» »

nakup avta

nakup avta

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

barney83 ::

V kratkem moram kupini nov avto, saj mi moj "odpoveduje". Ker se na avte ne spoznam najbolje, me zanima kaj priporočate. Budget je nekje do 14.000€. Na leto naredim med 12 - 15.000 km, večinoma mestna vožnja.
Potrebujem prostoren avto (prtljažnik), udoben in da avto stegne ko je potrebno in da mu ne pobere vse moči, ko smo 4 v avtu. Avto, ki ga bom kupil, bom imel vsaj 5 let, če ne ne zgodi kaj nepričakovanega.
Sam ne preferiram nobene znamke. Pomembno mi je, da je avto tudi vzdržljiv, da ne bom vsak mesec pri mehaniku.
Mogoče avti A3 (2015-16)?
Kaj priporočate?

Veron ::

pod 14 imaš nov Ford Focus https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
nov Renault Megane https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Glede na to, da se voziš več al man po mestu, verjetno bencin bolj primeren.
Nisi ravno definiral, kaj je zate "udoben" avto (Megane je mehek), kaj je zate prostoren prtljažnik (družina?) in da "stegne", 5s do 100?

barney83 ::

ja, načrtujemo naraščaj, tako da je fajn, da je prtljažnik prostoren. Da stegne sem mislil predvsem to, da če kdaj prehitevam, ali moram na hitro speljati, to lahko naredim brez težav. Ne vem kaj to pomeni, ali je to 5s ali 8s...Udoben pa v smislu, a sem lahko tudi več ur v avtu brez da me matra vrat, hrbet,... Vem da je to težko nekomu svetovati, ker smo različni :)

hvala za mnenje.

Sparkxl ::

Mislim da bi tvojim kriterijem ustrezal kaki malo rabljen golf, astra, megane in podobni z karavansko ritjo in turbo bencinarjem. Prostora več kot dovolj za družino, mala poraba in skoči dovolj, ko je treba.

RedDrake ::

Ma kaka jajca mu to predlagate!

Tole je Avto!
Če nima 200 konjev plus sploh ne moreš vozit. A ste v 21. stoletju al' še zmeri v 20. stoletju, haloooo?
V opombah še piše, Tip top avto. To je to, kupiš in voziš. Testna vožnja sploh ni potrebna, ker je 1. lastnik in prodajalec je iz štajerske regije. Tam so sami zanesljivi. Še garancijo ti da!

vklop "/s" pomaga ;)

feryz ::

Če vprašaš mene, mora imeti vsaj 400 konjev. Ampak ljudje smo različni.
Za 14 jurjev bo dobil praktično vse razen avta, ki si ga želi. Če je buđet omejen, je pač omejen.

Jaz avta ne bi kupoval od forumskih vseznalcev. Vzameš si eno dopoldne in obletiš par štacun. Fajn je, da se v avtu dobro počutiš. Zato se je treba vanj vsesti. Ne pa brati tehnične podatke.

IL_DIAVOLO ::

Raptor F16 ::

Veron je izjavil:

pod 14 imaš nov Ford Focus https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
nov Renault Megane https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Focusa ne bodo več delali

Megane/ KIA Ceed bo osnovn za to ceno.

Clio bo za podobn denar imel že lep paket opreme.

Aletrnativa je FIAT tipo karavan.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

hahahaha fiat

drugače pa megane grandtoura dobiš za takšne dinarčke; dokaj velik prtljažnik
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

mahoni ::

T-h-o-r je izjavil:

hahahaha fiat

drugače pa megane grandtoura dobiš za takšne dinarčke; dokaj velik prtljažnik

Hahahha je tvoj neumni post. Kaj pa fali Fiat Tipu? Vredu avto za kes, ki ga investiras.

smacker ::

Raptor F16 je izjavil:

Focusa ne bodo več delali

Link?

Phantomeye ::

feryz je izjavil:

Če vprašaš mene, mora imeti vsaj 400 konjev. Ampak ljudje smo različni.
Za 14 jurjev bo dobil praktično vse razen avta, ki si ga želi. Če je buđet omejen, je pač omejen.

Jaz avta ne bi kupoval od forumskih vseznalcev. Vzameš si eno dopoldne in obletiš par štacun. Fajn je, da se v avtu dobro počutiš. Zato se je treba vanj vsesti. Ne pa brati tehnične podatke.


Če mene vprašaš mora imeti vsaj 800 konjev.

T-h-o-r ::

mahoni je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

hahahaha fiat

drugače pa megane grandtoura dobiš za takšne dinarčke; dokaj velik prtljažnik

Hahahha je tvoj neumni post. Kaj pa fali Fiat Tipu? Vredu avto za kes, ki ga investiras.

ja pač fiat

redno najbolj zanič znamka že zadnjih 20 let
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

KAVINSKY ::

T-h-o-r je izjavil:

ja pač fiat

redno najbolj zanič znamka že zadnjih 20 let


Stara fama. Motorji in menjalniki so zanesljivi, vgrajujejo jih tudi v vozila drugih znamk, kjer ni pritožb. Če se gleda razne faktorje zanesljivosti je več težav lahko z nemci (posebej Audi in BMW) kot pa z italjanom.

Če fiat ne diši se Škodo Octavio za drobiž:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

IL_DIAVOLO ::

Krs

Jerry000 ::

Novi peugeot 208 je v tem rangu, sam sem kupil Allure in sem zelo zadovoljen z njim :)

eric_cartman ::

Edini nasvet, ki ti ga lahko dam.. Glej top 10 oz. največjih avtohiš v Sloveniji če kupuješ rabljenega in kupi od njih..Zakaj? Zato, ker ti avto dejansko pregledajo in ker tudi oni kupujejo le od zanesljivih virov, četudi iz tujine in tudi zato, ker ti sploh pri zastopnikih določenih znamk, ponudijo veliko boljšo garancijo kot tisti s parking placa. Če pa je že potrebno uveljavljati garancijo, pa jo boš prek njih vseeno lažje uveljavljal..

