» »

Med zaposlenimi v Facebooku raste nezadovoljstvo nad odzivom podjetja na proteste

1
2
3

D3m ::

A rasisti zato, ker ne delimo enakega mnenja? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Aggressor ()

blackbfm ::

Poldi112 je izjavil:

Mirne demonstracije proti policijskemu nasilju so zate poden človeške družbe?


Meni izgleda da mirni protestirajo bolj zato ker je to kul in biti antitrump je kul (ker pod drugimi precedniki izgleda ni bilo rasizma/nasilja) in dobis velik lajkov, ce posnames uniceno trgovino, se bolj pa ce kak avto zgazi koga

Medtem ko mora policija bit na fronti z mirnimi protestniki, imajo škodljivci proste roke za nasilje, ropanje in požiganje, in ustvarjajo novo in se vecjo socialno stisko vsem. Izgleda da dokler mirnim internetz deluje ni sile, tudi ce jim propada osnovna infrastruktura. Najvec bi zdaj naredili ce bi spokali domov.

Na koncu bo spet človek z manj melanina kriv da clovek z vec melanina zivi v se vecjem dreku.

boldleaf ::

Mimogrede, takole reagirajo ljudje, ki niso pizde, na svojo firmo, ki pocne svinjarije (bi pricakoval kaj takega tudi od slotechovih moderatorjev, ki so zaposleni v googlu, ampak ni za skrbeti, egocentricne pizde tjakaj spadajo):

https://www.linkedin.com/posts/timothy-...

Today, I submitted my resignation to Facebook.

I cannot stand by Facebook's continued refusal to act on the president's bigoted messages aimed at radicalizing the American public. I'm scared for my country, and I'm watching my company do nothing to challenge the increasingly dangerous status quo.

Now that I'm in search of a new job, I'm reaching out to my network. If anyone's looking for a software engineer in the SF Bay Area, please get in touch. Here's a little about me /.../

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

vostok_1 ::

Optimist.

Sicer pa dvignite roke tisti, ki mislite, da je zadeva čisto legit?

Saj veste, da policaj in žrtev sta bila najvrjetneje sodelavca?
https://alphanewsmn.com/george-floyd-an...

Floyd je bil pod vplivom, po mnenju policajev na lokaciji.
https://www.tmz.com/2020/05/28/george-f...

Samo eden od policajev je bil white.
Check the video.

"Bele" antifaje so snemali, kako plačujejo črne protestnike



Kot rečeno...zagrabili ste hook, line and sinker.
Trivialno.
Smešno trivialno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

D3m ::



Evo pa so črnuhi začeli še v Parizu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Aggressor ()

vostok_1 ::

To mi je všeč. Končno bodo Boomerji in GenX-erji videli kaj so naredili v teh 20 letih. Pač ok, ne oni ker so že malo v letih. Njihov naraščaj, ki bo potegnil kratko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

Sam še v Rusiji in Poljski se to naredi pa bo štala. ;)

Owwww wait.....
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

vostok_1 ::

Kot sem že nekoč razlagal. Če ste vzhodno-evropejc zelo vrjetno nimate nobenih zgodovinskih dolgov do teh ljudi. Če se sredi ljubljane derete o rasizmu in kako je islam bogi. You need to get the fuck over to the west.
We owe Africa nothing! Še manj pa Islamu, ki je ne tako dolgo nazaj izvajal kvazi genocid na balkanu.
Seriosuly, fuck off with that shit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

digitalcek ::

jimmb0 je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Intuicija mi je že nekaj časa govorila, da bodo ZDA "nekoč" doživele usodo Jugoslavije (državljanska vojna, odcepitev nekaterih zveznih držav)...

Nisem pa si mislil, da se ta razpad verjetno ŽE približuje, in to mogoče precej hitro.

Če bi namreč (Trumpova želja!) prišla na ulice vojska, in morebiti pobila nekaj sto/nekaj tisoč ljudi, bi nekateri Američani odgovorili na ogenj vojakov iz lastnega strelnega orožja.
Ne pozabiti, da imajo doma Američani povprečno več kot 1,5 kosa strelnega orožja na državljana. Ter zagotovo zraven tudi nekaj tisoč nabojev...

Poleg tega je v ameriški vojski zelo verjetno ne tako majhen odstotek črnopoltih vojakov, ki zelo verjetno ne bi želeli streljati na demostrante.
Bi pa mogoče z veseljem streljali na lastne (bele) oficirje...

