» »

Program za avtomatsko snemanje pogovora na Androidu

Program za avtomatsko snemanje pogovora na Androidu

mahoni ::

Sem enkrat imel en tak program, samo se ne spomnim vec. Na trgu je sigurno veliko taksnih in drugacnih programov. Pozna kdo kaksen pameten program, ker se mi ne da preizkusat 34342 programov?

SeMiNeSanja ::

Na Samsungu sem nekoč preizkušal ene par teh aplikacij, pa me ni nobena navdušila.
Samsung je crknil, nadomestil ga je Redmi Note in lej ga zlomka, je imel že po defaultu sistemski app za snemanje - ki celo zelo dobro deluje!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

111111111111 ::

Z androidom 8.0+ tudi deluje snemanje?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

reeves ::

mahoni je izjavil:

Sem enkrat imel en tak program, samo se ne spomnim vec. Na trgu je sigurno veliko taksnih in drugacnih programov. Pozna kdo kaksen pameten program, ker se mi ne da preizkusat 34342 programov?

Sam uporabljam Drupe. Dela presenetljivo dobro.

https://play.google.com/store/apps/deta...

dunda ::

Na OnePlus imam zadevo že nameščeno, vendar je v onemogočeno za uporabo v EU (in še nekaterih državah). Z malim posegom lahko omogočiš :)
Sicer pa bodi pozoren. Imen se ne spomnim več, vendar imam v spominu izpred nekaj let, da so bili vsi precej invazivni s pravicami.
https://www.kacnje.eu

SeMiNeSanja ::

dunda je izjavil:

Na OnePlus imam zadevo že nameščeno, vendar je v onemogočeno za uporabo v EU (in še nekaterih državah). Z malim posegom lahko omogočiš :)
Sicer pa bodi pozoren. Imen se ne spomnim več, vendar imam v spominu izpred nekaj let, da so bili vsi precej invazivni s pravicami.

Saj lahko poveš na začetku, da boš pogovor snemal, da naj odloži, če to sogovorniku ni všeč.

V principu se tako lepo zaščitiš pred kakšnimi bedaki, ki menijo da si lahko preko telefona dovolijo kar hočejo. Ko enkrat slišijo besedo 'snemam', so takoj za dve stopnji manj 'glasni' in predrzni.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

111111111111 ::

Danes poskusil Drupe.

Snemanje ne deluje. Slišim samo sebe, sogovornika pa ne.

Iščem dalje.

EDIT: Android 8.1.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

SeMiNeSanja je izjavil:

dunda je izjavil:

Na OnePlus imam zadevo že nameščeno, vendar je v onemogočeno za uporabo v EU (in še nekaterih državah). Z malim posegom lahko omogočiš :)
Sicer pa bodi pozoren. Imen se ne spomnim več, vendar imam v spominu izpred nekaj let, da so bili vsi precej invazivni s pravicami.

Saj lahko poveš na začetku, da boš pogovor snemal, da naj odloži, če to sogovorniku ni všeč.

V principu se tako lepo zaščitiš pred kakšnimi bedaki, ki menijo da si lahko preko telefona dovolijo kar hočejo. Ko enkrat slišijo besedo 'snemam', so takoj za dve stopnji manj 'glasni' in predrzni.

Na žalost ne smeš. Tudi klicni centri.

111111111111 ::

Zimonem je izjavil:


Na žalost ne smeš. Tudi klicni centri.

Lahko navedeš zakonodajo?

Jaz vem samo iz glave da po GDPR moraš imeti ustrezno pravno podlago in obvestiti snemanega.

V klicnih centrih lahko naročiš storitev in to je osnova za posel, mislim da se se klic lahko snema.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mahoni ::

Moja ustrezna pravna podlaga je sredinec. Kmalu niti na skret ne bom smel it, brez dovoljenja.

Drupe je podn.

111111111111 ::

Nobene potrebe po trash talk. :)

Imaš kakšnen drug predlog?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zimonem ::

111111111111 je izjavil:

Zimonem je izjavil:


Na žalost ne smeš. Tudi klicni centri.

Lahko navedeš zakonodajo?

Jaz vem samo iz glave da po GDPR moraš imeti ustrezno pravno podlago in obvestiti snemanega.

