» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
467 / 1490
»»

Sejbo ::

sej ne mislim da si v penziji, ampak v fiatu, pač čakaš korekcijo da zatakneš nazaj. Jaz sem trenutno pol pol.

CptHindsight ::

Motion je izjavil:

Če bo x20 bo super

Ne sanjat o x100


Na koncu x560 oversubscription :D

Ja igra za kite je tole. Mi bodo pa iz nekaj $ naredili 100$.

PrihajaNodi ::

Je kdo nabavil casperja? Sicer sam 100 usd sam vseen? 0.015 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

CptHindsight je izjavil:

Motion je izjavil:

Če bo x20 bo super

Ne sanjat o x100


Na koncu x560 oversubscription :D

Ja igra za kite je tole. Mi bodo pa iz nekaj $ naredili 100$.


To bo kar velik dump se mi zdi.

Če bi ves BNB prodal ko je bil $410 in ga kupil po $390 bi blo več dobička

Nekako se mi najbolj dopade FCFS način z neko omejitvijo na transakcijo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

lamborđini ::

Motion je izjavil:

0.21 BNBja (od 120 comitanega) dobil 862 TKO


+5000$ profita. Cestitam.

Motion ::

Če bo x50 morda

Amdforce ::

Ce bo dump tko coina bom nabavail za par stotakov.

CptHindsight ::

Fei protocol - zelo nahajpan nov tip stablecoina (na dolar), kateri je dobil 1.5 milijarde dolarjev investicije se trenutno drži pri 0.77$. Tole pa ni stvar, s katero bi se bilo za hecat. Potencialno več sto milijonov izgubljenega denarja.

https://www.coingecko.com/en/coins/fei-...

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/aa...

Zdj se ethdown dokupim

Dovolj je bilo bulla
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

CptHindsight ::

Čestitke za instant penzijo nodi!

PrihajaNodi ::

CptHindsight je izjavil:

Fei protocol - zelo nahajpan nov tip stablecoina (na dolar), kateri je dobil 1.5 milijarde dolarjev investicije se trenutno drži pri 0.77$. Tole pa ni stvar, s katero bi se bilo za hecat. Potencialno več sto milijonov izgubljenega denarja.

https://www.coingecko.com/en/coins/fei-...


Ja, kupoval so pa mislim da po 4 usd. Takoj ko je prslo na market je slo na 3 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Odinlo ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/aa...

Zdj se ethdown dokupim

Dovolj je bilo bulla


Kaj se je tle zgodil? A so float dilutal?

PrihajaNodi ::

V aavedown nisem vstopil. Bom pa ethdown.
Zdj se kontra igra
Valda nisem budala kot sem bil pa v te prizadete zelene dildote vstopal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Sejbo je izjavil:

sej ne mislim da si v penziji, ampak v fiatu, pač čakaš korekcijo da zatakneš nazaj. Jaz sem trenutno pol pol.

Ne. To rundo več ne kupujem. Čeprav me je včeraj zelo stisnilo da bi.

CptHindsight ::

Počasi je smiselno evalvirat tale bullrun. Na splošno sem kar zadovoljen z izkupičkom, iz praktično nič, glede na to, da sem ravno končal s študijem, sem naredil kar nekaj tisočakov. Pri trenutni plači, ki jo imam, govorimo o recimo 4-5letih dela zaslužka. Zagotovo lep začetek, se pa nikamor ne mudi, ta kapital se lahko zelo varno investira marsikam za lepe letne %. Upokojitve v 20ih letih zagotovo ne bo, v začetku 30ih tudi ne, proti 40im letom starosti, pa bi se znalo zgodit, da do tega pride samo s pomočjo kapitala in pasivnih prihodkov.

Začel v downtrendu, iz začetnih 1k vloženega prišel na par stotakov, kasneje vlagal naprej, malo bolj aktivno potem v začetku 2020, skupno vložil 3.5k€, ven že pobral blizu 20k€, še kakih 25k€ pa je notri, to pa imam plan vzet ven v prihodnjih tednih. Naredil veliko napak, slabih trejdov, kupil na vrhu in prodal na dnu, Okleval pri veliko priložnostih in jih zamudil, ampak s tem se ne smeš preveč obremenjevat, ker samo slabo vplivajo nate.

