» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
164 / 1450
»»

endelin ::

Bo treba počakat na Bidna in nove stimuluse. Baje je kar nekaj američanov kupovalo kriptožetone s stimulusi namesto hrano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kow ::

@Machete
Senior je trol. Si pac ne upa povedati kaj v resnici misli. :P

Machete ::

Vem, da je trol, mi gre pa to menjavanje nickov izjemno na organ. Stare teme ali threadi so na ta račun en sekret, brez flowa konkretne prisotnosti idej za enim nickom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

Aston_11 je izjavil:

Kakobova hasha daš dekodirati v sha256 decoder 2x in je to to?

Hasha ne moreš dekodirati, lahko ga samo reproduciras in ugotoviš (ne)ujemanje.

endelin ::

Spet pocasi pleza cmc proti 1T

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Spet pocasi pleza cmc proti 1T


Tvoj zetoncek pa pod 20 mestu...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

Na redditu od kakob "Martin Krpan" coina pisejo o nekem dump-u ki bi naj sledil? Je kdo gledal?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

profesjonalc ::

Sc0ut je izjavil:

Na redditu od kakob "Martin Krpan" coina pisejo o nekem dump-u ki bi naj sledil? Je kdo gledal?


Martin Krpan :)) nice reference

Sc0ut ::

Nic se ni zgodilo par dni nazaj, tak da je spet slo samo za govorice. Usual crypto talk :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kakob ::

Sc0ut je izjavil:

Nic se ni zgodilo par dni nazaj, tak da je spet slo samo za govorice. Usual crypto talk :)


Ja vsi so pričakovali padec ob unlocku, zato sem kupil malo *PRED* unlockom.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

kow ::

profesjonalc je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Na redditu od kakob "Martin Krpan" coina pisejo o nekem dump-u ki bi naj sledil? Je kdo gledal?


Martin Krpan :)) nice reference


Moram rect, da mi ni lih jasno sedaj, haha.. a to je referenca na neki drugi coin? Ali moram zopet it poslusat krpana :D

DeeJay ::

Če ugibam, se mi zdi, da se gre za CEL
Don't f with me.

kow ::

in povezava s krpanom?

Sc0ut ::

Kaj je krpan švercal?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kow ::

Zdaj razumem, samo DeeJay pa ne. Staram se, jebela cesta, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DegenGambler ::

kakob je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Nic se ni zgodilo par dni nazaj, tak da je spet slo samo za govorice. Usual crypto talk :)


Ja vsi so pričakovali padec ob unlocku, zato sem kupil malo *PRED* unlockom.


Ampak logike tu pa ni. Odklene se za 40m$ tokenov in cena naraste. Smisla tu seveda ni nobenega. Ampak to je itak casual crypto irrationality.

kakob ::

DegenGambler je izjavil:

kakob je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Nic se ni zgodilo par dni nazaj, tak da je spet slo samo za govorice. Usual crypto talk :)


Ja vsi so pričakovali padec ob unlocku, zato sem kupil malo *PRED* unlockom.


Ampak logike tu pa ni. Odklene se za 40m$ tokenov in cena naraste. Smisla tu seveda ni nobenega. Ampak to je itak casual crypto irrationality.


Ja well, tisti ki dobijo unlock so long-term poravnani s projektom.

Tisti, ki čakajo na unlock bodo pa začeli kupovati po dumpu-that-may-never-come.

Moj bet je bil da si ne bodo imena uničili z dumpom.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kow ::

Loopring bo ta mesec spremenil tokenomiko.

vir:
https://medium.com/loopring-protocol/lo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Urko88 ::

Fantje pozdravljeni! Jaz sem že zadnjič spraševal glede moje težave, pa se še vedno vrtim v krogu. ETH sem po pomoti poslal preko BEP20 networka na Bitstamp naslov. Ko sem pisal na bscscan support, so mi odgovorili spodnje. Mi lahko kdo pomaga dešifrirat, oz. če obstaja možnost da se to reši in kdo ve kako, mi lahko pomaga in se oddolžim??;

First of all, it depends if you are referring to the wallet that is in the exchange or the wallet app that you have the private keys with you.

