» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
793 / 845
»»

INRI1 ::

Še en detajl, ki mislim, da ga ni nihče opazil, Rusi so Ukrajincem sunili Estonjskega "robotka". Cool zadeva, bi imel enega.



arnecan1 je izjavil:


Nekomu je v interesu, da v Evropi ali njeni okolici ni mir. Nekoč je to bila ZDA, ta trenutek pa sta ZDA in Rusija.


Samo detajl bi pripomnil, še vedno je samo ZDA. Vse kaže in tudi vedno več ljudi (mislim, takih, ki se ukvarjajo z globalno politiko, ne govorim tukaj o povprečnežu, ki ve, kar mu CNN sporoča) se strinja, da gre v Ukrajini za tipično ZDA proxy vojno.

Pa saj je očitno, Ukrajina ima same težave, Rusija ima same težave in EU ima same težave. Edina, ki nima problemov s to vojno in od nje enormno profitira je ZDA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: INRI1 ()

Ganon ::

Takole, fantje in dekleta. JanBrezov nam je predočil dejstvo. Ruski diktator je ukazal napasti Ukrajino, ker gre za tipično ZDA proxy vojno.

Tema se lahko zaklene.

INRI1 ::

Zakaj bi zaklepali, saj vojna še traja, razen tega sem to rekel jaz (pa še kup drugih) ne JanBrezov. Glede preprostih razlag sem pa tudi že povedal, da nisem zadovoljen z njimi. To je za preproste ljudi, verjamem, da tebe zadostijo, jaz pa bi raje kaj bolj na nivoju rekel o tem.

Če bo jasno, kdo je vse skupaj zakuha, se mogoče naslednjič EU lahko izogne ukrepanju v nasprotju z lastnimi interesi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: INRI1 ()

dronyx ::

Nemci zahtevajo od Poljske da jim izroči Ukrajinskega potapljača, ki naj bi sabotiral severni tok. Kakšna bedarija. Tudi Nemcem se je očitno odpeljalo. Namesto da bi raziskali, kdo od njih je šel z Vladimirjem Vladimirovičem v posteljo in naredil nemško industrijo tako odvisno od poceni ruskega plina, čeprav se je ves čas vedelo, da gre za povsem nepredvidljivo in neuravnovešeno osebo. Tu bi lahko zaprli koga od svojih. Ukrajina je v vojni z rusijo in logično, da je njihov legitimni cilj tudi uničenje vsega, kar financira to vojno. In izvoz nafte in plina je ena od ključnih zadev. Lahko je sicer moralna debata, ali bi se Ukrajina o tem morala prej posvetovati z zahodnimi zavezniki. Ampak to je bolj kot ne samo filozofija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Grinmir3 ::

dronyx je izjavil:

Nemci zahtevajo od Poljske da jim izroči Ukrajinskega potapljača, ki naj bi sabotiral severni tok. Kakšna bedarija. Tudi Nemcem se je očitno odpeljalo. Namesto da bi raziskali, kdo od njih je šel z Vladimirjem Vladimirovičem v posteljo in naredil nemško industrijo tako odvisno od poceni ruskega plina, čeprav se je ves čas vedelo, da gre za povsem nepredvidljivo in neuravnovešeno osebo. Tu bi lahko zaprli koga od svojih. Ukrajina je v vojni z rusijo in logično, da je njihov legitimni cilj tudi uničenje vsega, kar financira to vojno. In izvoz nafte in plina je ena od ključnih zadev. Lahko je sicer moralna debata, ali bi se Ukrajina o tem morala prej posvetovati z zahodnimi zavezniki.


Gerhard Schröder

Ni zastonj dobil pozicije v Gazpromu ;)

arnecan1 ::

INRI1 je izjavil:

Še en detajl, ki mislim, da ga ni nihče opazil, Rusi so Ukrajincem sunili Estonjskega "robotka". Cool zadeva, bi imel enega.



arnecan1 je izjavil:


Nekomu je v interesu, da v Evropi ali njeni okolici ni mir. Nekoč je to bila ZDA, ta trenutek pa sta ZDA in Rusija.


