» »

W2K - COM 1-5 (in use)

W2K - COM 1-5 (in use)

Paramedic ::

V w2k sem hotel na novo namestiti modem. Ta starga odstranim in na koncu pride do tega da mam vse COM porte v uporabi, razen 2, 6 in 7. Uporablja ga pa v resnici samo modem, ki ima sedaj ime 3COM Windows Modem PCI ADI #5. Zakaj 5!?? Saj imam samo 1 modem, pa prej je bil brez številke, zdej ma pa kar petko!Ok, res da vse deluje, ampak zakaj so vsi COMi zasedeni (razen 2, 6, 7), če jih pa nič ne uporablja. V BIOSu imam serijske porte izklopljene, ker jih ne rabim.;((
End transmission.

miranpozar ::

To je tipična fora PCI modemov in njihovih driverjev! Če vse dela, pusti kot je.
Jaz pa vztrajam pri ISA US Robotics Sportster... tisti z jumperji, ker lahko sam nastavim kaj in kako, ne pa da mi Winblows neki po svoje serjejo! ;(

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Paramedic ::

Ja sej vsi windowsi tako serjejo, da bi šel billa na gobec;(. Zaka ne morem izbrat COM1, če pa nimam nč gor! Piše da je v uporabi. Pa to je še kr OK, ampak zakaj ma modem zaporedno št. 5?!
End transmission.

ABX ::

Zato ker si preveč čačkau po winsih in si intaliral (ali winsi zate) ene 20 modemov. Potem pa dobiš modeme z zaporednimi številkami
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Paramedic ::

Če sm ga prvo odstranu pol pa dal refresh. Ma tti winsi so čist...grr! Zdej mam pa modem 5 na COM 2; namesto modem .[nič]. na COM 1 :(
End transmission.

alien-w ::

hihi, zanimivo, pri tebi je tako, da porabi prevec portov, pri meni je pa ravno obratno. Ne najde ga na nobenem! Sicer zadeva dela, toda za SMARTSMS moram uporabljati cfos (imitator porta).:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

56 K MODEM-dostop do interneta na potovanju

Oddelek: Omrežja in internet
141636 (1375) harvey
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281767 (1426) Wad@
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422762 (2142) joco
»

Modemi - Windowsi jih ne zaznajo!(podarim DivX Film, RES!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121730 (1537) miranpozar
»

3comUSR ISDN ProTA (telekom - problemi)

Oddelek: Strojna oprema
181641 (1469) sb

Več podobnih tem