» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
343 / 1490
»»

tonis ::

perci je izjavil:

tonis je izjavil:

..čez 3 dni bo vse +30%.. mi pa s kislimi nasmeški :))

Dvomim, prejšnjic je trajalo en mesec, da se je pobralo.


Mogoče sem bil narobe razumljen.. :) .. +30% je lahko, ampak iz bistveno nižje osnove :|

@Diavolo, najbrž se spomniš ko sem ti rekel da si za ICX za 1$ prepozen... Vzamem nazaj. ;((8-)
..če bo še en prodajni val, ga na trendliniji lahko dobiš za 0.9$

Anney ::

demogill je izjavil:

Malo prevec ste ponizevalni s temi frizerkami, dobim obcutek da ste na tem forumu sami astrofiziki. Me prav zanima kaj ste v resnici tukaj v vecini po poklicu.


Mogoče imajo pa frizerke Solano pa Fantoma, pa se vsem smejijo zdej. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

tonis je izjavil:

perci je izjavil:

tonis je izjavil:

..čez 3 dni bo vse +30%.. mi pa s kislimi nasmeški :))

Dvomim, prejšnjic je trajalo en mesec, da se je pobralo.


Mogoče sem bil narobe razumljen.. :) .. +30% je lahko, ampak iz bistveno nižje osnove :|

@Diavolo, najbrž se spomniš ko sem ti rekel da si za ICX za 1$ prepozen... Vzamem nazaj. ;((8-)
..če bo še en prodajni val, ga na trendliniji lahko dobiš za 0.9$


Bom ga imel na oceh :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ajki ::

Čas je za DCA nakupe.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

DegenGambler ::

Jz še zmeraj razmišljam, kaj bom rekel kamikazi, ko se vse njegove napovedi uresničijo. Jutri neha padat, bolano velik bullrun z SkyCoinom kot najveji gainer celotnega bulla. Noro bo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Za bitcoin nihce ne ve od kod je prisel ali kdo ga je ustvaril. Ampak zacuda v bitcoin vlagajo ene izmed najvecjih korporacij na svetu. Sounds legit!

DegenGambler ::

Aqua, se lahko držimo kripta in grafov? Teorije zarote pa v neko drugo temo?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

čakaj da se premaknejo Satoshijevi kovancki :)

tonis ::

DegenGambler je izjavil:

Jz še zmeraj razmišljam, kaj bom rekel kamikazi, ko se vse njegove napovedi uresničijo. Jutri neha padat, bolano velik bullrun z SkyCoinom kot najveji gainer celotnega bulla. Noro bo.


Tokrat je tudi mene presenetil... ;)
Ampak tista o 300k za btc, to pa jemljem z rezervo... (govorimo o aktualnem bullu)

SuperKripto ::



nor teoretik zarot, ki rad rise crte na grafu in pojasnjuje neverjetne teorije? :D

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

SuperKripto je izjavil:

Za bitcoin nihce ne ve od kod je prisel ali kdo ga je ustvaril. Ampak zacuda v bitcoin vlagajo ene izmed najvecjih korporacij na svetu. Sounds legit!


Nihče ne vlaga naključno!
Satoshi Nakamoto pomeni v japonščini dobesedno: 'električna-raketa-gre-v-vesolje'
kdor zna brati med vrsticami bo hitro uganil da je to metafora za Elona Muska

še en dokaz:

A_A ::

gandolfino je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Za bitcoin nihce ne ve od kod je prisel ali kdo ga je ustvaril. Ampak zacuda v bitcoin vlagajo ene izmed najvecjih korporacij na svetu. Sounds legit!


Nihče ne vlaga naključno!
Satoshi Nakamoto pomeni v japonščini dobesedno: 'električna-raketa-gre-v-vesolje'
kdor zna brati med vrsticami bo hitro uganil da je to metafora za Elona Muska

še en dokaz:

Tole bi pa mogoče celo verjel :)

Anney ::

Kaj porečete na tole? Resnično nisem vedel, niti slišal, sem zdaj slučajno naletel na tole, pa vem da je nekaj slovenskih že.

$BAST na ATAIX.

BAST je dobil zeleno luč za community listing voting na prvi licencirani eu menjalnici. 20M Bitcoin association Slovenia Tokens bo razdeljenih med preverjene aktivne trgovalce iz EU.
Žeton imas zgolj NFT vrednoto, utility in open market je predmet odkrivanja posameznikov v ekosistemu.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

boolsheat ::

Sentiment resetiran:
https://www.augmento.ai/bitcoin-sentime...

Rekordna likvidacija longov:
https://www.bybt.com/LiquidationData

A_A ::

Anney ::

..
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

PURE SHIT

lmao
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto mesi ::

Anney je izjavil:

Kaj porečete na tole? Resnično nisem vedel, niti slišal, sem zdaj slučajno naletel na tole, pa vem da je nekaj slovenskih že.

$BAST na ATAIX.

BAST je dobil zeleno luč za community listing voting na prvi licencirani eu menjalnici. 20M Bitcoin association Slovenia Tokens bo razdeljenih med preverjene aktivne trgovalce iz EU.
Žeton imas zgolj NFT vrednoto, utility in open market je predmet odkrivanja posameznikov v ekosistemu.

