» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
401 / 1490
»»

lamborđini ::

Nodi, a si se kar v fiatu?

PrihajaNodi ::

Ja
Kupovat kar je slo x10 ne grem. Razen pri flash crashu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Nodiju je kriptozima naredila trajno travmo. Ne zna več trezno misliti. Kdaj je sel ze 100p v fiat? Oktobra?

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja
Kupovat kar je slo x10 ne grem. Razen pri flash crashu


Ja, ce bi vedel ... jeba, cista jeba :)

Tud jaz pocnem hude bedarije ... sem recimo pred kaksnimi tremi leti na OTC kupil Mizrahija (Chromia - Chromapolis), ga drzal vse do pred 10 dni, prodal in takoj za tem - jeba, res jeba :)

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

To odspodaj napisano je samo moje mnenje.

Mi smo v tem bullrunu, že krepko spredaj kot je bil tisti leta 2017. Po moji oceni okoli 2 meseca. November 2016 je bil skoraj identičen novembru 2020. Ta začetek marca 2021, pa je podoben maju ali že juniju iz leta 2017. Bo morda zato pok balona pred decembrom 2021? Sam si ne znam na to odgovoriti.

Je pa leta 2013 bilo narejeno cca. x17 od prejšnjega ATH. In leta 2017 je bilo tudi cca. x17 od prejšnjega ATH ($1140 x 17 = $19.380). Dejanski ATH pa je bil 20k. Torej malo več kot x17. Koliko bo sedaj v tem bull runu ATH? Sam sem mnenja, da "vsaj" cca. x17 oz. 20k x17 = vsaj 340k oz. razpon med 340k in 360k ob poku balona (če bi ugibal na točno cifro bi izstrelil 351k). Kdaj? Nevem. Nisem pa več tako prepričan, da decembra 2017. Kakšen mesec ali dva prej morda?

bostjan105 je izjavil:


Sam se nisem delal dvigov, zdaj sem pa nekoliko zmeden. Ali obstaja moznost tezav z dvigi?

Meni je šlo gladko skozi to eno in edino transakcijo na TRR. Presenečen sem bil nad hitrostjo. Bi bil pa sedaj zelo dober info, kako je @XRPNERD rešil tisto svojo situacijo.

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja
Kupovat kar je slo x10 ne grem. Razen pri flash crashu


Ja, ce bi vedel ... jeba, cista jeba :)

Tud jaz pocnem hude bedarije ... sem recimo pred kaksnimi tremi leti na OTC kupil Mizrahija (Chromia - Chromapolis), ga drzal vse do pred 10 dni, prodal in takoj za tem - jeba, res jeba :)


Dobr sam ti nisi nc zgubu, pa itak si ze v penziji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

oracle ::

Po mojem bo letošnji velik ATH zaznamoval šibak bear market. Se pravi nič več 85% kolapsa pri BTC. Na prst bi rekel max 50%. Hkrati ocenjujem, da bo vrh vsaj pri 100k. Z drugimi besedami, čez nekaj mesecev bo 50k nikoli več videna cena.

Težko je oceni KDAJ se bo vrh zgodil, medtem ko je popolnoma nemogoče oceniti točno ceno vrha. Blow off top je anarhičen dogodek (definirajo ga iracionalni kupci).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

ViperR ::

Tesko, da sploh vidimo blowoff top, ker institucije pocasi in vstrajno kupujejo, retail pa se drka z alti.

oracle ::

ViperR je izjavil:

Tesko, da sploh vidimo blowoff top, ker institucije pocasi in vstrajno kupujejo, retail pa se drka z alti.

:))

Ja, je nekaj na tem. Možno, da bomo samo počasi rasli z občasnimi 30% popravki.

BorutO ::

PSG pa je hitro zrastel ... bo treba kaj vreči notri, mogoče. ;)

kow ::

Tudi 30% popravke ne bos kar tako videl vec... Smo sli iz 42k na 30k, ampak po tem, ko je slo iz 10k na 42k.
(vedno govorim za normalne razmere, lahk je: regulativni napad, kaksen oracle collapse ipd.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

fomator ::

Senior Dev je izjavil:

Danes prebijamo 60k. Črte v vsakem primeru kažejo gor. Sem probal na 4 načine potegnit in vedno mi kaže proti gor. McAfee je imel prav. Tole gre čez milijon. Pozdravljam Johna v zapor, upam da še kaj shilla iz celice.



LINK je v dobri poziciji za nakup

fomator ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še eden ki gre x100

https://www.blockchaincuties.finance/?u...



Ful škoda da je whitelist lih z današnjim dnem closed, asi se prjavu?

PrihajaNodi ::

Ne. Zgresu. So mel 1 miljon prijav. Bolj retard zadeva je boljse je. X100
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

fomator je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Še eden ki gre x100

https://www.blockchaincuties.finance/?u...



Ful škoda da je whitelist lih z današnjim dnem closed, asi se prjavu?