If it is the former, unfortunately we do not know if other exchanges other than Binance supports BEP20 tokens at this point of time. If it is the latter, you should be able to retrieve as BEP20 is equivalent to ERC20 in Binance Smart Chain (BSC) since it is 100% EVM compatible.

You can refer to the wallet service that supports both BSC and Ethereum to retrieve your ETH tokens. For example, Trust Wallet supports both the chains. For further reading, https://community.trustwallet.com/t/how.... You can then send the same BEP20 tokens back to your deposit address in Binance; you will need to have some BNB in the wallet first for the gas.

On the other hand, if you are using Metamask, you can refer to this: https://docs.binance.org/smart-chain/wa... or https://bscscan.freshdesk.com/support/s...

Hvala vsem, lep dan!!

DeeJay ::

Od kje si poslal?
Don't f with me.

kow ::

Saj je vseeno. Poslal je na naslov od katerega nima privatnega kljucja. Zdaj je samo vprasanje ali ima binance chain, enake naslove kot ethereum. Potem mu lahko nekdo iz bitstampa teoreticno pomaga. Sam je to security risk za njih.

hamez66 ::

Sej ni važno od kod je poslal, temveč kam je poslal. Ker je poslal na svoj Bitstamp BSC eth address, mu morajo zadevo sanirati na Bitstampu, zato je pravilen naslov za reševanje težave Bitstamp support.

Bitstampovci imajo dostop do tega, ker sta si BSC in ETH naslova identična (identičen private key, identičen public key), zato zadeva nikakor ni izgubljena, le oni ti morajo odklenit in poslat ethje ali na tvoj BSC naslov (recimo na tvoj depozit naslov na binancah), ali na nek drug BSC naslov, ki si ga lastiš (se pravi, če imaš ETH naslov, imaš istočasno tudi BSC naslov), morda, ampak zelo verjetno ne, bodo pa eth poslali sami sebi in ti sprovedli, kot da je bilo nakazilo opravljeno pravilno.

No saj je kakob vse povedal. Mogoče pomaga, če jaz povem isto z malo drugačnimi besedami :D

Kakob, na kakšen način je security risk? (just asking)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kow ::

Security risk je samo teoreticno v smislu, ce na bitstampu takih scenarijev nimajo postimanih. Pa jih verjetno imajo.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

No saj je kakob vse povedal.


kowkob :)
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Machete ::

knowkow
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Urko88 ::

na Bitstamp sem se najprej obrnil in odg je bil spodnji. Torej še enkrat nazaj do njih?;

Dear Uroš,

thank you for your reply.

Kindly note that according to our logs, the transaction in question was processed via Binance Smart Chain network.

Please have in mind that we only process ETH transactions via ERC20 network therefore, we would kindly recommend you to contact Binance for further support on the matter.

We apologize for the inconvenience caused.

Should you require any assistance in the future, do not hesitate to contact us again.

kakob ::

Dear Uroš,

thank you for your reply.

We see your transaction and we have your funds right here, however we are not willing to help you out at this time.

Frankly, we made enough money so we don't have to care about anything any more. In fact, our tech stack is glued with poop and you can go fuck yourself.

Nejc appreciates your donation.

Thank you for your understanding.

Should you require any assistance in the future, do not hesitate to contact us again.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Mato989 ::

Kazen mora bit... naj bo to dobra šola za naprej! =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

kakob je izjavil:

Dear Uroš,

thank you for your reply.

We see your transaction and we have your funds right here, however we are not willing to help you out at this time.

Frankly, we made enough money so we don't have to care about anything any more. In fact, our tech stack is glued with poop and you can go fuck yourself.

Nejc appreciates your donation.

Thank you for your understanding.

Should you require any assistance in the future, do not hesitate to contact us again.