To si je očitno spet Pirc neko sranje namislil, ker tistega Lana shita ne more več nobenemu bedaku podturiti.

Anney ::

Kripto mesi je izjavil:

Anney je izjavil:

Kaj porečete na tole? Resnično nisem vedel, niti slišal, sem zdaj slučajno naletel na tole, pa vem da je nekaj slovenskih že.

$BAST na ATAIX.

BAST je dobil zeleno luč za community listing voting na prvi licencirani eu menjalnici. 20M Bitcoin association Slovenia Tokens bo razdeljenih med preverjene aktivne trgovalce iz EU.
Žeton imas zgolj NFT vrednoto, utility in open market je predmet odkrivanja posameznikov v ekosistemu.

To si je očitno spet Pirc neko sranje namislil, ker tistega Lana shita ne more več nobenemu bedaku podturiti.


Ne vem zakaj bi zbiral za v album, ja res je on. :D

Kak je pa Lana kaj?, morem počekirat, že celo večnost nisem. :D Trenutno je pri vrhuncu po začetku leta 2018. :D

EKG

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

SuperKripto ::

A_A je izjavil:

https://twitter.com/michael_saylor/stat...

dobr, pa a vi veste, da tale mozakar citira medij, iz katerega se vsi norcujejo, da je eden izmed najboljsih kontra kazalcev za bitcoin v zadnjih letih. Se prav, ce povedo nekaj slabega o bitcoinu gre ponavad potem bitcoinu dobr. Ce povedo nekaj pozitivnega pa gre ponavad bitcoinu slabo. Ocitno tudi zdaj ni nic drugace lol
https://twitter.com/michael_saylor/stat...

Zgodovina sprememb…

tonis ::

..večkrat omenim ičimoku oblak...
sicer si nisem mislil da bo to kdaj upoštevano, morda se pa res zgodi ;)

zgolj špekulacija, daleč od tega, da je tole spodaj napoved...

..in sicer.
ETH ima en dolg do tega oblaka na ~1200
LTC 134
BTC 33600 (sicer wma21 je res tam dol nekje, tako da ta je povsem možna opcija)
BCH 320

Sem pa že povedal, niso vsi "napačni" preboji oblaka "kaznovani" z vrnitvijo cene na isti level. Tako kot vsi CMEji niso zafilani. Baje je en gap na 9k? 8-)

(to zgolj za informacijo, ne želim strašit) :)



//še en tehnični podatek, trenutno sedimo na dnevnem MA20. Če se zgodi da bo še en rdeč leg, je opcija prejšnji vrh in dnevni ma50(sta na istem levelu). (še enkrat, govorim kaj je opcija, ne kaj bo)

PrihajaNodi ::

Lana coin pa dunetwork se bosta zdruzila
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Binance bo listal AC Milan fan token:

https://www.binance.com/en/support/anno...
I’m out.
:3

kow ::

Breaking news:
Binance bo listal karkoli je hypeable.

PrihajaNodi ::

:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

kaj pravite trezor one ali nano S za wallet?
ali pa kakšna software na katero lahko daš različne vrste kovancev

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

A_A ::

A_A je izjavil:

kaj pravite trezor one ali nano S za wallet?
ali pa kakšna software na katero lahko daš različne vrste kovancev

...
Pozabil omeniti da mora biti za win pc :)

DegenGambler ::

Ja nic, kaj torej nadaljujemi bullrun, vse po starem? V prihodnjih dneh pricakujem stagnacijo bitcoina in eksplozijo altov, tudi nov krog BNB in BSC sitkojkov.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Neon87 ::

Za mene ni vse po starem, ker sem imel buyorder-je še nekaj nižje in imam zdaj prazne vreče.. :| mislite, da je konec s korekcijo in je čas za nakup? Prosim za nasvet..

Thompic ::

Neon87 je izjavil:

Za mene ni vse po starem, ker sem imel buyorder-je še nekaj nižje in imam zdaj prazne vreče.. :| mislite, da je konec s korekcijo in je čas za nakup? Prosim za nasvet..


Tudi jaz sem čakal, res je stresno lovit low :(

Mato989 ::

A je valvoline se ziv ob oni novici tetra?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Evo pa je dal kakob penzija coin...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

DegenGambler je izjavil:

Ja nic, kaj torej nadaljujemi bullrun, vse po starem? V prihodnjih dneh pricakujem stagnacijo bitcoina in eksplozijo altov, tudi nov krog BNB in BSC sitkojkov.


Nevermind, danes testiramo odboj na 44k.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Pod 48k ne gremo vec. Sem ze zapisal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bobr123 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pod 48k ne gremo vec. Sem ze zapisal.

Že takoj po tem ko si napisal, smo šli pod...

DegenGambler ::

Nodi je zadel z AVAX, pa DOT pa se marsikaterim drugim, tako da kar Nodi rece, jaz jemljem za sveto.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

WRC555 ::

Thompic je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Za mene ni vse po starem, ker sem imel buyorder-je še nekaj nižje in imam zdaj prazne vreče.. :| mislite, da je konec s korekcijo in je čas za nakup? Prosim za nasvet..


