» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
332 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Motion je izjavil:

Kako se vam zdi SCRT coin. CB pravi da ma potencial da gre visoko.


Kdo je CB?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Coinbase itak.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Motion ::

Coin Bureau

DegenGambler ::

Ups, zgleda ne vem vsega.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

TheUnderd0g ::

Jst mam eno vprašanje: eth je bil danes na voljo za par stotakov, zaradi flash crasha. To se baje rado zgodi pri velikih sell orderjih, kjer ni dovolj buy orderjev.

Kako varno prodat takšno večjo količino kovancev, da se ne pihneš v koleno? Prodat večkrat po manj?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

TheUnderd0g je izjavil:

Jst mam eno vprašanje: eth je bil danes na voljo za par stotakov, zaradi flash crasha. To se baje rado zgodi pri velikih sell orderjih, kjer ni dovolj buy orderjev.

Kako varno prodat takšno večjo količino kovancev, da se ne pihneš v koleno?


Tako da prodajaš ko raste ne ko pada =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Cb is passe.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

TheUnderd0g je izjavil:

Jst mam eno vprašanje: eth je bil danes na voljo za par stotakov, zaradi flash crasha. To se baje rado zgodi pri velikih sell orderjih, kjer ni dovolj buy orderjev.

Kako varno prodat takšno večjo količino kovancev, da se ne pihneš v koleno? Prodat večkrat po manj?


Prodajaš lepo počasi in zmerno. Ampak mislim, da ko imaš enkrat take količine denarja, da te je strah, da bo tvoj sell order dumpnil market, to so lepi problemi ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Edorta ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

na kraken proti usd je bil

Vse lepo in prav, samo zraven se ni dalo priti.


Buy orderji perci. Jst mam sedaj na kraknu ETH yza 580 eur.



Meni so se buy orderji na Kraknu zapirali do 887€ za eth. Imela sem jih do 700€, ampak ok, tiste bo pobral ta drugi medved.

DegenGambler ::

Na Krakenu si lahko dobil danes ob 15ih ADA za 15c. Jao. Mogoče je treba prestavit sredstva na Kraken pa lovit ta absurdna nihanja.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

What are u talking about?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Edorta je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

na kraken proti usd je bil

Vse lepo in prav, samo zraven se ni dalo priti.


Buy orderji perci. Jst mam sedaj na kraknu ETH yza 580 eur.



Meni so se buy orderji na Kraknu zapirali do 887€ za eth. Imela sem jih do 700€, ampak ok, tiste bo pobral ta drugi medved.


A mas funkicijo od do?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::



na cme bitcoin zaenkrat ne kaze dobr, se vedno pod trendlinijo. Sicer je do zakljucka svece se 1 ura in dve minuti, ker na cme je drgac zakljucek svec kot drugje.

TheUnderd0g je izjavil:

Jst mam eno vprašanje: eth je bil danes na voljo za par stotakov, zaradi flash crasha. To se baje rado zgodi pri velikih sell orderjih, kjer ni dovolj buy orderjev.

Kako varno prodat takšno večjo količino kovancev, da se ne pihneš v koleno? Prodat večkrat po manj?

lahko prodas po limit order, ker ce kliknes da ti proda po market ceni ti avtomatsko proda najboljsemu ponudniku, in ce ni dobrih ponudnikov ti proda dost nizje.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Vkolikor se zgodi ta najhujši scenarij in se svečka zaključi pod trendno linijo. Kako se potem postopa v tem primeru? Se nariše novo trend linijo z manjšim naklonom ali se riše trend linijo sedaj padajočo? Kakšen je pravilen odziv na tak market?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Krvavo izgleda. A pridemo pod triljoncek:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

ETH ma support na 1550 nekje če prav vidim?

SuperKripto ::

DegenGambler je izjavil:

Vkolikor se zgodi ta najhujši scenarij in se svečka zaključi pod trendno linijo. Kako se potem postopa v tem primeru? Se nariše novo trend linijo z manjšim naklonom ali se riše trend linijo sedaj padajočo? Kakšen je pravilen odziv na tak market?

potem gledas lahk poleg prejsnjih trendlinij in suportih tudi moving average. Recimo zdej je bil odboj navzgor na CME grafu na 4 urnem grafu na moving average. Potem ce to ne zdrzi ali pa ce trendlinija ne zdrzi, potem se gleda 1 dnevni graf in moving average. Ce tudi to ne zdrzi gledas poleg suportov in trendlinij tudi tedenski graf in moving average. In tako naprej.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Nekdo hoče ven pobrat fiata dinozavra brez vrednosti. Kako so ljudje neumni... :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

V sredo 17.2. zjutraj, ko smo bili v rdečem in je Nodi iskal štrik, Vazelin pa spraševal, če je to konec bull runa ker je vse rdečo že par dni; sem ena proti približno napovedal, da gremo počasi v zeleno in potem v nedeljo oz. najpozneje v ponedeljek 22.2. spet v rdečo.