Zaprlo se je 28. februarja.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo tole sm gledal za 10 usd

https://coinmarketcap.com/currencies/ha...

Danes 93 usd.


Lmao https://www.hapi.one/, pizda v kakih cajtih žvimo, k en pezde nardi nek token par buzzwordov gor flikne , nabere dovolj velko telegram skupino ovac in začne na velko strižt...

vanilija ::

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo tole sm gledal za 10 usd

https://coinmarketcap.com/currencies/ha...

Danes 93 usd.


Lmao https://www.hapi.one/, pizda v kakih cajtih žvimo, k en pezde nardi nek token par buzzwordov gor flikne , nabere dovolj velko telegram skupino ovac in začne na velko strižt...


O seveda. Kretenizem je hud v kriptu trenutno.

kow ::

Kot je en gor napisal, institucije kupujejo btc, eth, kvaliteten defi. Raja pa isce x100 kojn, in kupuje drek. Po moznosti se prodaja svoj btc. Jebiga, ni vsak za dnar delat.

BorutO ::

kow je izjavil:

Raja pa isce x100 kojn, in kupuje drek. Jebiga, ni vsak za dnar delat.


Invest money to make more money. :)

Sc0ut ::

kow je izjavil:

Nodiju je kriptozima naredila trajno travmo. Ne zna več trezno misliti. Kdaj je sel ze 100p v fiat? Oktobra?


Al nas je vec takih.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

mr_chai ::

Kdaj is next winter coming ? Kdaj pride tale modelček
 winter stric

winter stric

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

vanilija ::

A daš link do presalea? Tnx.

gandolfino ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/blockchaincutie/sta...


Zakaj daš zdaj ko je že prepozno za private sale..

vanilija ::

1m prijav notri. Ni šans, da bi prišel zraven.

Drugače pa čutim, da je to to. Prej bo btc 53k kot 58k. Stavim virtualnih 5k.

PrihajaNodi ::

gandolfino je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/blockchaincutie/sta...


Zakaj daš zdaj ko je že prepozno za private sale..


Zato ker se mi je zdelo tako retardirano da niti bral nisem. Pol grem pa podrobno gledam je pa ogromna zadeva. Sam ja, itak je miljon prijav lol. Za dobre icote itak ne prideš notr. Zelenih dildotov pa rug pulev aka PAID ne grem (VEČ) kupovat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Evo sm najdu eno bolano zadevo k bo zihr 100x Bruhuhu Do 15. marca imate čas, da se KYCjate/ whitelistate.

Bom vrgu 100 $ notr, da nardim 10k

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Evo sm najdu eno bolano zadevo k bo zihr 100x Bruhuhu Do 15. marca imate čas, da se KYCjate/ whitelistate.

Bom vrgu 100 $ notr, da nardim 10k



Ne, ne bo x100. To je en drek kot paid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Evo sm najdu eno bolano zadevo k bo zihr 100x Bruhuhu Do 15. marca imate čas, da se KYCjate/ whitelistate.

Bom vrgu 100 $ notr, da nardim 10k



Ne, ne bo x100. To je en drek kot paid.


Model, PAID je še po hacku naredu 22x. Če ne bi blo heka pa zihr 100x... Ne seri, tole bo 100x k nč..

A gremo tekmovati kdo prej nardi 10k iz 100 $ ? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

PrihajaNodi ::

Paid je drek. dobesedno tko kt tvoja deteljica.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Paid je bil za avtorje Paida penzija coin:))

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

PersonaRuda je izjavil:


Meni je šlo gladko skozi to eno in edino transakcijo na TRR. Presenečen sem bil nad hitrostjo. Bi bil pa sedaj zelo dober info, kako je @XRPNERD rešil tisto svojo situacijo.


Naslednji dan so šle transakcije spet normalno skozi. Blo je 5 zaporednih failed transakcij z različnimi zneski, pol je pa šlo. Tko da vse ok.

vanilija ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samsung jim je partner:))

https://www.blockchaincuties.finance/?u...


To je token, na katerega se pomoje splača it takoj notri in pobrat x2 ali x3.

Sharp999 ::

Kdaj bo bcug token listan na kaki menjalnici?

mr_chai ::

Sharp999 je izjavil:

Kdaj bo bcug token listan na kaki menjalnici?


Takrat bo že prepozno..

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

Danes prebijamo 60k. Črte v vsakem primeru kažejo gor. Sem probal na 4 načine potegnit in vedno mi kaže proti gor. McAfee je imel prav. Tole gre čez milijon. Pozdravljam Johna v zapor, upam da še kaj shilla iz celice.


Spet ti pavliha, bom resno razmislil o pratiki, verjetno bo večji donos, v tiskani obliki. :)

PrihajaNodi je izjavil:

Evo tole sm gledal za 10 usd

https://coinmarketcap.com/currencies/ha...

Danes 93 usd.



Si happy??
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Sharp999 ::

mr_chai je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Kdaj bo bcug token listan na kaki menjalnici?


Takrat bo že prepozno..


