» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
165 / 1441
»»

PrihajaNodi ::

Ma kaksne slike iz jaht? Se baha?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma kaksne slike iz jaht? Se baha?

Exactly. In svoj vikend v Portorozu. Je pisal da ga proda za 7mio, na mesec ga stane jurja. Je se povedal da je na vrhu neka mala utica zaradi gradbenih zahtev UE :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PrihajaNodi ::

Sc0ut je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma kaksne slike iz jaht? Se baha?

Exactly. In svoj vikend v Portorozu. Je pisal da ga proda za 7mio, na mesec ga stane jurja. Je se povedal da je na vrhu neka mala utica zaradi gradbenih zahtev UE :)


To resno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Kakšna so vaša pričakovanja?
1 kripto zima
2 bull resume

???

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Kakšna so vaša pričakovanja?
1 kripto zima
2 bull resume

???


Pubdi ti je sel 100% gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Edorta ::

Ahm, kje bi se dala dobiti kakšna fajn kreditna, debetna, Visa MC CRYPTO kartica za plačevanje vsakdanjih stroškov in bencina? Če kdo ve? Hvala :)

DegenGambler ::

Binance Card.
Imaš tudi cashback zraven. Tam 2% realistično, če pa držiš več kot 6000 BNBjev pa 8%.

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

endelin je izjavil:

Kakšna so vaša pričakovanja?
1 kripto zima
2 bull resume

???


Zdaj mal dolgcajt pol pa bikoborba. Samo da me ne nasadijo :)

kakob ::

Edorta je izjavil:

Ahm, kje bi se dala dobiti kakšna fajn kreditna, debetna, Visa MC CRYPTO kartica za plačevanje vsakdanjih stroškov in bencina? Če kdo ve? Hvala :)


Binance, Wirex, Crypto.com, pa še par drugih je.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

jWill55 ::

Edorta je izjavil:

Ahm, kje bi se dala dobiti kakšna fajn kreditna, debetna, Visa MC CRYPTO kartica za plačevanje vsakdanjih stroškov in bencina? Če kdo ve? Hvala :)


Jaz mam Crypto.com, če stejkaš za cca 1400 EUR CRO-jev, ti častijo Netflix + Spotify, pa lep cashback. Maš pa link v podpisu, če želiš še 25 USD :)

DeeJay ::

Edorta je izjavil:

Ahm, kje bi se dala dobiti kakšna fajn kreditna, debetna, Visa MC CRYPTO kartica za plačevanje vsakdanjih stroškov in bencina? Če kdo ve? Hvala :)


Tuki si preberi več o tem in o razlikah z drugimi.
Binance VISA debetna kartica
Don't f with me.

Nedasemiveč ::

Zgodovina sprememb…

kakob ::

Here is an interesting one https://trade.kraken.com/charts/KRAKEN:...

Tisti ki ste hotl stejkat: ETH2S je discounted vs ETH.

Se pravi se bolj splača kupit ETH2S kot pa ga stejkat. Ne samo da pobereš discount, tudi izogneš se staking reward payout delayu (20 dni atm).
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Sc0ut ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma kaksne slike iz jaht? Se baha?

Exactly. In svoj vikend v Portorozu. Je pisal da ga proda za 7mio, na mesec ga stane jurja. Je se povedal da je na vrhu neka mala utica zaradi gradbenih zahtev UE :)


To resno?


Glej njegov IG in komentarje.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kiFni ::

samo 13 validator nodov je, in med njimi so samsung, sony, google, binance

PrihajaNodi ::

Za zec si pa nikoli ne bi mislil da bo tako butnil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Enga Zeca si kupi in ga hodlaj dokler ne izgine iz cmc. Dokler ne prodaš, ne izgubiš! To je prava zabava! :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Drmr ::

tonis je izjavil:

Nočem zganjat panike, samo opozorilo..

Ni vsak trikotnik pravi trikotnik, ampak če to je pravi trikotnik:

..potem je target nizek (okrog 26k oz 2 fib levela nižje). Če pa bi usekalo na gor(kar osebno dvomim), pa bi bil to ath.
V nedeljo smo videli trikotnik, ki je obrnil (lokalni) trend in do naslednje rotacije lokalnega trenda velja aktualni trend - torej na dol. 8-)

..se pa je že zgodilo da so risali trikotnik potem pa ga preoblikovali v falling wedge, kar je bullish vzorec.

