» »

Kako postati manj "thirsty"

Kako postati manj "thirsty"

dexterboy ::

vostok_1 je izjavil:

Skratka, ona se ti predkloni v tistem outfitu in reče, da jo pofukaš. Ti bi zbežal? Bro...you're full of shit.
Noup, saj sem napisal; samo "pobengaš", pa greš dalje.
Bang - bang, if you know what imean ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Facebook dev je izjavil:

Pred karanteno je bila situacija kar okej, potem pa smo bili zaprti 3 mesece večinoma doma in ko se je življene spet normalno začelo, pa sem pri sebi opazil, da se je situacija glede tega konkretno poslabšala.

Napačen vzrok si določil, zakaj zdaj buljiš v ženske. To ljudje pogosto delamo, določamo napačne vzroke.
Pravi vzrok je vročina in ker so manj oblečene.

vostok_1 ::

dexterboy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Skratka, ona se ti predkloni v tistem outfitu in reče, da jo pofukaš. Ti bi zbežal? Bro...you're full of shit.
Noup, saj sem napisal; samo "pobengaš", pa greš dalje.
Bang - bang, if you know what imean ;)


My bad torej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Robe na cesti je kolikor hočeš te dni.
Ampak žal lahko v tej robi res uživaš v 20ih.
Tako da tisti, ki ste v 20ih: ne se upirat skušnjavi ampak uživajte , dokler traja. Bo kmalu minilo in vam bo brezveze in si boste samo mislili, ko boste videli eno bombo: kje so tisti dobri časi, ko me je takale bomba zadela.

zasekamroz ::

zakaj ne bi mogu seksat z 20 letnicami (oziroma starostjo in spolom ki ti najbolj odgovarja) tudi v 30ih, 40ih, 50ih, ...

Scaramouche1 ::

zasekamroz je izjavil:

zakaj ne bi mogu seksat z 20 letnicami (oziroma starostjo in spolom ki ti najbolj odgovarja) tudi v 30ih, 40ih, 50ih, ...


Sej lahko, problem je če tebe to moti...

zasekamroz ::

če ti punce več ne odgovarjajo poskusi z moškim

to ni nič takega

UganiKdo ::

Tole je pa iz izkusen, kaj?

shadeX ::

boldleaf je izjavil:

shadeX je izjavil:

Vedno sem v družbi partnerke, ko greva tečt ali pa na sprehod.


Za zacetek, nihce ti ne bo verjel, da si si zensko dobil... razen, nadaljni sestavek da misliti.



Kako da ne. Pri 14 letih pa ja imajo vsi pravi dedci že žensko.

Scaramouche1 ::

shadeX je izjavil:

boldleaf je izjavil:

shadeX je izjavil:

Vedno sem v družbi partnerke, ko greva tečt ali pa na sprehod.


Za zacetek, nihce ti ne bo verjel, da si si zensko dobil... razen, nadaljni sestavek da misliti.



Kako da ne. Pri 14 letih pa ja imajo vsi pravi dedci že žensko.


showsover ::

En znanec je (raz)lagal, da je prišla ena visoka ženstvena rjavolaska, odlicna postava in res lep obraz in mu rekla, da rabi enega takšnega dečka kot je on. On idiot pa ji je odgovoril, da je predraga za njega in šel proč. Kaj pravite, a je bedak, da je ni niti na poskusno vožnjo vzel?

D3m ::

vostok_1 je izjavil:

Ste zabluzili, vrnimo se na temo.

Recimo konkretnega primera



na slovenski ulici recimo še nisem videl. V smislu everyday nošnje in ne kaka posebna priložnost.
Vi?


Sem najprej mislil, da je moja žena.

Imata skoraj identično postavo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

zasekamroz je izjavil:

zakaj ne bi mogu seksat z 20 letnicami (oziroma starostjo in spolom ki ti najbolj odgovarja) tudi v 30ih, 40ih, 50ih, ...


Ti nihče ne brani.

Meiniken ::

Kako postati manj "thirsty"? Simpl. S cvikcangam si ga zategn :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Meiniken ::

showsover je izjavil:

En znanec je (raz)lagal, da je prišla ena visoka ženstvena rjavolaska, odlicna postava in res lep obraz in mu rekla, da rabi enega takšnega dečka kot je on. On idiot pa ji je odgovoril, da je predraga za njega in šel proč. Kaj pravite, a je bedak, da je ni niti na poskusno vožnjo vzel?


Stereotipi obstajajo z razlogom. V veliki večini so resnični, se pa najde tu in tam kak biser. Sicer pa... ženska pristopila? Bi ji dal šanso že zarad tega. Ne rabiš več ko 5 minut pogovora, da vidš kolk kolesc se vrti v njeni buči.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

mahoni ::

D3m je izjavil:


Sem najprej mislil, da je moja žena.