PersonaRuda je izjavil:

... Torej danes bomo še ziher v rdečem. Od jutri naprej pa pa prehod v zeleno in rast najmanj do sobote pozno zvečer. V rdečem bomo potem spet v nedeljo ali najpozneje v ponedeljek 22.2.

To je to od napovedi za ta teden.

A_A ::

PersonaRuda je izjavil:

V sredo 17.2. zjutraj, ko smo bili v rdečem in je Nodi iskal štrik, Vazelin pa spraševal, če je to konec bull runa ker je vse rdečo že par dni; sem ena proti približno napovedal, da gremo počasi v zeleno in potem v nedeljo oz. najpozneje v ponedeljek 22.2. spet v rdečo.

PersonaRuda je izjavil:

... Torej danes bomo še ziher v rdečem. Od jutri naprej pa pa prehod v zeleno in rast najmanj do sobote pozno zvečer. V rdečem bomo potem spet v nedeljo ali najpozneje v ponedeljek 22.2.

To je to od napovedi za ta teden.

kaj pa pravis sedaj za naprej? :)

DegenGambler ::

Ja ok. To si zadel. Samo temu se pri nas ne reče "Bomo v rdečem", tole je kar konkretno klavnica in kri lije na vse strani.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

gandolfino ::

PersonaRuda je izjavil:

V sredo 17.2. zjutraj, ko smo bili v rdečem in je Nodi iskal štrik, Vazelin pa spraševal, če je to konec bull runa ker je vse rdečo že par dni; sem ena proti približno napovedal, da gremo počasi v zeleno in potem v nedeljo oz. najpozneje v ponedeljek 22.2. spet v rdečo.

PersonaRuda je izjavil:

... Torej danes bomo še ziher v rdečem. Od jutri naprej pa pa prehod v zeleno in rast najmanj do sobote pozno zvečer. V rdečem bomo potem spet v nedeljo ali najpozneje v ponedeljek 22.2.

To je to od napovedi za ta teden.


Kamikaza: kaka pa je napoved za naslednje dni?

SuperKripto ::

Na bitstamp grafu pa je bil odboj kar na dnevni moving average, na CME pa na 4h MA, zanimivo. Drgac zelo pomembna je tudi tedenska 21 EMA, oziroma exponential moving average.

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Ja ok. To si zadel. Samo temu se pri nas ne reče "Bomo v rdečem", tole je kar konkretno klavnica in kri lije na vse strani.



Jst sm pušnu 1500 eur. Sam v vednost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tommorrow ::

Kako? Jaz imam pa še vedno mali plus. Mali, ampak je.

PrihajaNodi ::

Ma igrov sm se včer ko sm hotu buy back izvest pa je sam tankal. Dobr da sm hitr prekinu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zezz ::

Senior Dev je izjavil:

Nekdo hoče ven pobrat fiata dinozavra brez vrednosti. Kako so ljudje neumni... :))

Ravno obratno jaz bi rekel da so neumni tisti ki vlagajo v kripto...trejding je druga stvar.

PrihajaNodi ::

Zezz je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Nekdo hoče ven pobrat fiata dinozavra brez vrednosti. Kako so ljudje neumni... :))

Ravno obratno jaz bi rekel da so neumni tisti ki vlagajo v kripto...trejding je druga stvar.



Večina trejderjev puši na veliko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ajfon ::

@Nodi: nevem zakaj non-stop omenjaš -1500€, a pričakuješ karitas nakazilo od nas?
Nehi budalešit pob..


@kamiKaZaA: Imaš kakšno napoved za naprej?

Lp

PrihajaNodi ::

@Nodi: nevem zakaj non-stop omenjaš -1500EUR, a pričakuješ karitas nakazilo od nas?


Sam povem da sm u luft spustu dve slovenski plači.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Mene osebno ne moti, pa tudi če pade za 100%. Zastavil sem si cilj, da hočem decent flet v LJ, to je od oka tam 400k. Pri 400k dajem ven, prej ne. Trenutno potrebujem še x15, kar se seveda da v tem bullrunu.

Tole je samo zdaj test za weakhands. Ne prodat. #DiamondHands
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

gandolfino ::

Saj bo..saj bo
SOL in XRP že v zelenem

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

@Nodi: nevem zakaj non-stop omenjaš -1500EUR, a pričakuješ karitas nakazilo od nas?


Sam povem da sm u luft spustu dve slovenski plači.


Dve romunski plači?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zezz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zezz je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Nekdo hoče ven pobrat fiata dinozavra brez vrednosti. Kako so ljudje neumni... :))

Ravno obratno jaz bi rekel da so neumni tisti ki vlagajo v kripto...trejding je druga stvar.



Večina trejderjev puši na veliko.

Zato pa ne trejdas s kripto ce nisi "maher", vsi ostali pa pusijo ja se strinjam. Vlaganje v kripto je pa, ja neumnost

BorutO ::

kdo trejda z bnbji zdaj? Jaz sem jih 6 komadov kupil zdaj pri 244 ... bom držal, dokler ne narase vsaj do 270.