ZDA torej počasi, vcendar zanesljivo razpadajo, Kitajska in Rusija pa se vesele.
In nič več ne bo tako, kot je bilo še 15 let nazaj...

Kar sam sebe predlagam za izbris, da prehitim kakšnega pametnega, ki takih napovedi ne želi/ne zmore brati...


Imajo orožja ja, ZDA kot sama pa, kakih 60000 Abraham tankov na čakanju za akcijo. Nic bat za to. :D
Napoved pa kar realna, ker se ne obnese vse skupaj kot bi si eni želeli in se nikoli ne bo zaradi posameznikov.


Tisti trenutek, ko bodo šli le z tremi tanki na svoje državljane, pa je res konec ZDA.
Pozabljate, da reveži brez dela, brez služb, NIMAJO kaj izgubiti.
Niso to pridni, ubogljivi, za vse večne čase cesarju podložni Kitajčki, ni nikakršnih možnosti za ameriški Tien An Men.

In oni se ne tresejo za njihova življenja, kot se trese zaposlen beli Američan s 100.000 dolarji letnega dohodka. Nimajo kaj izgubiti.

Očitno črnci čutijo, da je sedaj najboljši možni trenutek, da razsujejo državo.
In zelo očitno je, da to ni njihova država. In nikoli ne bo...

vostok_1 ::

Jaz priznam, da kar uživam, ko se vse sesuva. Ves bullshit, ki so ga vam stresli v glavo sedaj bljuva vn, kot kanalizacija ob poplavi.
Jasno...posledice bodo sicer kar neugodne za vse, tudi zame.
Je pa blazno zabavno videt vse te self-righteous cunts, kako se jim topijo fejk ideali.
Počakte še 20 let ko bodo v single digit %.

Fun times ahead. Vas ne zafrkavam.

PS. It's not the first time in history that it happened.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

D3m je izjavil:

A rasisti zato, ker ne delimo enakega mnenja? :)


Že milijonkrat prežvečeno, courtesy of nekaj recikliranih rasističnih nickov. Vedno znova me začudi, kako se ljudje tudi na tehničnem forumu v primeru obravnave nekih konfliktov med ljudmi različne barve kože v ZDA zatečejo k enostavnim interpretacijam. Čeprav so v osnovi sposobni razmišljati tudi o manj enostavnih stvareh.
Stanje, v katerem se temnopolti prebivalci ZDA nahajajo, njihov način življenja in njihov status v družbi je direktna posledica tega, kako je s temi ljudmi država ravnala več kot sto let. Temu se ne da pobegniti. Odgovornost je 100% na strani belcev, od trenutka, ko so prednike teh ljudi nasilno pripeljali v ZDA in tako naprej in tako dalje.
Vsakokratno namigovanje, da je vse slabo, kar se dogaja temnopolitm prebivalcem ZDA, posledica tega, da so afriškega porekla, je precej slabonamerno posploševanje in neumnost.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Politika ni matematika. Če to sprašuješ.

Sicer pa kaj želiš povedati, da si eden od tistih ki se veseli mošeje na najbolj severnem mestu evrope (skandinavije)?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. If America falls...Europe goes down with it.
And trust me...da ZDA pade je v interesu (pre)mnogih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

od trenutka, ko so prednike teh ljudi nasilno pripeljali v ZDA in tako naprej in tako dalje.


Potlej je sokriva tudi Afrika. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

od trenutka, ko so prednike teh ljudi nasilno pripeljali v ZDA in tako naprej in tako dalje.


Potlej je sokriva tudi Afrika. :)

A kar cel kontinent? :)) Ker?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:


Stanje, v katerem se temnopolti prebivalci ZDA nahajajo, njihov način življenja in njihov status v družbi je direktna posledica tega, kako je s temi ljudmi država ravnala več kot sto let. Temu se ne da pobegniti. Odgovornost je 100% na strani belcev, od trenutka, ko so prednike teh ljudi nasilno pripeljali v ZDA in tako naprej in tako dalje.
Vsakokratno namigovanje, da je vse slabo, kar se dogaja temnopolitm prebivalcem ZDA, posledica tega, da so afriškega porekla, je precej slabonamerno posploševanje in neumnost.


With all due respect zmaugy...you might not be a fucktard, but that is a fucktard opinion. Se tega zavedaš?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Zakaj?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Because it's stupid as fuck in niti ni v skladu z merili, ki jih ti zahtevaš.
Je simplistično in not wrong, but majroly lacking.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Because it's stupid as fuck in niti ni v skladu z merili, ki jih ti zahtevaš.
Je simplistično in not wrong, but majroly lacking.

