» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
333 / 1490
»»

endelin ::

enemon je izjavil:

Zadnjo uro večina v zelenem. Če je to to, to ni bil k od korekcije.

A ni to fajn?

enemon ::

endelin je izjavil:

enemon je izjavil:

Zadnjo uro večina v zelenem. Če je to to, to ni bil k od korekcije.

A ni to fajn?


Ja če je to to, je super, smo šli samo malo po zalet, je bil skrajni čas.

tonis ::

Prejšnja 4h sveča me skrbi, konkreten volumen. Ne tako visok kot pri zeleni pred dvema tednoma, ampak še vedno velik. To bi lahko pomenilo obrat trenda. Vseeno pa mislim da bo prej odboj, sicer še ni 9pm, ampak dve zaporedni sveči zaenkrat izgledata kot da se precej upirata nadaljnjemu padanju. Ne da se zdaj delam brihtnega, ampak čez MAje, ki niso bili že dolgo "dotaknjeni", običajno ne gre kar v prvo čez.

Današnja špica se bo gotovo v bodoče izkazala kot trendlinija, ampak zdaj je ne znam z ničemer povezat.

Držal nas je hype, upanje po novih rekordih, ampak RSIji kar žarijo. Tudi tedenske je treba poresetirat, ne more it prek 100 8-)

ada/usd na kraknu mi graf kaže da je padla na 16c 8-O

"Edini" zelen kovanec XRP. Včeraj sem ga prodal, ker ni bilo nič od njega... :O

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

Solana dobro fura danes. Thx kakob.


Kaj se drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

endelin je izjavil:

enemon je izjavil:

Zadnjo uro večina v zelenem. Če je to to, to ni bil k od korekcije.

A ni to fajn?

Bitcoin ima, da pade na 40k, plus vse ostalo dol. Potem pa nakup.

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Solana dobro fura danes. Thx kakob.


Kaj se drzis?


BTC
ADA
DOT
XRP
LIT
SOL
1INCH
ICX
BNB
IOTA
CAKE
CTSI
REEF

DegenGambler ::

Soliden portfolijo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal


Avax sem zadnje čase imel, pa nisem imel, pa spet imel in končno prodal na 40.
Kupoval sem nekje od oktobra naprej.
Pred tem pa izključno XRP, z njim mi je šlo najbolje, kot je Superkripto danes napisal, na XRP-ju pridejo pump špice, ki trajajo 2-3 minute in pol morš prodat, ker spet zbleeda. Nekje 15-20% se je dalo naredit na teden. Od SEC-a naprej težje, ampak overall je tradanje v tem bullrunu retarded. Brez nekih pametnih korekcij, dogecoin itd.

Spodnje imam < 1k
1INCH
ICX
IOTA
CAKE
CTSI
REEF

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

tonis ::

Motion je izjavil:

ETH ma support na 1550 nekje če prav vidim?


Označenih nekaj supportov..


Danes je padel na trendlinijo.
Tedenski RSI 90.

Tedenska sveča daje nekaj upanja da bo ta teden še enkrat nad 1900, brez repka je na vrhu - precej neznačilno za vrh hriba na grafu.

..ni pa to nobena garancija da bo tako.

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal


Avax sem zadnje čase imel, pa nisem imel, pa spet imel in končno prodal na 40.
Kupoval sem nekje od oktobra naprej.
Pred tem pa izključno XRP, z njim mi je šlo najbolje, kot je Superkripto danes napisal, na XRP-ju pridejo pump špice, ki trajajo 2-3 minute in pol morš prodat, ker spet zbleeda. Nekje 15-20% se je dalo naredit na teden. Od SEC-a naprej težje, ampak overall je tradanje v tem bullrunu retarded. Brez nekih pametnih korekcij, dogecoin itd.


