» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
468 / 1490
»»

sebas4 ::

@CptHindsight

Noben model ne garantira kaj se bo zgodilo v prihodnosti S2F je le še en izmed modelov, ki se jih TA guys poslužujejo, in je bil do sedaj precej točen. Sam sem bolj investitor kot trader in investiram glede na fundamentalno analizo makro trga. Mene bolj zanima kaj nek asset class naredi v desetletju. Korekcije vidim kot priložnost za nekaj več nakupa.

tonis ::

Apofis je izjavil:

TAisti, do kam gre dol?


Nekaj nad 54k je dnevni MA50(tudi prejšnji cme gap). Če ima namen it še nižje, se to kar sigurno ne bo zgodilo takoj, ampak bo vsaj nekaj dni grizlo to črto, gotovo bo najprej nekaj odboja... Naprej bomo pa videli.
Moje stališče je da je bolje da gremo najprej potipat tedenski EMA21, kot pa direkt v hrib (prej je dolgo kazalo da bo šlo direkt v špico). EMA21 je trenutno na 42k, ampak vsak teden je ~2 jurja višje.

CptHindsight ::

sebas4 je izjavil:

@CptHindsight

Noben model ne garantira kaj se bo zgodilo v prihodnosti S2F je le še en izmed modelov, ki se jih TA guys poslužujejo, in je bil do sedaj precej točen. Sam sem bolj investitor kot trader in investiram glede na fundamentalno analizo makro trga. Mene bolj zanima kaj nek asset class naredi v desetletju. Korekcije vidim kot priložnost za nekaj več nakupa.


Vprasanje, ki ga imam je, ali je ta s2f model bil v uporabi leta 2013 ali 2017, torej, da ga je nekdo sprobal v praksi.

hdx ::

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Nekdo zgoraj ti je dal link to tiktok videa, kako je žena naredila svoj "Cummies" token in ta token je nabral 20k v presalue in sedaj je x7 od launcha. Če ti to ni največji znak za top, potem pa nevem kaj je.

Se mi zdi, da ne razumeš razloga, da pride do topa. Tako imenovani "top" nastane, ko pametni investitorji začnejo masovno prodajat. V šitkojnih in NFTjih ni pametnih investitorjev. So samo gemblerji in kakor je meni znano se športne stave in loterija še nikoli niso borili za obstanek.

Top bo, ko bodo pametni investitorji začeli masovno prodajat BTC in ETH. Takrat se pa znajo histerije nalezti tudi gemblerji. Ni pa nujno. Kar se mene tiče, so NFTji ena največjih zablod človeštva, ampak hkrati verjamem, da bodo obstali. Seveda se mogoče najde tudi kaka pametna uporaba, ampak kupovanje jpeg-ov je daleč od tega.


Rast zadnji teden je bila izključna skoraj od vseh idiotov, ki so prišli s tiktoka. Ko prihajajo v igri idiot money, je čas da pametni poberejo svoje ven. Vedno je bilo tako in vedno bo tako. Lahko da bo to še trajalo 1 dan, ali pa 1 teden ali pa 1 mesec, dejstvo pa je, da toliko "stupid money" kot je prišlo v zadnjem času v kripto, nakazuje morda, se bo kdo začel umikat. Večina twitterašev, ki jih spremljam, pa da niso neki pnd shillerji, je v zadnjem mesecu izredno previdna in daje čedalje več v fiat. Seveda če gledaš pnd CT, potem pa itak vsi pravijo, kako je meja za XRP 100$, pa ETH na 10k$ in tako dalje.

Stupid money na tej točki ne gre v BTC, ampak v neumnosti. Še na temu forumu se vsi norca delajo iz mene (z izjemo parih), ker v veliki večini holdam samo BTC. "Zakaj bi kupil nekaj, kar lahko zraste v enem mesecu 10%, če lahko kupim nekaj drugega, kar lahko zraste v istem času 10x?" To je mantra tega foruma in nestrpnih milenijcev po družbenih omrežjih. Njihovi vložki so kaplja v morje proti institucijam, itak pa ne držijo top coinov in jih tudi ne morejo prodati, da bi zrušili ceno.


