» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
854 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

Lukso je bil deležen hudega dumpa, ki sem ga čakal zelo lep čas, malo celo zamudil, ker ga nisem več spremljal.

https://www.coingecko.com/en/coins/luks...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

https://www.coingecko.com/en/coins/unip...

Tegale kupil na 10 in prodal na 70, par dni pred mainnet releasom. Je bla kar dobra odločitev. Projekt sicer ni slab, če ne bi bil na Ethereumu, bi morda spet šel notri na tem nivoju.

Je pa zanimivo brat njihov telegram, kjer ljudje govorijo, kako so čakali ta dip, da bodo lahko kupili tako poceni spet :)) Sori diavolo, ampak s svojim komentarjem si me spomnil na tole.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Siso ::

Kripto je izjavil:

Could SAITAMA INU be the next big thing in crypto?! - 1000X icrease :))

kje ga užgema ,na šibaswap?

KakoLepo ::

 gala/usd

gala/usd



gala/usd, tukaj je mozen resistance, narisano na grafu, ne bit pohlepni, vnovcite vsaj del dobickov.

KakoLepo ::

Update, gala/usd, enourno sveco je zakljucil nad tem ampak vseen priporocam tu pa tam vnovcit kak procent dobickov.
zdej testira resistance kot nov suport, ampak ne vem ce bo, bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

KakoLepo ::

 gala/mana

gala/mana



tist, ki je zamenjal mana v galo, trenutno lahko dobi 27 procentov vec mana kovancev. Narisana nova potencialna meja zgoraj.

KakoLepo ::

 gala/usd

gala/usd



Opozorilo se je splacalo za galo, zdaj pa je potrebno spremljat ce se bo spodnji suport zdrzal.

Technics111 ::

KakoLepo je izjavil:

 gala/usd

gala/usd



Opozorilo se je splacalo za galo, zdaj pa je potrebno spremljat ce se bo spodnji suport zdrzal.


Upam da se pade kaj da grem noter z X10.

KakoLepo ::

 gala/usd

gala/usd



gala v razmerju z sand na grafu zgoraj, kot vidite je milimeter manjkalo da bi dosegel tist resistance zgoraj, breakout point, kar je nekako casovno sovpadalo s tistim vrhom kanala pri prejsnem grafu pri 0.84 usd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

vaščan ::

Dons pa zares da vidmo kolk bo dipa da potem zvečer odprem long.

IgorCardanof ::

Vulcan Forged - PYR listan na Binanceu.
https://www.binance.com/en/support/anno...

Pricakujem, da bo enkrat v prihodnje naredil podoben run kot GALA.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

vaščan ::

Zdele sem pogledal odkar sem predlagal qbit je naredil x10. Upam da ste kaj zaslužil.

IgorCardanof ::

Seznam OHM forkov, ki so rugpulalli se pa povecuje. Vceraj dodan dva nova - Snowdog in Snowbank.

V prihodnjem mesecu bo propadlo vse kar ni ohm, time, klima pa morda se kak.

S tem ko sodelujete v ohm fork projektu, ste zelo verjetno exit liquidity. Da lahko deejay naredi x50 s presaleom na taki stvari, pomeni, da je ta denar pobral direktno od vas, ki ste kupili kasneje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

Jou. Mam 30 dolarjev odveč. Kam jih kresnt?

IgorCardanof ::

Cardano. Bos res pokazal a so "odvec".

Lep pozdrav, Charles
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

Kardanota sm že nabral. Lohk mi tud tvojga pošlješ, očitno ti povzroča neskončni stres. Vnaprej se zahvaljujem

Machete ::

30 lahko staviš na FTM.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

Glede na to, da tuki sprasujes, kam zarinit 30€, razumem da imas probleme z denarjem in fehtaris ostale.

Daj mi svoj cardano naslov, pa ti posljem nekaj sredstev, da ne bos tak revez.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Machete ::

No no ne rabiš bit ošaben.
Sicer pa njegov naslov je: addr1vy2vclw4gdjljx46hwzfgd3havc59parcdpjahz37nn7mrs7a6d4h
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Apofis ::

IgorCardanof je izjavil:

Glede na to, da tuki sprasujes, kam zarinit 30€, razumem da imas probleme z denarjem in fehtaris ostale.