Se pravi nekaj čutiš na vodi?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Kot prvo, očitno ne veš kako točno je potekala suženjska trgovina.
Belci? Šure, fine. Če lahko ti bom tudi jaz tako.

Afro-američani v povprečju živijo boljše kot subsaharski črnci. V začetku 20. stoletja so dejansko črnske skupnosti celo "prosperirale" v določenih krajih. Imeli so moralne vrednote in se zgledovali po "belcih", kar jim je prineslo nek standard of living.
Zjebali so jih socialni programi...ugani...ne KKK, ampak Demokratov. Začeli so talat socialo materam samohranilkam and down they went.
Zakaj, kako itd....pa tu ne bom komentiral.
Niti ne veš zgodovino gangsta-rapa.

Ne ne čutim na vodi, ampak poslušal sem črnskega intelektualca na tem področju.

Skratka bluziš neke opranoglave mantre.
And besides...you can fuck off to Paris, če misliš, da si kaj dolžen.

PS. Mnogo pre-površno sem opisal situacijo, ki je bistveno bolj zapletena od tega, kolikor se mi da pisat. Materiala imaš za par let preučevanja.
Je pa seveda enostavneje zmiksat v neke floskule.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

https://thegrio.com/2020/05/28/george-f...

Naj ti sama žrtev malo oriše situacijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Kot prvo, očitno ne veš kako točno je potekala suženjska trgovina.
Belci? Šure, fine. Če lahko ti bom tudi jaz tako.

Afro-američani v povprečju živijo boljše kot subsaharski črnci. V začetku 20. stoletja so dejansko črnske skupnosti celo "prosperirale" v določenih krajih. Imeli so moralne vrednote in se zgledovali po "belcih", kar jim je prineslo nek standard of living.
Zjebali so jih socialni programi...ugani...ne KKK, ampak Demokratov. Začeli so talat socialo materam samohranilkam and down they went.
Zakaj, kako itd....pa tu ne bom komentiral.
Niti ne veš zgodovino gangsta-rapa.

Ne ne čutim na vodi, ampak poslušal sem črnskega intelektualca na tem področju.

Skratka bluziš neke opranoglave mantre.
And besides...you can fuck off to Paris, če misliš, da si kaj dolžen.

PS. Mnogo pre-površno sem opisal situacijo, ki je bistveno bolj zapletena od tega, kolikor se mi da pisat. Materiala imaš za par let preučevanja.
Je pa seveda enostavneje zmiksat v neke floskule.

Jaz nisem ničesar dolžen, ko se je to začelo, so bili moji predniki tlačani Avstrijcem.
V državi, kjer so si belci lahko kadarkoli za zabavo šli “ulovit in obesit črnca”, kjer so temnopolte prebivalce poniževali na vsakem koraku in jim po svojih najboljših močeh onemogočali socialno mobilnost, je smešno govorit o tem, kako so neki kobajagi socialni programi krivi za probleme temnopoltih prebivalcev. Ne poznam teh socialnih programov ampak glede na vse, kar vemo, sem prepičan, da so bili najmanjši problem.
Organizacija trgovine s sužnji tudi ni bistvena, če Američani po sužnjih ne bi povpraševali, jim jih nihče ne bi pripeljal.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

blackbfm ::

V državi, kjer so si belci lahko kadarkoli za zabavo šli "ulovit in obesit črnca", kjer so temnopolte prebivalce poniževali na vsakem koraku in jim po svojih najboljših močeh onemogočali socialno mobilnost


Kaj ima to z instagram generacijo?

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kot prvo, očitno ne veš kako točno je potekala suženjska trgovina.
Belci? Šure, fine. Če lahko ti bom tudi jaz tako.

Afro-američani v povprečju živijo boljše kot subsaharski črnci. V začetku 20. stoletja so dejansko črnske skupnosti celo "prosperirale" v določenih krajih. Imeli so moralne vrednote in se zgledovali po "belcih", kar jim je prineslo nek standard of living.
Zjebali so jih socialni programi...ugani...ne KKK, ampak Demokratov. Začeli so talat socialo materam samohranilkam and down they went.
Zakaj, kako itd....pa tu ne bom komentiral.
Niti ne veš zgodovino gangsta-rapa.

Ne ne čutim na vodi, ampak poslušal sem črnskega intelektualca na tem področju.

Skratka bluziš neke opranoglave mantre.
And besides...you can fuck off to Paris, če misliš, da si kaj dolžen.

