» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
291 / 1490
»»

SuperKripto ::

Ja, ko zakljuci sveco, recimo na dnevnem grafu dnevno sveco pod 20 in 50 MA. Potem pa spremljas ce bo padel in se odbil na tedenskem grafu na 20 MA in 50MA. Ce ne potem spremljas spet na mesecnem. Vmes so tudi seveda trendlinije in suporti.

Sergio4 ::

Hvala za pomoč! :D

SuperKripto ::





recimo primer za Doge/Usd. Cena se vedno ni zakljucena pod dnevno 20 MA. Je pa ze pod trendlinijo. Torej v tem primeru ti ni potrebno cakat z kratkorocni trejd, ker si videl, da se na urnem ali 4 urnem sveca zakljucila pod trendlinijo in prodas ze pred tem.

SuperKripto ::

Ob 5 uri bo pomoje bolj jasno ce bo bitcoin sezona ali altcoin. Trenutno se bolj nagiba k bitcoinu. Ampak potrebno pocakat zakljuceno sveco.

SuperKripto ::



Graf, ki ga trenutno cel kripto svet gleda, btc rising wedge vzorec, sicer je bearish vzorec ampak v mocnem bull trendu se je veckrat prelevil v bullish tko da tezko ocenit. Lahk naredi breakout navzgor in navzdol.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Bitcoin ze od leta 2013 ni imel 6 mesecnih zelenih svec zapored. Zdaj je v peti zaporedni mesecni sveci. Se 11 dni do zakljucka.

SuperKripto ::

Ce bi mogu ugibat, bi ugibal, da bo btc imel korekcijo nekje med zdaj 50k in med zgornjo mejo nekje za 3 procente do 15 procentov vec kot sedaj v razmerju s ceno Tesle. Tko da tudi ce Tesla pade za nekaj odstotkov v primerjavi z bitcoinom je potem na grafu dosegel resistance. Lahk se tudi zgodi da oba zrasteta v usd in je potem resistance dost visje v usd ceni. Odvisno.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Ampak to je samo moja spekulacija in jo ne jemljite prevec resno. Je bolj ugibanje kot analiza. Tudi pri trejdanju v bull marketu imajo trejdarji pravilo, da nikol ne prodajo vsega ampak trejdajo vmes samo en del sredstev.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

edit, ni polna luna, ampak tudi nekaj povezano s tem, jutri, ko je luna blizje ali bolj oddaljena, nekaj v zvezi s tem

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Sergio4 je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Pred kratkim je nekdo tukaj govoril kdaj bi se po njegovo naj šlo iz marketa (pomojem da SuperKripto), in je rekel, da takrat, ko bo cena nekaj časa pod MA. Pa nisem zasledil oz. razumel, kakšen MA je mišljen? 50 dnevni? Oz. kaj ostali predlagate? :D

Nihče? :'(


Ne rabis grafov in crt da ugotovis da je trg pregret. Hvala bogu sm dumpov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Altcoini vecina v rdecem razen polkadot, polkastarter in mogoce se kaksna polka polka :D

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Pred kratkim je nekdo tukaj govoril kdaj bi se po njegovo naj šlo iz marketa (pomojem da SuperKripto), in je rekel, da takrat, ko bo cena nekaj časa pod MA. Pa nisem zasledil oz. razumel, kakšen MA je mišljen? 50 dnevni? Oz. kaj ostali predlagate? :D

Nihče? :'(


Ne rabis grafov in crt da ugotovis da je trg pregret. Hvala bogu sm dumpov


Boš spet kupoval, ko bo trg ohlajen in BTC na 80k. Boš lahko reku: "Hvala bogu, da sem kupil še preden je na 100k."

PrihajaNodi ::

Sem napisal po koliko bi kupoval
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sparkxl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Pred kratkim je nekdo tukaj govoril kdaj bi se po njegovo naj šlo iz marketa (pomojem da SuperKripto), in je rekel, da takrat, ko bo cena nekaj časa pod MA. Pa nisem zasledil oz. razumel, kakšen MA je mišljen? 50 dnevni? Oz. kaj ostali predlagate? :D

Nihče? :'(


Ne rabis grafov in crt da ugotovis da je trg pregret. Hvala bogu sm dumpov


Super, kaj to pomeni da boš tudi sebe zdaj dumpal iz foruma? Ali bomo še naprej deležni tvojega šloganja?

PrihajaNodi je izjavil:

Sem napisal po koliko bi kupoval


Se še dobro spomnim tvojih "analiz" kako je btc pri 40k totalno predrag za nakup in da bo zdaj šel še samo dol.
Zakaj že 1x ne sprejmeš dejstva da ti enostavno nisi za te igre in se skineš iz foruma?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

PersonaRuda ::

PersonaRuda je izjavil:

Zdaj sem malo preuečval situacijo. In bom podal novo napoved.