Daj mi svoj cardano naslov, pa ti posljem nekaj sredstev, da ne bos tak revez.

addr1qymuetdk2yauanr5unnjjjsy0m5gaszv0zy28c3hsdnn075ee5psya8r0rde58tk7pvhahjyj3e87vdfkupsf04fefysenvrhh

hvala ti, pa srečno!

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Glede na to, da tuki sprasujes, kam zarinit 30€, razumem da imas probleme z denarjem in fehtaris ostale.

Daj mi svoj cardano naslov, pa ti posljem nekaj sredstev, da ne bos tak revez.

Lahko se meni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Apofis je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Glede na to, da tuki sprasujes, kam zarinit 30EUR, razumem da imas probleme z denarjem in fehtaris ostale.

Daj mi svoj cardano naslov, pa ti posljem nekaj sredstev, da ne bos tak revez.

addr1qymuetdk2yauanr5unnjjjsy0m5gaszv0zy28c3hsdnn075ee5psya8r0rde58tk7pvhahjyj3e87vdfkupsf04fefysenvrhh

hvala ti, pa srečno!



Evo 50 ADA zate. To je v prihodnosti vredno 0 evrov v mojih očeh, tako da dobil nisi ničesar. V tvojih očeh pa je 1 ADA mogoče 100$, tako da v tem primeru 5k.
Nevem kdaj bo tale transakcija vidna na cardanoscanu, ampak tole je transaction id: ef4f9f338f5e488900aa8dcf6c6b9e23d617527522a06491015f51b626aa62a1
https://cardanoscan.io/transaction/ef4f...

Lep pozdrav, Charles
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

_wtf_ ::

IgorCardanof je izjavil:

Apofis je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Glede na to, da tuki sprasujes, kam zarinit 30EUR, razumem da imas probleme z denarjem in fehtaris ostale.

Daj mi svoj cardano naslov, pa ti posljem nekaj sredstev, da ne bos tak revez.

addr1qymuetdk2yauanr5unnjjjsy0m5gaszv0zy28c3hsdnn075ee5psya8r0rde58tk7pvhahjyj3e87vdfkupsf04fefysenvrhh

hvala ti, pa srečno!



Evo 50 ADA zate. To je v prihodnosti vredno 0 evrov v mojih očeh, tako da dobil nisi ničesar. V tvojih očeh pa je 1 ADA mogoče 100$, tako da v tem primeru 5k.
Nevem kdaj bo tale transakcija vidna na cardanoscanu, ampak tole je transaction id: ef4f9f338f5e488900aa8dcf6c6b9e23d617527522a06491015f51b626aa62a1
https://cardanoscan.io/transaction/ef4f...

Lep pozdrav, Charles


imaš dobro dušo!

Apofis ::

IgorCardanof je izjavil:

Apofis je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Glede na to, da tuki sprasujes, kam zarinit 30EUR, razumem da imas probleme z denarjem in fehtaris ostale.

Daj mi svoj cardano naslov, pa ti posljem nekaj sredstev, da ne bos tak revez.

addr1qymuetdk2yauanr5unnjjjsy0m5gaszv0zy28c3hsdnn075ee5psya8r0rde58tk7pvhahjyj3e87vdfkupsf04fefysenvrhh

hvala ti, pa srečno!



Evo 50 ADA zate. To je v prihodnosti vredno 0 evrov v mojih očeh, tako da dobil nisi ničesar. V tvojih očeh pa je 1 ADA mogoče 100$, tako da v tem primeru 5k.
Nevem kdaj bo tale transakcija vidna na cardanoscanu, ampak tole je transaction id: ef4f9f338f5e488900aa8dcf6c6b9e23d617527522a06491015f51b626aa62a1
https://cardanoscan.io/transaction/ef4f...

Lep pozdrav, Charles

Huh, zdej si me pa v zadrego spravu...no, glej, vrjamem, da bo še neki iz ade, tko da k se tole podvoji, dobiš nazaj...

miha98 ::

A ve kdo kako dolgo traja prenos denarja iz bitstampa na tvoj TRR?

IgorCardanof ::

Je novica o novi super hitro razširljivi covid različici v južni afrika sprožila tele black friday popuste? :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

l0g1t3ch ::

Haha, pa tako optimističen sem bil včeraj da bo ETH mogoče že naskakoval nov ATH :)

Pomoje samo folk pobira profite za black friday nakupe.
Aja pa Švedi bi prepovedali BTC.