Samo detajl bi pripomnil, še vedno je samo ZDA. Vse kaže in tudi vedno več ljudi (mislim, takih, ki se ukvarjajo z globalno politiko, ne govorim tukaj o povprečnežu, ki ve, kar mu CNN sporoča) se strinja, da gre v Ukrajini za tipično ZDA proxy vojno.

Pa saj je očitno, Ukrajina ima same težave, Rusija ima same težave in EU ima same težave. Edina, ki nima problemov s to vojno in od nje enormno profitira je ZDA.

No, roko na srce, trenutno tudi Putinu ni do tega, da bi bil mir v njegovi zahodni soseščini. Evropa je izbrala stran, to je Ukrajina in aktivna pomoč, Rusija pa izvaja ukrepe, kateri bi destabilizirali Evorpo in prevagali k temu, da Evropa to preneha in prislili Ukrajino k miru.

Je pa malo hipokritsko, da Evropa trguje z Rusijo preko drugih trgov. Nenazadnje tudi zato, ker plačujemo več in Rusiji pomagamo, medtem ko govorimo, kako smo z njimi prekinili vse vezi in jih bomo gospodarsko prislili k umiku. Torej navadni Evropejci plačujemo več, delamo pa z figo v žepu.

arnecan1 ::

Ne, Putin je dikator kateri je naredil to, kar se je od njega pričakovalo.

zooos ::

arnecan1 je izjavil:

Ne, Putin je dikator kateri je naredil to, kar se je od njega pričakovalo.


Ker je CIA agent?

arnecan1 ::

Ne, od Sove.

mikhaair ::

Če bi ognjena kača kot vir informacij pred meseci navedel argentinsko galeristko, kolk bi se mu šele smejali. ;)

FireSnake ::

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fur80 ::

Je rekla Barbara Jeseničnik na Val202 danes, ki se javlja iz Moskve, da so Rusi začeli vleči vojake iz Ukrajine, da jih bodo premestili v Kursk. Sedaj bo najbolj zanimivo videti od kje. Kot sem rekel, bodo tam verjetno Ukrajinci vdarili na polno, verjetno tudi z F-16.

sparklyslo ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.


Kateri poznavalci?

Kdorkoli ga je, si zasluzi odlikovanje.
Kater debil pa bo financiral Putinovo vojno, upam da so ga ukrajinci, so resnično pokazali da imajo jajca...

INRI1 ::

sparklyslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.


Kateri poznavalci?

Kdorkoli ga je, si zasluzi odlikovanje.
Kater debil pa bo financiral Putinovo vojno, upam da so ga ukrajinci, so resnično pokazali da imajo jajca...


Jah trmasti slovani pač, ki namesto, da bi se borili proti drugim, se raje med sabo. Slovenija included.

Bauc ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.

"Poznavalci" so trdili, da so ga razstrelili Američani, ker so Ukrajinci kao nesposobni narediti tako kompleksno operacijo:D

INRI1 ::

Bauc je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.

"Poznavalci" so trdili, da so ga razstrelili Američani, ker so Ukrajinci kao nesposobni narediti tako kompleksno operacijo:D


Ja, saj to v ničemur ne izključuje ZDA, so še vedno lahko prispevali podmornico. Ne pozabimo pa, da so "poznavalci" trdili, da so sami sebi škodo naredili Rusi.

Potapljač pa bo verjetno najden ustreljen v kakšnem poceni hotelski sobi v Kijevu. Seveda so ga ustrelili Rusi, se razume.

Spomnil bi vas samo na en detajl, zaradi plina plačujemo še enkrat dražje življenske potrebščine kot prej. Samo, da bo jasno, kakšno škodo je celotni EU naredila Ukrajina, če se izkaže za resnično.

Dejansko bi jo v tem primeru morala napasti še EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: INRI1 ()

sparklyslo ::

INRI1 je izjavil:

Bauc je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.