Vidi pa se tudi da smo na 2urnem grafu šli pod zeleni ichimoku oblak kar v veliki večini primerov pomeni da se nad oblak ne dvignemo dokler se ne križata črti ki ta oblak definirata in se barva na default nastavitvah spremeni v rdečo.(to križanje linij se vidi skrajno desno na oblaku in bo čez 3 dni)


Ful me je zanimalo kaj bo s tole napovedjo, ker ti je res kar dosti indikatorjev kazalo na padec, ki ga zaenkrat se ni bilo.
A lahko das kak update, kako danes stojijo stvari.

DegenGambler ::

Je kar zanimivo, čisto vsi so napovedali dump na manj kot 30k oziroma na 25k, pa se Bitcoin še zmeraj lepo drži pri 35k.

kow ::

Si ziher, da VSI?

DegenGambler ::

Ma ja, čisto vsi >:D

Senior Dev ::

Lepo stoji na 35k in alti lepo rastejo v nebo in grejo proti luni. To je ta winwin situacija, fantje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Če bi bil jaz CEO enega od skladov ki so kupovali btc bi sprožil sedaj alt sezono.

ProdriveR ::

DegenGambler je izjavil:

Je kar zanimivo, čisto vsi so napovedali dump na manj kot 30k oziroma na 25k, pa se Bitcoin še zmeraj lepo drži pri 35k.



Kje pa piše, da je konec korekcije?

PrihajaNodi ::

Kva se tipo kurci na instagramu...noro...vsak dan mu zgleda kot da mu je zadnji v lajfu. Meh plehek kot vsaka pi*** je tale Merlak.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Rabiš tko živet da je dopamin na normalni ravni. Ni druge. Razen če si jype

PrihajaNodi ::

Tko kot pride tud gre...par crtic kokaina pa si notri. Jure bo svoje premozenje plus znanje dal na froce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kva se tipo kurci na instagramu...noro...vsak dan mu zgleda kot da mu je zadnji v lajfu. Meh plehek kot vsaka pi*** je tale Merlak.

Se prav da uživa. Enjoy life like its yuor last day.
Zihr ne refreša cmc in slotech 100x na dan...8-);((

kixs ::

Zatisje pred nevihto... sam noben ne ve ali dobro ali slabo :lol:

Sejbo ::

nodi, s Tezosom smo prehitel Kakobov CEL :))

vidiš da nam gre dobro, life is good ;((

PowaAaaaH ::

Calm before the storm? Trejda kdo crypto tuki? Trenutno sm v ETH vendar nimam najboljšega občutka, zna počt na gor ali dol v naslendjih 4 urah.. Entry imam pri 877.



https://imgur.com/Gy9HlZD

EDIT: vrjetno bo zelo velik dejavnik pri Bitcoin-u 2. resistance trendline pri RSI -> Če ga NE prebije sem ven z pozicijo z tistim plusom ali break even..

https://imgur.com/TzSopXd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

kiFni ::

PowaAaaaH je izjavil:

Calm before the storm? Trejda kdo crypto tuki? Trenutno sm v ETH vendar nimam najboljšega občutka, zna počt na gor ali dol v naslendjih 4 urah.. Entry imam pri 877.



https://imgur.com/Gy9HlZD


:D

doktorproof ::

Kaj pa polka?

PrihajaNodi ::

doktorproof je izjavil:

Kaj pa polka?


Sem vam tudi za to povedal. Ko je prisla na kraken za ceno 2 usd in nekaj. Torej skoraj x5. Bi se blo treba xtzja takrat losat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PowaAaaaH ::

Looks good, volume prihaja - 1st price target cca. 940€ prej more prebit še 900, sm kiksnu da nism šu v BTC.. jbg

Aston_11 ::

katera sta pa coina od kakoba?

PrihajaNodi ::

Moja sta avax pa polkadot:). Rekel sem se Algorand. Prva dva sta dala od 3x do 5x.
Btw near protokol tud zgleda ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

PowaAaaaH je izjavil:

Calm before the storm? Trejda kdo crypto tuki? Trenutno sm v ETH vendar nimam najboljšega občutka, zna počt na gor ali dol v naslendjih 4 urah.. Entry imam pri 877.



https://imgur.com/Gy9HlZD

EDIT: vrjetno bo zelo velik dejavnik pri Bitcoin-u 2. resistance trendline pri RSI -> Če ga NE prebije sem ven z pozicijo z tistim plusom ali break even..

https://imgur.com/TzSopXd


Temule se pa reče kreativno vlečenje črt. :D

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moja sta avax pa polkadot:). Rekel sem se Algorand. Prva dva sta dala od 3x do 5x.
Btw near protokol tud zgleda ok.


Zakaj ne prestaviš keša tja če sta tvoji izbiri :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moja sta avax pa polkadot:). Rekel sem se Algorand. Prva dva sta dala od 3x do 5x.
Btw near protokol tud zgleda ok.

