» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
402 / 1490
»»

neocodexx ::

PrihajaNodi je izjavil:


Uf xtz pa tanka dol:(


Mogoče ga končno zdaj kupim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Uf xtz pa tanka dol:(


Mogoče ga končno zdaj kupim :)


Lahko tud paid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Uf vsi navalili na btc da alti stagnirajo

nafta55 ::

1,000,000,000 #USDT (1,004,820,179 USD) minted at Tether Treasury

Gremo više izgleda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nafta55 ()

KappaPride ::

Ape in T_T
B-Complex - Beautiful lies
3y3s - Starmine
Pendulum - Crush
20.june 2010
Troll4life,fk ppl
meow

DoOb ::

neocodexx je izjavil:

SasoS je izjavil:

DoOb je izjavil:

Kako pa da se v primeru teh visokih skokov ne poslužujete stop-limit opcije? Torej če je moj token zrastel za 50% in še kar raste, nastavim stop limit order na npr 40% za čez noč in zjutraj ko se zbudim, če je zadeva zrasla, super...samo prestavim stop-limit order, če je pa padla, pa pač vsaj nisem veliko zgubil.

Ali mogoče narobe razumem to funkcijo, je mogoče problem v liquidityu ko hočeš takrat prodat? Ker sicer se mi zdi to dobra safety metoda, da ne izgubiš pridobljenega plusa (to mislim za te mini altcoine).


Problem je ker ti bo flash crash pobral stop limit, ko se boš pa zbudil bo pa že višje kot je bilo prej. Whales lepo strižejo stop losse s to taktiko...


Jap, sem šel tako dvakrat na led v 1 tednu in nikoli več. Raje nastavi stop limit za buy orderje kot za sell, in bodi ti tisti ki profitira iz flash crasha.

Senior Dev je izjavil:

Danes prebijamo 60k. Črte v vsakem primeru kažejo gor. Sem probal na 4 načine potegnit in vedno mi kaže proti gor. McAfee je imel prav. Tole gre čez milijon. Pozdravljam Johna v zapor, upam da še kaj shilla iz celice.


:)) se prav od srca vsakič nasmejim


Uff da lahko tako zanihajo celoten market...kako nizko si pa postavil limit? mislil bi da ce das 20% od trenutne vrednosti, da ne niha tako mocno (razen ti shitcoini), no hvala za opozorilo.

Ps: neocodexx si napisal da si se zacetnik v crypto sceni, pa so tvoji posti ponavadi smiselni + spomnim se te od lani ko sem kupoval tv in si posredoval kup uporabnih info, tako da keep up the good work! :)

tonis ::

Sam vprašam tiste, ki vidite podobnosti s prejšnjim bikom, kaj se vam zdi tako podobno? Jaz namreč razen podobnosti označene na grafu ne vidim nič drugega...

Predzadnja korekcija dva tedna, zadnja en teden, potem pa The Korekcija.

Prejšnjo rundo so šle vse razen zadnje korekcije do w ema21, zdaj sta šli dve komaj do dnevne base line (ta črta spada k ičimoku oblaku)

V prejšnjem bullu na vseh korekcijah cena pade pod to črto.

Težko bit pameten kako se bo odvilo, sem pa res zadržan do visokih napovedi.

Smešno a ne, vse gre gor, jaz pa fud zganjam... :D

SasoS ::

Krogce moraš postavit 3 korekcije bolj v levo. Tako pravi kamikaza, jaz pa se tudi strinjam s tem. Smo šele v marcu/aprilu.

endelin ::

jaz mislim da smo oktobra/novembra 2017

DoOb ::

Coinbureau je ravno nalozil en res uporaben video:


Tonis poglej TA od benjamina cowena, ki ga je svetoval vanilija...ful dobro in tud realno razdela te dolgorocne napovedi in primerjave s prejsnjimi bulli.

shadow13 ::

Še drži kateri srečnež theto in tfuel? Kupil v začetku decembra tfuel za cca 1 cent in okrog božiča prodal za 1,92, obdržal dobrih 10k komadov od 123k, danes pa prebija 25 centov, fuck me..