PS. Mnogo pre-površno sem opisal situacijo, ki je bistveno bolj zapletena od tega, kolikor se mi da pisat. Materiala imaš za par let preučevanja.
Je pa seveda enostavneje zmiksat v neke floskule.

Jaz nisem ničesar dolžen, ko se je to začelo, so bili moji predniki tlačani Avstrijcem.
V državi, kjer so si belci lahko kadarkoli za zabavo šli “ulovit in obesit črnca”, kjer so temnopolte prebivalce poniževali na vsakem koraku in jim po svojih najboljših močeh onemogočali socialno mobilnost, je smešno govorit o tem, kako so neki kobajagi socialni programi krivi za probleme temnopoltih prebivalcev. Ne poznam teh socialnih programov ampak glede na vse, kar vemo, sem prepičan, da so bili najmanjši problem.
Organizacija trgovine s sužnji tudi ni bistvena, če Američani po sužnjih ne bi povpraševali, jim jih nihče ne bi pripeljal.


Pravim ti. V zgodnjem 20. stoletju je zgledalo, da si bodo z vero in delom opomogli od starih krivic. Nato so prišli pozitivni nihilisti in jim zjebali situacijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

blackbfm je izjavil:

V državi, kjer so si belci lahko kadarkoli za zabavo šli "ulovit in obesit črnca", kjer so temnopolte prebivalce poniževali na vsakem koraku in jim po svojih najboljših močeh onemogočali socialno mobilnost


Kaj ima to z instagram generacijo?


Kaj ima okolje, v katerem so odraščalo dedki in babice temnopolte instagram generacije kot tudi dedki in babice belopolte instagram generacije, s trenutno belopolto in temnopolto instagram generacijo? A je to resno vprašanje?

@vostok:

" According to the Tuskegee Institute, 4,743 people were lynched between 1882 and 1968 in the United States, including 3,446 African Americans and 1,297 whites. More than 73 percent of lynchings in the post-Civil War period occurred in the Southern states.[10] According to the Equal Justice Initiative, 4,084 African-Americans were lynched between 1877 and 1950 in the South.[11]
The stereotype of a lynching is a hanging because hangings are what crowds of people saw and are also easy to photograph.[12] Some hangings were professionally photographed and sold as postcards, which were popular souvenirs in some parts of the U.S.[13][14] "Although most people think only of hanging, lynching means much more."[15] Victims were also killed in a variety of other ways: shot repeatedly, burned alive, forced to jump off a bridge, dragged behind cars, and the like. Sometimes they were tortured as well; body parts were sometimes removed and sold as souvenirs in stores.[16] Occasionally lynchings were not fatal (see Lynching survivors in the United States). A "mock" lynching, putting the rope around the neck of someone suspected of concealing information, might be used to compel "confessions" (see Lynn Council).[17]:38-39"

Lynching in the United States @ Wikipedia
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Kje pa sem trdil, da ni bilo rasizma in diskriminacije?

Govoril sem, da kontra svojim standardom, ponujaš neke mainstream mantre, ki so blazno površne, to say the least.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

blackbfm ::

Kaj ima okolje, v katerem so odraščalo dedki in babice temnopolte instagram generacije kot tudi dedki in babice belopolte instagram generacije, s trenutno belopolto in temnopolto instagram generacijo? A je to resno vprašanje?


Ja, nekje je treba presekat. Kok pa bi mene kdo gledal ce bi frustiral zarad dogodkov iz časa Prešerna in tam nekje.

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Kje pa sem trdil, da ni bilo rasizma in diskriminacije?

Govoril sem, da kontra svojim standardom, ponujaš neke mainstream mantre, ki so blazno površne, to say the least.


Kot rečeno, pri zdravi pameti ne moreš zanikati odgovornosti ZDA za to, v kakšni situaciji se nahajajo njihovi temnopolti prebivalci.
Država je tolerirala vse od šikaniranja do zverinskih umorov s ciljem ustrahovanja in držanja temnopolte populacije v podrejenem položaju. Kar imajo danes, je neposredna posledica tega.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

blackbfm je izjavil:

Kaj ima okolje, v katerem so odraščalo dedki in babice temnopolte instagram generacije kot tudi dedki in babice belopolte instagram generacije, s trenutno belopolto in temnopolto instagram generacijo? A je to resno vprašanje?


Ja, nekje je treba presekat. Kok pa bi mene kdo gledal ce bi frustiral zarad dogodkov iz časa Prešerna in tam nekje.



