» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
345 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

ne veliko, slabe tri svoje plače + vloženo, transakcij pa imam že milijon po moje. :P me zanima kaj bo, ko bom enkrat to fursu mogel dostaviti ... takrat me bo pa bolela glava ... pa bnbje si nakazujem v predplačniško kartico binanc, samo zapravljati še ne morem, ker še mi kartice niso dostavili.


Miljoncek? Lepa cestitam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SasoS ::

ViperR je izjavil:

Kaj pa ce imas 1 trade npr. na futures odprt od zacetka do konca 90 dni, a pol si ze trejder al ne? Kaj pa ce imas sam shorthedge odprt, kar je isto kot ce bi prodal v fiat, je to tudi trajdanje? A je funding tud obdavcen? Kaj pa ce nakazes 1btc na bitmex, trgujes pa samo z majhnimi zneski, kolk oni obdavcijo, samo tisti del ustvarjenega dobicka ali kar vse?


Po moji interpretaciji vsak finančni mehanizem pade avtomatično pod trejding. Zato ker ne govoriš o enostavnem nakupu ali prodaji ampak o finančnih instrumentih. To pade pod tisto postavko 40% IMO, ampak IANAL.

BorutO ::

ne milijon profita ... milijon transakcij ... ni glih tak veliko, malo pa tudi ne ...

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

ne milijon profita ... milijon transakcij ... ni glih tak veliko, malo pa tudi ne ...


Za 10 jurjev te ne bo noben gledu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

PrihajaNodi je izjavil:

BorutO je izjavil:

ne milijon profita ... milijon transakcij ... ni glih tak veliko, malo pa tudi ne ...


Za 10 jurjev te ne bo noben gledu.

10 jurjev na kolk časa :)

Sparkxl ::

Glede regulacije kripto valut:

https://www.reuters.com/article/us-cryp...

Predvsem zadnji odstavek. Na kratko...nikoli

BorutO ::

A_A je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

BorutO je izjavil:

ne milijon profita ... milijon transakcij ... ni glih tak veliko, malo pa tudi ne ...


Za 10 jurjev te ne bo noben gledu.

10 jurjev na kolk časa :)

To bo treba Janšo vprašat. :P

mastazeko ::

A če furaš bota, ki naredi 1000x trade na dan ti pa nič, si za FURS kaj? Pro level crypto dealer? 8-)

BorutO ::

Senior Dev je izjavil:

Borut, ne čakat, hitro BNB kupit dokler je še pod 300$. Potem verjetno več nikoli ne bo tako nizko. Čez 5 let bomo gledali Binanco kako je bila nekoč pod 300$ in spet bo polno jokanja...


Glede na to, kar sem videl zadnja dva dneva ... če še enkrat pade bnb do 200 ... kupim vse in več ne dvigujem ... nižje bo šlo samo, če bo bitcoin padel do ali pod 45k ... pol bom pa notri pustil pa bom z ostalim denarjem na drugi platformi trgoval. Glede na to, kako je zrasel bnb, pa kje je bil zjutraj, težko, da ne bi potem več nikoli 200 dosegel ... kvečjemu bo res šel z leti vedno bolj gor.

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

hamez66 ::

mastazeko je izjavil:

A če furaš bota, ki naredi 1000x trade na dan ti pa nič, si za FURS kaj? Pro level crypto dealer? 8-)


Jap

neocodexx ::

PersonaRuda je izjavil:

Takšno korekcijo kot smo sedaj doživeli je bila tudi med kripto zimo (v bearu). Le, da je takrat trajala približno 4 tedne. Sedaj pa se je vse skupaj zgodilo v 2 dneh. In to je tisto, kar daje optimizem. Bear je bil 3 leta in za bull je časa samo okoli 1 leto, ker je ciklus v kriptu okoli 4 leta od poka balona do novega napihovanja in spet poka balona.

Torej sedaj ni časa, da bi pretirano dolgo šli v minus ali stagnirali na mestu (4 tedne recimo), ampak če BTC želi doseči 300k v tem ciklusu v kar sam verjamem, bodo kratke korekcije in potem bolj pospešena rast. Preden pridemo do konca ciklusa bo še kar nekaj korekcij, vendar taka kot pred dnevi po moji oceni še največ 2x. Bo pa poletje seveda kot vsako poletje v kriptu. 2 meseca stagnacije oz. par procentov gor, pa spet na približno isto vrednost dol...


