» »

Aplikacija za snemanje telefonskih klicev

Aplikacija za snemanje telefonskih klicev

starkos ::

Pozdravljeni,

prosim za predlog, katera anroid aplikacija je najbolša za snemanje telefonskih klicev. Rabim jo za snemanje intervjujev za diplomsko nalogo, torej bi bilo najbolj zaželjeno, da je snemanje enostavno in se da potem datoteke prenesti na Google drive itd. Pa fino bi bilo, da aplikacija bi rabila imeti vključenega zvočnika. Vseeno mi je ali aplikacija samo snema klice ali pa prevzame tudi funkcijo klicanja, ker bo tako čez čas izbrisana.

Sicer vidim, da jih je v app store kar veliko in sem jih tudi nekaj že namestil, ampak mi nekako nobena ne ustreza zaenkrat. Zato tudi navsezadnje prosim za predloge.

Zimonem ::

Sploh če je to za diplomsko tega ne smeš. Kdo ti je to sploh predlagal????

111111111111 ::

Tega ne smeš, če ne obvestiš sogovornika.

Zakaj pa ne kupiš nekega snemalnika pogovorov in ko se pogovarjaš z osebo ga vržeš na mizo in osebo seznaniš s snemanjem?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zimonem ::

U bistvu rabiš privoljenje sogovorca ne zgolj obvestiti ga. Ob enem moraš pa poskrbeti za varno hrambo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

starkos ::

Hvala za odgovore in skrb.

Mentor naloge mi je to svetoval, ker naj bi zaenkrat po zakonodaji zadoščalo, če osebo obvestim o snemanju in se ona s tem ustno strinja ter se to potem vidi v transkriptu.

Intervjuji v živo med znanci so bili že opravljeni, ampak ker jih nimam dovolj, sem jih prosil za telefonske številke njihovih znancev, ki ustrezajo mojim pogojem. Hkrati zaradi trenutne situacije s korono se mi ne zdi ravno primerno hoditi k ljudem na obisk in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: starkos ()

harvey ::

Zimonem je izjavil:

U bistvu rabiš privoljenje sogovorca ne zgolj obvestiti ga. Ob enem moraš pa poskrbeti za varno hrambo.

Tega v zadnjem času nismo problematizirali, zakaj bi to sedaj:(. Soglasja/privoljenja bo dobil, še vsak jih je.

Imaš celotne diplomsko naloge z recimo 7 intervjuvanci, metoda intervju, instrument strukturiran intervju in potem kot priloge k nalogi narejen anonimiziran transkript intervjuja. Verjetno si je OP nekako tako zamislil nalogo oz. da bi si jo olajšal bi le to opravil kar po telefonu, da ne bi šel fizično v podjetje, ker verjetno velja strožji režim obiskov zavoljo COVID-19 scene.

ontopic
Google ima svoje finte, morda ti pomaga kaj naslednji članek.
https://www.pcmag.com/how-to/how-to-rec...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

111111111111 ::

Meni dela ACR.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Boobiz ::

Tudi če ti kdo reče, da mu določen app deluje za ta namen, ni nujno da bo tebi.

Če je govora o android telefonu, potem se boš kar lepo pozabaval, da boš (če sploh) našel app, ki bo uspel kaj posnet. Android je očitno precej picky kateri app spusti do "phone line" permissiona oz. če sploh spusti karkoli drugega kot sistemske appe.
I'm drunk, what's your excuse?

Grephe76 ::

Takšni programi bi morali biti nezakoniti, ljudje ne spoštujejo nobene zasebnosti.

pwn3rrr ::

Brez root-a telefona boš verjetno težko našel kakšno aplikacijo, ki bi to omogočala.

starkos ::

111111111111 je izjavil:

Meni dela ACR.


Hvala za ta predlog. Mi zaenkrat dela, edini problem je da se sogovornik bolj slabo sliši, ampak bo zadoščalo.

111111111111 ::

Potem moraš iskat naprej. Jaz sem jih preizkusil ene 10. Od androida 8.x.x. ne dela več snemanje pogovora od sogovornika.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

predi ::

Nekateri kitajski androidneži imajo to funkcijo neposredno v meniju za klic (tam kjer se javiš, prekineš). Moj bivši (zdaj arhaični) Lenovo K3 Note je imel to v stock ROMu, če se ne motim.

BlaY0 ::

...MIUI recimo, se pravi 90% Xiaomi telefonov.

mr_chai ::

Kako pa je na iphoneu, je tam kaj lažje snemati pogovore ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljudje na fotkah in objava - kaj pravi zakon

Oddelek: Loža
61371 (828) korenje3
»

Program za avtomatsko snemanje pogovora na Androidu

Oddelek: Loža
171595 (1048) SeMiNeSanja
»

Policija slikala osebno izkaznico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8514637 (10905) solatko
»

Katera aplikacija za snemanje pogovorov na Androidu

Oddelek: Pomoč in nasveti
124312 (3868) Stari maček
»

tema za diplomsko nalogo Informatika

Oddelek: Šola
61495 (1127) fantom333

Več podobnih tem