» »

bwaha

bwaha

overklokan Molj ::

po dolgem mučenju mi je uspelo uštimat vodno-peltiersko hlajenje. imam celerona 333 ki sm ga sicer spravu na 500,sam mi je pr setiju zamrznu (možn je d zarad pomankanja rama sj sm takrat laufu še neke druge prog,vendar dvomim) uglavnm hlajenje deluje super, sicer mi temp. niso znane, sam k sm probu laufat tko brez proca se mi je po 2 min na cool ploščici nabralo 1 mm ledu, več pa nism pustu ker semi pol neb dal čakat d se stvar odtaja. zdj morm sam še eno večjo kišto dobit k ta miditower je en kurac in se ne da nč manevrirat. trenutno pa laufam mojga cellya na 416 mhz in mam vklučen seti, bomo vidl kok cajta bo laufal,ampak itk bom v kratkem nabavu durončka pa eno abitko tko d me ta celly ne privlač več in so rezultati sam še formalnost.
če mi slučajn kdo lohk pove kje bi našu toplotne senzorje za eno zmerno ceno nej kr brez strahu špreha! :)
LP

matej
the one & the only

TESKAn ::

Senzor? kup si en zunanji/notranji termometr pa ga mal predeli, pa boš meu dve temp. sondi:). Nared pa nekak tko: zunanji senzor dej olupit, tko da boš meu na koncu sam termistor + nekaj silikona okol. Notranji senzor, k je pa v ohišju termometra, pa dej odspajkat dol. Pol dej pa žico za zunanji senzor na pol precviknt, pa dej na konc tiste polovice, k se še drži škatlce, prcint notranji termistor, zunanjega pa prcin tja, kjer je biu prej notranji. Pol pa še vse lepo sestavš:)) in na koncu bi mogu met termometr z dvema sondama, vsako na okol 1m žice. Pol pa sam še pritrdiš tja, kjer rabiš, pa je.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

overklokan Molj ::

no sej vbistvu sm meu to v mislih,sam kokr vem so ti termometri dost dragi,in zato sprašujm če kdo ve za kako pocen varianto pa kje bi se dal nabavt :)
the one & the only

TESKAn ::

Hm, kosta te nekak 4 jurje za kasne bolse, dobis pa tut za par jurjev.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

birdy ::

spopadam se z istim problemom ker rabim cca 5 senzorjev

problem je da je to draga zadeva
trenutno iscem eno ugodno resitev se pravi nacrt za vezje in mislim da bom najdu ce najdem povem....
lp
birdy

overklokan Molj ::

ok, če dobiš načrt pošl še men eno kopijo d si sestavm to :)
LP

matej
the one & the only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Merjenje pretoka zraka in tekočine

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
244180 (3824) svizec75
»

LCD termometer

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6965 (841) frenk
»

Kje do poceni LCD termometrov?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61552 (1354) iskra
»

Vodno hlajenje s peltierjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181645 (1454) Charls
»

Prikaz temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202724 (2384) Bungee-

Več podobnih tem