Lepo. Jaz bom počakal še na naslednjo korekcijo, preden spet kaj več kupujem. Čeprav mam občutek da tudi ta še ni mimo, nekam sumljivo hitro se je popravilo. Te pa vsekakor napolni z optimizmom. Trenutno izgleda da se spet bližamo vrhu, tako da je to verjetno spet trap, jaz bom še počakal da spet začne padat, sem tako zdaj že parkrat nasedel :) so se mi pa vsaj nakupi od včeraj malo povrnili.

Še do pred kratkim je bil fomo buy in panic sell, se je kar nekaj zasluženega profita izgubilo, ampak se hitro učim. Od zdaj naprej less greed, sell early, buy later, pa bo upam da bolje :)

Večje vprašanje trenutno je, ali nabaviti še btc ali ne, sem večinoma v altih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Takšno korekcijo kot smo sedaj doživeli je bila tudi med kripto zimo (v bearu). Le, da je takrat trajala približno 4 tedne. Sedaj pa se je vse skupaj zgodilo v 2 dneh. In to je tisto, kar daje optimizem. Bear je bil 3 leta in za bull je časa samo okoli 1 leto, ker je ciklus v kriptu okoli 4 leta od poka balona do novega napihovanja in spet poka balona.

Torej sedaj ni časa, da bi pretirano dolgo šli v minus ali stagnirali na mestu (4 tedne recimo), ampak če BTC želi doseči 300k v tem ciklusu v kar sam verjamem, bodo kratke korekcije in potem bolj pospešena rast. Preden pridemo do konca ciklusa bo še kar nekaj korekcij, vendar taka kot pred dnevi po moji oceni še največ 2x. Bo pa poletje seveda kot vsako poletje v kriptu. 2 meseca stagnacije oz. par procentov gor, pa spet na približno isto vrednost dol...


Lepo. Jaz bom počakal še na naslednjo korekcijo, preden spet kaj več kupujem. Čeprav mam občutek da tudi ta še ni mimo, nekam sumljivo hitro se je popravilo. Te pa vsekakor napolni z optimizmom. Trenutno izgleda da se spet bližamo vrhu, tako da je to verjetno spet trap, jaz bom še počakal da spet začne padat, sem tako zdaj že parkrat nasedel :) so se mi pa vsaj nakupi od včeraj malo povrnili.

Še do pred kratkim je bil fomo buy in panic sell, se je kar nekaj zasluženega profita izgubilo, ampak se hitro učim. Od zdaj naprej less greed, sell early, buy later, pa bo upam da bolje :)

Večje vprašanje trenutno je, ali nabaviti še btc ali ne, sem večinoma v altih.


Ma ce nisi icotov nabavlov kot jih je kakob omenu pa jst ene par itak gledas klasiko. BTC, ETH, ADA pa mogoce ltc. Vsaj zihr si da bodo likvidni in jih vedno lahko prodas. Jst mam buy orderdje 50% od trenutne cene.

Scame pa banana icote je pa tko tko zdj lovit. Glavni vlak je ze zamujen ala DOT, SOLANA.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

BorutO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Borut, ne čakat, hitro BNB kupit dokler je še pod 300$. Potem verjetno več nikoli ne bo tako nizko. Čez 5 let bomo gledali Binanco kako je bila nekoč pod 300$ in spet bo polno jokanja...


Glede na to, kar sem videl zadnja dva dneva ... če še enkrat pade bnb do 200 ... kupim vse in več ne dvigujem ... nižje bo šlo samo, če bo bitcoin padel do ali pod 45k ... pol bom pa notri pustil pa bom z ostalim denarjem na drugi platformi trgoval. Glede na to, kako je zrasel bnb, pa kje je bil zjutraj, težko, da ne bi potem več nikoli 200 dosegel ... kvečjemu bo res šel z leti vedno bolj gor.


Jaz ga bom tudi še kupil ko pade nazaj, ampak ne bi ga držal. Zdaj spet raste kot zmešan in dobro veš kaj bo, konstatna korekcija oz. dumpi. Skoraj nihče ki povzroča gibanje teh grafov ne kupuje na dolgi rok ampak se služi sproti, in dumpa se konstantno. 10% zaslužka danes, 10% čez par dni, kamen na kamen palača. Zdaj gre spet proti do 280 in veš kaj je treba takrat naredit, je že čisto predvidljivo. In če bo še višje šel v kratkem času - stop the fomo - kdor visoko leti nizko pade ne bi moralo biti bolj resnično za valute kot so trenutno bnb.

neocodexx ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ma ce nisi icotov nabavlov kot jih je kakob omenu pa jst ene par itak gledas klasiko. BTC, ETH, ADA pa mogoce ltc. Vsaj zihr si da bodo likvidni in jih vedno lahko prodas. Jst mam buy orderdje 50% od trenutne cene.