Glavno kar je potrebno potegnit ven je, da se kupuje ko gre hudo dol in prodaja, ko gre hudo gor. Stvar, ki je večini najtežja. Vsi raje delamo kontra in potem seveda pušimo keš. Ko gledam malo za nazaj in delam analizo koliko bi imel, če bi samo pustil v nečem notri in se ne igral in poskusil trejdat, vidim, da bi marsikje bolje prišel skozi če bi samo držal in se ne ukvarjal s tem. Ampak tega ne veš. Misliš, da znaš premagat market in dobro trejdat in skakat iz kovancev, ki so popularni. Pa brez dobre discipline in znanja ni tako enostavno.

Margin trading je zelo risky, vse kar je več kot 5x je gemblanje, razen če je skalpanje tvoje specialiteta in to obvladaš. Hitro dobiš veliko denarja, še hitreje ga izgubiš.

Še zadnje, denar v življenju ne pomeni veliko, veliko več pomeni, da si zdrav, vesel, da imaš ljudi, s katerimi se dobro počutiš, se z njimi rad družiš, hobije, katere rad počneš. Nima veze koliko denarja imaš, najbolj pomembno je na koncu da si vesel in srečen.

Kar nekaj iteracij vzdevkov sem dal čez tu na forumu. Veliko trolal, napisal tudi marsikaj resnega, mislim da tudi marsikomu pomagal. Mi je bilo zelo zabavno, vse tele kripto teme so bile lepo polepšanje dneva marsikdaj, sploh v hudem bearu, ko nas je bila aktivna le neka mala skupinica.

Kaj bom počel sedaj, ne vem. Mogoče sodelujem naprej, mogoče se vrnem kdaj kasneje, kripta zagotovo ni konec. Zunaj je kar nekaj zelo obetavnih projektov, ki bodo v prihodnosti velik del naše vsakdanjosti. Veliko je pa seveda tudi scammov in moneygrabov, ampak to vedno pride zraven. V kolikor ne bo hudih regulacij na tem področju in bo neprestano možnost, da nastajajo novi projekti z majhnimi marketcapi, potem je v tem prostoru gotovo še ogromno prostora za zaslužek (x10, x20, x50, x100, ...). Nekaj kar nikoli ne zgine, je neizmerna človeška neumnost in pohlep.

Vsem tu želim, da prodate uspešno točno na vrhu. Zadet bo zelo težko, pa naj vam rata.

Sejbo ::

endelin je izjavil:

Sejbo je izjavil:

sej ne mislim da si v penziji, ampak v fiatu, pač čakaš korekcijo da zatakneš nazaj. Jaz sem trenutno pol pol.

Ne. To rundo več ne kupujem. Čeprav me je včeraj zelo stisnilo da bi.


ma če bo precej padlo, bom sam vstopil s kakšnimi 10-20 % fiata, samo shortterm toliko da poloviš odboj, drugače pa tudi ne mislim več vstopat. če bo rastlo še naprej, bo pa tudi ostala polovica naredila lep plus.

neocodexx ::

Dobil mail od coinlista da še čakajo na moje nakazilo za casper option 1. In je zdaj šlo naprej. Torej je bilo res, ko si takrat kliknil buy je bila to garancija za rezervacijo, in tisto kar je bilo "razprodano" v par urah je bilo vključno tudi to, in imaš čas do 9. aprila da zaključiš nakazilo, tako da sem noter zdaj.

endelin ::

Spike Tezosa spet oznanil začetek downtrenda kot prejšnjič ko je zleze na 4.6 in potem čez nekaj dni market 40% dol?

urosz ::

vsi tisti ki zdaj izstopate z vlaka: se vidimo čez 1 mesec ko bo vse x2 :)

boolsheat ::

CptHindsight je izjavil:

Fei protocol - zelo nahajpan nov tip stablecoina (na dolar), kateri je dobil 1.5 milijarde dolarjev investicije se trenutno drži pri 0.77$. Tole pa ni stvar, s katero bi se bilo za hecat. Potencialno več sto milijonov izgubljenega denarja.

https://www.coingecko.com/en/coins/fei-...


https://app.fei.money/

BUY
1 ETH -> 2205.42 FEI

SELL
2205.42 FEI -> 0.329193 ETH

neocodexx ::

Zakaj taka panika kar naenkrat?

oracle ::

sebas4 je izjavil:

Če verjameš dolgoročno v BTC, je riziko da boš prehitro prodal in nikoli več pridobil nazaj enako vsoto BTC, večji od rizika, da jutri sledi neka korekcija, ki bo pač trajala, dokler ne bo spet nov bull run/cikel.