Pozabljaš na eno zelo pomembno stvar: ti se lahko delaš, da se te to ne tiče in da nimaš nekih kompleksov do Nemcev. Ker Nemcev ni več tukaj, da bi te zatirali in ti razlagali da si umazani winidsche hund. Tudi ko greš v Avstrijo, ti ne piše na čelu, da si pripadnik bivših tlačanov avstrijskega plemstva. Ker imaš isto barvo kože kt Avstrijci.
Temnopolti prebivalci ZDA svojega porekla ne morejo skriti, ane? Ne morejo se delat, da so Irci. In ko se pojavijo v nekem okolju, so podani vsi pogoji, da se vsi obnašajo skladno s stereotipi, ki so jim bili vcepljeni in so jih dobili z materinim mlekom. Težko se je iz tega iztrgat.
Težko mi je tudi verjet, da moram to razlagat tukaj.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Razlagati kaj? Da so američani končni kupci sužnjev kateri so jim ga prodajali afričani.

Nice try.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Reycis ::

zmaugy kivice gor krivice dol, to kar ti predlagaš se dela zadnjih nekaj desetletij in ta desetletja se situacija poslabšuje ne pa izboljšuje. Da pa je rezultat takšen pa zaradi tega, ker imaš prav ampak zato, ker SE MOTIŠ.

Jaz se čudim vostoku, da ti še razlaga stvari. Kot, da te lahko kakorkoli prepriča. Mogoče samo želi imeti čisto vest, da vas je poskušal rešit, ne vem. Vostok ima prav, ko pravi, da boste v desetletju /dveh v single digits. To pa zato, ker vam je bila uspešno oprana glava, da naredite samomor. En čas sem se tudi jaz sekiral zarad tega, ampak v bistvu imamo prenaseljen planet. Ne vem zakaj bi vas ustavljal. Korakajte dalje.
Diversity is our greatest strength

D3m ::

Sem opazil, da za prenaseljenost se sekirajo samo v zahodnem svetu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

janezvalva ::

baje da so v USA aretirali 1700 ljudi v enem dnevu. to pa je toliko kot vsak navaden dan v USA.
protesti so čisti media hype.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Razlagati kaj? Da so američani končni kupci sužnjev kateri so jim ga prodajali afričani.

Nice try.


Vidiš, temu jaz pravim intelektualno neiskreno trolanje. S takšnimi nima smisla debatirat.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

gus5 ::

D3m je izjavil:

Razlagati kaj? Da so američani končni kupci sužnjev kateri so jim ga prodajali afričani.
Američani so kupovali sužnje z namenom, da jih osvobodijo?

"Nice try." :))

zmaugy ::

Reycis je izjavil:

zmaugy kivice gor krivice dol, to kar ti predlagaš se dela zadnjih nekaj desetletij in ta desetletja se situacija poslabšuje ne pa izboljšuje. Da pa je rezultat takšen pa zaradi tega, ker imaš prav ampak zato, ker SE MOTIŠ.

Jaz se čudim vostoku, da ti še razlaga stvari. Kot, da te lahko kakorkoli prepriča. Mogoče samo želi imeti čisto vest, da vas je poskušal rešit, ne vem. Vostok ima prav, ko pravi, da boste v desetletju /dveh v single digits. To pa zato, ker vam je bila uspešno oprana glava, da naredite samomor. En čas sem se tudi jaz sekiral zarad tega, ampak v bistvu imamo prenaseljen planet. Ne vem zakaj bi vas ustavljal. Korakajte dalje.


Če imaš v mislih prirast prebivalstva v razvitem svetu glede na pripadnost različnim skupinam seveda obstaja rešitev problema.
Enako seveda obstaja tudi rešitev problema hitrejše rasti prebivalstva v Afriki. Ni pa enostavna - sploh ta druga. V povezavi z GW je sploh malo težja. Samo lažje se je zatekat v neke divjaške navidezne “rešitve”, sploh ker so okrutne, se sliši kot da so prave (ker zares učinkovito zdravilo mora biti zelo grenko, ane?).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

3p ::

Reycis je izjavil:

Jaz se čudim vostoku, da ti še razlaga stvari. Kot, da te lahko kakorkoli prepriča. Mogoče samo želi imeti čisto vest, da vas je poskušal rešit, ne vem. Vostok ima prav, ko pravi, da boste v desetletju /dveh v single digits. To pa zato, ker vam je bila uspešno oprana glava, da naredite samomor. En čas sem se tudi jaz sekiral zarad tega, ampak v bistvu imamo prenaseljen planet. Ne vem zakaj bi vas ustavljal. Korakajte dalje.