"Poznavalci" so trdili, da so ga razstrelili Američani, ker so Ukrajinci kao nesposobni narediti tako kompleksno operacijo:D


Ja, saj to v ničemur ne izključuje ZDA, so še vedno lahko prispevali podmornico. Ne pozabimo pa, da so "poznavalci" trdili, da so sami sebi škodo naredili Rusi.

Potapljač pa bo verjetno najden ustreljen v kakšnem poceni hotelski sobi v Kijevu. Seveda so ga ustrelili Rusi, se razume.


Ustrelili oz. vrgli skozi okno bi ga rusi, na zahodu ali v ukrajini dobi odlikovanje.

INRI1 ::

sparklyslo je izjavil:

INRI1 je izjavil:

Bauc je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.

"Poznavalci" so trdili, da so ga razstrelili Američani, ker so Ukrajinci kao nesposobni narediti tako kompleksno operacijo:D


Ja, saj to v ničemur ne izključuje ZDA, so še vedno lahko prispevali podmornico. Ne pozabimo pa, da so "poznavalci" trdili, da so sami sebi škodo naredili Rusi.

Potapljač pa bo verjetno najden ustreljen v kakšnem poceni hotelski sobi v Kijevu. Seveda so ga ustrelili Rusi, se razume.


Ustrelili oz. vrgli skozi okno bi ga rusi, na zahodu ali v ukrajini dobi odlikovanje.


Zgoraj je nevedni kolega omenjal okama, kaj narediš, če hočeš prikriti dokaze in imaš pričo, ki so jo izsledili in jo bojo lovili do groba, ti pa ne moreš preiskovalcem reči ne, ker ti financirajo vojno? Daj no, malo pomisli, saj si kdaj gledal kakšnega James Bonda?

Je sicer potapljač, ampak baje se ob vsakodnevnem zalivanju cunje, ki ti visi čez glavo, velika večina zlomi (to ni mučenje, je vodna terapija, ZDA(tm)). Mogoče pa ni prekompleksno, da zna to narediti tudi kdo drug kot CIA?

Če kdo misli, da so prišli do informacij o tem potapljaču "miličniki", se hudo moti. In, če misli, da se bodo o dejanju, z njim, prvi pogovarjali organi pravosodja, tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: INRI1 ()

FireSnake ::

sparklyslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.


Kateri poznavalci?

Kdorkoli ga je, si zasluzi odlikovanje.
Kater debil pa bo financiral Putinovo vojno, upam da so ga ukrajinci, so resnično pokazali da imajo jajca...


Bereš kaj novice?
Na enem plinovodu iz Rusije se je zmanjšal pretok in naša firma je takoj zacvilila.
Zdaj pa ne vem o čem ti to.

"Poznavalci" tukaj gori. Beri malo za nazaj.
Pametni, da verjeti ne moreš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

INRI1 ::

Mimogrede, te slike ste že videli? Ker sem opazil, da tule slike mrtvih nekaterim dogajajo...





sparklyslo ::

FireSnake je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.


Kateri poznavalci?

Kdorkoli ga je, si zasluzi odlikovanje.
Kater debil pa bo financiral Putinovo vojno, upam da so ga ukrajinci, so resnično pokazali da imajo jajca...


Bereš kaj novice?
Na enem plinovodu iz Rusije se je zmanjšal pretok in naša firma je takoj zacvilila.
Zdaj pa ne vem o čem ti to.

"Poznavalci" tukaj gori. Beri malo za nazaj.
Pametni, da verjeti ne moreš.


Naj cvili, naj preneha uporabljat ruski plin :D

fur80 ::

INRI1 je izjavil:

Mimogrede, te slike ste že videli? Ker sem opazil, da tule slike mrtvih nekaterim dogajajo...







Kaj hočeš povedati, da Ukrajinci tudi umirajo? Ma nemoj!

INRI1 ::

sparklyslo je izjavil:

Naj cvili, naj preneha uporabljat ruski plin :D

Težka, po tem, ko je bilo 30+ let tvojega življenskega standarda, ustvarjeno iz njega. Moraš vedeti, da je poceni kruh, ki ga kupuješ danes v trgovini po dvojni ceni, slonel na njem. Pa marsikaj drugega tudi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

gozdar1 ::

INRI1 je izjavil:

Mimogrede, te slike ste že videli? Ker sem opazil, da tule slike mrtvih nekaterim dogajajo...