Imata skoraj identično postavo. :)

Mas dobro zeno. Swingerji?

D3m ::

Nope. Je zelo konzervativna.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

D3m je izjavil:

Nope. Je zelo konzervativna.


Pol bi morala vedeti, da imas ti zadnjo besedo.

tone31 ::

ko on v fabriki dela tak ne ve kaj ona pocne

mahoni ::

D3m je izjavil:

Nope. Je zelo konzervativna.

Fak, take ritnice moras deliti z drugimi.

tone31 ::

kak deliti saj niso njegove od babe so

mahoni ::

tone31 je izjavil:

kak deliti saj niso njegove od babe so

Baba je njegova in jo ima pravico deliti.

tone31 ::

jaz prej ko njega bi njo vprasal kaj si misli

WhiteAngel ::

showsover je izjavil:

En znanec je (raz)lagal, da je prišla ena visoka ženstvena rjavolaska, odlicna postava in res lep obraz in mu rekla, da rabi enega takšnega dečka kot je on. On idiot pa ji je odgovoril, da je predraga za njega in šel proč. Kaj pravite, a je bedak, da je ni niti na poskusno vožnjo vzel?


Ni. Je ta prav dec. Če bi bil pa zej*ban, bi ji pa rekel, da bo premislil in jo pustil čakat. :))

Cruz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa dvignite roke, če vsaj 5x tedensko zalotite v mestu kako tako.
V takšnih kratkih hlačah ne zelo pogosto izven športno obarvanih okolij, s takšno postavo pa ja. Ni pa mi všeč ta "big booty" fenomen. Raje imam fit/atletsko postavo ali pa enostavno suho:



Kar se tiče zunanjosti 9,5/10, sploh če je višje rasti.


Ugh, koščene nadlahti in umetni joški. Ne hvala :8)

Zgodovina sprememb…

Old Spice ::

Hehehe. Tle neki vihate nos in podajate številčne ocene za bejbe izven vaše lige. V realnosti je pa polovica vas brez bejbe. Druga polovica pa ima v postelji bistveno manj privlačne kot vse slike v tejle temi :))

Cruz ::

WhiteAngel je izjavil:

Ugh, koščene nadlahti in umetni joški. Ne hvala :8)
Ok, to ti dam prav, joški so res malce off na tej sliki.

Meni so všeč takšne suhe ali pa potem atletske:







Je pa moja bivša imela čisto drug tip telesa, tako da ni deal-breaker, le najbolj estetska oblika postave se mi zdi.

Old Spice je izjavil:

Hehehe. Tle neki vihate nos in podajate številčne ocene za bejbe izven vaše lige. V realnosti je pa polovica vas brez bejbe. Druga polovica pa ima v postelji bistveno manj privlačne kot vse slike v tejle temi :))
A man can dream. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

tone31 ::

meni zena ne dovoli da lepim slike njene naokoli

Kvatebrigic ::

Old Spice je izjavil:

Hehehe. Tle neki vihate nos in podajate številčne ocene za bejbe izven vaše lige. V realnosti je pa polovica vas brez bejbe. Druga polovica pa ima v postelji bistveno manj privlačne kot vse slike v tejle temi :))

Dude, that hurts! :))

Jebena scena je tole res. Za vikend sem hengal pri nekem jezeru... Zdaj so neke kopalke moderne z višjim pasom, rit je pa zunaj... Kako naj človek tega ne gleda?

mahoni ::

tone31 je izjavil:

meni zena ne dovoli da lepim slike njene naokoli

Posl na privat.

Miki N ::

Kot kaže so slotechovcem všeč punce z dobro do solidno-fukabilno postavo.

Presenečen! :))

energetik ::

Meh, suhe ali preveč atletske meni ne potegnejo. Športnice ja, ampak ne pretrenirane.
Ko te prehiti kakšna taka kolesarka... Ti tudi šport ne pomaga, da ne bi razmišljal... :D
Moraš pa imeti dost kondicije, da ji vsaj ene 5min slediš...

tone31 ::

jype na kanal lepi take kolesarske od njegove punce edino smeji se ne pravi da noce muhe v zobe dobiti

vostok_1 ::

Cruz je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

Ugh, koščene nadlahti in umetni joški. Ne hvala :8)
Ok, to ti dam prav, joški so res malce off na tej sliki.

Meni so všeč takšne suhe ali pa potem atletske:







Je pa moja bivša imela čisto drug tip telesa, tako da ni deal-breaker, le najbolj estetska oblika postave se mi zdi.