Single digits? Ne, single digits boste vi, ki mislite, da je preštevanje po rasi in nacionalni pripadnosti pomembno. To pa za to, ker so vam strici iz ozadja (namig: ni Soros, pa tudi Kučan ne) uspešno oprali glave. Da njihovi beli črnčki plešete, kot vam igrajo. In ste ponosni, da imate vsaj kožo belo, če vas že v vsem drugem obravnavajo, kot da ste črnci.

Tako da, ne, "nas" ne skrbi, da bomo single digits. Skrbi nas, da bomo zares postali 99%. Ker še nobena štala, v kakršno takšne delitve vodijo, ni na površje pripeljala ne vem kaj dobrega. Vsaj ne na kratki rok.

Poldi112 ::

blackbfm je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Mirne demonstracije proti policijskemu nasilju so zate poden človeške družbe?


Meni izgleda da mirni protestirajo bolj zato ker je to kul in biti antitrump je kul (ker pod drugimi precedniki izgleda ni bilo rasizma/nasilja) in dobis velik lajkov, ce posnames uniceno trgovino, se bolj pa ce kak avto zgazi koga

Medtem ko mora policija bit na fronti z mirnimi protestniki, imajo škodljivci proste roke za nasilje, ropanje in požiganje, in ustvarjajo novo in se vecjo socialno stisko vsem. Izgleda da dokler mirnim internetz deluje ni sile, tudi ce jim propada osnovna infrastruktura. Najvec bi zdaj naredili ce bi spokali domov.

Na koncu bo spet človek z manj melanina kriv da clovek z vec melanina zivi v se vecjem dreku.


No, če verjameš, da mirni protestirajo tam za všeček na na facebooku in ne, ker je norma, da policaji nekaznovano morijo, potem žal nimam argumenta, ki bi ti omajal prepričanje.

Policaji bi mirno lahko preprečili izgrede. Ampaj jim to ni v interesu, zato jih ustvarjajo, da jih delegitimizirajo in jih potem s silo zatrejo. Tako so pred 1. sv. vojno zatrli anarniste, po 2. sv. komuniste (slavno Mccarty desetletje), pa "miroljubno" ukinjanje segregacije (ter slavne FBI infiltracije civiljih gibanj z namenom sabotaže).

https://theintercept.com/2020/06/02/his...

Even muffled by a gas mask, the Washington state trooper’s words of advice to his fellow officers about how to deal with protesters in Seattle were audible: “Don’t kill them, hit them hard.”
https://www.washingtonpost.com/nation/2...

Saj, računica je enostavna, ceneje je nasilno zatreti upor, kot zagotoviti javno zdravstvo. Zato pa padajo organizatorji protestov na terror watchliste, medtem ko se zmerne glavorezce v tujini zalaga z orožjem. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

D3m ::

gus5 je izjavil:

D3m je izjavil:

Razlagati kaj? Da so američani končni kupci sužnjev kateri so jim ga prodajali afričani.
Američani so kupovali sužnje z namenom, da jih osvobodijo?

"Nice try." :))


Na lastnino bolje paziš. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Furbo ::

Ne mi sanjat o tem, kako so črnci tlačeni v ZDA no.

Pol pa to razlagajo črne govoreče glave na TV, črni profesorji na uglednih fakultetah, bogati slavni črnci.. kako hudiča, so ti 'sužnji' prišli na take funkcije, če je to res?

Samo socialo naj ukinejo vsem, pa ne bodo imeli več čas za oslarije in jamranje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

3p ::

Furbo je izjavil:

Samo socialo naj ukinejo vsem, pa ne bodo imeli več čas za oslarije in jamranje.


Ko že imaš čas za oslarije, malo o vzrokih: https://www.forbes.com/sites/brianthomp...

zmaugy ::

3p je izjavil:

Furbo je izjavil:

Samo socialo naj ukinejo vsem, pa ne bodo imeli več čas za oslarije in jamranje.


Ko že imaš čas za oslarije, malo o vzrokih: https://www.forbes.com/sites/brianthomp...