A) POHLEP 1 Prodam, ker sumim, da bo BTC padel in pol bom vstopil in imel več BTC (Riziko - morda se motim, in BTC raste še par let)

B) POHLEP 2 HODLAM, ker BTC bo šel na Luno in jaz v penzijo (Riziko - Jutri sledi korekcija, in če bi imel stable coin, bi povečal svoj BTC holding).

Kaj imate raje, A ali B? Jaz glede na makro okolje, prepričanje in izkušnje bolj stavim na B varianto.

Defenitivno nič od naštetega, ampak nekaj vmes.

Jaz bolj vidim naslednjo dilemo:

A) V bull marketu prodam 50% (in v naslednjem spet 50% od preostanka itd.) in vse potrošim (tudi v varne investicije ala zlato in nepremičnine)

B) v bull marketu prodam 50% in v bear marketu kupim isto količino kovancev, razliko potrošim (in v naslednjem ciklu spet isto)

V obeh primerih nisi nikoli 0% v kripto.

Je pa še tretja opcija:

C) Večina pozicije v BTC (50-75%) ostalo alti. Vedno ko karkoli prodajaš, prodajaš samo BTC, se pravi delež altov raste, ampak tudi njihova cena najhitreje raste. Od tu naprej imaš spet zgoraj omenjeni možnosti A in B. Hakelj C scenarija je samo v temu, da morajo biti alti zanesljivi (ETH ipd.) in ne neke muhe enodnevnice. Kakorkoli, visoko tveganje, visok potencial.

Glavni faktor je pa itak vrednost portfelja. Če si prilezel do 2 mio € je vseeno, kaj izbereš. Če si prišel do 0,2 mio € je pa že dilema. Jaz se bom verjetno držal pretežno A opcije z nekaj Cja.

mailer ::

Na binancu so vse privzete vrednosti valut v $. Ste si spremenili prikaz v €? Kako ste začeli z prvim prenosom fiat valute na trgovalni račun (v € ali je kdo delal pretvorbo v $, ker smiselno se mi ravno ne zdi) in na kakšen način ste to storili?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Sejbo ::

urosz je izjavil:

vsi tisti ki zdaj izstopate z vlaka: se vidimo čez 1 mesec ko bo vse x2 :)


ali pa /3

oracle ::

Kratkoročno pričakujem padec BTC vsaj 5%, mogoče vse do 15%, pri čemer bodo nekateri alti tudi 50%. Potem pa v točki največjega obupa preobrat.

CptHindsight ::

oracle je izjavil:

sebas4 je izjavil:

Če verjameš dolgoročno v BTC, je riziko da boš prehitro prodal in nikoli več pridobil nazaj enako vsoto BTC, večji od rizika, da jutri sledi neka korekcija, ki bo pač trajala, dokler ne bo spet nov bull run/cikel.

A) POHLEP 1 Prodam, ker sumim, da bo BTC padel in pol bom vstopil in imel več BTC (Riziko - morda se motim, in BTC raste še par let)

B) POHLEP 2 HODLAM, ker BTC bo šel na Luno in jaz v penzijo (Riziko - Jutri sledi korekcija, in če bi imel stable coin, bi povečal svoj BTC holding).

Kaj imate raje, A ali B? Jaz glede na makro okolje, prepričanje in izkušnje bolj stavim na B varianto.

Defenitivno nič od naštetega, ampak nekaj vmes.

Jaz bolj vidim naslednjo dilemo:

A) V bull marketu prodam 50% (in v naslednjem spet 50% od preostanka itd.) in vse potrošim (tudi v varne investicije ala zlato in nepremičnine)

B) v bull marketu prodam 50% in v bear marketu kupim isto količino kovancev, razliko potrošim (in v naslednjem ciklu spet isto)

V obeh primerih nisi nikoli 0% v kripto.

