» »

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji

««
12 / 27
»»

bbbbbb2015 ::

TineTone je izjavil:

Smurf je izjavil:

TineTone je izjavil:

Smurf je izjavil:


Komunizem je kriv za koronavirus? Tvoj post je brez repa in glave.


Aja, Kitajci nimajo pravega komunizma :))

Dej malce razlozi kako si prisel iz Keysianskega sistema do Kitajcev. Glede na tvoje random enovrsticnice mislim, da nisi tega sposoben, ampak ti dam se eno sanso.


Bom raje šel na pašnik bika učit igranja na klavir. Mam več možnosti za uspeh kot da nekomu na sociali razložim da nismo v kapitalizmu, ne glede na to kako zelo Jeff Bezos joče o zlobnem kapitalizmu.


Hu de fak is Jeff Bezos?

iTrader ::

S tem kuponom ne morem it na vecerjo v LJ? Sej oni so tudi odvisni od turizma

LeQuack ::

Kuponi za večerje pridejo v naslednjem svežnju.
Quack !

Vazelin ::

LeQuack je izjavil:

Kuponi za večerje pridejo v naslednjem svežnju.

:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Urbano#Desno ::

lotar123 je izjavil:

Važno, da bone vsi dobijo, če pa pol prebivalstva enostavno nima denarja, da te bone koristi, pa ni več problem vlade. In dejansko vsi to dobro vejo. Kdor nima denarja za 2 kavici in kosilo, pač ne bo izkoristil bona,ker ga ne bo mogel. Odlično za vlado, ki pa bo še vedno lahko trdila da je to možnost dala vsem :)


Koliko pa rabiš še ekstra denarja da pokoristiš bon?

Vlak / avtobus do obale (ene €10 po osebi) na večerjo greš pa Spar / Merkator / Tuš menzo (€5 po osebi na dan) al pa na sendvič ali burek k lokalnemu šipcu (€2 po osebi na dan), če pa je to problem pa je verjetno res bolje bone prodati znancu od znanca z apartmajem.

LeQuack je izjavil:

Kuponi za večerje pridejo v naslednjem svežnju.


V katerem bojo pa še vključene še Ukrainke?

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Miki N je izjavil:

V primeru da ti vavčerji ne bodo delovali (bo učinek bistveno slabši od napovedi) je to potem ena taka nova afera - ker tveganje za neuspeh je v resnici kar precej visoko.


Mi imamo za 600 evrov teh bonov. Ampak če bo sam zadišalo po kakih podražitvah, pač zadeve ne bomo koristili.

Pa nej pol molzejo koga drugega. Če pa bo zadeva fer, bomo šli nekam in to ne brez keša.

Če bojo pač hotelirji dobili velike oči, bojo pač moarli sprejet rezultat tega, kakršen že bo. Lahko pa da jim tud rata.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Kuponi za večerje pridejo v naslednjem svežnju.

:D


Mogoče zveni kot šala, ampak ni, gostinci in ostali v turizmu se že bunijo:
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/tret...
Quack !

Ladjar ::

Malo mi gre na smeh in pa kako grozo ko berem komentarje in miselnost slovenskega naroda. Dolgčas nam ravno ni, če je že zunaj nas v glavah pač ne.
Ob vsem zadolževanju o katerem smo poslušali se človek vpraša koliko časa bo trajalo, da bo še tisti letos zelo "opevani" papir ob wc na kredit.