Scame pa banana icote je pa tko tko zdj lovit. Glavni vlak je ze zamujen ala DOT, SOLANA.


Sem bolj na mainstream altih kot ltc, ada, link, stellar. ICX se tudi lepo obrača, zdaj mi je res žal da nisem še včeraj tega nabavil, ampak sem rekel ne grem več 100% not sem šel samo 50% z ado in ltc. Dot buy order se mi je pa včeraj zmuznil za 0.50$ pri 28, res škoda. Je izgledalo da bo še padalo, pa sem ga malo nižje nastavil, in je ravno takrat začel rasti, no poglej kje je zdaj heh. Na polko sigurno še grem ob naslednjem padcu, po moje ni še zamujeno samo na pravi postaji se moraš vkrcat :) solana pa rabi še en padec preden se nabavlja prav tako. Zdaj sem večina v fiatu ampak se ne vdam več fomotu, pričakujem naslednji dnevni popravek in bomo takrat naprej; za danes je že kar dovolj zraslo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PrihajaNodi ::

fomotu, pričakujem naslednji dnevni popravek in bomo takrat naprej; za danes je že kar dovolj zraslo.


Isto jst, pa naredim butasto zacetnisko napako on spusim 1500eur. Ma budala sm...v fomo ne grem vec. Buy orderji nastimani, ce se kraknu sesuje sistem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

neocodexx je izjavil:

BorutO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Borut, ne čakat, hitro BNB kupit dokler je še pod 300$. Potem verjetno več nikoli ne bo tako nizko. Čez 5 let bomo gledali Binanco kako je bila nekoč pod 300$ in spet bo polno jokanja...


Glede na to, kar sem videl zadnja dva dneva ... če še enkrat pade bnb do 200 ... kupim vse in več ne dvigujem ... nižje bo šlo samo, če bo bitcoin padel do ali pod 45k ... pol bom pa notri pustil pa bom z ostalim denarjem na drugi platformi trgoval. Glede na to, kako je zrasel bnb, pa kje je bil zjutraj, težko, da ne bi potem več nikoli 200 dosegel ... kvečjemu bo res šel z leti vedno bolj gor.


Jaz ga bom tudi še kupil ko pade nazaj, ampak ne bi ga držal. Zdaj spet raste kot zmešan in dobro veš kaj bo, konstatna korekcija oz. dumpi. Skoraj nihče ki povzroča gibanje teh grafov ne kupuje na dolgi rok ampak se služi sproti, in dumpa se konstantno. 10% zaslužka danes, 10% čez par dni, kamen na kamen palača. Zdaj gre spet proti do 280 in veš kaj je treba takrat naredit, je že čisto predvidljivo. In če bo še višje šel v kratkem času - stop the fomo - kdor visoko leti nizko pade ne bi moralo biti bolj resnično za valute kot so trenutno bnb.


Že res ... ampak, glede na to, da je enkrat že dosegel 340 ... bo zagotovo še večkrat in zagotovo prekoračil to ceno. Je pa res, da sem z nihanji za 10 pa tudi do 20 dolarjev zadnje dneve ogromno zaslužil. Ko je bitcoin prvič strmo padel par dni nazaj, je coin nihal skoraj 10 dolarjev na minuto ... takrat sem notri vplačal, na srečo sem stalno bil v plusu ali pa sem držal do nič. Najbolj vesel sem bil, ko sem pri 295 kupil 4 coine in ga držal vse do 230 :) Edino kar je, nikoli ne vem kdaj bi počil vse coine notri in bi še več zaslužil. Vse skupaj sem svojega denarja v coine vložil 1000 dolarjev, slabe tri plače sem pa zaslužil, plačo imam pa malo čez jurja, tak da ... sem zelo vesel. Jurja sem si dal v predplačniško kartico, tak da je vložen denar na varnem, zdaj pa se igram še samo s prisluženim denarjem :)

neocodexx ::

To si dobro šel skozi borut, jaz nisem imel take sreče s profitom in sem ga večino izgubil s panic sell in fomo buy. Sem mel dosti večji vložek, končni izkupiček pa je trenutno manjši od tvojega, ampak bomo prišli tam, se učimo. So predvsem tudi čustvene prepreke ki jih moraš dati najprej skozi. Pri meni je bil problem ker je bila malo večja investicija in mi ni bilo čisto vseeno če je trenutno nekaj v minusu, tak da se je vedno prodalo preden bi šlo v rdeče. Saj bi tako še šlo skozi, v kolikor bi prodal hitreje in ne na koncu (greed).