A se sploh sedaj kaj splaca kupovat. Solana je sla od 0.7 na 12 usd. Fucked up, totally.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal


Avax sem zadnje čase imel, pa nisem imel, pa spet imel in končno prodal na 40.
Kupoval sem nekje od oktobra naprej.
Pred tem pa izključno XRP, z njim mi je šlo najbolje, kot je Superkripto danes napisal, na XRP-ju pridejo pump špice, ki trajajo 2-3 minute in pol morš prodat, ker spet zbleeda. Nekje 15-20% se je dalo naredit na teden. Od SEC-a naprej težje, ampak overall je tradanje v tem bullrunu retarded. Brez nekih pametnih korekcij, dogecoin itd.


A se sploh sedaj kaj splaca kupovat. Solana je sla od 0.7 na 12 usd. Fucked up, totally.


Sam dobro veš, da probaš kupit neki kar ni še tolk spumpalo in tega pač ni več.
Morda predlog, da si naštimaš buy order za XRP na 0.505 in sell order na 0.595. Tolk ti niha skor na dnevni bazi.

PrihajaNodi ::

Curve dao da se nekak ni spumpan
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

PersonaRuda je izjavil:

Nova napoved: danes bomo tu nekje, kjer smo. Jutri sledi še malo večji padec kot ta danes. In vse skupaj se bo umirilo nekje v sredo popoldne/zvečer. Takrat računam da bo dno te današnje korekcije, malo večje korekcije, katero sem pričakoval v 1. polovici januarja, se je pa zgodila sedaj v 2. februarja.

V četrtek se bo začelo malo dihat, rahla stagnacija in počasni pohod spet proti zelenemu. Težko rečem, da bomo v 7 dneh od danes tam, kjer smo bili včeraj. Bomo pa nekje v roku 2 tednov, po mojih izračunih.

Še ena zanimivost, katero sem opazil. Vse radira dol kot se spodobi za večjo korekcij kot je ta v teh dneh in taka korekcija ni nikoli trajala samo en dan, ampak vsaj 3 dni. Torej od -10% do -20%, jutri se bo še malo dodalo tej korekciji in še bolj dol. Eni alt-i bodo do srede izgubili -50% (od vrednosti včeraj), tisti malo bolj dobri pa nekje -20% do -30% (vrednosti od včeraj). Ampak poglejte Dogecoin. -5% samo in do srede napovedujem, da bistveno ne bo šel dol, mogoče -10% glede na včerajšnjo vrednost, torej na nekje $0,048. Kot kaže ljudje verjamejo vanj in ne prodajajo panično, ampaka čakajo novi x2 ali x3. Zna se zgoditi, da takrat ko bodo ljudje najmanj verjeli, bo potem Dogecoin skočil blizu $0,25 za komad. In to je po moji oceni možno še ta teden. JAz še en taki brutalni skok pričakujem. Več pa ne. To bo pomoje zadnji skok. Potem pa gladko /10. In tisti, ki bodo zadnji vstopili na ta vlak, bodo spet kratko potegnili.


Misliš da bo tudi BTC še padal ?
Trenutno se pobira in mislim da ne bo več take panike, da bi padel na manj kot je bil danes na dnu.

perci ::

Virtualni short 10 jurjev, leverage 5x. Cena na Bitstampu 54.324.

Aston_11 ::

Virtual long 1 jurja, leverage 3x, cena 57000 USD bitrue

perci ::

Ja, tkole, samo z jurja se je izi igrat :).

Aston_11 ::

Tole je še deep travma zaradi pop tv-ja, ki mu ne plačujem, da ga ne gledam. Za džurdža btc-ja na 57000, 3X. + NODIJA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

IL_DIAVOLO ::

Wise prihaja na BSC. Moon!

Eth se naj porine na 20k :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

perci je izjavil:

Ja, tkole, samo z jurja se je izi igrat :).


Ja ker ti pa s svojim virtualnim švicaš :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

PrimoZ_ je izjavil:


Misliš da bo tudi BTC še padal ?
Trenutno se pobira in mislim da ne bo več take panike, da bi padel na manj kot je bil danes na dnu.