Ruska propaganda zopet iz poraza dela zmago.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

FireSnake ::

Sparklyslo:
Sami bi morali prenehati z odjemom.
Ne se pa šlepati in kako dolgo traja, traja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

INRI1 ::

FireSnake je izjavil:

Sami bi morali prenehati z odjemom.
Ne se pa šlepati in kako dolgo traja, traja.

Ne moreš, po tem, ko si ga 30+ let uporabljal kot garantiranega. Tukaj ne gre za ogrevanje, ampak za celotno industrijo, ogrevanje je še najmanjši problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: INRI1 ()

fur80 ::

INRI1 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sami bi morali prenehati z odjemom.
Ne se pa šlepati in kako dolgo traja, traja.

Ne moreš, po tem, ko si ga 30+ let uporabljal kot garantiranega. Tukaj ne gre za ogrevanje, ampak za celotno industrijo, ogrevanje je še najmanjši problem.


INRI1 ::

gozdar1 je izjavil:

INRI1 je izjavil:

Mimogrede, te slike ste že videli? Ker sem opazil, da tule slike mrtvih nekaterim dogajajo...








Ruska propaganda zopet iz poraza dela zmago.

Po čem si pa to zaključil? Na slikah nič ne piše in jaz nisem komentiral. Imaš morda bujno fantazijo?

fur80 je izjavil:

...


Ne bom še enkrat prilepil ampak tole je retuširano s MS Paintom. Ne samo, da se avtor ni potrudil ampak je popolnoma nesposoben.

Kar je bilo bistvo slik, ki sem jih objavil, ne si domišljati, da zato ker iščete samo to kar vam ustreza, izgub na drugi strani ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

BorutO ::

damirj79 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Grinmir3 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdo bo nadziral porabo?

https://siol.net/novice/svet/evropska-k...

Tisti, ki želijo prebežati uradnikom plačajo 10 000EUR, da jih pripeljejo 15km do meje (drugače 25km do meje je max, kat lahko prideš).
In potem si prepuščen sebi, da greš zadnji del.
Na meji so pa ljudje s psi in folk streljajo. Info iz prve roke.

Na ruski strani verjetno podobna zgodba.



Spet tvoje izmišljotine iz prve roke :)


Čemu te letos ni bilo v Koper, ko sem vas vabil? Tam smo na evropskem prvenstvu gostili 250 Ukrajincev.
Ni te bilo in zdaj bo o izmišljenih virih?


Kr neki. Vprašaj vseh teh 250 ukrajincev ali so za ukrajino ali rusijo. Oziroma ali so bolj za zelenskega ali putina. Odgovor je vnaprej znan. Zato je to kar neki in nobeno merilo. Tudi v sloveniji bi z lahko zbral 250 ljudi, ki so bili proti osamosvojitvi npr. Zato ti kar futraj dalje to mantro, sploh če imaš korist od tega.

? Ne vem katere ljudi ti to sprašuješ? Priseljence? Ker jaz dobesedno ne poznam nikogar, da bi kdaj rekel ali pa, da bi vedel, da je bil proti osamosvojitvi. Model, če bi ukrajinci bili toliko proti zelenkotu ali proti svoji državi, bi ga narod že prve dneve odnesel s stolčka, pa tudi boril se ne bi noben zanj... Nehaj primerjati zdaj par ukrajinskih rusov, za katere še sam ne veš, da so rusi (razen, če so ti pokazali ID?) in si misliti, da je zdaj cela ukrajina proti. Veliko več je poročil od ruskih vojakov, ki se nočejo boriti v tej vojni, ker imajo tudi sami sorodnike v ukrajini itd.