Glede bnbja sem istega mnenja da bo še rastel naprej, samo pazljiv je treba bit pri teh dnevnih špicah. Trenutno je vsekakor prepozno za nakup, kupoval se je včeraj, danes se bo prodajal. Catch you on the next ride. Pa tudi če zraste danes na 320, je zdaj že kar risky, vsak moment se lahk obrne in po moji sreči bi bilo točno tako če grem zdaj kupit:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

BorutO ::

Mah daj ... zaradi tega sranja zadnje tri dneve sem cele dneve čepel za računalnikom pa tadal vsako minuto ali vsakih par minut ... skoraj ni vredno, s tem zanemarjam druženje s hčerko ... ampak rad bi nekaj plač zaslužil, da po par sto dolarjev vložim v vse coine, ki jih mislim, pa pozabim na njih za par let. Včeraj sem skoraj par sto dolarjev zgubil zaradi bttja, ker sem pri 0,0017+ notri vplačal jurja, sem pričakoval na graf, ki na hipe tako zaniha, da samo gledaš debelo ... potem pa je padlo fejst nizko, dnar pa samo padal ... na srečo je sredi dneva se pojavil tisti čuden graf, ki mi je še profitek dal. Sem spet bttje kupil, samo za 500 dolarjev, pa za 500 win ... Kar bo, bo. Fajn je, ko si isliš, koliko sem zaslužil v parih dneh in si polek misliš, če se še sploh splača v službo hoditi? Na koncu si rečem, da je še vedno potrebno v službo hoditi ... Lahko se zgodi, da v parih dneh pridem iz skoraj 3k na pod 1k :P

tommorrow ::

Vse nazaj cveti, brez kaj narest :)

ajfon ::

Poglejte si COTI, čez 4 dni se začnejo eventi..

DegenGambler ::

Ojoj

https://www.binance.com/en/support/anno...

ACM se je prodajal po 5$ zjutraj, trenutno je 20$.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Anney ::

Kako se pa kaj z airdropi spopadate, meni jih je kar nekaj nakapljalo, še BTC :), ampak me nervirajo in ne vem kaj z njimi. Ma gdo kakšno elegantno rešitev?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Motion ::

Še nobenga dobil

neocodexx ::

BorutO je izjavil:

Mah daj ... zaradi tega sranja zadnje tri dneve sem cele dneve čepel za računalnikom pa tadal vsako minuto ali vsakih par minut ... skoraj ni vredno, s tem zanemarjam druženje s hčerko ...


Meni tudi ni všeč kako potem samo še na to misliš, cel dan preverjaš stanje in si v skrbeh. To garant posiviš že v par letih če bi šlo tako naprej. Hudič je če nič ne daš notri, hudič če daš. Jaz sem vsa ta leta do zdaj ignoriral tisto malega btcja kar sem imel ker sem nisem hotel s tem obremenjvat, in točno to je zdaj, same skrbi, adijo normalno življenje kot si ga poznal do sedaj.

Pa preden kdor reče "pa bi vložil manj za kar ti je vseeno". Ne, saj ni to da bi propadel zaradi tega vložka, ampak ni ti vseeno, ne more ti bit, niti za 100$. Seveda boš malo spremljal kako se spreminja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Motion ::

DegenGambler je izjavil:

Ojoj

https://www.binance.com/en/support/anno...

ACM se je prodajal po 5$ zjutraj, trenutno je 20$.


Token-i različnih klubov next big thing in crypto maybe?

tonis ::

Težko bit pameten do kje bo tale bull trap, po moje korekcija ni končana. Sprememba trenda je bila očitna in dokler ne bo konkretne zelene sveče me tale uptrend ne prepriča.

Zaenkrat dotik zgolj ene pomembne linije - dnevni ma20

Smo pa se vedno visoko nad tedenskimi linijami.

BorutO ::

neocodexx je izjavil:

BorutO je izjavil:

Mah daj ... zaradi tega sranja zadnje tri dneve sem cele dneve čepel za računalnikom pa tadal vsako minuto ali vsakih par minut ... skoraj ni vredno, s tem zanemarjam druženje s hčerko ...