Vse to "reševanje" gospodarstva med tem in pred tem, ko se je to in tisto povezano z njim na veliko prodajalo tujcem, vse kar je Slovenijo delalo samo vzdržljivo in tako lepo opevano samostojno pri sami osamosvojitvi je že kar tragikomično. Vse vredno kar premore država se kot v pesmi včasih hit včasih pa počas prodaja tujcem,delavna mesta se dajejo tujcem, pomoči in streha nad glavo tudi, zakoni pisani na "roke tujcem",... od tujcev se pa jemljejo krediti s katerimi se naj bi z izposojenim peskom v oči reševalo gospodarstvo, ki pa naj bi na kraju vzdržalo, da se bo ta pesek v oči in tisti kup peska nekoč z obrestmi vred čudežno poplačal.
Težka bo in mnogi so na to opozarjali pa se jih ne malokrat presliši.
Nekomu podarjati pod neko pretvezo, kar bo v bistvu on sam plačal kasneje je navadna "natega". Sicer, če ji nasedeš se lepo sliši in ti hitro na misel pride rek "šenkanemu konju se ne gleda v zobe" ampak preteklost nas uči za sedanjost in prihodnost. Tudi pričakovati, da se zadolžuješ v imenu vseh to zadolženo pa potem deliš samo med nekatere je nepošteno pa čeprav se iz katerih razlogov na prvi pogled zdi to smotrno. Če smo malo bolj natančni se bo oz. se je v imenu sosedovega Franceljna, ki prodaja frnikole in Jožeta, ki ima turistično kmetijo enako zadolžilo, le da bo sedaj Joža dobil nekaj v pomoč za obratovanje svojega turističnega objekta in posla iz tega dolga, Francelj pa ne. Ko je ali bo šlo Franceljnu pri prodaji frnikol "za nohte" mu Joža s tur. kmetije ne bo nič doprinašal, kot pa naj bi tokrat Francelj Jožetu, ko se gre le temu "za nohte". Bone oz. vavčerje (ime iz jamstva za nekaj) bosta pa dobila oba in oba enako zadolžena za njih. Bojda pa naj bi bili ti boni tudi sistemski in ne v fizični obliki, kar "poenostavlja" in pocenuje verigo od zadolžitve do delitve.

vostok_1 ::

Sweet sweet government money.

Oh wait...the government doesn't have any money. It's your money! More precisely...your future children's money.
Pa samo rečite, da ne zlorabljate svojih otrok.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

D3m ::

Nope.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

FireSnake ::

Malo pozitive je v tej temi.
Samo špuka se.

Jaz bom doplačal in šel nekam, kjer je dobra hrana in čista narava.

Vi pa jamrajte še naprej.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Ladjar ::

vostok_1 je izjavil:

Sweet sweet government money.

Oh wait...the government doesn't have any money. It's your money! More precisely...your future children's money.
Pa samo rečite, da ne zlorabljate svojih otrok.


Tako ja @vostok 1
V slengu bi kasneje lahko tem otrokom, kdo zabrusil tastari so vas na vikende vozil pa na morje pa po sladoledih in vse na puf, zdej je pa to treba plačat za nazaj in ne bodte trmasti pa zoprni.

TineTone ::

vostok_1 je izjavil:


Pa samo rečite, da ne zlorabljate svojih otrok.


Ah daj no, če dvignemo davek za 0,1% vsem slovenskim miljarderjem nam ne bo treba nikoli več delat.

vostok_1 ::

Eh, matematični lapsus me zjebal.

Anyway, 0,1% pri miljardi pomeni 1 miljon ojrov. Kar ti kupi še soliden personal guard, če že ne vojsko (vsaj v nekaterih državah). In miljarderji skupno imajo precej več kot 1 miljon to waste.
Skratka, ne računat, da se bodo pustili dirigirat iz strani plebsev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

KAVINSKY ::

vostok je celi anarhist postal! :))

sunshine403 ::

Vsi geniji, ki tako placujete za drzavne pufe. Mi lahko na hitro poveste, kdaj in koliko je bil vas zadnji obrok, ki ste ga placali za recimo puf, ki ga je Slovenija vzela ko je resevala banke? Samo vprasam, da vem, kje tako hudo placujete to. Ja z davki vem, jih verjetno placam 3x vec kot 99% prisotnih (glede na teme o tem kaksen hudic je placat mami frizerja za 100eur, kako nemogoce si je privosciti avto za 10 jurjev ali pa kupiti jebeno vinjeto za 100eur). Ampak davki so bili zelo na podobni ravni ze pred resevanjem bank, od drzave smo pa tudi dobili priblizno enako preden so resevali banke in po tistem, ko smo jih resevali. Tako da priporocam, da se ne sekirate prevec, ko se drzava zapufa za 7 miljard (ali pa 700 miljard)... nic od tega ne bo slo z vasega racuna. Glede bonov pa... saj jih ni treba ponucati. Nihce ne pravi, da jih bo obvezno porabiti.