INRI1 ::

BorutO je izjavil:


? Ne vem katere ljudi ti to sprašuješ? Priseljence? Ker jaz dobesedno ne poznam nikogar, da bi kdaj rekel ali pa, da bi vedel, da je bil proti osamosvojitvi. Model, če bi ukrajinci bili toliko proti zelenkotu ali proti svoji državi, bi ga narod že prve dneve odnesel s stolčka, pa tudi boril se ne bi noben zanj... Nehaj primerjati zdaj par ukrajinskih rusov, za katere še sam ne veš, da so rusi (razen, če so ti pokazali ID?) in si misliti, da je zdaj cela ukrajina proti. Veliko več je poročil od ruskih vojakov, ki se nočejo boriti v tej vojni, ker imajo tudi sami sorodnike v ukrajini itd.


Ne se kregat, nima smisla. Zadeva je veliko bolj preprosta, če danes Zelensky razpiše volitve, ga po volitvah ni več. Vojne pa je konec.

Ni "fora" kdo je za ali proti Putinu/Zelenskyu, če pa jim daš za izbirati Zelenskya proti miru, Zelensky ne bo zmagal. Zato pa ni razpisal volitev, ker je vedel, da bo izgubil, ukrajincem se počasi svita, v kakšen drek jih je tip porinil skupaj z ZDA. Toliko o diktatorjih in korupciji, ki je, se razume, po mnenjih "znalcev" tule samo na ruski strani (kljub temu, da je iz Panamskih dokumentov razvidno, da je Zelensky na debelo okradel Ukrajino in gre zdaj, glede na vojne razmere in njegovo diktaturo samo na slabše).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

BorutO ::

INRI1 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

INRI1 je izjavil:

Mimogrede, te slike ste že videli? Ker sem opazil, da tule slike mrtvih nekaterim dogajajo...








Ruska propaganda zopet iz poraza dela zmago.

Po čem si pa to zaključil? Na slikah nič ne piše in jaz nisem komentiral. Imaš morda bujno fantazijo?

fur80 je izjavil:

...


Ne bom še enkrat prilepil ampak tole je retuširano s MS Paintom. Ne samo, da se avtor ni potrudil ampak je popolnoma nesposoben.

Kar je bilo bistvo slik, ki sem jih objavil, ne si domišljati, da zato ker iščete samo to kar vam ustreza, izgub na drugi strani ni.

Ravno par dni nazaj sem na fbju videl enega rusofila, ki je komentiral zahodno propagando in kaj so rusi že vse dosegli in kako nam zahod pere možgane. Tema slike je bila, kako je bilo posneto, kako je nasin dron prvič poletel na marsu, na sliki pa v daljavi viden dron in oni robot, ter se spraševal kdo je tretji robot, ki ju je slikal? Zraven tega je zraven bila primerjava ene puščave iz ene države in malo hribov, pri nasini so bili hribi malo dodelani, zraven pa pisalo, da je dron 17. Prvič poletel na marsu... In tej sliki so verjeli kot ne vem kaj... Dron je prvič poletel 19 in v čisto drugačnem okolju, kot je bilo na sliki... Seveda sem dal zraven dokaz, pa se ni pustil zmesti... Kaj jim dogaja?

gozdar1 ::

INRI1 je izjavil:

BorutO je izjavil:


? Ne vem katere ljudi ti to sprašuješ? Priseljence? Ker jaz dobesedno ne poznam nikogar, da bi kdaj rekel ali pa, da bi vedel, da je bil proti osamosvojitvi. Model, če bi ukrajinci bili toliko proti zelenkotu ali proti svoji državi, bi ga narod že prve dneve odnesel s stolčka, pa tudi boril se ne bi noben zanj... Nehaj primerjati zdaj par ukrajinskih rusov, za katere še sam ne veš, da so rusi (razen, če so ti pokazali ID?) in si misliti, da je zdaj cela ukrajina proti. Veliko več je poročil od ruskih vojakov, ki se nočejo boriti v tej vojni, ker imajo tudi sami sorodnike v ukrajini itd.


Ne se kregat, nima smisla. Zadeva je veliko bolj preprosta, če danes Zelensky razpiše volitve, ga po volitvah ni več. Vojne pa je konec.