Enako. Samo imam večino v ETH. Kupujem dipe top altov in profite mečem v ETH.
Ampak očitno so 15 letnice iz tiktoka držale cel market v plusu in danes so se odločile za izplačilo milijardnih profitov in smo zato prišli do topa.

gandolfino ::

Gremo stavit do kam gre danes TKO ob recimo 20h:D

Vložek 10$, kdor do 15h pove najbolši približek mu ostali sodelujoči nakažemo na spot po 10$. Kdo je za?

Jaz rečem TKO 4,8$ ob 20h

Senior Dev ::

Moramo samo ETH držat nad 2k in smo vsi varni. Je pa treba to čimprej nazaj čez 2k dvignit.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

Jst sem mislil dat 4.9 sale price, tako da sva dokaj blizu.

Dumber ::

Taki padci videni že parkrat v zadnjem mescu. Samo upajmo, da gremo nazaj gor ;) pa bo vse ok

gandolfino ::

Motion je izjavil:

Jst sem mislil dat 4.9 sale price, tako da sva dokaj blizu.


Si v igri?
TKO 4.9$ ob 20h?

Nagrado lahko uredimo pol na ZS, če nas bo vsaj 10 bo eden dobil solidnih 100$:P

endelin ::

Precej pada tole. Spet se je usulo;((

lamborđini ::

endelin je izjavil:

Precej pada tole. Spet se je usulo;((

Kaj ti je vazelinko, usulo? Nekaj sladkih procentov dol, to je skoraj manj kot nic.

Aston_11 ::

endelin je izjavil:

Precej pada tole. Spet se je usulo;((

Zdrav temelj za rast. Tako se mora vsake toliko vsuti.

neocodexx ::

Ne jezi me to da tako pada dol. Jezi me to, ker sem ravno včeraj dokupil ker je izgledalo kot dober čas za vstop. 1 dan. Solano pa prodal kak teden nazaj ker ni šla nikamor, ampak kot ponavadi ko imajo btc in glavni altcoini crash, gre Soalana gor (pred tem pa mislim da Polka, je bilo takrat isto? Če ne drugega je že to signal). Zdaj že drugič tako v 2 mesecih, popolnoma ista zgodba kot v februarju.

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Nodi ajd potegni 10$ iz štumfov in napovej TKO, ti si lider/maskota tega foruma, tebi bojo sledili meni nočejo..:))

CptHindsight ::

neocodexx je izjavil:

Ne jezi me to da tako pada dol. Jezi me to, ker sem ravno včeraj dokupil ker je izgledalo kot dober čas za vstop. 1 dan. Solano pa prodal kak teden nazaj ker ni šla nikamor, ampak kot ponavadi ko imajo btc in glavni altcoini crash, gre Soalana gor (pred tem pa mislim da Polka, je bilo takrat isto? Če ne drugega je že to signal). Zdaj že drugič tako v 2 mesecih, popolnoma ista zgodba kot v februarju.


Ljudje se ne izmisljujejo zgodb, ko pravijo, da vedno kupijo vrh in prodajo dno in kovanev ne grr nikamor, dokler ga ne prodajo. Tako to je, zal :/

Napovedujem TKO ob 20ih pri 1.75$. Brez denarnega vlozka.