Je pa še tretja opcija:

C) Večina pozicije v BTC (50-75%) ostalo alti. Vedno ko karkoli prodajaš, prodajaš samo BTC, se pravi delež altov raste, ampak tudi njihova cena najhitreje raste. Od tu naprej imaš spet zgoraj omenjeni možnosti A in B. Hakelj C scenarija je samo v temu, da morajo biti alti zanesljivi (ETH ipd.) in ne neke muhe enodnevnice. Kakorkoli, visoko tveganje, visok potencial.

Glavni faktor je pa itak vrednost portfelja. Če si prilezel do 2 mio € je vseeno, kaj izbereš. Če si prišel do 0,2 mio € je pa že dilema. Jaz se bom verjetno držal pretežno A opcije z nekaj Cja.


Igraš pametno, optimiziraš tveganje, glede na prihodek. Ne poslušat tistih, ki govorijo, da si idiot, če sedaj vzemaš keš ven.

Sejbo ::

oracle je izjavil:

Kratkoročno pričakujem padec BTC vsaj 5%, mogoče vse do 15%, pri čemer bodo nekateri alti tudi 50%. Potem pa v točki največjega obupa preobrat.


precej verjeten scenarij ja

vpašanje pa če bo še en leg up na ATH, ali le dead cat bounce. Trenutno tega žal še ne vemo

sebas4 ::

mailer je izjavil:

Na binancu so vse privzete vrednosti valut v $. Ste si spremenili prikaz v €? Kako ste začeli z prvim prenosom fiat valute na trgovalni račun (v € ali je kdo delal pretvorbo v $, ker smiselno se mi ravno ne zdi) in na kakšen način ste to storili?


Najbolje je vse imet v $. Ko € enkrat zamaenjaš v kripto, greš iz kripto v USDC ali pa BUSD, razen če ne misliš dat nazaj na banko, pol greš nazaj v €. Meni je lažje da so cene v $ (kripto twitter, yt ......).

Če pa bi trgoval z alti, pol je smiselna primerjava proti BTC.

energetik ::

mailer je izjavil:

Na binancu so vse privzete vrednosti valut v $. Ste si spremenili prikaz v €? Kako ste začeli z prvim prenosom fiat valute na trgovalni račun (v € ali je kdo delal pretvorbo v $, ker smiselno se mi ravno ne zdi) in na kakšen način ste to storili?
Kaj če bi ti najprej malce pogledal tutorial filmčke na Binance. Če ti je problem že € nakazat na Binance, kako misliš potem trgovati?

lotar123 ::

energetik je izjavil:

mailer je izjavil:

Na binancu so vse privzete vrednosti valut v $. Ste si spremenili prikaz v €? Kako ste začeli z prvim prenosom fiat valute na trgovalni račun (v € ali je kdo delal pretvorbo v $, ker smiselno se mi ravno ne zdi) in na kakšen način ste to storili?
Kaj če bi ti najprej malce pogledal tutorial filmčke na Binance. Če ti je problem že € nakazat na Binance, kako misliš potem trgovati?


v - :)

oracle ::

Sejbo je izjavil:

oracle je izjavil:

Kratkoročno pričakujem padec BTC vsaj 5%, mogoče vse do 15%, pri čemer bodo nekateri alti tudi 50%. Potem pa v točki največjega obupa preobrat.


precej verjeten scenarij ja

vpašanje pa če bo še en leg up na ATH, ali le dead cat bounce. Trenutno tega žal še ne vemo

Vsekakor ne vemo. Razpoložljivi podatki pa vseeno kažejo smer bolj navzgor kot navzdol. Posebej, če daš več teže na temeljno analizo in on-chain podatke kot na TA.

energetik ::

Na 55,5k je 4h EMA200. Od te bi se moral saj kratkoročno odbiti.

Sicer pa je na ~53k ena močna trendlinija od prej.

CptHindsight ::

Nekdo zgoraj ti je dal link to tiktok videa, kako je žena naredila svoj "Cummies" token in ta token je nabral 20k v presalue in sedaj je x7 od launcha. Če ti to ni največji znak za top, potem pa nevem kaj je.