vostok_1 ::

Hahaha. Ta pa me je nasmejala.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TineTone ::

sunshine403 je izjavil:


Tako da priporocam, da se ne sekirate prevec, ko se drzava zapufa za 7 miljard (ali pa 700 miljard)... nic od tega ne bo slo z vasega racuna.


Tudi če bi bilo to res še vedno plačaš preko inflacije.
Samo če verjameš da država dobiva finance od Dedka Mraza, potem se ne bom trudil razlagat inflacije.

Vazelin ::

. Tako da priporocam, da se ne sekirate prevec, ko se drzava zapufa za 7 miljard (ali pa 700 miljard)...

Ok. Lp
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sunshine403 ::

TineTone s tem kar sem uspel prebrati tvojih prispevkov na ST, se nikar prevec ne sopiri s tem, kaj si ti sposoben komu razloziti ;)

Mato989 ::

D3m je izjavil:

bolj prav prisla gotovina


Verjemi, da bi zapravljali za bedarije ali pa sploh ne.

Lp.


Ker zapravljanje za nočitev z zajtrkom pa ni bedarija?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TineTone ::

D3m je izjavil:

Ne.


Je! Jaz ne jem zajtrka!

Mato989 ::

D3m je izjavil:

Ne.


Seveda je... čisto enaka bedarija je zapravit za nočitev z zajtrkom nekje kot pa zapravit keš za 2 novi igrici... še več, trdim da mi 2 dobri igri prineseta več ur zabave kot pa 1 nočitev z zajtrkom
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

TineTone je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne.


Je! Jaz ne jem zajtrka!


Nič čudnega, da si debel.

Mato989 je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne.


Seveda je... čisto enaka bedarija je zapravit za nočitev z zajtrkom nekje kot pa zapravit keš za 2 novi igrici... še več, trdim da mi 2 dobri igri prineseta več ur zabave kot pa 1 nočitev z zajtrkom


Igrice niso hrana.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

UganiKdo ::

Ti resno mislis da koga gane kaj tebi prinasa zabavo? Verjamem pa da je vsem ki imate tako hudo narcisoidno motnjo, tezko razumet, da se svet ne vrti zaradi vas.

Prodaja videoiger vsekakor ni podrocje ki bi rabilo drzavno pomoc zaradi covid19.

AcidicCarrot ::

Res ne vem a je use tole trololo al res ne razumete da boni niso darilo vam/nam ampak so za reševanje panoge. In ker niso darilo se je brezpredmetno spraševat na kakšnih drugih bedarijah bi 200€ lahko porabil

TineTone ::

D3m je izjavil:

TineTone je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne.


Je! Jaz ne jem zajtrka!


Nič čudnega, da si debel.




Ja, ljudje ki se postijo so znani po debelosti.

Ker če ne ješ obroka vsaki 2 uri se ti metabolizem ustavi :D

Vazelin ::

jype bo izkoristil vavčer?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:



Seveda je... čisto enaka bedarija je zapravit za nočitev z zajtrkom nekje kot pa zapravit keš za 2 novi igrici... še več, trdim da mi 2 dobri igri prineseta več ur zabave kot pa 1 nočitev z zajtrkom


No pa se enkrat strinjam s tabo. Si res ne predstavljam kdo bo recimo pokuril bon za nocitev v Ljubljani?:| Meni se nasploh rahlo upira spati v hotelu ali kjerkoli drugje kot v kampu, ker enostavno ne ves kdo je pred tabo prdel v posteljo in ves presfican slatal po stenah.:))

Vazelin ::

ker enostavno ne ves kdo je pred tabo prdel v posteljo in ves presfican slatal po stenah.

