» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
342 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

Redki so tako dolgo zdržali.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

A_A ::

who the f... is Helga? :)

Aston_11 ::

oracle je izjavil:

Šibki bodo prodajali v wicku navzdol in kupovali v wicku navzgor.
Tole se bere biblijsko.

SuperKripto ::

Po drugi strani pa je kazen 18 milijonov zelo smesno nizka kazen, ki jo menjalnica lahko zasluzi v roku enega tedna. Tako da je vse skupaj zelo smesno kaj se grejo. To je kot da si zelijo, da se to se naprej izvaja. Pac placal bos drobiz, ki ga itak dobis v enem tednu. lol
analiza https://bennettftomlin.com/2021/02/23/a...

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

A_A je izjavil:

who the f... is Helga? :)


Private Helga Geerhart
https://alloallo.fandom.com/wiki/Helga_...

vicks je izjavil:

Hehe sam je res hecn vse skup :DD v majn ko letu dni šou btc iz cca 4k$ na 58k$ (kriptovalute so zakon) a zdej iz 58k$ na 45k$ pa jokanje in stokanje...standard :P tako je in tako vedno bo. Človekova psihologija...


Točno to.
Jaz sem sedajle vsopil pozno, ampak mora še vedno pasti za več kot 50% da bom nazaj na nuli.

Seveda je lepše gledat če gre gor ampak zaenkrat še ni drame :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

oracle ::

SuperKripto je izjavil:

Po drugi strani pa je kazen 18 milijonov zelo smesno nizka kazen, ki jo menjalnica lahko zasluzi v roku enega tedna. Tako da je vse skupaj zelo smesno kaj se grejo. To je kot da si zelijo, da se to se naprej izvaja. Pac placal bos drobiz, ki ga itak dobis v enem tednu. lol
analiza https://bennettftomlin.com/2021/02/23/a...

Čaki, a jaz to prav razumem... Tether totalno v kurcu (no itak ga krije bitfinex), in zdej plačajo kazen in mirna bosna? Kakšni šalabajzerji so tam v SECu? :))

Helga je ena teta, ki je shilala bitconeeeeeeeeeeeect in BCH, sicer solidna analitičarka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

A_A ::

hvala za pojasnilo :)

Jerry000 ::

Kaj pomeni korekcija?

oracle ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj pomeni korekcija?

Nasprotje od erekcije.

Aston_11 ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj pomeni korekcija?

Ko Nodi popizdi in dela paniko. Imamo korekcijo vsak dan.
Drugače pa blažji padec na grafu. Nodi pravi, da zgublja denar.

SuperKripto ::

oracle je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Po drugi strani pa je kazen 18 milijonov zelo smesno nizka kazen, ki jo menjalnica lahko zasluzi v roku enega tedna. Tako da je vse skupaj zelo smesno kaj se grejo. To je kot da si zelijo, da se to se naprej izvaja. Pac placal bos drobiz, ki ga itak dobis v enem tednu. lol
analiza https://bennettftomlin.com/2021/02/23/a...

Čaki, a jaz to prav razumem... Tether totalno v kurcu (no itak ga krije bitfinex), in zdej plačajo kazen in mirna bosna? Kakšni šalabajzerji so tam v SECu? :))

Helga je ena teta, ki je shilala bitconeeeeeeeeeeeect in BCH, sicer solidna analitičarka.


tam pise, da v primeru, da se dolocenih zadev v dogovoru ne bodo drzali, da jih lahk spet preganjajo. Torej to v praksi pomeni, da jih imajo pod kontrolo in da lahko zrusijo celoten kripto market kadar koli si to zelijo. Recimo, zdaj si bom recimo izmislil, da banke izdajo digitalne valute, v tem primeru lahko vsem povejo, da je kripto scam, podprt s fejk printerjem in da naj presedlajo na njihove digitalne kovance. To sem samo dal za primer, ni nujno, da bo res tako.

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj pomeni korekcija?


Erekcija na stara leta..

oracle ::

SuperKripto je izjavil:

oracle je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Po drugi strani pa je kazen 18 milijonov zelo smesno nizka kazen, ki jo menjalnica lahko zasluzi v roku enega tedna. Tako da je vse skupaj zelo smesno kaj se grejo. To je kot da si zelijo, da se to se naprej izvaja. Pac placal bos drobiz, ki ga itak dobis v enem tednu. lol
analiza https://bennettftomlin.com/2021/02/23/a...