Do besede natančno si prevedel mail, ki ga je dobil.

kow ::

Klasicen support...
Najdi nekoga, ki dela za bitstamp... verjetno kar nekaj Slovencev?
Pa upaj, da je dober prijatelj od tvojega prijatelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kakob ::

Če in ko kdo koga pozna, ki je še tam na supportu, lemme know.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Machete ::

Jaz Damijana poznam, samo menda ni več tam na supportu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hamez66 ::

A nimajo več pisarn v Šenčurju? Je to šlo vse v tujino? V glavnem coini niso izgubljeni, le dati jih ne želijo/nočejo, (in) ali pa je support nesposoben, kar je tudi zelo verjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Mato989 ::

Jaz mam vodjo reklamacij mail ce se dela od konca 2017 tam.. Pa mislim da mam cel ocifro od nejcovega brata
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Machete je izjavil:

Jaz Damijana poznam, samo menda ni več tam na supportu.

Jaz bi rajs, da poznas Damiana...

Machete ::

Saj ga ne zares. Samo posredno preko enega posla.. :)
The dude.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

hamez66 je izjavil:

A nimajo več pisarn v Šenčurju? Je to šlo vse v tujino? V glavnem coini niso izgubljeni, le dati jih ne želijo/nočejo, (in) ali pa je support nesposoben, kar je tudi zelo verjetno.


Nimam pojma sicer.. ampak dvomim, da se nasi "javljajo na telefon". Slo je predraga. Kje je pa tehnicni support, je pa druga rec.

Machete ::

Pa je velka skrivnost za kakšen velikostni razred gre? Ker za 100 ETH bojo verjetno raje preusmerjali na Binance, kot pa odgovarjali znova in znova za 1 eth..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

kakob je izjavil:

Če in ko kdo koga pozna, ki je še tam na supportu, lemme know.

kak issue imapš pa ti?

kakob ::

perci je izjavil:

kakob je izjavil:

Če in ko kdo koga pozna, ki je še tam na supportu, lemme know.

kak issue imapš pa ti?


Jst osebno nimam računa pri njih že dolgo. Majo pa ljudje ki jih poznam strašanske težave. Sem ti že povedal, vprašaj Jureta.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Jureta ni vec tu pa bi mu rad nekaj povefal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Urko88 ::

OK no, šola je kar dobra to defenitivno. Če mi kdo lahko pomaga, najsibo konkretno ali pozna koga ki dela na Bitstampu naj mi prosim javi. Se odddolžim.
Lep dan vsem!

fopi ::

A mi lahko kdo pove kako se pretvori TWT na BEP20 v BEP2?
Oziroma kje se lahko trejda BEP20 BNB?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

endelin ::

Mato: si že presedlal v drug biznis?

PrihajaNodi ::

Ni se prodal, ker cena se kar stoji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

kakob je izjavil:

perci je izjavil:

kakob je izjavil:

Če in ko kdo koga pozna, ki je še tam na supportu, lemme know.

kak issue imapš pa ti?


Jst osebno nimam računa pri njih že dolgo. Majo pa ljudje ki jih poznam strašanske težave. Sem ti že povedal, vprašaj Jureta.

ok, bom.

DegenGambler ::

Urko88 je izjavil:

OK no, šola je kar dobra to defenitivno. Če mi kdo lahko pomaga, najsibo konkretno ali pozna koga ki dela na Bitstampu naj mi prosim javi. Se odddolžim.
Lep dan vsem!


Bitstamp ima privatni ključ do denarnice, na katero si poslal sredstva na Binance smart chain. Edino oni lahko to stvar rešijo. Če tega ne želijo storiti, jim lahko narediš kak slab PR na r/cryptocurrency pa se bodo morda zganili. No to vsaj deluje za kraken/binance in še kakšno drugo menjalnico.

Imo, če ti support noče pomagati, je najbolje, da se obrneš na ta subreddit, narediš post s kakšnim odmevnim naslovom "BITSTAMP STOLE MY ETH AND DOES NOT WANT TO GIVE IT BACK" in razložiš svojo situacijo.

Machete ::

Mato še čaka. Sumi, da bo šlo še gor ali pa dol.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sc0ut ::

Kaj ce kontaktira direkt merlaka, na IG je aktiven.

Cist tak, mogoce uspe.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

Machete ::

Na supportu dela sam še polovičen del. čas.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
164 / 1450
»»