Moj povzetek: kripto še nikoli ni šel samo gor, kot tudi ne samo dol. Pri močnih korekcijah, vedno najprej pade, potem se zgodi popravek, da zgleda kot da je to to (kot, da je konec korekcije) in potem, ko si najmanj misliš še bolj pade (to se bo zgodilo enkrat jutri v teku dneva - za ene bo to močni šok in posledica bo, da bodo panično prodajali in zato bo cena še padala do srede). Jaz računam, da bo dno v sredo popoldne/zvečer. In če bo tako kot sem si izračunal bo takrat BTC (sreda popoldne/zvečer) med 41k in 46k, alt-i pa od -20% do -50% kot so bili v nedeljo popoldne. Bomo videli...

So bile tudi močne korekcije, ki so trajale 5 tednov. V to ne verjamem sedaj, ko smo v bull runu. Takšna dolga korekcija je lahko v bearu, ne pa bullu. Sedaj bo trend, da po vsaki korekciji, gremo še višje kot smo bili in alt-e se bo zraven vleklo... Še moja napoved. Do BTC 300k še nas čaka nekaj normalnih korekcij. Takšna kot bo pa ta, pa bosta pomoje še največ dve. Za več enostavno ni časa. Bull run se bo po mojih napovedih iztekel med septembrom 2021 in marcem 2022. Bolj se nagibam terminu september do december 2021, kot da bo povlekel proti marcu 2022.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Misliš da bo tudi BTC še padal ?
Trenutno se pobira in mislim da ne bo več take panike, da bi padel na manj kot je bil danes na dnu.

Moj povzetek: kripto še nikoli ni šel samo gor, kot tudi ne samo dol. Pri močnih korekcijah, vedno najprej pade, potem se zgodi popravek, da zgleda kot da je to to (kot, da je konec korekcije) in potem, ko si najmanj misliš še bolj pade (to se bo zgodilo enkrat jutri v teku dneva - za ene bo to močni šok in posledica bo, da bodo panično prodajali in zato bo cena še padala do srede). Jaz računam, da bo dno v sredo popoldne/zvečer. In če bo tako kot sem si izračunal bo takrat BTC (sreda popoldne/zvečer) med 41k in 46k, alt-i pa od -20% do -50% kot so bili v nedeljo popoldne. Bomo videli...

So bile tudi močne korekcije, ki so trajale 5 tednov. V to ne verjamem sedaj, ko smo v bull runu. Takšna dolga korekcija je lahko v bearu, ne pa bullu. Sedaj bo trend, da po vsaki korekciji, gremo še višje kot smo bili in alt-e se bo zraven vleklo... Še moja napoved. Do BTC 300k še nas čaka nekaj normalnih korekcij. Takšna kot bo pa ta, pa bosta pomoje še največ dve. Za več enostavno ni časa. Bull run se bo po mojih napovedih iztekel med septembrom 2021 in marcem 2022. Bolj se nagibam terminu september do december 2021, kot da bo povlekel proti marcu 2022.



Ajd, pa da vidmo. Se pa strinjam, da zgleda kot da je to to.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Wise prihaja na BSC. Moon!

Eth se naj porine na 20k :)


Lahk poveč mal več?

PrimoZ_ ::

PersonaRuda je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Misliš da bo tudi BTC še padal ?
Trenutno se pobira in mislim da ne bo več take panike, da bi padel na manj kot je bil danes na dnu.

Moj povzetek: kripto še nikoli ni šel samo gor, kot tudi ne samo dol. Pri močnih korekcijah, vedno najprej pade, potem se zgodi popravek, da zgleda kot da je to to (kot, da je konec korekcije) in potem, ko si najmanj misliš še bolj pade (to se bo zgodilo enkrat jutri v teku dneva - za ene bo to močni šok in posledica bo, da bodo panično prodajali in zato bo cena še padala do srede). Jaz računam, da bo dno v sredo popoldne/zvečer. In če bo tako kot sem si izračunal bo takrat BTC (sreda popoldne/zvečer) med 41k in 46k, alt-i pa od -20% do -50% kot so bili v nedeljo popoldne. Bomo videli...