Si kaj prodal ali čakaš, da pade?

PowaAaaaH ::

Hehe dokler kreativno vlečenje črt pomaga pri $$ I can take it everytime :p.. BTCEUR prebil 2. resistance pri RSI, USD še ne.. za enkrat bullish.. BTCEUR 1. target = 30,1k ETHEUR = 940€

Moj exit bi bil tudi, če RSI pade pod support trendline ali če TTM Naprinta dark green/soft purple..

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Moja sta avax pa polkadot:). Rekel sem se Algorand. Prva dva sta dala od 3x do 5x.
Btw near protokol tud zgleda ok.


Zakaj ne prestaviš keša tja če sta tvoji izbiri :D


Cakal sem da bi xtz prisel na 5 usd. Takrat pa hop dol na 1 usd in nekaj. Nekaj polke imam avax je pa na binance pa se mi ne da racuna odpirat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kaj pa polka?


Sem vam tudi za to povedal. Ko je prisla na kraken za ceno 2 usd in nekaj. Torej skoraj x5. Bi se blo treba xtzja takrat losat.


Če bi z vsemi kovanci tako izpeljal kot sem s polko bi se mi fajn smejalo. V bistvu bolj idealno mi skoraj ne bi moglo uspeti. Kupil takoj, ko je prišla na binance, prodal na prvem ATH pri 5EUR, zopet kupil okoli 4EUR in nazadnje prodal pri 8 in nekaj. Neko malenkost sem še imel, pa sem sedaj še to prodal.
Tudi tezos sem kupil pri mislim da 0,8 dolarja in jo prodal večino na 4$. Nism pa vmes nič prodajal. Nekaj malega še držim. Tako, da sem s tema dvema kovancema več kot zadovoljen.

kiFni ::

Ta mesec imate še čas prebalansirat med šitkojni iz slabih na boljše/slabše.
Mam filing da smo tik pred, kjer smo bli maj-junij 2017... al pa ne ;((

PowaAaaaH ::

Crypto je čisto druge kjer je bil leta 2017.. Poglej malo Hedge funde in druge velikane kakšne vsote imajo notri.. Ni več samo domišljija kot je bila leta 2017.. Seveda se pa lahko vse spet zruši prav tako kot delniški svet. Ampak, če si upam ugibati 2021 še ne bo prišlo do tega, ker se bo printal še velike količine $$$.. Zakaj misliš, da se je crypto ravno v tem času izstrelil tako visoko in zakaj je delniški trg na all time high-u, medtem ko je ekonomija na psu? Denar se printa. Dolar pada,...

Nisem pa eden izmed unih, da vrjamm v BTC 1000% da bo prišel na 100k - 1M +, ker drugače bi brez večjega problema dal ves kapital in čakal.. Tako pa raje trade-am se počutim bolj varnega in ne prenesem drastičnih padcev po 20,30%.. Preveč boli srce :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

endelin ::

Da gre xrp na ath.
Pa xtz na 40usd to marca

Uf

PrihajaNodi ::

doktorproof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kaj pa polka?


Sem vam tudi za to povedal. Ko je prisla na kraken za ceno 2 usd in nekaj. Torej skoraj x5. Bi se blo treba xtzja takrat losat.


Če bi z vsemi kovanci tako izpeljal kot sem s polko bi se mi fajn smejalo. V bistvu bolj idealno mi skoraj ne bi moglo uspeti. Kupil takoj, ko je prišla na binance, prodal na prvem ATH pri 5EUR, zopet kupil okoli 4EUR in nazadnje prodal pri 8 in nekaj. Neko malenkost sem še imel, pa sem sedaj še to prodal.
Tudi tezos sem kupil pri mislim da 0,8 dolarja in jo prodal večino na 4$. Nism pa vmes nič prodajal. Nekaj malega še držim. Tako, da sem s tema dvema kovancema več kot zadovoljen.


Dobr si zadev s prodajo xtzja. Upam da pride še kdaj na take vsote.

endelin je izjavil:

Da gre xrp na ath.
Pa xtz na 40usd to marca

Uf


Sanjej. Xrp ja, xtz še do 4 težko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

wow alt season....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Mato989 ::

kiFni je izjavil:

wow alt season....


Kje? Ko bodo alti v 24h na +50% in do +150% ter zadnjih 7d na +300% bo to alt sezona... to zdaj je poor excuse oz. kot da bi izpod snega pomladnega kukalo ven malo zelene trave...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Mato: a nis menjal business? :D
««
165 / 1441
»»