A_A ::

neocodexx je izjavil:

Ne jezi me to da tako pada dol. Jezi me to, ker sem ravno včeraj dokupil ker je izgledalo kot dober čas za vstop. 1 dan. Solano pa prodal kak teden nazaj ker ni šla nikamor, ampak kot ponavadi ko imajo btc in glavni altcoini crash, gre Soalana gor (pred tem pa mislim da Polka, je bilo takrat isto? Če ne drugega je že to signal). Zdaj že drugič tako v 2 mesecih, popolnoma ista zgodba kot v februarju.

se meni isto dogaja, zato bom drzal magari 5 let določene kovance, da bo v plusu al pa naj gre v pogubo :)

PacificBlue ::

Jaz sem tudi malce opekel z OMI , ker sem kupil špico, bi moral prodat pri vrhu pa sem prevec čakal..
Zdaj pa samo vstopam se v ICOte, day trader nism ker je prevec izcrpajoce, karkoli drugega zdaj je pa prevec risky..
I’m out.
:3

energetik ::

BTC ali ETH na res dolgi rok pa res nista risky.
Če ne delaš z vzvodi, tudi če pri BTC zafkrneš, pač počakaš N-dni/tednov/mesecev, pa bo prišel nazaj. Raje na dnu še malo EUR nakažeš.

Tudi jaz bom nehal gledat 4h termine, preveč časa gre za to. 1D sveče bodo ravno prav.

Zgodovina sprememb…

sebas4 ::

CptHindsight je izjavil:

sebas4 je izjavil:

@CptHindsight

Noben model ne garantira kaj se bo zgodilo v prihodnosti S2F je le še en izmed modelov, ki se jih TA guys poslužujejo, in je bil do sedaj precej točen. Sam sem bolj investitor kot trader in investiram glede na fundamentalno analizo makro trga. Mene bolj zanima kaj nek asset class naredi v desetletju. Korekcije vidim kot priložnost za nekaj več nakupa.


Vprasanje, ki ga imam je, ali je ta s2f model bil v uporabi leta 2013 ali 2017, torej, da ga je nekdo sprobal v praksi.



PLAN B (tak ima vzdevek) je objavil ta model prvič maja 2019. Model seveda potem za nazaj precej dobro pokriva gibanje cene BTC. Od objave naprej je tudi bil kar točen. Temelji pa kot vem na podobnih modelih, ki so se v preteklosti uporabljali npr. pri zlatu, in so preizkušeni.

Kaj je bolje dati za TKO Limit al stop limit sell? pri 10X?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

CptHindsight ::

Ja to potem ni tako zanesljivo. Za nazaj ujemat podatke je veliko lazje.

sebas4 ::

Ja OK od maja 2019 je točen...... če to kaj pomeni - ne dosti verjetno.

Motion ::

Sam x10 :D

PacificBlue ::

energetik je izjavil:

BTC ali ETH na res dolgi rok pa res nista risky.
Če ne delaš z vzvodi, tudi če pri BTC zafkrneš, pač počakaš N-dni/tednov/mesecev, pa bo prišel nazaj. Raje na dnu še malo EUR nakažeš.

Tudi jaz bom nehal gledat 4h termine, preveč časa gre za to. 1D sveče bodo ravno prav.


BTC pa ETH res nista risky, vsaj dolgi rok. Se strinjam. Mi je kar mal zal, da nisem kupil vec ETH, ko je bila cena okoli 550-600 eur. Ok, kar je je. Ni slabo, lahko bi bilo pa boljse:)
I’m out.
:3

Motion ::

Slo skoz pri x50 :))

A_A ::

Motion je izjavil:

Slo skoz pri x50 :))

x50 si naredil z njim? noro :)

A_A je izjavil:

Motion je izjavil:

Slo skoz pri x50 :))

x50 si naredil z njim? noro :)

po kolk ste ga sploh kupli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

sebas4 ::

25X

keba ::

Jaz sem tudi naredil x25, če pa me bi čakal tistih par sekund da sem videl kam gre bi pa z lahkoto naredil 100x

Motion ::

Ja dejansko je biu spajk do $10

CptHindsight ::

Iz 1.5$ v 56$. Kar super!

Ja dejansko, wick na tko/usdt je do 10$, tako da nekateri so trenutno /3 že.