Meni tudi ni všeč kako potem samo še na to misliš, cel dan preverjaš stanje in si v skrbeh. To garant posiviš že v par letih če bi šlo tako naprej. Hudič je če nič ne daš notri, hudič če daš. Jaz sem vsa ta leta do zdaj ignoriral tisto malega btcja kar sem imel ker sem nisem hotel s tem obremenjvat, in točno to je zdaj, same skrbi, adijo normalno življenje kot si ga poznal do sedaj.

Pa preden kdor reče "pa bi vložil manj za kar ti je vseeno". Ne, saj ni to da bi propadel zaradi tega vložka, ampak ni ti vseeno, ne more ti bit, niti za 100$. Seveda boš malo spremljal kako se spreminja...


Prvo sem vložil 200 evrov oz dobrih 240 dolarjev ... si rekel, da mi je vseeno, kaj se bo s tem denarjem zgodilo. Potem sem še dodatnih 200 evrov ... isto rekel, na koncu sem vložil jurja vse skupaj, isto rekel, zdaj pa imam vse skupaj nekaj čez 4500 dolarjev, z vloženim denarjem v red. pa mi ni več tak vseeno ... ampak vseeno še študiram, da ga bom probal do kakih 10k dolarjev spraviti - (v evrih bo trajalo), potem bom pa šel nakupit do 10k vse, da bom lahko rudiril. :P Dokler se žena strinja, ok. :) Je pa res, da še nisem nič velikih izgub imel, edino btt, ko sem jurja notri dal, ampak se je na srečo obrnilo v plus, me pa zagotovo še čaka kakšen velik minus, ampak ven vseeno ne bom dvignil. Pa še s tem, da sem sodelavcu dal 20 dolarjev za začetek, da je lahko tradal pa sosedu 100 dolarjev, obema poslal prek trx-a. Sosed je nekaj malega zaslužil, sodelavec pa mislim, da je še vedno tam okoli 20.

Anney ::

Motion je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ojoj

https://www.binance.com/en/support/anno...

ACM se je prodajal po 5$ zjutraj, trenutno je 20$.


Token-i različnih klubov next big thing in crypto maybe?


Zanimivo, danes je bil izdan ACM, posledično so se ostali od drugih klubov tudi premaknili, navzgor.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutO ::

A se splača splo v acm vržti denar? Je padel na 20, ko sem pogledal, zdaj je na 21 ... reskirano ...

Motion ::

Anney je izjavil:

Motion je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ojoj

https://www.binance.com/en/support/anno...

ACM se je prodajal po 5$ zjutraj, trenutno je 20$.


Token-i različnih klubov next big thing in crypto maybe?


Zanimivo, danes je bil izdan ACM, posledično so se ostali od drugih klubov tudi premaknili, navzgor.


Kateri so še drugi?

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zezz ::

Kdo ve katera menjalnica ima najugodnejše feeje? bitstamp se mi zazira v dobicke

BorutO ::

Jaz sem šel dol z bitstampa, ker so mi pobrali ogromno ... z binance sem pa zelo zadovoljen. še boljši je od bithumba ... za male shitcoine je pa bithumb zelo dober ... graf na hipe zrase ogromno ... lahko za vleiko več prodaš, kot je trenuten graf. :)

PersonaRuda ::

Pri SKY se spet lažje diha. Včeraj pod $2, danes že nazaj nad $3. Upam, da mi bo na koncu ratalo za stanovanje in avto iz tega. Če ne, pa pač ne bo.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Pri SKY se spet lažje diha. Včeraj pod $2, danes že nazaj nad $3. Upam, da mi bo na koncu ratalo za stanovanje in avto iz tega. Če ne, pa pač ne bo.

A s korekcijo smo zakljucili?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

12 enot kupil acmja .. da vidimo kaj bo :)

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Pri SKY se spet lažje diha. Včeraj pod $2, danes že nazaj nad $3. Upam, da mi bo na koncu ratalo za stanovanje in avto iz tega. Če ne, pa pač ne bo.

A s korekcijo smo zakljucili?

Moj komentar od danes ob 9:09

PersonaRuda je izjavil:

Thompic je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Za mene ni vse po starem, ker sem imel buyorder-je še nekaj nižje in imam zdaj prazne vreče.. :| mislite, da je konec s korekcijo in je čas za nakup? Prosim za nasvet..