Čaki, a jaz to prav razumem... Tether totalno v kurcu (no itak ga krije bitfinex), in zdej plačajo kazen in mirna bosna? Kakšni šalabajzerji so tam v SECu? :))

Helga je ena teta, ki je shilala bitconeeeeeeeeeeeect in BCH, sicer solidna analitičarka.


tam pise, da v primeru, da se dolocenih zadev v dogovoru ne bodo drzali, da jih lahk spet preganjajo. Torej to v praksi pomeni, da jih imajo pod kontrolo in da lahko zrusijo celoten kripto market kadar koli si to zelijo. Recimo, zdaj si bom recimo izmislil, da banke izdajo digitalne valute, v tem primeru lahko vsem povejo, da je kripto scam, podprt s fejk printerjem in da naj presedlajo na njihove digitalne kovance. To sem samo dal za primer, ni nujno, da bo res tako.

"Zrušijo" je malo močna beseda. Itak imamo že poplavo stable kovancev, tko da ne razumem, zakaj sploh še kdo uporablja USDT. Če bodo vrgli uradniki USDT pod vlak, je pa itak glavni menjalni par USDT/BTC, tko da je jasno, kam bo šla vrednost. S tem da so po uradnih poteh tudi prehodna obdobja ipd.

SuperKripto ::

sej ni fora zamenjava v usdc in druge stable kovance. Fora je, da je teter printal iz nic in pumpal kripto. To pomeni, da so cene mocno pretirane. Zelo mocno. Tega pri drugih stable kovancih ni. Ko bodo vlagatelji spoznali, da ni vec umetnega pumpanja, ampak samo se taprav denar (ceprav je tudi naprintan brez kritja lol), bo lahko pravljice konec. Razen ce ne uletijo korporacije ali neki tazga.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Je pa tudi opcija, da se naprej dopustijo taksno pocetje za zameno smesnih kazni, in se cirkus nadaljuje do naslednjih balonov. Nimam pojma kaj se bo zgodilo. Ampak zdaj vsaj uradno vemo, da so bile govorice resnicne in da ni bilo vse legit.

demogill ::

Bill Gates On Investing In Bitcoin: 'If You Have Less Money Than Elon, You Should Probably Watch Out. Ko se enkrat Bili oglasi to nikoli ni dober znak

Aston_11 ::

demogill je izjavil:

Bill Gates On Investing In Bitcoin: 'If You Have Less Money Than Elon, You Should Probably Watch Out. Ko se enkrat Bili oglasi to nikoli ni dober znak

Ko je tiho, ponavadi bere in to precej. Tako, da ko ni tiho, ponavadi pove kaj pametnega.

gandolfino ::

Meni se zdi da bojo crypto svet prvi (Bitcoin kot virtualno zlato, defi projekti, ostale aplikativne vrednosti kripta) regulirali američani in ga tako 'po ameriško zreguliranega' naprej ponudili (beri:vsilili) svetu.
Www,Google, Microsoft, FB, Paypal, Booking.com, Visa, Mastercard (vse kreditne kartice so ameriške), trgovanje z nafto za Usd (Usd svetovna valuta).
S tem bojo dobili informacije o uporabnikih globalno, pobirali pa bojo tudi neke fee-je(ala Visa, MC..).
Če naj bi kripto prodrl v vse pore
tehnologije, je jasno da bojo meli amiji totalno nadzor nad vsem - kot ga imajo že zdaj. Kdor ima informacije pa ima nadzor, zaslužek.
No Kitajska in Rusija se s tem načrtom ne bosta strinjali..

edit: Www,Google, Microsoft, FB, Paypal, Booking.com, Visa, Mastercard (vse kreditne kartice so ameriške), trgovanje z nafto za Usd (Usd svetovna valuta) in Bitcoin&crypto je le nadaljevanje te zgodbe

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

mozno, ampak pozabil si da sta si zahod in vzhod le navidezno v konfliktu. Taktika deli ljudstvo in vladaj. Na podlagi strahu in navideznega sovraznika lahko potem ponujas svoje resitve, ki so jim v korist. Pa ves, kje je najvec btc minerjev? Pa kdo jih kontrolira? Pa ves, kje ima sedez podjetje, ki stoji za tetrom? Namig, ni zahod.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

da ne gre to resnično tja do 40k usd pred naslednjim resnim odbitkom.
alti okvirno še 30% dol?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

SuperKripto ::

ja a nisi vesel, ko bodo popusti?

tonis ::

..saj najbrž že vidite kam gre graf... btc je 4h svečo ravnokar zaključil pod kar solidnim supportom... [8-O

DegenGambler ::

Ne, ker nimaš fiata za notri dat. Napaka, ampak kaj čmo.