Zato pa moraš it v dražji hotel, da ni glih en, ki je mel 5 minut časa koristil "dnevni počitek" lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Ladjar ::

VALDA VLADA VE KAJ POČNE
In ponovno lahko rečem namesto nje iz teh "forumskih odrazov", kjer se dva prepirata tretji dobiček ima.

Miki N ::

Vazelin je izjavil:

ker enostavno ne ves kdo je pred tabo prdel v posteljo in ves presfican slatal po stenah.

Zato pa moraš it v dražji hotel, da ni glih en, ki je mel 5 minut časa koristil "dnevni počitek" lol


Hm za 200e bi se mogoče že dalo pripraviti all-inclusive "dnevni počitek" paket … ideja ki bi se utegnila prijeti!

vostok_1 ::

Vazelin je izjavil:

jype bo izkoristil vavčer?


Ne bo. Oz. ga bo podaril kakemu družinskemu članu.
Njemu je dopust kolesarjenje do bleda, ne pa prenočitev tam.
And besides. On nima več dopustov. Dopusti so za plebse. On je sedaj free "man" .
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Urbano#Desno ::

Miki N je izjavil:


Hm za 200e bi se mogoče že dalo pripraviti all-inclusive "dnevni počitek" paket … ideja ki bi se utegnila prijeti!


Ekola pa se je tudi za ljubljanske hotelirje našla rešitev da pristavijo piskerček v katerega bo padel kakšen državni bon. :D

dexterboy ::

khm... glede na spodnjo novico;
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
in če povežem s pisanjem, da naj bi se koristilo že 1. junija, pa se ne bo;
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/turi...
se mi že malo prižigajo rdeče lučke, da je vse skupaj pod velikim vprašajem!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

in zaradi spodnjega je res bolje, da imamo WWIII. ker takšen kretenizem je zdrav za pred strelski zid... seveda Nodi pravi drugače;
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

vostok_1 ::

Žal je tako, ko se večina plebsev gneti okoli nekaj drobiža, ki jim bo država "častila", kot pa da bi videli veliko sliko.
Vi mi ne boste vrjeli do samega konca. Ampak z plebsi je TRIVIALNO manipulirat. Neke globoke skrivne zarote reptiljancev sploh niso potrebne.
Narediš štalo, počakaš 2-3 meseca, vmes malo polneš medije z šumom...in voila. Zadeva je že passe kar se njih tiče, and nobody is the wiser.

9/11 se je zgodil 20 let nazaj. Že pozabljen
Snowdenovi leaki 7 let. Že pozabljeni.
Epstein 1 leto nazaj. Že pozabljen.

Če bi Kushner sredi press conference slekel kožo in se pokazal kor reptiljanca, do septembra bi že pozabili.

Zarote je trivialno izpeljat pri taki audienci. Večina zarot ima precej fuck-upov. Ni potreben nek flawless execution kot si vi to radi predstavljate.

PS. Dajmo se igro. Recimo, da je neizpodbitno dokazano, da je covid19 (aka. kitajski virus...sort of) resničen bioweapon, ki je bil namensko spuščen. Recimo, da imamo vsi konsenz.
Koliko od vas bi se še vedno kot čebele gnetili okoli tega 200EUR bona?

I think i've proven my point.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

WizzardOfOZ ::

Nič ne pomaga, če ti opozarjaš ljudi. Imajo spomin zlate ribice. Čez 2 tedna bodo že vse pozabil.