Old Spice je izjavil:

Hehehe. Tle neki vihate nos in podajate številčne ocene za bejbe izven vaše lige. V realnosti je pa polovica vas brez bejbe. Druga polovica pa ima v postelji bistveno manj privlačne kot vse slike v tejle temi :))
A man can dream. :)


Take ženske ti otroka sploh ne morejo narediti. Pa ne samo zaradi pomanjkanja časa. Ampak fiziološko so presuhe, da bi bile plodne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Glugy ::

Pač se skušaš ne preveč zment za to katerega spola je človek in ga gledaš kot človeka kot dobrega / slabega in vse ostalo kar definira človeka. Ja normalno da se ti zdi določena punca lepa pa privlačna ampak to ni tisto kar jo v osnovi definira. Lahko je totalno zanič človek od človeka. Da ti lahko shajaš z punco morata imeti skladno osebnost; to pa spoznaš šele ko poglobljeno spoznaš punco. Ti si lahko misliš ooo kak je lepa sej je vseen če ima to pa ono napako sam jz ti povem da punc je polno in čez čas ne glede na lepoto ne morš več preneset napak ki so neskladne z tvojimi napakami in je lahko ravno tako pekel. Ni vse samo lepota.

Odmisli lepoto pa glej na punco najprej kot na osebo. Še posebi če veš da do nje ne boš nikol pristopil nima smisla razmišljat o lepoti ker itak ne bo tvoja. Al pa če veš da ji ne morš bliz pridt. Glej lepih punc je polno. Problem je najdt tako ki ti bo kot prvo dostopna kot drugo pa se bo osebnostno skladala s tabo da boš z njo lahko tud na dolge proge (6 mesecev + ) z lahkoto in veseljem brez večjih nemirov preživel. Po navadi so lepe punce bolj divje ker si to lahko privoščijo ker na kratke proge vladajo. Lahko so tud mnogo bolj zbirčne, mal tud samovšečne. Vse to je mal posplošeno ; seveda niso vse take.

Jz mislim da če si žejen in se ne morš odločit za eno ; potem prideš do tega kar imaš ti; da si vsako lepo ogleduješ kot da bi bil v izložbi. Ne pozabi da punce niso tam da bi zadovoljile tebe ampak so v prvi vrsti pač to tud ljudje z svojo osebnostjo. Tažejni ki se vse težje kontrolirate lahko zapadete potem tud v izvajanje posilstva kar pomen da jim uničiš življenje zato ker si tak sebičnež. Zato močno priporočam da se začneš kontrolirat čim prej; če se ne morš magar če greš do psihologa ; takega k te bo resno jemal.

Pa pomagal bi ti tud če bi si dobil punco pa se njej posvetil 100%. Tud če ni najlepša; je pa dovolj dostopna pa kompatibilna s tabo. Se boš mel lepš na dolgi rok. Sam ja če se ne morš za eno odločit potem ti nič ne pomaga.

vostok_1 ::

Bro, you're in the wrong thread.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

Nič ne bo fantje. Ne delim. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Cruz se bo velikokrat razočaran, ce bo take ženske iskal.

Miki N ::

energetik je izjavil:

Meh, suhe ali preveč atletske meni ne potegnejo.


Moraš ji reči.

Facebook dev ::

Glugy je izjavil:

Pač se skušaš ne preveč zment za to katerega spola je človek in ga gledaš kot človeka kot dobrega / slabega in vse ostalo kar definira človeka. Ja normalno da se ti zdi določena punca lepa pa privlačna ampak to ni tisto kar jo v osnovi definira. Lahko je totalno zanič človek od človeka. Da ti lahko shajaš z punco morata imeti skladno osebnost; to pa spoznaš šele ko poglobljeno spoznaš punco. Ti si lahko misliš ooo kak je lepa sej je vseen če ima to pa ono napako sam jz ti povem da punc je polno in čez čas ne glede na lepoto ne morš več preneset napak ki so neskladne z tvojimi napakami in je lahko ravno tako pekel. Ni vse samo lepota.

Odmisli lepoto pa glej na punco najprej kot na osebo. Še posebi če veš da do nje ne boš nikol pristopil nima smisla razmišljat o lepoti ker itak ne bo tvoja. Al pa če veš da ji ne morš bliz pridt. Glej lepih punc je polno. Problem je najdt tako ki ti bo kot prvo dostopna kot drugo pa se bo osebnostno skladala s tabo da boš z njo lahko tud na dolge proge (6 mesecev + ) z lahkoto in veseljem brez večjih nemirov preživel. Po navadi so lepe punce bolj divje ker si to lahko privoščijo ker na kratke proge vladajo. Lahko so tud mnogo bolj zbirčne, mal tud samovšečne. Vse to je mal posplošeno ; seveda niso vse take.