tonis ::

Doob, hvala, bom pogledal. Ampak če razlaga o 300k+ v tem bullu, ga bom jemal z rezervo 8-)
Ta bull je preprosto drugačen, ko se je začel sem mislil da sem pojedel vse znanje, da bom prodajal ko bodo visoku RSIji in kupoval na w ema21.

tonis ::

//Stellar na trendliniji

energetik ::

tonis je izjavil:


Ta bull je preprosto drugačen, ko se je začel sem mislil da sem pojedel vse znanje, da bom prodajal ko bodo visoku RSIji in kupoval na w ema21.
Sej če greš gledat nazaj, če se res držiš samo tega, da prodaš pri visokem RSI in kupiš pri nizkem (na isti časovni bazi), načeloma brez izjeme delaš profit. Sicer precej manjši kot če upoštevaš še kaj drugega, ampak profit še vedno je.

tonis ::

Dobro jutro! :)

Stellar, ADA pod trendlinijo. :|

Mato989 ::

Tonis, dajmo zdaj nardiva en trade, gledava če prebije trend nazaj ali?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vanilija ::

CZ namiguje na nek velik announcement danes 11PM SGT, kar je ob 16ih pri nas.

Jaki-1 ::

tonis je izjavil:

Sam vprašam tiste, ki vidite podobnosti s prejšnjim bikom, kaj se vam zdi tako podobno? Jaz namreč razen podobnosti označene na grafu ne vidim nič drugega...

Predzadnja korekcija dva tedna, zadnja en teden, potem pa The Korekcija.

Prejšnjo rundo so šle vse razen zadnje korekcije do w ema21, zdaj sta šli dve komaj do dnevne base line (ta črta spada k ičimoku oblaku)

V prejšnjem bullu na vseh korekcijah cena pade pod to črto.

Težko bit pameten kako se bo odvilo, sem pa res zadržan do visokih napovedi.

Smešno a ne, vse gre gor, jaz pa fud zganjam... :D

Povezati je potrebno prva dva vrhova iz 2017 in ne 4 oz. 5. Ali je kakšen razlog da si povezal vrhove iz konca 2017?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

vanilija ::

energetik je izjavil:

vanilija je izjavil:

vanilija je izjavil:

1m prijav notri. Ni šans, da bi prišel zraven.

Drugače pa čutim, da je to to. Prej bo btc 53k kot 58k. Stavim virtualnih 5k.


Spet sem imel prav.

Kaj si imel prav? Dotaknil se je 57,4k, navzdol pa 55,5k in zdaj že spet nazaj preko 56k. Meni je to bližje 58k kot 53...


Torej? Bi še rad kaj povedal? 54.5k trenutno. 53k je imminent. Na koncu se da iz volumna in trenda marsikaj prebrat.

tonis ::

Naredil buyback VET, ker je na dnu kanala, prodal sem ga par dni nazaj ko je bil na vrhu. Ni pa to garancija da ne bo šel še nižje.

Sirena ::

Hja:) -- jaz pa včeraj zvečer tako ponosna sama nase, ko sem pri 1785 s preostalo zalogo fiata kupila ether in je šlo lepo gor - in sem si potem rekla, da bom dobiček takoj pospravila v malho ... :'(

Ampak dobro, ni vrag, da ne bo šlo enkrat spet gor, korekcije so zdrave, pravite.

vanilija ::

Vse bo vredu. Še zmeraj je 65k prej na vidku kot 45k. Še nisem se zmotil pri napovedih.

Odprta napoved: 65k prej kot 45k
Skoraj zaključena napoved: 53k prej kot 58k

enemon ::

Sirena je izjavil:

Hja:) -- jaz pa včeraj zvečer tako ponosna sama nase, ko sem pri 1785 s preostalo zalogo fiata kupila ether in je šlo lepo gor - in sem si potem rekla, da bom dobiček takoj pospravila v malho ... :'(

Ampak dobro, ni vrag, da ne bo šlo enkrat spet gor, korekcije so zdrave, pravite.