So bile tudi močne korekcije, ki so trajale 5 tednov. V to ne verjamem sedaj, ko smo v bull runu. Takšna dolga korekcija je lahko v bearu, ne pa bullu. Sedaj bo trend, da po vsaki korekciji, gremo še višje kot smo bili in alt-e se bo zraven vleklo... Še moja napoved. Do BTC 300k še nas čaka nekaj normalnih korekcij. Takšna kot bo pa ta, pa bosta pomoje še največ dve. Za več enostavno ni časa. Bull run se bo po mojih napovedih iztekel med septembrom 2021 in marcem 2022. Bolj se nagibam terminu september do december 2021, kot da bo povlekel proti marcu 2022.


41 do 46k USD ?
Jaz imam trenutno nastavljen, da kupim če pade pod 39k€ eur (~47,8k USD). Hm bom kar pustil tako pa da vidimo. Popolnega dna tako ne bom ujel.

PersonaRuda ::

To so moje napovedi, da ne bo pomote. Vsak naj upošteva samega sebe. V kriptu pa pišem izključno v usd. V eure nisem nikoli pretvarjal. Cene skozi spremljam v usd.

nerro32 ::

XRPNERD je izjavil:

Solana dobro fura danes. Thx kakob.


Točno to sem prišel napisat. Pa hvala tistim, ki ste ugotovil, da si malo drugače razlagamo double SHA256 :))

endelin ::

PersonaRuda je izjavil:

To so moje napovedi, da ne bo pomote. Vsak naj upošteva samega sebe. V kriptu pa pišem izključno v usd. V eure nisem nikoli pretvarjal. Cene skozi spremljam v usd.

saj ti ni blo treba ker nisi še nikol cashoutal nič :D

PrihajaNodi ::

Čestitke hodlerjem solane. Kakob je dal v vsak ico po 100 jurčkov pol se pa zamisliš
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Hvala bogu za ta odboj. Sedaj lahko mirno zaspim

perci: daj malo več tvegaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

gandolfino ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čestitke hodlerjem solane. Kakob je dal v vsak ico po 100 jurčkov pol se pa zamisliš


Glavno da si ti dobil tvojga 1.5 jurčka nazaj da bo za k...arijo

PrihajaNodi ::

sj ga nism, u tem je problem. Še spat nbom mogu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Senior že duplira,
nazaj se ne ozira.:))

DegenGambler ::

Nodi Prihaja,
Tezos prodaja,
Ko ves Tezos proda,
Kmalu zatem Tezos doseze nov ATeHa.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

ATH dosežen je
in Vazelin v penzjo odpeketlja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Wise prihaja na BSC. Moon!

Eth se naj porine na 20k :)


Lahk poveč mal več?


Buy or stake bi bila dobra odlocitev :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

perci je izjavil:

Virtualni short 10 jurjev, leverage 5x. Cena na Bitstampu 54.324.


Te je že vrglo ven oz kdaj te?

Pa če malo razložiš zakaj si se odločil it v short, po katerem indikatorju, da vidim kako se it ta šport. Pač nova znanja ne morjo škodit... :)

kow ::

Jst dam Perciju kontro. Virtualni x10 long. Azijci vedno grede kontra intuiciji. Do 56k, potem zaprem virtualno pozicijo.

DegenGambler ::

tonis je izjavil:

perci je izjavil:

Virtualni short 10 jurjev, leverage 5x. Cena na Bitstampu 54.324.


Te je že vrglo ven oz kdaj te?