Zanima me datum :DD

tonis ::

BTC odboj od trendlinije - zaenkrat zavrnjen ampak po eni sveči težko rečem kaj pričakovat. Če bo 4h sveča ob 1h rdeča, potem bi znalo bit vsaj nekaj pullbacka.

RSIji niso kritično visoki.

Ostali, ki se vam kaj svita o TA, dajte kakšen graf nalepit, da malo primerjamo ideje..

PrihajaNodi ::

Pod 50 k ne gremo več-
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pod 50 k ne gremo več-

danes

PrihajaNodi ::

Evo vam dam še en dober ico. Tokrat predčasno. 30 miljonovo so že zbrali.

https://starkware.co

Upam da dobim kak procent če pridete notri in ko bo x10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

tonis je izjavil:

BTC odboj od trendlinije - zaenkrat zavrnjen ampak po eni sveči težko rečem kaj pričakovat. Če bo 4h sveča ob 1h rdeča, potem bi znalo bit vsaj nekaj pullbacka.

RSIji niso kritično visoki.

Ostali, ki se vam kaj svita o TA, dajte kakšen graf nalepit, da malo primerjamo ideje..


Će primerjaš... ko se je btc prejšnjič dotaknu prejšnjega vrha je bila zavrnitev...padec za 8.73%...poteb preboj

energetik ::

tonis je izjavil:

BTC odboj od trendlinije - zaenkrat zavrnjen ampak po eni sveči težko rečem kaj pričakovat. Če bo 4h sveča ob 1h rdeča, potem bi znalo bit vsaj nekaj pullbacka.

RSIji niso kritično visoki.

Ostali, ki se vam kaj svita o TA, dajte kakšen graf nalepit, da malo primerjamo ideje..
Praktično v nulo si zadel prej mejo 57,5k, imaš prav tam je dolgoročna trendna linija. Zdaj pa vprašanje, ali koliko časa bomo pod njo in ali se splača hitro prodati in nazaj nabavit pri supportu, ki pa je kje? 54,2k se mi zdi en kandidat (prej tam resistance in pa 4h EMA20), tam bi se lahko dobilo ponoči, če ne bo zdj kar ostalo in večkrat testiralo 57,5k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

vanilija ::

vanilija je izjavil:

1m prijav notri. Ni šans, da bi prišel zraven.

Drugače pa čutim, da je to to. Prej bo btc 53k kot 58k. Stavim virtualnih 5k.


Spet sem imel prav.

neocodexx ::

SasoS je izjavil:

DoOb je izjavil:

Kako pa da se v primeru teh visokih skokov ne poslužujete stop-limit opcije? Torej če je moj token zrastel za 50% in še kar raste, nastavim stop limit order na npr 40% za čez noč in zjutraj ko se zbudim, če je zadeva zrasla, super...samo prestavim stop-limit order, če je pa padla, pa pač vsaj nisem veliko zgubil.

Ali mogoče narobe razumem to funkcijo, je mogoče problem v liquidityu ko hočeš takrat prodat? Ker sicer se mi zdi to dobra safety metoda, da ne izgubiš pridobljenega plusa (to mislim za te mini altcoine).


Problem je ker ti bo flash crash pobral stop limit, ko se boš pa zbudil bo pa že višje kot je bilo prej. Whales lepo strižejo stop losse s to taktiko...


Jap, sem šel tako dvakrat na led v 1 tednu in nikoli več. Raje nastavi stop limit za buy orderje kot za sell, in bodi ti tisti ki profitira iz flash crasha.

Senior Dev je izjavil:

Danes prebijamo 60k. Črte v vsakem primeru kažejo gor. Sem probal na 4 načine potegnit in vedno mi kaže proti gor. McAfee je imel prav. Tole gre čez milijon. Pozdravljam Johna v zapor, upam da še kaj shilla iz celice.


:)) se prav od srca vsakič nasmejim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Motion ::

mr_chai je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Kdaj bo bcug token listan na kaki menjalnici?


Takrat bo že prepozno..


Takrat bo za kupit ker bo razprodaja.

Se že ve za public sale kdaj, kje bo?

energetik ::

vanilija je izjavil:

vanilija je izjavil:

1m prijav notri. Ni šans, da bi prišel zraven.

Drugače pa čutim, da je to to. Prej bo btc 53k kot 58k. Stavim virtualnih 5k.


Spet sem imel prav.

Kaj si imel prav? Dotaknil se je 57,4k, navzdol pa 55,5k in zdaj že spet nazaj preko 56k. Meni je to bližje 58k kot 53...

PrihajaNodi ::

Motion je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Kdaj bo bcug token listan na kaki menjalnici?


Takrat bo že prepozno..


Takrat bo za kupit ker bo razprodaja.

Se že ve za public sale kdaj, kje bo?



O kakšni razprodaji je govora? Če gre x10 pa pol -20% dol ni razprodaja. Drugač pa laufa na TRX, ETH, MATIC pa EOS.

Uf xtz pa tanka dol:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
401 / 1490
»»