Vedno gre gor, samo ko ne gre več. #remember2018 :D

Motion ::

Na bakery swapu je bil DIESEL IDO. Omejitev je bila 1BNB na transakcijo ter 10 transakcij na denarnico. Ratalo spravit 2 BNB-ja v IDO. Pa da vidmo kaj bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

Motion je izjavil:

Na bakery swapu je bil DIESEL IDO. Omejitev je bila 1BNB na transakcijo ter 10 transakcij na denarnico. Ratalo spravit 2 BNB-ja v IDO. Pa da vidmo kaj bo.


Enako. Samo glede na to kolikor imam sreče, bo pa to najbrž prvi IDO, ki bo imel negativen donos hehe.

Motion ::

kdaj pa naj bi dobili tokne?

vanilija ::

Glede na twitter, naj bi se ob 12ih začel trading in lpji

Motion ::

Nakažejo direkt v denarnico ali jih je treba kot na PANCAKE swapu cleimat?

Kakšno ceno pričakuješ? Kar gledam njihove prejšne IDO je takoj za prodat. Pri dveh bnbji bi moralo to bit slabih 25k diesla. Začetna cena naj bi bila 0.0008 bnbja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

Tu mislim, da jih dobiš direktno v denarnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

PrihajaNodi ::

HAPI pa ze preko 100. 10x easy money.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

zakaj nisi šel notri v presale?

Motion ::

You dont sound hapi Nodi :))

endelin ::

Malce mi pada blockfolio;(( sem mislil da bo stimulus bolj stimuliral alte

vanilija ::

Sej stimulira nftje. Retardirane slikice, gifi in memeji se prodajajo po 10k$ za slikico, ki ti vzame 5 min dela.

PrihajaNodi ::

50 posto si v tezosu, kaj pricakujes. Bols ce bi fuknu v verge vse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

En miselni experiment, zdaj ko CN sprosca omejitve na bitcoin. Kaj ce je njihov cilj naredit velik dump, da zacnejo mnozicno kupovat. Potem pa pricnejo regulirat prodajo, da narudarjene btcje zadrzujejo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Motion ::

vanilija je izjavil:

Na pancakeswapu pejti na swap in tam busd - belt par in potem glej, kako se cena spreminja iz sekunde v sekundo.

Zaenkrat deluje kot nek 6x.

Drugače pa 3k vložka, 0.6 belt tokena, ki sem ga prodal za 0.2 bnbja. nekako. Čeprav cena ni kazala, da bo toliko, samo je res naval in se LP hitro spreminja.

Nekaj 10EUR profita skupno, nič posebnega, branil se pa ne bom.

Cena je šla vmes vse do 120$ na belt pa se trenutno nekako giblje okoli 60$ na belt, kar je 3x.


Dejansko je belt prišel do x10 in gre še gor

tonis ::

Mato989 je izjavil:

Tonis, dajmo zdaj nardiva en trade, gledava če prebije trend nazaj ali?


Veš kako je svetovat drugim, pol bo šlo pa dol me boš pa v k... poslal :)

Saj je bil odboj od supporta, težko pa rečem kako močan je. Prva trendlinija je dobrega jurja nižje, taka bolj resna trendlinija pa 48,5.
MAjev pa zdaj ne morem gledat.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tonis, dajmo zdaj nardiva en trade, gledava če prebije trend nazaj ali?


Veš kako je svetovat drugim, pol bo šlo pa dol me boš pa v k... poslal :)

Saj je bil odboj od supporta, težko pa rečem kako močan je. Prva trendlinija je dobrega jurja nižje, taka bolj resna trendlinija pa 48,5.
MAjev pa zdaj ne morem gledat.


Jaz sem bolj mislil na XLM :)

Mah jaz te ne bom nikamor pošiljal, jaz sem že starešina tukaj, sem dovolj sebe zajebal, ti me težko bolj :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Motion ::

vanilija je izjavil:

Motion je izjavil:

Na bakery swapu je bil DIESEL IDO. Omejitev je bila 1BNB na transakcijo ter 10 transakcij na denarnico. Ratalo spravit 2 BNB-ja v IDO. Pa da vidmo kaj bo.