Zgodovina sprememb…

Motion ::

BNB ma tud kar močan rebound
Ste še kaj dokupli TKOja če bo naredu še x2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

CptHindsight ::

Seveda, takoj ves profit na rdečo, pa ali gremo x2 ali pa na nulo.

Dumber ::

Kje predvidevate da bo TKO zvečer?

sebas4 ::

35X trenutno zna iti više, ampak po 25X, podarjenemu konju se ne gleda v zobe :)

CptHindsight ::

Čestitke vsem, ki ste kupili na 4$, trenutno imate 33% minusa. Ampak to se bo itak obrnlo na x10.

spegli ::

Alti so ga pa kar nasrkal po tem padcu BTC in verjetno ni še konec.

XRPNERD ::

spegli je izjavil:

Alti so ga pa kar nasrkal po tem padcu BTC in verjetno ni še konec.


Če bi šlo dol do weekly ema 20 bi bil prav vesel.

CptHindsight ::

XRPNERD je izjavil:

spegli je izjavil:

Alti so ga pa kar nasrkal po tem padcu BTC in verjetno ni še konec.


Če bi šlo dol do weekly ema 20 bi bil prav vesel.


Eden najlepših dni zate v zadnjem tednu a? 8-)

XRPNERD ::

CptHindsight je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

spegli je izjavil:

Alti so ga pa kar nasrkal po tem padcu BTC in verjetno ni še konec.


Če bi šlo dol do weekly ema 20 bi bil prav vesel.


Eden najlepših dni zate v zadnjem tednu a? 8-)


Niti ne, ker nisem hodler.
Zalogo sem prodal na 0.638 $ pol pa samo lovil % tam okoli 1$, ko sem šel v buyback po tem kako je zlahka prebil 0,80 in 1$.

spegli ::

24H liq je 2B$. 54-55k iščem long za BTC.

CptHindsight ::

XRPNERD a nisi rekel, da si full fiat od sobote?

kiFni ::

lol... šušlja se pa da gremo 10-15$ ti pa v fiatu. lahko pa tud do 50-60
ko se bo na veliko dnar prenašal med menjalnicami
pred poletjem

WRC555 ::

Včeraj prodal LTC na 204 eur, ujel 120 eur:)) Nastavil sem si buy order za Quantum, ampak na žalost ni šlo skozi, preko noči bi ujel 40%. Mi je pa žal da ga nisem hodlal dlje, ampak je cincal kar nekaj casa na 5 eur.

BTC, KSM, NEX in ADO hodlam dalje, mogoče bom še KSM dokupil.

profesjonalc ::

Meni to deluje kot weak hand shakeout

belimato ::

Čas je da prodamo. Potem ko spet zraste pa na novo kupimo.

sloxl8 ::

gandolfino je izjavil:

Eto ponovno ponosni lastnik WazirX
Zdaj pa lov na 10€

Jutri pa penzija s Tokocrypto:D

Sneg v aprilu - znak da gre BNB na 1k še ta mesec??


WRX nekam slabo leze proti 10€.

sebas4 ::

Boste stakal TLM na Launchpool Binance?

CptHindsight ::

Free money. Zakaj ne bi? Vkolikor ti BNB/BUSD leži na binanceu, ga je bolje dati v launchpool.

sloxl8 ::

CptHindsight je izjavil:

Free money. Zakaj ne bi? Vkolikor ti BNB/BUSD leži na binanceu, ga je bolje dati v launchpool.


Ker je včasih bolje, da vložiš v kakšen 10x šitkojn, kot pa dobivat mizerne procente od stejkanja? Če že govorimo o kriptu, ki ti leži naokoli.

CptHindsight ::

A nisem točno to napisal? Če ti leži in ne dela nič, potem je bolje dati v pool. Če hočeš trejdat, daš ven in menjaš.
?

sebas4 ::

Nekaj je v flexi savings, BNB vault... A je bolje Vault ali dati vse v launchpool? Vault že tako in tako šteje za rewards iz launchpool, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()
««
468 / 1490
»»