Nodi je dejansko prodal vrh balona. Mogoče je res držal shitty Tezos, je pa vseeno marsikomu pomagal z lepimi gainsi na predlogih kot so DOT in AVAX. Na koncu je pa še prodal na vrhu ves svoj stash.

Nodi, ti si heroj te teme. Škoda, da te ostali tok kurcajo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

XRPNERD ::

endelin je izjavil:

da ne gre to resnično tja do 40k usd pred naslednjim resnim odbitkom.
alti okvirno še 30% dol?


Cardano in Polka gresta praktično 1:1 z BTC danes. Tko da ni nek bau bau.

SuperKripto ::

Torej na 4h grafu je se vedno lower low, pravkar zakljucek svece. Trenutno je trend se vedno navzdol, za tiste ki so bolj previdni, bodo uleteli noter ko bo zacel delat higher low pa higher high.

DegenGambler ::

To je že fino ja. Kaj pa ko je 50% tvojega portfolija Tortice, palačinke, sir in kebab? Potem pa ni več smešno a?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

gandolfino ::

Vem vem da ima primat tu CHN.

Če je tvoja teorija da sta si vzhod in zahod le navidezno v konfliktu (glede prodaje orožja tako verjamem da je konflikt navidezen) bo pa regulacija kripta v prid svetovnih elit in korporacij in mali človek ne bo mogel na skrivaj neodvisno od mainstream sistema operirati s svojo crypto denarnico..

SuperKripto ::

DegenGambler je izjavil:

To je že fino ja. Kaj pa ko je 50% tvojega portfolija Tortice, palačinke, sir in kebab? Potem pa ni več smešno a?

to se mi zdi kot hrana v cirkusu, kjer za to hrano in zabavo mastno zaracunajo, pa zraven tega te kak klovn potegne za nos, medtem ko pred tabo z iglo poci balon?

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

To je že fino ja. Kaj pa ko je 50% tvojega portfolija Tortice, palačinke, sir in kebab? Potem pa ni več smešno a?


Ja pol si pa retard s takim porfeljem, pa tudi sicer me boli k. Važno je kej se pri meni dogaja.

oracle ::

gandolfino je izjavil:

Meni se zdi da bojo crypto svet prvi (Bitcoin kot virtualno zlato, defi projekti, ostale aplikativne vrednosti kripta) regulirali američani in ga tako 'po ameriško zreguliranega' naprej ponudili (beri:vsilili) svetu.
Www,Google, Microsoft, FB, Paypal, Booking.com, Visa, Mastercard (vse kreditne kartice so ameriške), trgovanje z nafto za Usd (Usd svetovna valuta).
S tem bojo dobili informacije o uporabnikih globalno, pobirali pa bojo tudi neke fee-je(ala Visa, MC..).
Če naj bi kripto prodrl v vse pore
tehnologije, je jasno da bojo meli amiji totalno nadzor nad vsem - kot ga imajo že zdaj. Kdor ima informacije pa ima nadzor, zaslužek.
No Kitajska in Rusija se s tem načrtom ne bosta strinjali..

edit: Www,Google, Microsoft, FB, Paypal, Booking.com, Visa, Mastercard (vse kreditne kartice so ameriške), trgovanje z nafto za Usd (Usd svetovna valuta) in Bitcoin&crypto je le nadaljevanje te zgodbe


Vsilili bodo samo svojo kvazi kriptovaluto, kot so jo že kitajci. Nujno morajo imeti pod nadzorom inflacijo in možnost manipulacije. Zgolj sledenje informacijam tu ne zadošča.

Proti BTC & Co. po mojem še ne vedo kaj bi, kaj več od blatenja jim ne preostane.

Sicer strah glede USDT je močno prenapihnjen. Velika večina je likvidnega in ga lahko pretvoriš v USD takoj. Tako da za neko zaroto o pumpanju cene moraš imeti kar hudo domišljijo. Trg je ratal prevelik za take igrice. Najbolj verjetno gre samo za slabo knjigovodstvo in uporabo dela rezerv za lastne investicije. Ne bi se čudil če v delnice in zlato. Vsekakor pa je neumnost reči, da je USDT fejk, dokler ga zlahka zamenjaš za USD.

SuperKripto ::

zanimiv nov thread o tetru in upravljanju bitcoin trga vsa ta leta
https://twitter.com/WhaleCircle/status/...

hamez66 ::

XRPNERD je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

To je že fino ja. Kaj pa ko je 50% tvojega portfolija Tortice, palačinke, sir in kebab? Potem pa ni več smešno a?


Ja pol si pa retard s takim porfeljem, pa tudi sicer me boli k. Važno je kej se pri meni dogaja.


