» »

Bitpanda

Bitpanda

Leko ::

Pozna kdo to borzo? Lahko kaj več napišete o njej.
Zanima me tudi njihova visa kartica? Je podobna kot Binance kartica. Jo sprejemajo povsod, kakšni so limiti? Če kdo uporablja prosim za malo več informacij.

KickHard ::

Pozdravljen, deluje kartica 2 meseca jo čakaš . Paypal/Aliexpress. Lahko nekateri Pos neprepozna. Primer 2x od 100 plačil. Lahko ti vabilo pošljem, daj mi mail na ZS. Fajn je če imas BEST tokene, za cenejše trgovanje. Se pa mi zdijo vseeno kar drage transakcije. Jaz sem si nakazal deposit Doge pol pa dal v EUR. Lahko pa imaš vse druge kovance ali druga trgovanja stocks/metals. Na strani si preberi https://www.bitpanda.com/en/card

Leko ::

Hvala za odgovor. Bolj me zanima zato, ker imam že binance kartico, pa sedaj ne morem več nakazovat iz predplačniške MC(gorenjska banka) na binance. Me zanima, če bi bilo na Bitpanda to mogoče in potem seveda uporaba njihove kartice.
Verjetno bom pa kar zamenjal predplačniško bo manj sranja.

novak-t ::

Zakaj za to ne uporabiš bitstamp? pa še na isti banki imajo račun, tako da MISLIM, da imaš lahko instant nakazilo preko trr.

Leko ::

Tam je pa sploh sranje. Ne gre avtorizacija na predplačniško sploh.

mAXTER ::

Bitstamp ima neke cudne fore zadnje case.. dobim mail da naj posodobim te avtentifikacijske zadeve in kr naenkrat tam dve dodatni teznji... prva da jim posredujes nek verodostojen dokument ala placilna lista ces da so ziher odkod tebi denar ki ga nakazujes na Bitstamp... druga pa ce nakazujes kripto od bilokatere druge borze na Bitstamp... zelijo imet vse loge transakcij na drugih borzah... WTF8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562139650 (14414) _janezvalva_
»

Kripto trading in davki 2020 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
681124643 (35583) Jerry000
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12842903 (10069) buttcrack
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14860529 (47643) PrihajaNodi
»

Rad bi anonimno kupil bitcoin in potem anonimno z njim plačal nek servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
346533 (4778) alese

Več podobnih tem