Vremenska napoved za ta teden (samo za alt-e, BTC je izključen iz te napovedi):

1-2 dni bodo še alt-i v rdečem ali obstali na približno isti točki, potem pa do konca tedna vse zeleno in nektari bodo spet imelo noro lepo rast.

V bullu boste vidli, da tudi, ko bo BTC rahlo padal (primer iz 48k proti 46k ali 44k), znajo alt-i rasti, ker se bo BTC pretapljal v alt-e. Spremljajte zato dominanco. Ko se pretaplja v alt-e ta pade pod 60%, kasneje v obratni smeri pa gre nad 61% do nekje 64%, mogoče zelo blizu 65% (brez dotika ali prehoda te cifre). V bullu se dostikrat zgodi, da se iz BTC skače v alt-e, ker se v tem času da več zaslužiti kot, da si samo v BTC. Prinese pa to tudi tveganje, če porufaš napačni alt.

Da dopolnim. Dominanca je v teh parih urah narastla za okoli 1%. Zna se zgodit, da bo po dolgem času šel BTC za vsaj 10% dol, v bearu bi alt-i tako šli 30% dol, ampak sedaj če smo v bullu, bodo alt-i šli od 10% do 30% gor v naslednjih 3-4 dneh od jutri naprej (dominanca BTC zna do sobote pasti pod 60%, v tem trenutku je 62,3%). Torej danes bomo še ziher v rdečem. Od jutri naprej pa pa prehod v zeleno in rast najmanj do sobote pozno zvečer. V rdečem bomo potem spet v nedeljo ali najpozneje v ponedeljek 22.3.

To je to od napovedi za ta teden.

Motion ::

Damn preveč čakal. No CAKE-s for me :|

aljo558 ::

Dobro jutro, pa je prilezel BTC na 50k$!

DegenGambler ::

Motion je izjavil:

Damn preveč čakal. No CAKE-s for me :|



Palacinke imajo se potencial, zaradi vsega gemblanja, ki se dogaja na BSCju. Ampak ja, zihr bi se bolj splacalo kupit pri 6.5 kot zdaj pri 8.

Mimogrede, BRY ponoci dosegel vrednost 18$, trenutno je pri 10.5$. x36 oziroma x21 od izklicne cene vceraj zjutraj.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Motion ::

DegenGambler je izjavil:

Motion je izjavil:

Damn preveč čakal. No CAKE-s for me :|



Palacinke imajo se potencial, zaradi vsega gemblanja, ki se dogaja na BSCju. Ampak ja, zihr bi se bolj splacalo kupit pri 6.5 kot zdaj pri 8.

Mimogrede, BRY ponoci dosegel vrednost 18$, trenutno je pri 10.5$. x36 oziroma x21 od izklicne cene vceraj zjutraj.


Sem me naštimam BUY order na 6.8 sam glih tolk da ga ni pobralo ;((
Sej pomoje še pride pogledat na 7 upam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Anney ::

Marsa ni nobeden omenil, pa ga je tweetal vsemogočni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DegenGambler ::

Ce bi bil marscoin na kaki vsaj malo decent menjalnici, bi ob tvitu sel vsaj x100. 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

gandolfino ::

A obstaja kak page kjer so zbrani vsi napovedani novi launchi na različnih menjalnicah
in da je še zraven analiza, napoved
?

SuperKripto ::



btc trenutno na vrhu kanala, cas odlocitve

A_A ::

kako mnenje o FTM?

IL_DIAVOLO ::

Algorand buy the dip? Ali gre nizje?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mile ::

 53k?

53k?

Motion ::

Mam občutek da bo prebil in bo šou lepo gor

gandolfino ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Algorand buy the dip? Ali gre nizje?


Algo si mel najnižje 2 uri nazaj.
Zdaj se je trend obrnal in bo šlo gor.
IMHO je trenutno še dobra cena za kupit

IL_DIAVOLO ::

Tnx
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PowaAaaaH ::

BTC zdržal, zame zelo dober znak.. time for alt season. Sem all in.. do your DD..

IL_DIAVOLO ::

Yup
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Pričakujem hudo jokanje našega Tezos norčka.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SasoS ::

A_A je izjavil:

kako mnenje o FTM?


Jaz ga nekaj imam, stejka se kar dobro, wallet mi je všeč, dodajajo Defi funkcije. Kupil sem ga pred tem zadnjim skokom, tako da je že naredil kar lep +.