Jz mislim da če si žejen in se ne morš odločit za eno ; potem prideš do tega kar imaš ti; da si vsako lepo ogleduješ kot da bi bil v izložbi. Ne pozabi da punce niso tam da bi zadovoljile tebe ampak so v prvi vrsti pač to tud ljudje z svojo osebnostjo. Tažejni ki se vse težje kontrolirate lahko zapadete potem tud v izvajanje posilstva kar pomen da jim uničiš življenje zato ker si tak sebičnež. Zato močno priporočam da se začneš kontrolirat čim prej; če se ne morš magar če greš do psihologa ; takega k te bo resno jemal.

Pa pomagal bi ti tud če bi si dobil punco pa se njej posvetil 100%. Tud če ni najlepša; je pa dovolj dostopna pa kompatibilna s tabo. Se boš mel lepš na dolgi rok. Sam ja če se ne morš za eno odločit potem ti nič ne pomaga.


No hvala za tole :) Zelo dobro napisano.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cruz se bo velikokrat razočaran, ce bo take ženske iskal.

Ni nujno. Do takih marsikdo ne pristopi ker misli da nima šans, da ima sigurno tipa ipd.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horas ::

Vazelin je izjavil:

Se namerno zadržite, da ne pogledate?

Jaz pogledam vsako polnoletno od 7/10 navzgor. Cause I can


jaz še 14-15letnice gledam. zakaj pa ne, če že zgledajo kot polnoletnice. na, zdaj me pa bombardirajte. naj prvi vrže kamen ki je brez greha.

D3m je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ste zabluzili, vrnimo se na temo.

Recimo konkretnega primera



na slovenski ulici recimo še nisem videl. V smislu everyday nošnje in ne kaka posebna priložnost.
Vi?


Sem najprej mislil, da je moja žena.

Imata skoraj identično postavo. :)


u lucky bastard!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

IL_DIAVOLO ::

Vazelin je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cruz se bo velikokrat razočaran, ce bo take ženske iskal.

Ni nujno. Do takih marsikdo ne pristopi ker misli da nima šans, da ima sigurno tipa ipd.


Take ženske so precej samovšečne in ker vejo da so above average, ne bodo nikoli zadovoljne z enim tipom.

tone31 ::

saj noben ded tudi ni zadovoljen samo z eno babo samo ce sn obljubil pri poroki to resno tudi mislim se drzati

eni pa se drugace zmenijo pa drugace tudi potem zivijo

Facebook dev ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vazelin je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cruz se bo velikokrat razočaran, ce bo take ženske iskal.

Ni nujno. Do takih marsikdo ne pristopi ker misli da nima šans, da ima sigurno tipa ipd.


Take ženske so precej samovšečne in ker vejo da so above average, ne bodo nikoli zadovoljne z enim tipom.


Je težko zbrat pogum in pristopit, če pa te niti ne pogleda in se obnaša kot da ne obstajaš. Tako da pri takih, ki vejo da so dobre in vzvišene, je problem tudi v njih. Lahko se pritožujejo, da jo ogovarjajo samo Chadi in ne kakšni drugi tipi, samo kakšen drug tip bo težko zbral pogum, če ne dobi vsaj kakega pozitivnega znaka.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Chadi dokler so mlade,
Potem v igro pride virgin dev:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

D3m ::

tone31 je izjavil:

saj noben ded tudi ni zadovoljen samo z eno babo samo ce sn obljubil pri poroki to resno tudi mislim se drzati

eni pa se drugace zmenijo pa drugace tudi potem zivijo




u lucky bastard!


Ne samo telo gledat.

Karakter moraš tudi prenašati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Horas ::

D3m hehe ja tist je pa hudič včasih :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PrimoZ_ ::

"Če ni fovšije je dost za vse" ali "Sharing is caring"

zasekamroz ::

Sharing is caring and I don't care

Smrekar1 ::

Facebook dev je izjavil:

Čeprav deluje kot da je tole trol tema, je vprašanje kar resno. Torej če si zainteresiran v ženski spol, kakšen je vaš recept, da vas ne "zmoti" vsaka druga punca, ki se vam pojavi v vidnem polju? Jih preprosto odmislite? Se namerno zadržite, da ne pogledate? Sploh sedaj v poletnih mesecih, je skušnjava še toliko hujša.

Pred karanteno je bila situacija kar okej, potem pa smo bili zaprti 3 mesece večinoma doma in ko se je življene spet normalno začelo, pa sem pri sebi opazil, da se je situacija glede tega konkretno poslabšala. Prvih nekaj tednov je bilo res kar težko ne počekirat, sedaj gre sicer na bolje. Kako se vi spopadate s takim problemov, če ga imate seveda?


Od izuma samozadovoljevanja dalje to ne bi smel biti problem. Če to ni dovolj imaš tudi najstarejšo obrt, ampak tisto je dražje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138437 (34101) jype
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611220 (8836) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179424 (71103) HODL
»

Oh, že spet ta 24 ur-spolni nasveti za ženske (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8813731 (11264) d0rK

Več podobnih tem