» »

iPhone 14

iPhone 14

endelin ::

Letos so pričakovane manjše spremembe v designu. Obstoječ design od iPhone 12 gre v tretjo iteracijo. Za iPhone 15 se potem pričakuje vecji redesign:D

Najprej slaba novica. Pričakuje se ekstremen dvig cen iPhoneov;((
https://www.forbes.com/sites/gordonkell...

Še ena slaba novica. Ne bo več Minija. Cyka blyat:(

Pro verzijo naj bi malo bolj ločili od poor (ne pro) verzije. Sedaj je bila razlika premajhna glede na razliko v ceni (moje mnenje).

Za kaj več bo treba še počakati par mesecev. Veliko je rumorjev ki potem so ali niso.

Moj iPhone bo letos star 4. leto. morda čas za menjavo. Do septembra mi mora samo "nekje po nesreči pasti".:D
  • spremenil: endelin ()

Machete ::

Zdravo, ali se res ne da nikjer različne kategorije zvoka nastavit, kot je to na Andoidu?
Recimo za alarm (budilko). Malo wtf se mi to zdi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

buttcrack ::

melodijo za klice imaš lahko poljubno, alarm prav tako...
nekaj imaš pod Sounds & Haptics, alarm pa nastavljaš pod aplikacijo Clock ;)

TheBlueOne ::

Machete je izjavil:

Zdravo, ali se res ne da nikjer različne kategorije zvoka nastavit, kot je to na Andoidu?
Recimo za alarm (budilko). Malo wtf se mi to zdi.


Ce si nov na iOS ti bo na zacetku verjetno slo na zivce, da so gumbi na obeh straneh in potem ves cas stisnes oboje. Ce se prav spomnem delas screenshote. :)

Sekundarno, da ne mores prenasati datotek na telefon, razen kaksno glsbo z iTunes, pa se to samo sinhroniziras s compom. Potem pa se download dototek in odpiranje z drugimi, ce recimo uporabljas chrome itn.

Te zadeve so menda najbolj jezile mene. Ce pa ti ne bo vsec pa se ne sekiraj, ker ga izven garancije prodas za ca -20% cene novega. :)

Han ::

Prejšnji teden sem imel opravka z novim 13 mini, ki ni bil posodobljen. Baterija 25%, ga priklopim na Samsungov polnilec, začne polnit, sprožim prenos iOS 15.7 in po ca. 15 minutah mi ponudi namestitev, baterija kaže 35%. Ogrizek se resetira, posodobitev se naloži, a glej ga zlomka, baterija se ne polni več, kar sem opazil šele čez dobre pol ure, ko se je prenesel iOS 16.0.3, kapaciteta baterije na 30%, za nadgradnjo pa je potrebnih 50%. Šele ko sem iztaknil in vtaknil kabel, se je začel zopet polnit. Halo?!?

Machete ::

Čudna so pota jabkova. Ni moj sicer. Jaz sem samsung fandiot.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Han ::

Ko sem na Windows PC priklopil iPhone XS, ga je ali pa ni zaznalo. Ko ga je, sem lahko iz njega skopiral ca. 1 GB slik in filmov, nakar je povezava mrknila, na ogrizku pa ni bilo več prostega spomina. Potreben je bil izklop aparata (ker japka pač nima več funkcije restart), vklop, iztik in vtik kabla, da sem lahko prenesel naslednjih par 100 MB. Jao...

dope1337 ::

TheBlueOne je izjavil:

Machete je izjavil:

Zdravo, ali se res ne da nikjer različne kategorije zvoka nastavit, kot je to na Andoidu?
Recimo za alarm (budilko). Malo wtf se mi to zdi.


Ce si nov na iOS ti bo na zacetku verjetno slo na zivce, da so gumbi na obeh straneh in potem ves cas stisnes oboje. Ce se prav spomnem delas screenshote. :)


Kok to mislis “na zacetku”? Men se to redno dogaja se po parih letih uporabe, po parkrat na teden. Je pa res, da sem butterfinger tip cloveka, kar se tice mobilnih naprav.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PacificBlue ::

Screenshot je home button+side button.
Sem pa po update-u na ios16 opazil, da ko imam baterijo na malo procentih, recimo 10% mi to kaže kar nekaj časa, potem pa hitro pade. Nič kaj motečega sam zanimiv se mi je zdelo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za 600-800€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
587350 (4932) Vetrpiha
»

Izšel Applov iOS 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9922988 (17603)          
»

iPhone vs Android - mnenja uporabnikov

Oddelek: Mobilne tehnologije
256924 (5280) ;-)
»

Apple tudi letos izgubil prototip iPhona (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8225428 (21743) axee
»

Applove budilke ob premiku ure spet zvonile napak (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9720710 (18024) Aston_11

Več podobnih tem