Pa če malo razložiš zakaj si se odločil it v short, po katerem indikatorju, da vidim kako se it ta šport. Pač nova znanja ne morjo škodit... :)


Dosti ima lufta, mora narast za 20% gor. Tako da likvidacijo ima tam pri 66k.

paradoxxx ::

DegenGambler je izjavil:

Raydium sem pa samo gledal včeraj pri 2$. No danes je pri 10$.

https://www.coingecko.com/en/coins/rayd...


Jao boze, in si samo gledal... To je solana prvi AMM. Jaz ga spremlam ze nekaj casa, ampak sem ravno v tujini nekaj casa, se mi je izmuznil,ko sem bil offline... Dokupujem ce bo padal.

tonis ::

DOT dela lepe pullbacke nazaj v kanal..


špice so čez, ampak zaključeno pa notri(govorim za danes)
..zdaj če se res izpolni apokalipsa, ki jo nekateri napovedujejo, potem je za pričakovat, da bo skrenilo s poti.

Je pa konsolidacija vsekakor vprašanje časa, RSIji na D in W timeframeu so visoki...

@gembler hvala - če bo šel btc testirat katero od prejšnjih trendlinij, potem je kar dobro, da je short virtualni :)

Vsekakor pa bi bil vesel razlage, zakaj vstop v short na tem nivoju...

perci ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Ja, tkole, samo z jurja se je izi igrat :).


Ja ker ti pa s svojim virtualnim švicaš :D

Bolj kot on s svojim jurja virtualnim pa se samo 3x vzvod je dal :).

jojw ::

Iščem alternativo Coinbasu.. Binance?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

endelin ::

Kraken

jojw ::

endelin je izjavil:

Kraken

Hvala Vam...

endelin ::

perci ::

tonis je izjavil:

DOT dela lepe pullbacke nazaj v kanal..


špice so čez, ampak zaključeno pa notri(govorim za danes)
..zdaj če se res izpolni apokalipsa, ki jo nekateri napovedujejo, potem je za pričakovat, da bo skrenilo s poti.

Je pa konsolidacija vsekakor vprašanje časa, RSIji na D in W timeframeu so visoki...

@gembler hvala - če bo šel btc testirat katero od prejšnjih trendlinij, potem je kar dobro, da je short virtualni :)

Vsekakor pa bi bil vesel razlage, zakaj vstop v short na tem nivoju...

Zato, ker računam, da bo šlo dol. Virtualno pa zato, ker samo spekuliram. Zakaj? Ja, zato, ker smo danes bili prica solidnemu padcu, ki se običajno ne zaključi v par urah. Zdi se mi, da bi se zadeva znala vleči en teden in vmes nihati. Če seveda ne bo šlo za obrat v bear, kar pa ni prav verjetno glede na to, da ni negativnih novic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Sergio4 ::

endelin je izjavil:

"Uživajte" v branju
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Eno vprašanje glede vseh, ki menite(jo), da bo tega bulla kmalu konec. Se zavedate, da bo glede na dosedanje cikle kripto trga, to več kot za polovico manjši (odstotek porasta) in krajši (časovno) bull, kot so to bili prejšnji trije? Ali je vaša teorija, da to kar imamo zdaj, sploh še ni tisti "pravi" bull?

Sergio4 ::

/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sergio4 ()

svecka ::

čestitam vsem ki ste naredili profit. Jaz sem spet ponavljal iste napake iz 2018. Sem se nekaj naučil, ampak žal prepozno.

Sergio4 ::

endelin je izjavil:

"Uživajte" v branju
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...


Eno vprašanje glede vseh, ki menite(jo), da bo tega bulla kmalu konec. Se zavedate, da bo glede na dosedanje cikle kripto trga (če imate prav), to za več kot za polovico manjši (odstotek porasta) in krajši (časovno) bull, kot so to bili prejšnji trije?
Ali je vaša teorija, da to kar imamo zdaj, sploh še ni tisti "pravi" bull?
««
333 / 1490
»»