Tudi jaz sem čakal, res je stresno lovit low :(


Treba se je odločit in kupit...jaz sem qtum kupil po 5 eur, pa čeprav bi ga lahko naslednji dan po 4, jbg:)

PrihajaNodi je izjavil:

Evo pa je dal kakob penzija coin...


Kdaj in katerega pa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WRC555 ()

PrihajaNodi ::

Kdaj in katerega pa?


Solano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Tudi na fursu se malo iz dneva v dan zmisljujejo, kako je z davki. Koliko od vas vas to pocne na S.P.?

Kaj pravi predstavnik Fursa
Če posameznik le izjemoma prodaja svoje kriptovalute, potem mu davka ne bo potrebno plačati, pojasnjuje Stojan Glavač iz Finančne uprave."Torej, če posameznik zgolj enkrat letno ali zelo redko, recimo dvakrat, trikrat na leto proda kriptovalute in pri tem ustvari dobiček, ta ni obdavčljiv." Gre za podobno transakcijo, kot je menjava valut, kjer posameznik ob ugodnem tečaju lahko pridobi.

Povsem drugače je če s kriptovalutami trgujete redno. "Če je to na primer njegov vir preživljanja, pa mora v tem primeru opravljati v okviru registrirane dejavnosti, na primer s. p. ali d. o. o."

Vsi delamo na crno? Zgleda bo res treba kripto skrivat in ga uporabljat za tekoce stroske.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

a drži kdo BNT?

kow ::

"Torej, če posameznik zgolj enkrat letno ali zelo redko, recimo dvakrat, trikrat na leto proda kriptovalute in pri tem ustvari dobiček, ta ni obdavčljiv.""

To si sproti izmisljujejo. Kje pise na papirju "recimo, dvakrat, trikrat na leto". Ce trejdas vsak dan, potem moras gotovo placati davek. Kje je meja, pa Furs ne zna povedati.

Motion ::

"Torej, če posameznik zgolj enkrat letno ali zelo redko, recimo dvakrat, trikrat na leto proda kriptovalute in pri tem ustvari dobiček, ta ni obdavčljiv."
Taka razlaga ne pije vode na sodišču. Kriterij mora bit nedvoumno postavljen.

WRC555 ::

WRC555 je izjavil:

Thompic je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Za mene ni vse po starem, ker sem imel buyorder-je še nekaj nižje in imam zdaj prazne vreče.. :| mislite, da je konec s korekcijo in je čas za nakup? Prosim za nasvet..


Tudi jaz sem čakal, res je stresno lovit low :(


Treba se je odločit in kupit...jaz sem qtum kupil po 5 eur, pa čeprav bi ga lahko naslednji dan po 4, jbg:)

PrihajaNodi je izjavil:

Evo pa je dal kakob penzija coin...


Kdaj in katerega pa?


Svaka čast, malo je takih.

A to je blo tisto, nekaj v šifrah sha256?

sloxl8 ::

A_A je izjavil:

a drži kdo BNT?

Ja, nekaj malega. Zakaj?

PrihajaNodi ::

A to je blo tisto, nekaj v šifrah sha256?


Jup. Solana je bil penzic coin. Jbga
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

sloxl8 je izjavil:

A_A je izjavil:

a drži kdo BNT?

Ja, nekaj malega. Zakaj?

Nekaj sem bral, da naj bi imel dolgoročni potencial, pa me zanima če mogoče veš kaj o tem

DegenGambler ::

kow je izjavil:

"Torej, če posameznik zgolj enkrat letno ali zelo redko, recimo dvakrat, trikrat na leto proda kriptovalute in pri tem ustvari dobiček, ta ni obdavčljiv.""

To si sproti izmisljujejo. Kje pise na papirju "recimo, dvakrat, trikrat na leto". Ce trejdas vsak dan, potem moras gotovo placati davek. Kje je meja, pa Furs ne zna povedati.


Mogoče bi se lahko strinjal s tem, da za svoj trading plačam 27% davka. Če pa slučajno malo zapeljejo v to smer, da opravljam neprijavljeno dejavnost na črno, bom pa naredil vse v svoji moči, da ne bom plačal ničesar.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

sloxl8 ::

A_A je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

A_A je izjavil:

a drži kdo BNT?

Ja, nekaj malega. Zakaj?

Nekaj sem bral, da naj bi imel dolgoročni potencial, pa me zanima če mogoče veš kaj o tem


Ne kaj dosti. V bistvu sem vložil kot špekulacijo, ker so ga na Celsiusu shillali.

A_A ::

ok tnx

kow ::

Motion je izjavil:


Taka razlaga ne pije vode na sodišču. Kriterij mora bit nedvoumno postavljen.

Dobro, ce obracas dosti velike denarje, ni panike. Odvetnik in bos zmagal. Problem je, ce si majhna riba. Takrat ti dvoumno, ne gre v prid.
««
343 / 1490
»»