna spekulacija.

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

Notranji glas (intuicija) mi je za galo povedala, da vam povem, naj prodate, pac sreca da sem vam to povedal skoraj pri vrhu. Sem lepo povedal, ne bit pohlepni. Cutim na vodi, hec.


Sam stavim, da bo odboj na GALA in SAND največji takoj ko se Bitcoin malo stabilizira.


Največji od vsega Coingecko seznama? No da vidimo.


Sem tudi dal denar tja, kamor me drži gobec.
1k v sand in 1k v gala na 3x long.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Na crni petek se spodobi malo spociti od cen, in pogledati kaj se dogaja:

https://twitter.com/peter_szilagyi/stat...

Leko ::

Kripto mesi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Leko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti boš takole ves denar od šibe zgubu

Ti si tukaj eden najmanj kompetentnih, da se sploh kaj oglašaš in nam deliš nasvete. Če bi bil na tvojem mestu bi me bilo sram se oglašat, posebej s takimi neumnostmi.


Če bi mene posluašal bi bil ti v penziji.

:)):)):))
Zakaj pa TI potem nisi v kripto penziji?!
Če bi tebe poslušal bi bil na beraški palici.
Si že dovolj dokazal po celem forumu same budalaštine.


Nevem od kdaj Nodija bereš, ampak ne bi tako slabo performal, če bi kupil kovance, ki jih je on omenjal.

Po obnašanju pa me spominjaš na Mandota. Ta pubec je nekam zginil. Zdaj nevem a je odšel, ali pa si mogoče to ti sedaj.

Busted, to je preverjeno Mandeljc (ki se je preimenoval v Morison).
Pa poglejmo dejstva:
Mandeljc ne zna naložiti keša na bitstamp (https://slo-tech.com/forum/t675617/p705... ) + v isti temi je prejel binance kartico:

Morison je izjavil:

VanGog je izjavil:

Mando, a imaš slučajno DH kartico?

Kot sem že napisal: PREPAID visa-mastercard-gorenjska banka


na drugi strani Leko ima binance kartico, ima predplačniško - gorenjska banka + bitstamp mu nekako ne diši (Bitpanda ):

Leko je izjavil:

Hvala za odgovor. Bolj me zanima zato, ker imam že binance kartico, pa sedaj ne morem več nakazovat iz predplačniške MC(gorenjska banka) na binance. Me zanima, če bi bilo na Bitpanda to mogoče in potem seveda uporaba njihove kartice.
Verjetno bom pa kar zamenjal predplačniško bo manj sranja.

novak-t je izjavil:

Zakaj za to ne uporabiš bitstamp? pa še na isti banki imajo račun, tako da MISLIM, da imaš lahko instant nakazilo preko trr.

Leko je izjavil:

Tam je pa sploh sranje. Ne gre avtorizacija na predplačniško sploh.

Sicer ne vem kdo je ta mandeljc toda očitno me kar spremljaš. Če sem ti tako všeč se lahko kdaj tudi zasebno dobiva in kakšno rečeva

Ja verjetno imam samo jaz na gorenjski banki predplačniško:))
Lahko pa moderatorji povedo, če sem to kar ti praviš. Nimam nič za skrivat. Sem eden in edini na tem forumu.
Lahko pa poveš pod katerimi imeni se ti vse oglašaš. Da ne bomo to začeli raziskovat. Sigurno jih imaš več kot jaz.
Sem pa revež ja priznam:))

njyngs ::

errhec je izjavil:

Je že čas za nakup, ali bo še padalo?
Kater kojn je sedaj v igri? (lahko na ZS)

Jaz sem kupil zdaj, mi je bolje ujet ta dip kot pa jutri lovit "preostanke dip-a".

doktorproof ::

Kurc, jaz sem zmetal not kar sem še imel. OK, Imam še jurja pa pol za svaki slučaj, to je pa to. Zdej pa naj gre... kamer če.

Leko ::

IgorCardanof je izjavil:



Po obnašanju pa me spominjaš na Mandota. Ta pubec je nekam zginil. Zdaj nevem a je odšel, ali pa si mogoče to ti sedaj.

Ti pa nakladaš 100/uro. Si največji troll te teme, pod nešteto različnimi imeni. Če prav se delaš budalo nisi taka budala kot se delaš.
Zmerjaš vse počečez z degeni in retardi posebej tiste ki se ne strinjajo s tabo, posebej ada trejdarje.
Veliko veš o kripto sceni in bi lahko veliko prinesel v to temo toda se praviš budalo. OK razumem da jih veliko to izkorišča toda spuščaš se še na nižji nivo od vseh teh "zelencev".
Misliš da si najbolj pameten v temi ampak ne pokapiraš, da sam izpadeš totalen retard. Mogoče lahko blefiraš in nateguješ nekaj "zelencev" ki ti nasedajo toda ne pokapiraš, da izpadeš še večji degen kot se delaš.

vaščan ::

Btc išče poden dons do ene 17.00 mu dam cajt. Poj pa počas akcija

IgorCardanof ::

Leko je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:



Po obnašanju pa me spominjaš na Mandota. Ta pubec je nekam zginil. Zdaj nevem a je odšel, ali pa si mogoče to ti sedaj.

Ti pa nakladaš 100/uro. Si največji troll te teme, pod nešteto različnimi imeni. Če prav se delaš budalo nisi taka budala kot se delaš.
Zmerjaš vse počečez z degeni in retardi posebej tiste ki se ne strinjajo s tabo, posebej ada trejdarje.
Veliko veš o kripto sceni in bi lahko veliko prinesel v to temo toda se praviš budalo. OK razumem da jih veliko to izkorišča toda spuščaš se še na nižji nivo od vseh teh "zelencev".
Misliš da si najbolj pameten v temi ampak ne pokapiraš, da sam izpadeš totalen retard. Mogoče lahko blefiraš in nateguješ nekaj "zelencev" ki ti nasedajo toda ne pokapiraš, da izpadeš še večji degen kot se delaš.


Točno na tak način me je napadal Mando. Bi rekel da skoraj word for word. :D

To da si pa degen in retard in zabit retail, če je prva stvar, ki jo narediš v kripto, da kupiš memecoin, bo pa vedno držalo. Tako žal je.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Leko ::

Res ne vidim smisla zakaj bi govoril, da sem nekdo drug če nisem. Če bi bil to kar govoriš, da sem bi pač rekel, da sem.

Mato989 ::

https://www.calcalistech.com/ctech/arti...

Sami cigani pri bankah... upam da propadejo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

vaščan ::

Al so idioti na banki, nočejo da nekdo dnar položi na njihovo banko al je spet en fud brezveze. Ker drugih opcij za dnar dobit ven je dost pa bank tudi. Razen če bi tastara kar direkt s kriptodenarnce da ji zamenjajo za bitcoin dnar po trenutni ceni.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()
««
855 / 1490
»»