Tudi jaz sem čakal, res je stresno lovit low :(

Kot kaže je konec korekcije in smo dosegli dno včeraj zvečer. Sedaj se trend počasi obrača. Moja napoved za dosega dna je torej zgrešena za 1 dan. Točna napoved pa, da bo BTC padel med 41k in 46k, ter da bodo alt-i šli od -20% do -50% dol. Torej točnost 2/3, a žal tista najbolj pomembna zgrešena. To je napoved kdaj bo dno.

Zezz ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem šel dol z bitstampa, ker so mi pobrali ogromno ... z binance sem pa zelo zadovoljen. še boljši je od bithumba ... za male shitcoine je pa bithumb zelo dober ... graf na hipe zrase ogromno ... lahko za vleiko več prodaš, kot je trenuten graf. :)

Kolko so feji na binance? Zascita? A kaj komplicirajo pri prijavi

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Borut, ne čakat, hitro BNB kupit dokler je še pod 300$. Potem verjetno več nikoli ne bo tako nizko. Čez 5 let bomo gledali Binanco kako je bila nekoč pod 300$ in spet bo polno jokanja...


Glede na to, kar sem videl zadnja dva dneva ... če še enkrat pade bnb do 200 ... kupim vse in več ne dvigujem ... nižje bo šlo samo, če bo bitcoin padel do ali pod 45k ... pol bom pa notri pustil pa bom z ostalim denarjem na drugi platformi trgoval. Glede na to, kako je zrasel bnb, pa kje je bil zjutraj, težko, da ne bi potem več nikoli 200 dosegel ... kvečjemu bo res šel z leti vedno bolj gor.


Lol ce pa zdaj nisi kupil bnb-ja in eth-ja, bog ti pomagaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Likalnik ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem šel dol z bitstampa, ker so mi pobrali ogromno ... z binance sem pa zelo zadovoljen. še boljši je od bithumba ... za male shitcoine je pa bithumb zelo dober ... graf na hipe zrase ogromno ... lahko za vleiko več prodaš, kot je trenuten graf. :)


kako je pri binance, če hočeš zapreti order in imaš na svojem binance računu to vsoto denarja...ali moraš vedno convertat iz recimo BTC v XRP....
nekako ne najdem možnosti, če zaprem trenutni order...kam gredo tisti EUREUR?

če hočem izbrati withdraw...moram imeti spletno denarnico?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Anney ::

Motion je izjavil:

Anney je izjavil:

Motion je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ojoj

https://www.binance.com/en/support/anno...

ACM se je prodajal po 5$ zjutraj, trenutno je 20$.


Token-i različnih klubov next big thing in crypto maybe?


Zanimivo, danes je bil izdan ACM, posledično so se ostali od drugih klubov tudi premaknili, navzgor.


Tukaj imaš vse nogometne športne fan tokene, pa še nekaj ostalih.
https://www.socios.com/trading/

Pol pa so še za druge športe, kot je recimo tale REVV za motošporte, pa še kaj se najde.
https://revvmotorsport.com/

Kateri so še drugi?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

paradoxxx ::

Zezz je izjavil:

Kdo ve katera menjalnica ima najugodnejše feeje? bitstamp se mi zazira v dobicke


Jaz pocasi a zanesljivo migriram vse na FTX, dalec najboljša menjalnica, najugodnejsi feeji.

Ce uporabis tale referal link, mas se 5% manjse feeje.
Link

WRC555 ::

ajfon je izjavil:

Poglejte si COTI, čez 4 dni se začnejo eventi..


Ima potencial?

Pa se na crypto.com je, se ne rabim drgam vpisovat.

PrihajaNodi ::

kraken ma 0.26% feeje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zezz ::

PrihajaNodi je izjavil:

kraken ma 0.26% feeje

Pol nič bolš kot bitstamp ki ima 0.25

PrihajaNodi ::

Ne. Binance je nejboljs. Se je kdo ze na novo registriral?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

europenian ::

Pozdravljeni,

kdaj moram javiti davcni profit od bitcoinov? Ze ko denar lezi na coinbase ali pa sele ko si iz coinbase izplacam na TRR?

Zezz ::

europenian je izjavil:

Pozdravljeni,

kdaj moram javiti davcni profit od bitcoinov? Ze ko denar lezi na coinbase ali pa sele ko si iz coinbase izplacam na TRR?

A ti to resno? :)
««
345 / 1490
»»