Ob 15ih je launch TKOja na Binanceu. V takem marketu mu ne dajem veliko upanja za kak swing trade. Bo pa v primeru, da se stvar stabilizira, prišla možnost za round 2, tako kot je bilo pri LIT in SafePalu.

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

TAisti, do kam gre dol?

sebas4 ::

S2F2X do sedaj precej natančen model, je še vedno v igri. BTC in delnice se gibljejo skupaj, v ZDA se pričakuje še printanja, ETF tudi na poti, precepljenost se bo hitro povečala v naslednjih mesecih. Poleti se vsaj delno stvari odpirajo. BTC je komaj postal prepoznaven hedge proti inflaciji, institucije bodo šle par % v kripto, praktično smo šele na začetku tega prenosa. BTC je trenutno le 10% cap. zlata.... še in še bi se dalo naštevati.

Vse to skupaj IMO daje večjo možnost neki korekciji, ko bodo NUPL in TA guys prodali in se bodo kazalniki nekoliko resetirali, bosta spet povpraševanje in odsotnost ponodbe naredila svoje.

IMO korekcija do nekje vstopa Tesle. S prodajo sedaj, reskirate, da to še zdaleč ni vrh.

Motion ::

CptHindsight je izjavil:

Zato ker bo konec launchpada? BNB bo padel za toliko kot si napisal samo v primeru, da gre bitcoin instantno dol za 10% na 52k.

Ko je bilo konec safepal launchpada, je bnb šel iz 70$ na skoraj 150$. Sicer je res, da je bilo tu še veliko povpraševanje zaradi bscja.


Sem mel kar prav ko sem reku da bo BNB šel lepo dol.
 BNB USDT

BNB USDT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

mailer ::

energetik je izjavil:

mailer je izjavil:

Na binancu so vse privzete vrednosti valut v $. Ste si spremenili prikaz v €? Kako ste začeli z prvim prenosom fiat valute na trgovalni račun (v € ali je kdo delal pretvorbo v $, ker smiselno se mi ravno ne zdi) in na kakšen način ste to storili?
Kaj če bi ti najprej malce pogledal tutorial filmčke na Binance. Če ti je problem že € nakazat na Binance, kako misliš potem trgovati?
Zanima me katerega načina ste se poslužili vi, da so stroški čim nižji. Nekateri priporočajo, da jim ne daš čisto vseh podatkov in je še vedno potrebna določena stopnja previdnosti. Hvala ostalim za mnenja.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

oracle ::

CptHindsight je izjavil:

Nekdo zgoraj ti je dal link to tiktok videa, kako je žena naredila svoj "Cummies" token in ta token je nabral 20k v presalue in sedaj je x7 od launcha. Če ti to ni največji znak za top, potem pa nevem kaj je.

Se mi zdi, da ne razumeš razloga, da pride do topa. Tako imenovani "top" nastane, ko pametni investitorji začnejo masovno prodajat. V šitkojnih in NFTjih ni pametnih investitorjev. So samo gemblerji in kakor je meni znano se športne stave in loterija še nikoli niso borili za obstanek.

Top bo, ko bodo pametni investitorji začeli masovno prodajat BTC in ETH. Takrat se pa znajo histerije nalezti tudi gemblerji. Ni pa nujno. Kar se mene tiče, so NFTji ena največjih zablod človeštva, ampak hkrati verjamem, da bodo obstali. Seveda se mogoče najde tudi kaka pametna uporaba, ampak kupovanje jpeg-ov je daleč od tega.

gandolfino ::

Lol

Boljše da bi BNBje prodal par ur pred koncem TKO kampanje,
in kupil nazaj pri 320..
Bi zaslužil več kot bom z alociranimi TKO-ji

ajfon ::

CptHindsight ::

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Nekdo zgoraj ti je dal link to tiktok videa, kako je žena naredila svoj "Cummies" token in ta token je nabral 20k v presalue in sedaj je x7 od launcha. Če ti to ni največji znak za top, potem pa nevem kaj je.

Se mi zdi, da ne razumeš razloga, da pride do topa. Tako imenovani "top" nastane, ko pametni investitorji začnejo masovno prodajat. V šitkojnih in NFTjih ni pametnih investitorjev. So samo gemblerji in kakor je meni znano se športne stave in loterija še nikoli niso borili za obstanek.