Ni "fora" kdo je za ali proti Putinu/Zelenskyu, če pa jim daš za izbirati Zelenskya proti miru, Zelensky ne bo zmagal. Zato pa ni razpisal volitev, ker je vedel, da bo izgubil, ukrajincem se počasi svita, v kakšen drek jih je tip porinil skupaj z ZDA. Toliko o diktatorjih in korupciji, ki je, se razume, po mnenjih "znalcev" tule samo na ruski strani (kljub temu, da je iz Panamskih dokumentov razvidno, da je Zelensky na debelo okradel Ukrajino).


Potemtakem, bo če zelenski zgubi volitve putin prenehal z okupacijo in agresijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

OutOfTheBox ::

Jaz sem pa mislil da so vse ruske vohune popokali nazaj tja kamor spadajo. Očitno našo policijo oz. kriminaliste čaka še dost dela.

gozdar1 ::

arnecan1 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

JanBrezov je izjavil:

Ganon je izjavil:

JanBrezov je izjavil:

Jaz sem mnenja, da rusija to mora uporabit, sicer se bodo provokacije zahoda nadaljevale.


Daj nam ti raje razloži, o kakšnih provokacijah je govora in zakaj ti, rusofilček, že ves čas onaniraš na jedrsko orožje? :)) Prosiš in prosiš, komaj čakaš na jedrsko vojno. No, ne boš je dočakal, pa naj se vaš diktatorček še tako repenči. Skuhali so si neužitno juho, zdaj jo naj z užitkom tudi pojedo.

Karkoli pač rusi smatrajo za provokacijo. Verjetno vsakršna pomoč Ukrajini.


Sovjeti so sodelovali praktično v vseh vojnah od korejske naprej. Večkrat ne samo z logistično pomočjo mapk tudi "svetovalci" pa tudi s piloti,.. Nenazadnje so v sirijo poslali celo redno vojsko..sedaj pa zopet največje žrtve..pa čeprev so agresorji in zahod pomaga napdeni državi.

Seveda so Rusi udeleženi v skoraj vseh spopadih od leta 45 dalje. To vemo vsi. S tem nisi izumil tople vode ali povedal nekaj novega.

Večina velikih sil je bila udeležena v večini vojnih spopadov na takšen ali drugačen način. Od Kitajske, VB, Francije, ZDA ...... pa ne bi sedaj o tem, ker tudi to vemo vsi. Hudiča, še Jugoslavija je marsikam tiščala svoj nos in podpirala razne komunajzarske revolucije po svetu in s tem milijone ljudi potisnila v bedo in revščino.

Vprašanje glede Sirije, Zahod (torej tudi Evropa!) že leta mirno gleda genocid nad najstarejšimi krščanskimi skupnostmi kot so npr. Asirci in drugi ter Jazidi, Kopti v arabskem svetu. Še Vatikan je tiho. Ne Rusija, Zahod bi moral udariti tako po Asadu kakorpo "demokratičnih" islamističnih borcih in kristjanom na Bližnjem Vzhodu zagotoviti avtonomijo in mir, ne pa, da se je njihovo število samo v zadnjih letih v Iraku zmanjšalo za 1/2. Če bi to naredil Zahod, Rusa tam ne bi videli.

Če je Rus udaril samo po islamistih in ne po Asadu ter s tem še vedno zagotovil preživetje krščanske manjšine, je še vedno naredil 100 % več kakor pa Zahod. Francija, VN in nobelov nagrajenec Obama so raje zbombardirali Gadafija in sedaj imamo množična posilstva na silvestrskih praznovanjih po Evropi. Very smart.

Nekomu je v interesu, da v Evropi ali njeni okolici ni mir. Nekoč je to bila ZDA, ta trenutek pa sta ZDA in Rusija. Kateri lepo bijeta proxy vojno v Ukrajini. Evropejcem pa je izgleda vseeno, mi se prepiramo, kdo bo prevzel več beguncev. Začuda je za mir v Evropi Kitajska. Ne, ker so tako dobri, ampak iz sebičnega razloga zaradi trgovanja in lastnega ekonomskega razvoja.