IL_DIAVOLO ::

Neumni tradajo, pametni pa stakamo in iscemo start up projekte.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Raydium sem pa samo gledal včeraj pri 2$. No danes je pri 10$.

https://www.coingecko.com/en/coins/rayd...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

Kamikaza, tudi mene zanima kaj pravi usedlina?

gandolfino ::

DegenGambler je izjavil:

Mene osebno ne moti, pa tudi če pade za 100%. Zastavil sem si cilj, da hočem decent flet v LJ, to je od oka tam 400k. Pri 400k dajem ven, prej ne. Trenutno potrebujem še x15, kar se seveda da v tem bullrunu.

Tole je samo zdaj test za weakhands. Ne prodat. #DiamondHands


Če hočeš varno naložbo in stabilno rast kupi XTZ

Zdaj je poceni :p

PersonaRuda ::

Nova napoved: danes bomo tu nekje, kjer smo. Jutri sledi še malo večji padec kot ta danes. In vse skupaj se bo umirilo nekje v sredo popoldne/zvečer. Takrat računam da bo dno te današnje korekcije, malo večje korekcije, katero sem pričakoval v 1. polovici januarja, se je pa zgodila sedaj v 2. februarja.

V četrtek se bo začelo malo dihat, rahla stagnacija in počasni pohod spet proti zelenemu. Težko rečem, da bomo v 7 dneh od danes tam, kjer smo bili včeraj. Bomo pa nekje v roku 2 tednov, po mojih izračunih.

Še ena zanimivost, katero sem opazil. Vse radira dol kot se spodobi za večjo korekcij kot je ta v teh dneh in taka korekcija ni nikoli trajala samo en dan, ampak vsaj 3 dni. Torej od -10% do -20%, jutri se bo še malo dodalo tej korekciji in še bolj dol. Eni alt-i bodo do srede izgubili -50% (od vrednosti včeraj), tisti malo bolj dobri pa nekje -20% do -30% (vrednosti od včeraj). Ampak poglejte Dogecoin. -5% samo in do srede napovedujem, da bistveno ne bo šel dol, mogoče -10% glede na včerajšnjo vrednost, torej na nekje $0,048. Kot kaže ljudje verjamejo vanj in ne prodajajo panično, ampaka čakajo novi x2 ali x3. Zna se zgoditi, da takrat ko bodo ljudje najmanj verjeli, bo potem Dogecoin skočil blizu $0,25 za komad. In to je po moji oceni možno še ta teden. JAz še en taki brutalni skok pričakujem. Več pa ne. To bo pomoje zadnji skok. Potem pa gladko /10. In tisti, ki bodo zadnji vstopili na ta vlak, bodo spet kratko potegnili.

PrihajaNodi ::

gandolfino je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Mene osebno ne moti, pa tudi če pade za 100%. Zastavil sem si cilj, da hočem decent flet v LJ, to je od oka tam 400k. Pri 400k dajem ven, prej ne. Trenutno potrebujem še x15, kar se seveda da v tem bullrunu.

Tole je samo zdaj test za weakhands. Ne prodat. #DiamondHands


Če hočeš varno naložbo in stabilno rast kupi XTZ

Zdaj je poceni :p



Umiram:))
Pozabil si dodati še top tech projekt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Jaz sem pa danes nabavu POOL, WOO in AUCTION (ki ga je Binance najavil da bo listan zato špekulativmo pričakujem da gre gpr x2 x3 ..)

WOO +32% danes (po padcu je že nazaj)
Auktion +10
in POOL -22% itak je bil precenjwn

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

pa kaj tezite nodiju, lol. a ne opazite, da vam pomaga, ker ve, da ga berejo boti in nam daje kontra signale? :))

gandolfino ::

@kamiKaZaA hvala za napoved.
Sem 3x prebral tvoj komentar.
Sem se zamislil in bom pripravil zadeve za primer doomsdaya

BorutO ::

Mamo same jasnovidce na tem forumu. Koliko vas je milijonarjev?

mit3k ::

kamiKaZaA je prejšnji teden res lepo zadel, bravo kralju! 8-)

Aston_11 ::

Nudl se je odlepil od kompjutra?

SuperKripto je izjavil:

pa kaj tezite nodiju, lol. a ne opazite, da vam pomaga, ker ve, da ga berejo boti in nam daje kontra signale? :))

Nodi je bot. Das Boot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PrimoZ_ ::

Verjetno imamo tu precej premale cifre v igri za miljonarje :)

Ampak če je 10k je pa tud čist spodoben bonus. Za nas zadovoljne s kripto drobtinivami :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

XRPNERD ::

Solana dobro fura danes. Thx kakob.

enemon ::

Zadnjo uro večina v zelenem. Če je to to, to ni bil k od korekcije.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: endelin ()
««
332 / 1490
»»