Top bo, ko bodo pametni investitorji začeli masovno prodajat BTC in ETH. Takrat se pa znajo histerije nalezti tudi gemblerji. Ni pa nujno. Kar se mene tiče, so NFTji ena največjih zablod človeštva, ampak hkrati verjamem, da bodo obstali. Seveda se mogoče najde tudi kaka pametna uporaba, ampak kupovanje jpeg-ov je daleč od tega.


Rast zadnji teden je bila izključna skoraj od vseh idiotov, ki so prišli s tiktoka. Ko prihajajo v igri idiot money, je čas da pametni poberejo svoje ven. Vedno je bilo tako in vedno bo tako. Lahko da bo to še trajalo 1 dan, ali pa 1 teden ali pa 1 mesec, dejstvo pa je, da toliko "stupid money" kot je prišlo v zadnjem času v kripto, nakazuje morda, se bo kdo začel umikat. Večina twitterašev, ki jih spremljam, pa da niso neki pnd shillerji, je v zadnjem mesecu izredno previdna in daje čedalje več v fiat. Seveda če gledaš pnd CT, potem pa itak vsi pravijo, kako je meja za XRP 100$, pa ETH na 10k$ in tako dalje.

@Motion, ja, ker leti dol celoten kripto. Če bi bil market normalen, se bnb ne bi veliko premaknil. Ampak ja, lahko rečemo, da si imel prav in vkolikor bi igral na to karto, bi sedaj lahko kupil za 10% več bnbja 8-)

@Sebas4: A je Stock to flow model že preizkušen, ali je to model, ki je bil narejen pred kratkim in ne vemo, kako se dejansko obnaša v praksi?
Glede na podatke lahko najdeš marsikateri indikator, ki super napove vse za nazaj, a bo lepo napovedal za naprej, pa nismo tako ziher.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

CptHindsight je izjavil:

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Nekdo zgoraj ti je dal link to tiktok videa, kako je žena naredila svoj "Cummies" token in ta token je nabral 20k v presalue in sedaj je x7 od launcha. Če ti to ni največji znak za top, potem pa nevem kaj je.

Se mi zdi, da ne razumeš razloga, da pride do topa. Tako imenovani "top" nastane, ko pametni investitorji začnejo masovno prodajat. V šitkojnih in NFTjih ni pametnih investitorjev. So samo gemblerji in kakor je meni znano se športne stave in loterija še nikoli niso borili za obstanek.

Top bo, ko bodo pametni investitorji začeli masovno prodajat BTC in ETH. Takrat se pa znajo histerije nalezti tudi gemblerji. Ni pa nujno. Kar se mene tiče, so NFTji ena največjih zablod človeštva, ampak hkrati verjamem, da bodo obstali. Seveda se mogoče najde tudi kaka pametna uporaba, ampak kupovanje jpeg-ov je daleč od tega.


Rast zadnji teden je bila izključna skoraj od vseh idiotov, ki so prišli s tiktoka. Ko prihajajo v igri idiot money, je čas da pametni poberejo svoje ven. Vedno je bilo tako in vedno bo tako. Lahko da bo to še trajalo 1 dan, ali pa 1 teden ali pa 1 mesec, dejstvo pa je, da toliko "stupid money" kot je prišlo v zadnjem času v kripto, nakazuje morda, se bo kdo začel umikat. Večina twitterašev, ki jih spremljam, pa da niso neki pnd shillerji, je v zadnjem mesecu izredno previdna in daje čedalje več v fiat. Seveda če gledaš pnd CT, potem pa itak vsi pravijo, kako je meja za XRP 100$, pa ETH na 10k$ in tako dalje.

@Motion, ja, ker leti dol celoten kripto. Če bi bil market normalen, se bnb ne bi veliko premaknil. Ampak ja, lahko rečemo, da si imel prav in vkolikor bi igral na to karto, bi sedaj lahko kupil za 10% več bnbja 8-)

@Sebas4: A je Stock to flow model že preizkušen, ali je to model, ki je bil narejen pred kratkim in ne vemo, kako se dejansko obnaša v praksi?
Glede na podatke lahko najdeš marsikateri indikator, ki super napove vse za nazaj, a bo lepo napovedal za naprej, pa nismo tako ziher.