Še kar ne dojemate, da v zda ukvarjanje z rusijo in evropo na sploh gledajo na zapravljanje resursov, maga to samo na glas pove. Zda zanima kitajska rusija namrač nima moči , da bi bil pretendent za svetovnega hegoemona. Torej ideja da bi se šli neko proksi vojno z rusiji nima ravno nekaga smisla. Je pa vojna seveda pomembna za evropo,ker si za začetek nihča ne ćali pod ruse in ne ruskih tankov na mejah.
Po drugi strani rusi s putinom na čelu še vedno sanjajo imperij.

Bauc ::

INRI1 je izjavil:

Bauc je izjavil:

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/nemcija-iz...


Nemogoče!!!
"Poznavalci" tukaj gori so zatrdili, da so plinovod razstrelili Rusi (kar se je meni zdelo idiotsko mišljenje že od začetka).
Tako, da ne vem o čem Nemci nabijajo.

"Poznavalci" so trdili, da so ga razstrelili Američani, ker so Ukrajinci kao nesposobni narediti tako kompleksno operacijo:D


Ja, saj to v ničemur ne izključuje ZDA, so še vedno lahko prispevali podmornico. Ne pozabimo pa, da so "poznavalci" trdili, da so sami sebi škodo naredili Rusi.

Potapljač pa bo verjetno najden ustreljen v kakšnem poceni hotelski sobi v Kijevu. Seveda so ga ustrelili Rusi, se razume.

Spomnil bi vas samo na en detajl, zaradi plina plačujemo še enkrat dražje življenske potrebščine kot prej. Samo, da bo jasno, kakšno škodo je celotni EU naredila Ukrajina, če se izkaže za resnično.

Dejansko bi jo v tem primeru morala napasti še EU.

Kaj imaš to? Scenarij za nizkoproračunski vohunski film? :D Drugi tok je bil zaradi vojne mrtev projekt. Zahvali se Putinu.

shmandi ::

Je pa precej zanimivo tole gledat.
Ko so Ukrajinci udarili na rusko ozemlje, je bila nekaj dni tišina, ker je bil kremelj malo v šoku. Po nekaj dneh so se pa le zbrali in poslali nova navodila svojim trolom in ti že na polno udarjajo po raznih forumih...

Sc0ut ::

shmandi je izjavil:

Je pa precej zanimivo tole gledat.
Ko so Ukrajinci udarili na rusko ozemlje, je bila nekaj dni tišina, ker je bil kremelj malo v šoku. Po nekaj dneh so se pa le zbrali in poslali nova navodila svojim trolom in ti že na polno udarjajo po raznih forumih...


Res je, takega navala še ni bilo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

INRI1 ::

shmandi je izjavil:

Je pa precej zanimivo tole gledat.
Ko so Ukrajinci udarili na rusko ozemlje, je bila nekaj dni tišina, ker je bil kremelj malo v šoku. Po nekaj dneh so se pa le zbrali in poslali nova navodila svojim trolom in ti že na polno udarjajo po raznih forumih...

Hvala k, nazaj k temi. Ja, bi si mislil, da je RU okoreli aparat, malo šokoran in išče rešitev. Kakšna pa bo, ne vem. Osebno, bi, čisto nepristransko, napadel UA borce s taktičnim nuklearnim orožjem, ker bi imelo največ smisla.

- ne rabim iz vzhoda vlačit enote v obrambo meje
- ga ni ukrajinca, ki bi bil dovolj nor, da bi še enkrat šel čez mejo rusije
- mednarodni javnosti bi sporočil, da se ne zajebavam
- streljam na svoj teritorij, nihče v mednarodni skupnosti se nima kaj pritoževati

Skratka, odlična rešitev, nekaj 2.5 megatonskih granat, pa sem zradiral ukrajinske enote in nihče več ne bo imel jajc vpadati na RU ozemlje. Relokacija ruske populacije na druga ozemlja, je preprosti detajl, evakuirani so pa že. Pa ukrajincem bi dal 2 dni, da spakirajo nazaj za mejo, preden bojo izbrisani. Naj se sami odločijo, ampak, če bi bil prisiljen nukati njihove položaje, je jasno, da se njihovemu vodstvu gladko jebe za njih. Toliko o moralnem boostu.