Dober članek.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Slab članek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

3p je izjavil:

Reycis je izjavil:

Jaz se čudim vostoku, da ti še razlaga stvari. Kot, da te lahko kakorkoli prepriča. Mogoče samo želi imeti čisto vest, da vas je poskušal rešit, ne vem. Vostok ima prav, ko pravi, da boste v desetletju /dveh v single digits. To pa zato, ker vam je bila uspešno oprana glava, da naredite samomor. En čas sem se tudi jaz sekiral zarad tega, ampak v bistvu imamo prenaseljen planet. Ne vem zakaj bi vas ustavljal. Korakajte dalje.


Single digits? Ne, single digits boste vi, ki mislite, da je preštevanje po rasi in nacionalni pripadnosti pomembno. To pa za to, ker so vam strici iz ozadja (namig: ni Soros, pa tudi Kučan ne) uspešno oprali glave. Da njihovi beli črnčki plešete, kot vam igrajo. In ste ponosni, da imate vsaj kožo belo, če vas že v vsem drugem obravnavajo, kot da ste črnci.

Tako da, ne, "nas" ne skrbi, da bomo single digits. Skrbi nas, da bomo zares postali 99%. Ker še nobena štala, v kakršno takšne delitve vodijo, ni na površje pripeljala ne vem kaj dobrega. Vsaj ne na kratki rok.



Hahaha!

Poslušaj to logiko: Če misliš, da med onimi ni enako število nacistov kot med "našimi" potem si by default rasist.

Tudi naš jype je imel to povsem zgrešeno idejo, da na teh ladjah polnih moških vojaških let prihajajo zgolj neki, humanistični levičarji ipd.
Totalen bullshit. Najvrjetneje je procent njihovih nacijev še večji, saj tam dol niso še šli skozi post-kulturno revolucijo, zaničevanja lastnega obstoja. Kvečjemu še poslušajo kake njihove nacionaliste, kako so jih evropejci zatirali in da naj gredo jih gor izkoriščat. In če je nacijev dol zgolj par procentov, je glede na populacijo to ogromna cifra.

Mogoče v daljni prihodnosti, ko bo premešanost dovolj velika, tega ne bo.
Ampak for your sorry ass...ti boš najvrjetneje kot že marsikateri aktivist, padel pod njihovimi rokami, ravno zaradi te statistike.
Kot rečeno. Ne veste kaj vas še čaka. Things are going to get much worse, before they get better.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

stara mama ::

3p je izjavil:


Ko že imaš čas za oslarije, malo o vzrokih: https://www.forbes.com/sites/brianthomp...

V ta članek bi lahko namesto Racial Wealth Gap vstavil Gender Wealth Gap.
Bere se popolnoma enako.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Ampak for your sorry ass...ti boš najvrjetneje kot že marsikateri aktivist, padel pod njihovimi rokami, ravno zaradi te statistike.
Kot rečeno. Ne veste kaj vas še čaka. Things are going to get much worse, before they get better.


Eh, glede na zgodovino verjetno prej pod rokami najbolj zagrete falange domačih nacionalistov. Ki so še posebej glasni in nesigurni vase zaradi "madežev" v lastnem rodovniku. Ali pod rokami horde sovražnikov komunajzov in sociale, ki bi, če bi malo uporabili kalkulator, videli, da so neto prejemniki te iste države, ki jo sovražijo.

Ma ni panike. Če se to obeta, pa na drugi strani nimajo interneta.


stara mama je izjavil:

3p je izjavil:


Ko že imaš čas za oslarije, malo o vzrokih: https://www.forbes.com/sites/brianthomp...

V ta članek bi lahko namesto Racial Wealth Gap vstavil Gender Wealth Gap.
Bere se popolnoma enako.


Hehe, čakaj da se nam ženske z valjarji uprejo. >:D

Ali pa si hotel reči, da če obstajajo druge bolj pohlevne kategorije, naj bojo vsi tiho?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

vostok_1 ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ampak for your sorry ass...ti boš najvrjetneje kot že marsikateri aktivist, padel pod njihovimi rokami, ravno zaradi te statistike.
Kot rečeno. Ne veste kaj vas še čaka. Things are going to get much worse, before they get better.


Eh, glede na zgodovino verjetno prej pod rokami najbolj zagrete falange domačih nacionalistov. Ki so še posebej glasni in nesigurni vase zaradi "madežev" v lastnem rodovniku. Ali pod rokami horde sovražnikov komunajzov in sociale, ki bi, če bi malo uporabili kalkulator, videli, da so neto prejemniki te iste države, ki jo sovražijo.

Ma ni panike. Če se to obeta, pa na drugi strani nimajo interneta.


A lahko še malo bolj transparentno prikazuješ tvojo pristranskost? You GenX?