Ena nora teorija, ki mi jo je en začel govorit. Da je v bistvu covid-19 bio orožje namenjeno starim ljudem, da se jih znebimo in s tem sprostimo prostor za migrante, ker rabimo davkoplačevalce in ne upokojencev. Preveč gre denarja za pokojnine.

tone31 ::

ce niso iz laboratorija prisli virosi se potem jih ni treba bati?

nore teorije samo norec ponavlja

A110 ::

itak se nimamo v evropi cesa bati. virus je narejen da pobija samo "asian males" kajne vostok?

fikus_ ::

Sedaj je čas, da se STA izkaže. Naj naredi nekakšen katalog ponudnikov v SLO, kjer se bodo lahko koristili tile vavčerji/boni, da ne bodo samo znane turistične destinacije polne, manj znane pa ne.
In tudi turistični ponudniki se morajo malo zmigat ter povezat ter ponudit pakete ponudbe. Jamranje je poceni, npr. Batagelj, ki je govoril/jamral, da on pa ne bo deležen pomoči. V času debelih krav je lahko polno s*at, sedaj pa jamrat.

sunshine403 ::

UganiKdo je izjavil:

Prodaja videoiger vsekakor ni podrocje ki bi rabilo drzavno pomoc zaradi covid19.

Realno so jo dobili... s tem ko so drzave uvedle karanteno :))

D3m ::

sunshine403 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Prodaja videoiger vsekakor ni podrocje ki bi rabilo drzavno pomoc zaradi covid19.

Realno so jo dobili... s tem ko so drzave uvedle karanteno :))


Aja, ti si v bloku?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Haha, so že prestavli koriščenje bonov na konec junija... na koncu bo tako kot sem napisal... od 1. oktobra do 31.12.2020

Kriva bo počasnost namestitve in kreacije informacijskega sistema...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

sunshine403 ::

@D3m Ne, niti nisem obseden z igricami... no ce sem posten se ne spomnim, kdaj sem zadnjo sploh igral ;)

Miki N ::

Ampak še vedno.. kaj mislite, bodo ti vavčerji sploh pomagali? Jaz sumim, da zna na koncu biti še več težav za vlado - ekonomskih in političnih, mogoče kaka aferica predvsem pa ogromno enega tratenja časa.

Vazelin ::

Miki N je izjavil:

Ampak še vedno.. kaj mislite, bodo ti vavčerji sploh pomagali? Jaz sumim, da zna na koncu biti še več težav za vlado - ekonomskih in političnih, mogoče kaka aferica predvsem pa ogromno enega tratenja časa.

Ja, najbolje da vlada ne dela čisto nič. Ker potem ne more biti afer.:)) Prepustimo situacijo nevidni roki trga. :D

Poanto vavčerjev je lepo razložil JPD
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Miki N ::

Vazelin je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ampak še vedno.. kaj mislite, bodo ti vavčerji sploh pomagali? Jaz sumim, da zna na koncu biti še več težav za vlado - ekonomskih in političnih, mogoče kaka aferica predvsem pa ogromno enega tratenja časa.

Ja, najbolje da vlada ne dela čisto nič. Ker potem ne more biti afer.:))


Pa dobro, saj verjetno ni to zdaj edina stvar, denar se da porabiti na različne načine.. vključno tudi tako da se ga ne, če se izkaže, da je bolje na kratki rok - ker ukrep je kratkoročne narave. Še enkrat, bo to sploh delovalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Vazelin ::

Še enkrat, bo to sploh delovalo?

Mislim da se vsi zavedamo, da gre za eksperiment? Da so ti svetovni stimulusi nekaj nevidenga v zgodovini. Kot vedno: po bitki je lahko biti general. Vsi želijo samo eno: prebroditi to in naslednje leto, ki bo težko
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
12 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ideje za izkoristit te bone

Oddelek: Loža
469793 (2241) SmolWhale
»

Covid boni 2021 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12216375 (5628) V-i-p
»

Booking - odpoved

Oddelek: Loža
385233 (4229) ogorazd1
»

Odnos do slovenskih turistov, vkljucno s Slovenijo (kako izboljsati odnos) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1309643 (6743) SuperKripto
»

Turizem na Bledu, leta 2017 izjava, da naj hodijo Slovenski turisti raje izven sezone (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21722168 (15580) Vazelin

Več podobnih tem