Enako. Samo glede na to kolikor imam sreče, bo pa to najbrž prvi IDO, ki bo imel negativen donos hehe.


Zdaj dobil DIESEL celih 250 kosov.

EDIT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

energetik ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tonis, dajmo zdaj nardiva en trade, gledava če prebije trend nazaj ali?


Veš kako je svetovat drugim, pol bo šlo pa dol me boš pa v k... poslal :)

Saj je bil odboj od supporta, težko pa rečem kako močan je. Prva trendlinija je dobrega jurja nižje, taka bolj resna trendlinija pa 48,5.
MAjev pa zdaj ne morem gledat.
Jst mislim, da je na 54k močen support, tam je 4h EMA20, bivši resistance pa še poševna trendlinija. Bomo videli.

tonis ::

Jaki-1 je izjavil:


Povezati je potrebno prva dva vrhova iz 2017 in ne 4 oz. 5. Ali je kakšen razlog da si povezal vrhove iz konca 2017?


Seveda je razlog - saj vas redno strašim z grafi in pripravljam na scenarij da morda ne bo šlo po planu "bull do decembra"
Ta veliki bodo naredili tako, da se ne bo odvilo po scenariju ki ga vsi pričakujejo.

vanilija ::

Motion je izjavil:

vanilija je izjavil:

Motion je izjavil:

Na bakery swapu je bil DIESEL IDO. Omejitev je bila 1BNB na transakcijo ter 10 transakcij na denarnico. Ratalo spravit 2 BNB-ja v IDO. Pa da vidmo kaj bo.


Enako. Samo glede na to kolikor imam sreče, bo pa to najbrž prvi IDO, ki bo imel negativen donos hehe.


Zdaj dobil DIESEL celih 250 kosov.

EDIT


Sem ti ravno hotel odgovorit, da je vse ok :D

Motion ::

vanilija je izjavil:

Motion je izjavil:

vanilija je izjavil:

Motion je izjavil:

Na bakery swapu je bil DIESEL IDO. Omejitev je bila 1BNB na transakcijo ter 10 transakcij na denarnico. Ratalo spravit 2 BNB-ja v IDO. Pa da vidmo kaj bo.


Enako. Samo glede na to kolikor imam sreče, bo pa to najbrž prvi IDO, ki bo imel negativen donos hehe.


Zdaj dobil DIESEL celih 250 kosov.

EDIT


Sem ti ravno hotel odgovorit, da je vse ok :D


sem narobe računal

Po mojih izračunih bi moral dobit 25K diesla kar po ceni 0.008/diesel znese skor 200 BNB. Zgledalo je lepo,...., prelepo da bi blo res :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

perci ::

vanilija je izjavil:

vanilija je izjavil:

1m prijav notri. Ni šans, da bi prišel zraven.

Drugače pa čutim, da je to to. Prej bo btc 53k kot 58k. Stavim virtualnih 5k.


Spet sem imel prav.

Kaj si imel prav? A ti kakšne druge tečajnice gledaš, kjer je btc 53k, ne 55k?

vanilija ::

Počakaj še 7 ur :D

avtek ::

Drži kdo XEM, da dobi Symbol?

perci ::

vanilija je izjavil:

Počakaj še 7 ur :D

Aha, torej, imel boš prav. :|

gandolfino ::

Can pls someone press ALT + szn buttons??
Press 'n hold!!

Jaki-1 ::

tonis je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:


Povezati je potrebno prva dva vrhova iz 2017 in ne 4 oz. 5. Ali je kakšen razlog da si povezal vrhove iz konca 2017?


Seveda je razlog - saj vas redno strašim z grafi in pripravljam na scenarij da morda ne bo šlo po planu "bull do decembra"
Ta veliki bodo naredili tako, da se ne bo odvilo po scenariju ki ga vsi pričakujejo.

Samo če gledaš 4 letni cikel je dobro primerjati začetek 2017; 2021 in konec 2017; 2021 s tem da je variacija +/- 1-2 meseca.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783
««
402 / 1490
»»