SuperKripto ::

btc nekam sramezljivo pokuka izven rising wedge vzorca, gleda ce je varno?

Fly2Sky ::

SuperKripto je izjavil:

btc nekam sramezljivo pokuka izven rising wedge vzorca, gleda ce je varno?

ja res, cmc mc pocasi pada, tole pa kot, da se na silo trudi ostati nad gladino? morda pa si veliki ne morejo/želijo privoščiti drop na 20k, če jim je nabavna cca 35k$
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

PrihajaNodi ::

Fly2Sky je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

btc nekam sramezljivo pokuka izven rising wedge vzorca, gleda ce je varno?

ja res, cmc mc pocasi pada, tole pa kot, da se na silo trudi ostati nad gladino? morda pa si veliki ne morejo/želijo privoščiti drop na 20k, če jim je nabavna cca 35k$


Ne. Vprasanje je samo kdo od velikih bo prvi prodal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fly2Sky je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

btc nekam sramezljivo pokuka izven rising wedge vzorca, gleda ce je varno?

ja res, cmc mc pocasi pada, tole pa kot, da se na silo trudi ostati nad gladino? morda pa si veliki ne morejo/želijo privoščiti drop na 20k, če jim je nabavna cca 35k$


Ne. Vprasanje je samo kdo od velikih bo prvi prodal.


Še bolj pomembno je pri koliko.8-)

PrihajaNodi ::

Hja, ko se bo kepa priecela valiti navzdol ji ne bo konca. Mislim pa da se dolgo ne bo vec takih sans kot so bile tu. 100x gainsi. Noro.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Berry ima že x30 gainse od včeraj. A se res ne da?

Če pa povem še svoje mnenje. To da je Bitcoin sedaj čez 51k, je konkretno bullish short term recimo za timeline 1 mesec.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce tole ni jasen znak za istop:

https://coinmarketcap.com/currencies/po...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Pred kratkim je nekdo tukaj govoril kdaj bi se po njegovo naj šlo iz marketa (pomojem da SuperKripto), in je rekel, da takrat, ko bo cena nekaj časa pod MA. Pa nisem zasledil oz. razumel, kakšen MA je mišljen? 50 dnevni? Oz. kaj ostali predlagate? :D

Nihče? :'(


Ne rabis grafov in crt da ugotovis da je trg pregret. Hvala bogu sm dumpov


Boš spet kupoval, ko bo trg ohlajen in BTC na 80k. Boš lahko reku: "Hvala bogu, da sem kupil še preden je na 100k."


 lol

lol



 lol

lol



lol :P

DegenGambler ::

Je, itak da je iracionalno. Meni je tudi jasno, da je market iracionalen že več mesecev. Ne pomeni pa, da bodo jutri vlagatelji prišli k pameti in nehal bit pohlepni in bo konec.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

Imo 53800 prvi target.

@Aqua, se enkrat te prosim za info - a se spomnis kako je Helga dolocala targete po extremnih svecah z ogromnim volumnom?

Ce tista taktika drzi, potem tole se ni to. Bi moglo it pred korekcijo se precej visje.

PrihajaNodi ::

Kdo je Helga?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sparkxl ::

Če ti tuliš tukaj o izstopu, propadu in koncu sveta, to pomeni samo eno: še naprej bo rastlo. Saj veš, tvoja sposobnost v temo brcnit je že legendarna

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo je Helga?


Ena teta iz AloAlo.

PrihajaNodi ::

Sparkxl je izjavil:

Če ti tuliš tukaj o izstopu, propadu in koncu sveta, to pomeni samo eno: še naprej bo rastlo. Saj veš, tvoja sposobnost v temo brcnit je že legendarna


Mozno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

Tudi jaz v roku enega meseca pričakujem kar obsežen correction tja do 30k per btc, da vsi špekulatorji iztopijo, nato pa v enem dnevu hiter comeback.

Iz BTC vzamem 10% profitov pri 63k :)

johnnyyy ::

Kje pa vidite ETH v prihodnosti? Trenutno se BTC precej trdo drži +60% tržnega deleža. Sicer mu je delež precej padel, vendar precej manj kot ETHju, ki je v zadnjem mesecu zgubil precej, medtem ko so alti močno pridobivali. Glede na to da govorimo o neki alt sezoni - se tukaj poraja vprašanje, je ETH sploh alt? Ali je bolj mainstream? Mainstream v senci BTCja? Kakšna mislite da je njegova prihodnost - kratkoročno dolgoročno?

ProdriveR ::

doktorproof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo je Helga?


Ena teta iz AloAlo.


:)):))
««
291 / 1490
»»