V klicnih centrih lahko naročiš storitev in to je osnova za posel, mislim da se se klic lahko snema.

Poleg tega moraš imeti poskrbljeno za varnost. Praktično ni več klicnega centra , ki bi se mu dalo zajebavat z zakonodajo. In so snemanje na nominalni ravni opustili.

starfotr ::

F-droid, vpiši call recorder

SeMiNeSanja ::

Z GDPR naj se preseravajo klicni centri. Pa tudi tam ti ne verjamem v tiste zgodbice o opuščanju zaradi varnosti. Kot da je varnost nek poseben baubau.

Ko bo pa mene nekdo klical pa govoril nekaj, kjer bi v primeru spora bila beseda proti besedi, pa bom snemal, pa če je onemu na drugi strani to všeč ali ne.
To je tako, kot s tistimi dashcam kamerami za katere nekateri blodijo, da so ilegalne.

Bolj ali manj se lahko vsi na glavo postavijo, če posnetek ni nikomur drugemu dostopen, kakor meni. V tem primeru namreč še obstoja nihče ne more dokazati.

Problemi nastanejo, če greš posnetke naokoli pošiljati, po možnosti celo da bi sogovornika s tem blatil ali mu na kakršenkoli drug način škodoval (maščevanja, itd.). To pa je potem hudo minsko polje, kjer ti zadeve lahko zelo hitro priletijo nazaj v glavo.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

starfotr ::

V bistvu ne moreš vedet ali je posnetek ma voljo samo tebi. In ne moreš zagotavljat varnosti, da imaš posnetek samo ti.

Tako, da kar se tega tiče, si se že zlagal. Zagotavljaš nekaj, kar ne moreš zagotavljat.

Neko verjetnost si spremenil kar v gotovost. Pri varnosti bi lahko vedel, da absolutno 100 % varnosti ni.

donvito ::

mahoni je izjavil:

Sem enkrat imel en tak program, samo se ne spomnim vec. Na trgu je sigurno veliko taksnih in drugacnih programov. Pozna kdo kaksen pameten program, ker se mi ne da preizkusat 34342 programov?

Sem enkrat imel ACR in je delal Ok, mi je pa enkrat ikona aplikacije kar izginila, najbrž ob posodobitvi. V bistvu tudi nisem več rabil, sem jo namensko instaliral za določeno osebo.

111111111111 ::

starfotr je izjavil:

F-droid, vpiši call recorder

Ne snema sogovornika, spet samo mene.

Ima kdo kakšen trik, ker težava je v operacijskem sistemu android 8.1, je že kdo našel kako se zaobide?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

SeMiNeSanja ::

starfotr je izjavil:

V bistvu ne moreš vedet ali je posnetek ma voljo samo tebi. In ne moreš zagotavljat varnosti, da imaš posnetek samo ti.

Tako, da kar se tega tiče, si se že zlagal. Zagotavljaš nekaj, kar ne moreš zagotavljat.

Neko verjetnost si spremenil kar v gotovost. Pri varnosti bi lahko vedel, da absolutno 100 % varnosti ni.

Kaj blodiš?
Če te bom snemal, kako mi groziš, da me boš fental, me prav en kiki briga, če posnetek 'uide'.

Poleg tega - če bi posnetek 'pobegnil' z mojega telefona, bi to bil še najmanjši problem. Tako in tako pa po vsej verjetnosti ne bo padel v roke nekomu, ki bi vedel kaj bi si lahko z njim pomagal. Kitajski/korejski/ruski hecker....misliš da bo poslal posnetek k IP RS? Ali kaj misliš, da bo naredil z njim?

Skratka....drugič najprej malo premisli kaj pišeš, koliko ima repa in glave v 'realnem življenju'.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klikin (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16142070 (5777) Machete
»

GPS v vozilih

Oddelek: Na cesti
101721 (1249) LeQuack
»

Microsoftov center za uporabnike prejemnik klica ni znal Slovensko. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18130109 (23376) zmaugy
»

Zakaj telekom ni normalen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418039 (14696) jusv
»

Snemanje telefonskih pogovorov - pravno vprašanje

Oddelek: Loža
196924 (5607) Ziga Dolhar

Več podobnih tem