Ja, banane se bolš držijo. :D 1.82 ni tako slabo, glede na to, da so bile 2x po 1$ in potem narasle, prvič na 5$, drugič na 2.65$. Palačinke so pa po 11$, solidna cena, ampak kdor ni prodal nič po 19$, mu je zdej lahko mal bad.

SuperKripto ::

ali veste, kdo je eden glavnih sponzorjev krakena? Lahko samo enkrat ugibate :)

endelin ::

Bill Gates?

SuperKripto ::

namig, kripto je, ne oseba

PrimoZ_ ::

BTC je danes res še bolj padal kot včeraj. Do sedaj se sklada z napovedmi Kamikaza.

Sedaj ko je že kar nekaj cenejši pa samo še počakamo, da kak velik igralec najavi, da vstopa v kripto s kako miljardo ali dvema. Je bilo treba malo popusta pri nakupih :)


PersonaRuda je izjavil:

Motion je izjavil:

Kamikaza kakšen update?

Nekako bo to kar sem včeraj napisal. Jutri popoldne/zvečer dosežemo dno. Do takrat bo padalo z manjšimi popravki (minimalna rast). Od jutri popoldne/zvečer do četrtka zjutraj umiritev situacije (stagnacija) in potem v četrtek dopoldne minimalna rast (od +2% do +5%). Četrtek popoldne/zvečer postopen prehod na zeleno in ojačitev na do +10%. Celi petek zeleno (s samo minimalno rastjo). Pa potem še rast soboto in nedeljo (spet nebo to drastična rast kot jo eni pričakujejo). Da pa pridemo do tja, kjer smo bili to nedeljo, pa bo potrebno najmanj 2 tedna. Zmes bo še vsaj ena rdeča mini-korekcija (od ponedeljka naprej enkrat; mogoče torek, sreda, zdaj je to težko napisati), katera bo trajala 1-3 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

tonis ::

..čez 3 dni bo vse +30%.. mi pa s kislimi nasmeški :))

gandolfino ::

Sponzor je Tether?

PrimoZ_ ::

Jaz imam na standby par jurčkov, zdej pa tehtam kdaj nazaj notr :)

SuperKripto ::

tako pise v tviter linku zgoraj, ja

endelin ::

tonis je izjavil:

..čez 3 dni bo vse +30%.. mi pa s kislimi nasmeški :))

Mislim da ne.:) Prestrašili so nove vlagatelje. Veliko se jih je opeklo. Morda čez par mescev spet kak rally.
Tudi junij 2017 je bilo veliko pokanja med alti do novembra

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrimoZ_ ::

Tudi to je možno. Sedajle so prestrašili vse frizerke in babice :)

demogill ::

Malo prevec ste ponizevalni s temi frizerkami, dobim obcutek da ste na tem forumu sami astrofiziki. Me prav zanima kaj ste v resnici tukaj v vecini po poklicu.

perci ::

tonis je izjavil:

..čez 3 dni bo vse +30%.. mi pa s kislimi nasmeški :))

Dvomim, prejšnjic je trajalo en mesec, da se je pobralo.

demogill je izjavil:

Malo prevec ste ponizevalni s temi frizerkami, dobim obcutek da ste na tem forumu sami astrofiziki. Me prav zanima kaj ste v resnici tukaj v vecini po poklicu.

Frizerke so samo metafora za 80% sodelujočih v tem topicu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PrimoZ_ ::

demogill je izjavil:

Malo prevec ste ponizevalni s temi frizerkami, dobim obcutek da ste na tem forumu sami astrofiziki. Me prav zanima kaj ste v resnici tukaj v vecini po poklicu.


Jaz osebno s tem ne mislim nič slabega.
Je samo fraza ki označuje, da sedaj kriptovalute kupuje že vsak, skoraj tako kot kruh in mleko.

Ne bit snežinkica :)

Telbanc ::

Sem prej napisal da bo šlo dol na polovico, od 59.000.:|

Zaj se popravljam, šlo bo na 30%. Od 59.000.:))

Ša kitajci bojo kmal prodajal grafe na bolhi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PacificBlue ::

Zdaj ko si to napisal je že šlo za 2% gor.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Malo vec optimizma :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Telbanc ::

PacificBlue je izjavil:

Zdaj ko si to napisal je že šlo za 2% gor.


Brcanje mrtvega konja.

Verjetno boo treba še popravit navzdol.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Ej a veš uno ko greš na CMC in ti kaže da je btc 53k usd? Pol pa ugotoviš da je cache verzija8-O;((
««
342 / 1490
»»