Samo če traja še 1 mesec je to še x3 lol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Motion ::

gandolfino je izjavil:

Lol

Boljše da bi BNBje prodal par ur pred koncem TKO kampanje,
in kupil nazaj pri 320..
Bi zaslužil več kot bom z alociranimi TKO-ji


:)) Jup bi blo dosti več dobička kot ga bo z TKO

Dumber ::

Pozna kdo, spremlja kdo?
mogulproductions $stars

gandolfino ::

gandolfino je izjavil:

Lol

Boljše da bi BNBje prodal par ur pred koncem TKO kampanje,
in kupil nazaj pri 320..
Bi zaslužil več kot bom z alociranimi TKO-ji


*pa še zarad korekcije zdaj TKO ne bo uspešnica kot bi bla ob včerajšnjih pogojih .. weak hands so zdaj prestrašeni

CptHindsight ::

Se kaj sekirata tudi, ker nista vplačala dobitnih številk eurojackpota pred kratkim?

gandolfino ::

Ampak drugič ko bom pa tak naredil in prodal BNB, bo pa launch projekt totalna uspešnica in BNB bo šel na ath:))

Senior Dev ::

Mato prodal vseh pol Bitcoina. Bitcoin strmoglavil. Kako lahko en holder tako obrne igro?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

CptHindsight je izjavil:

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Nekdo zgoraj ti je dal link to tiktok videa, kako je žena naredila svoj "Cummies" token in ta token je nabral 20k v presalue in sedaj je x7 od launcha. Če ti to ni največji znak za top, potem pa nevem kaj je.

Se mi zdi, da ne razumeš razloga, da pride do topa. Tako imenovani "top" nastane, ko pametni investitorji začnejo masovno prodajat. V šitkojnih in NFTjih ni pametnih investitorjev. So samo gemblerji in kakor je meni znano se športne stave in loterija še nikoli niso borili za obstanek.

Top bo, ko bodo pametni investitorji začeli masovno prodajat BTC in ETH. Takrat se pa znajo histerije nalezti tudi gemblerji. Ni pa nujno. Kar se mene tiče, so NFTji ena največjih zablod človeštva, ampak hkrati verjamem, da bodo obstali. Seveda se mogoče najde tudi kaka pametna uporaba, ampak kupovanje jpeg-ov je daleč od tega.


Rast zadnji teden je bila izključna skoraj od vseh idiotov, ki so prišli s tiktoka. Ko prihajajo v igri idiot money, je čas da pametni poberejo svoje ven. Vedno je bilo tako in vedno bo tako. Lahko da bo to še trajalo 1 dan, ali pa 1 teden ali pa 1 mesec, dejstvo pa je, da toliko "stupid money" kot je prišlo v zadnjem času v kripto, nakazuje morda, se bo kdo začel umikat. Večina twitterašev, ki jih spremljam, pa da niso neki pnd shillerji, je v zadnjem mesecu izredno previdna in daje čedalje več v fiat. Seveda če gledaš pnd CT, potem pa itak vsi pravijo, kako je meja za XRP 100$, pa ETH na 10k$ in tako dalje.

Stupid money na tej točki ne gre v BTC, ampak v neumnosti. Še na temu forumu se vsi norca delajo iz mene (z izjemo parih), ker v veliki večini holdam samo BTC. "Zakaj bi kupil nekaj, kar lahko zraste v enem mesecu 10%, če lahko kupim nekaj drugega, kar lahko zraste v istem času 10x?" To je mantra tega foruma in nestrpnih milenijcev po družbenih omrežjih. Njihovi vložki so kaplja v morje proti institucijam, itak pa ne držijo top coinov in jih tudi ne morejo prodati, da bi zrušili ceno.

gandolfino ::

Jaz se nič ne sekiram, saj vsi poznamo osnovna pravila igre kriptotrejdanja;)
Mogoče pa bom drugič res stavil kontra masovni BSC histeriji..z današnjimi izkušnjami

Zgodovina sprememb…

««
467 / 1490
»»