Vzhodno evropskih nazijev, ki bi bili pripravljeni ubijati je miljoninko procenta od procenta svetovne populacije.
Njihovih nacijev pa je znatno število. By sheer statistics.

Oni ne poslušajo Laibach povečini. Vrjetno imajo kake bolj avtohtone "motivational pesmi".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

stara mama je izjavil:

3p je izjavil:


Ko že imaš čas za oslarije, malo o vzrokih: https://www.forbes.com/sites/brianthomp...

V ta članek bi lahko namesto Racial Wealth Gap vstavil Gender Wealth Gap.
Bere se popolnoma enako.


Po pomoti pritisnil izbris. Se opravičujem.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

digitalcek ::

Reycis je izjavil:

zmaugy kivice gor krivice dol, to kar ti predlagaš se dela zadnjih nekaj desetletij in ta desetletja se situacija poslabšuje ne pa izboljšuje. Da pa je rezultat takšen pa zaradi tega, ker imaš prav ampak zato, ker SE MOTIŠ.

Jaz se čudim vostoku, da ti še razlaga stvari. Kot, da te lahko kakorkoli prepriča. Mogoče samo želi imeti čisto vest, da vas je poskušal rešit, ne vem. Vostok ima prav, ko pravi, da boste v desetletju /dveh v single digits. To pa zato, ker vam je bila uspešno oprana glava, da naredite samomor. En čas sem se tudi jaz sekiral zarad tega, ampak v bistvu imamo prenaseljen planet. Ne vem zakaj bi vas ustavljal. Korakajte dalje.


Gospodje, noben dogodek naj ne bi bil "krivica", še manj "gor ali dol".

Tale ena dodatna smrt od nekaj tisoč smrti črncev letno, pa še posebej NI gor ali dol.

- zaradi nazornega videoposnetka, za katerega verjamem, da bi si ČISTO VSE policije tega sveta želele, da bi bilo snemanje takih incidentov s strani državljanov prepovedano
- zaradi korona, ali "po korona" situacije, ki je Američane zadela dokaj nepripravljene in zelo "povečala" bes mnogih

Rešitev? Samo ena, zelo radikalna.

Policista na hitrem, čim krajšem sojenju (maksimalno 14 dni) spoznati za krivega, ter ga obsoditi na smrtno kazen z injekcijo.

- Usmrtitev prenašati na vseh TV postajah, po vsem spletu.

Namen take kazni: zastrašiti kavboje v ameriški policiji, da jih bo vsak ponedeljek smrtno strah priti v službo, kaj šele pri njihovem delu nekotrolirano uporabljati metode davljenja, ali streljanja na osumljene brez vzroka.

Kajti ljudje, TUDI POLICISTI, se daleč najbolj bojijo, da bodo "predčasno" umrli. Odpust jim zagotovo ne predstavlja večjega problema. Vsekakor dosti dosti manjši, kot grožnja usmrtitve.

Edino hitro izrečena in realizirana smrtna kazen bi (mogoče) delno zaustavila razbijanje, ki se bo verjetno nadaljevalo.

Gre za maščevanje družbe nad policistom, in seveda tudi za nujno potrebno zastraševanje "organov", ki gredo pri njihovem delu čez vsaka še sprejemljiva pravila.

Gre pa seveda tudi za patološko naslajanje množic nad ubijanjem nekom, ki mu gre pena na usta.

Drugače pač ne bo šlo, pa še to, kot rečeno, ni rečeno, da bo dovolj.

Kot je rekel četnik Šešelj sodnikom v Hagu: Sad ćete da pojedete sva govna koja ste izasrali...

Vi kar brišite, ampak moj recept ima vsaj neke možnosti enake koristi za umiritev situacije.
Vsi ostali načini so pimplanje, oziroma ping-pong.

Trump zelo očitno recepta nima.

Lahko brišete. In še marsiakj, kar bom napisal, bo zbisano. In če še ne veste: je VEČ resnic. In več mnnenj. Ker nismo v S. Koreji...

D3m ::

Točno tako. In vse, ki ropajo in uničujejo v čelo 9mm parabellum ter snemanje, da cel svet vidi.

Vidiš kako se hitro situacija obrne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hongkong-ška vstaja 2019 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58262377 (49332) Fritz
»

Facebook priznal, da je najel podjetje za očrnitev nasprotnikov

Oddelek: Novice / Ostale najave
205239 (3170) xmetallic
»

Šolnine in poprov sprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
12131105 (21930) CaqKa

Več podobnih tem