Verjetno oboje malo vpliva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

KakoLepo ::

Kaj pa o sosednji slotech novici nic ne komentirate? Ocitno bo potrebno spremljat kaj se dogaja z regulacijo bitcoina. Mal fud novic iz svedske. Ok svedska ni tolk pomembna za btc ampak fud je, da to predlagajo za celotno EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

IgorCardanof ::

Torej smo padli na isto foro kot maja? :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

l0g1t3ch ::

Jaz sem profite od SAND in ENJ pobral.
ETH, ki sem ga kupoval ob zadnjih padcih pa ne, ampak tu sem sedaj nekje na 0.

Bomo videli kaj bo naprej...

Sem pa iskreno rečeno računal da bo decembra kak dober run še tako kot 2017 ampak slabo kaže.

Sem pa iskreno rečeno računal da bo decembra kak dober run še tako kot 2017 ampak slabo kaže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

GupeM ::

KakoLepo ::

Nekateri ste zeleli dipe, zdaj pa imate. :P

IgorCardanof ::

GupeM je izjavil:



:D:D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

So buy th dp. Why wouldnt you buy the dp?
Lp banter

KakoLepo ::

katere kriptovalute so prijazne do okolja?

Jagdpanter ::

Lol največja svetovna prevara takoj za religijami počasi crkuje....

IgorCardanof ::

Jagdpanter je izjavil:

Lol največja svetovna prevara takoj za religijami počasi crkuje....


Kako se kaj 10% inflacija pozna na tvoji socialni?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

Jagdpanter je izjavil:

Lol največja svetovna prevara takoj za religijami počasi crkuje....

ni vse tako crno belo, drgac pa sem za bitcoin ze prej sumil in pisal, da ne zelim biti v bitcoinu zarad fundamentalnih razlogov in to je eden od razlogov, ker vem, da furajo okoljevarstveno agendo in bitcoin se s tem trenutno ne ujema. So tudi nekateri drugi razlogi, ki sem jih omenil. Zato je najboljs jemat z rezervo in trejdat bolj iz zabave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

link_up ::

glede na poste je trebe vse pokupit...
In and Out

KakoLepo ::

Kje je valvoline? To mene zanima. :)

Leko ::

l0g1t3ch je izjavil:



Sem pa iskreno rečeno računal da bo decembra kak dober run še tako kot 2017 ampak slabo kaže.

BDW
Samo tako za info. Drugače še ni december, pa vsi že pokakani, pa vsake par ur se situacija spreminja, tukaj pa vsi pametni že za pol leta vnaprej vse veste kaj bo.

Edorta ::

IgorCardanof je izjavil:

GupeM je izjavil:



:D:D



A niso danes BF razprodaje? 10% padec ETH je gotovo že znak za delni nakup In tako nazaj dol dokler ne zmanjka, oziroma do konca Petka.

PrihajaNodi ::

sej btc je še kar 55. Da bi bil med 18k in 25 ajd, lohk mal pojamrate
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KakoLepo ::

Cryptosniper je ze pred dnevi opozoril, da bitcoin ne kaze tako dobr kot prej ampak da je to za kratkorocno, za dolgorocno je povedal, da je se vedno bull. Ampak vcasih je potrebno upostevat tudi fundamentalno analizo, ne samo tehnicno analizo. Je pa res, da vecinoma to izkoriscajo za fud in pocen nakupe ampak nikol ne ves. Drgac pa btc je trenutno zdrzal suport na 54900 priblizno, bomo videli.

Phantomeye ::

hehe, sm ponoči razmišljal o tem ali bi prodal 50% gale in sem zbral pogum (redko si izplačujem). In čisto zgrešil priloznost, da bi en delček eth-ja shortal

kow ::

In? Vam meme vrece padajo? :)) Jst sem mal BATa prodal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Jagdpanter ::

To s crkovanjem je bil bolj, kot ne sarkazem, tudi sam kripto navdušenec, ampak me navdušenje počasi mineva, ker opažam, da to postaja vse bolj bankomat za bogatune, polno nekih rug pullov in manipulacij. po mojem bi se dalo štrom koristneje porabit, kot za to premikanje denarja iz žepa v žep.

l0g1t3ch ::

Recimo za potovanje s privatnimi letali na podbenbno konferenco ?

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

KakoLepo je izjavil:

katere kriptovalute so prijazne do okolja?


ISO20022 :-D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()
««
854 / 1490
»»