Dejansko bi bila Rusija nora, če ne bi izkoristila priložnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

Grinmir3 ::

Ukrajina je prva država po letu 45, ki je okupirala del Rusije :))

Poo tin se Pa v bunkerju trese

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grinmir3 ()

Pac-Man ::

https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/18...

❗️Podolyak named 4 political goals of Ukrainian offensive in the Kursk region:

◻️Ukraine is waging a defensive war, squeezing Russian artillery to the required distance;
◻️Cut the logistics routes;
◻️Show the inability of Russian leadership.
◻️Transferring the war to Russia.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Grinmir3 ::

Tole postaja prov sramotno za Ruse.
8 dan jim že Ukrajina hara po ozemlju, pa še ni resne obrambe.

Potemkinova vas much?

Si kdo predstavlja da Mehika 8 dan hara po teksasu? In brez resnega odgovora ameriške vojske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grinmir3 ()

zooos ::

What time to be alive...

BorutO ::

Grinmir3 je izjavil:

Tole postaja prov sramotno za Ruse.
8 dan jim že Ukrajina hara po ozemlju, pa še ni resne obrambe.

Potemkinova vas much?

Si kdo predstavlja da Mehika 8 dan hara po teksasu? In brez resnega odgovora ameriške vojske.

Em ... Če bi ukrajinci hoteli, bi lahko marširali direkt do moskve .. samo poglejte s kakšno lahkoto so wagnerjevi teroristi marširali proti moskvi ...


Sicer pa ... rusofili, poglejte kako sladki so ruski vojaki v ukrajini. Še meni se para srce kako so dobrosrčni:
https://www.megasvet.si/vsebina/35636/M...

Pac-Man ::

Ukrajinska TV reportaža iz Sudže, video+podnapisi

https://x.com/wartranslated/status/1823...

Ukrainian report from Sudzha, where many residents were left to deal with hunger and Russian air strikes until Ukrainian aid arrived together with journalists.

Trg, na katerem govori brez vsega, je verjetno kje v Ukrajini.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mikhaair ::

Sam na teh ozemljih je treba dostvljat hrano in goriva v mesta. Ker ljudje so ostali.
Pa plače, penzije?

zooos ::

mikhaair je izjavil:

Sam na teh ozemljih je treba dostvljat hrano in goriva v mesta. Ker ljudje so ostali.
Pa plače, penzije?


Pomoje je večina odšla.
Ali pač?

Dvomim da bodo ukrajinci zganjali kako hudo logistiko.
Enostavno nimajo ljudi in opreme za kaj takega.

Strel455 ::

A si moraš mislit, a? Kaj so pa nam Američani slabega naredili??



Država opic in klovnov. Potem ti pa še nekdo reče, da Slovenija ni šibek člen zveze NATO.

s1m0n ::

Tak je to ko anketiraš folk v LJ, ki je z juga... ti raje nastavljajo rit Rusiji.

Pac-Man ::

Junij 2023, dve minuti dolg video s podnapisi z nacionalke

https://x.com/JuliaDavisNews/status/166...

Meanwhile in Russia: during Vladimir Solovyov's show, Professor Dmitry Evstafiev argued that the West wants to divide Russia by promising to supply its regions with Nutella, paved roads and indoor toilets.


Professor says the West is trying to bribe Russians with Nutella, paved roads and indoor toilets

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bauc ::

Strel455 je izjavil:

A si moraš mislit, a? Kaj so pa nam Američani slabega naredili??



Država opic in klovnov. Potem ti pa še nekdo reče, da Slovenija ni šibek člen zveze NATO.

Kaj si pa pričakoval? :D

https://siol.net/mnenja/kolumne/miha-ma...

Slučajno sem ravno takrat na Googlu pregledoval, kateri izrazi so najbolj iskani, in ugotovil, da največ iskanj na svetu za "chemtrails" pride iz naše majhne države – največ na svetu!
««
793 / 845
»»