Ne glej preprodajalcev vozil, še manj pa to, da dedi in babica vozita avto, ker je v večini primerov to slabše..
Link največjih avtohiš v Slo: https://siol.net/avtomoto/novice/bajni-...


Če kupuješ nov avto pa tako ali tako ni važno katerega, če ti je le všeč in da se dobro počutiš v njem.. VW, Ford, Renault... Povsod kjer je elektronika, se kvarijo.. Eni bolj, drugi manj.. Bolj kot ne pa je odvisno od sreče.. Če bi sam kupoval nov avto, bi gledal edino na to, da ni prva serija vozila, ker ima največ napak.. Ponavadi, ko je dobro leto ali dve v prodaji, že pridejo popravki na seriji, in je takrat primernejši nakup.

HotBurek ::

Hiter, prostoren, udoben, kvaliteten in zanesljiv. Pa še legendaren je.

Moder nakup v rdeči barvi. 8-)

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

T-h-o-r ::

hahaha 12 jurjev za staro kripo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

nekikr ::

V kratkem moram kupini nov avto, saj mi moj "odpoveduje". Ker se na avte ne spoznam najbolje, me zanima kaj priporočate.

100 forumašev ti bo predlagalo svoj best-buy, 100 različnih avtov, seveda. Od novih zadev do starih krip. Vse znamke, modele in motorje. Ti se pa le pravilno odloči :)

barney83 ::

Hvala,

definitvno bom vzel pri avtohiši, ker od fizičnih oseb si ne upam kupovati avta. Zanimalo me je mnenje tistih, ki se bolj spoznajo, ampak vidim da so mnenja zelo različna :)

PacificBlue ::

eric_cartman ::

Ravno zato sem ti dal odgovor brez osebne preference za vozilo..

Rabljen: Dobra avtohiša oz. po možnosti uraden zastopnik znamke.
Nov: Glej da je zunaj 2. serija vozila, ker je večina napak potem odpravljena, ki se pojavi pri 1. seriji.

Na forumu pa imaš potem takšne, ki jim znamka pomeni vse.. In vse ostalo, kar ni ta znamka je za njih kišta.. Potem imaš bencinarje proti dizlom.. To je večni problem.. Potem imaš onaniranje na porabo vozila.. In še kaj bi se našlo.. In če boš to vse združil na kup, boš ostal brez avtomobila..

WhiteAngel ::

Jaz bi vzel Tucsona. Drugače pa Audi A3, Focus, Ceed, Golf.. to je vse premajhno za 5-člansko družino (vsaj zame je bilo, ko sem po salonih hodil). Skratka te hatchbacki so bili zame vsi prekratki - bodisi ne moreš normalno sedeti, bodisi imaš prtljažnik prekratek za voziček/posteljico/potovalke itd. Mogoče bi kakšen Megane karavan ali Octavia še šla.

Raptor F16 ::

smacker je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Focusa ne bodo več delali

Link?


Evo, uradno:

Fiesta
https://www.ford.com/cars/fiesta/

Focus
https://www.ford.com/cars/focus/

Novica z drugega vira:
https://www.google.com/amp/s/www.forbes...


Zato imajo tudi tako nore popuste, ker se morajo znebiti zalog.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Za Evropo ga bojo še zmeraj delali.

Old Spice ::

Zato imajo tudi tako nore popuste, ker se morajo znebiti zalog.


Sem bil ravno prejšnji teden na testni za Focusa. Nori popusti so samo na modele s starejšimi motorji, ki imajo večji CO2 izpust. Te je domnevno potrebno registrirati do določenega datuma (jih pa ni več veliko), zato popusti. Ostali, z novejšim motorjem imajo enako zasoljene cene. Vsaj tako so objasnili meni.

mahoni ::

barney83 je izjavil:

Hvala,

definitvno bom vzel pri avtohiši, ker od fizičnih oseb si ne upam kupovati avta. Zanimalo me je mnenje tistih, ki se bolj spoznajo, ampak vidim da so mnenja zelo različna :)

Good luck pri tem. Se zmeraj rajsi vidim, da ga vzamem od fizicne osebe.

Plus vidim, da ti nimas pojma o avtomobilih.
Ti olajsam stvar. Najprej si izberi avtomobil po videzu, ki bi ti bil vsec. Potem ko to ves si naredi budget. Potem ko imas budget gres iskat letnik tega avtomobila. Potem gres prebirat forume in avtomobilske sajte, kjer so navedene vse mozne napake. Potem ko imas te info, gres pocasi na oglede in imas seznam, kaj si moras pogledati. Potem ko jih pogledas ene 5x bos ze hitro videl, kaj je pri katerem drugace.

Ne pa tako kot ti. Si se zjutraj odlocil, da bos kupil avto. Kot prvo si dal neko A trojko in potem ti se 5454 ljudi svetuje Fiata, Fiesto, Fokusa, Tuscona, Kio, Pezoja, Renoja.

Goran's Blog ::

Če želiš pri avtohiši morda vzameš pri Porsche Slovenija je dosti pozitivnih izkušenj z njimi.

Recimo:
https://www.porscheinterauto.net/Vozila...

Dobiš velik prtljažnik, avto kateri "cukne", avto kateri je po vseh statistikah eden manj pokvarljiv.

Seveda pa izberi avto kateri ti je všeč. Sam če mi avto ni všeč ga ne bi kupoval.

eric_cartman ::

@mahoni

Glede fizičnih oseb.. Ja dokler se kupuje avto do 5000€, že mogoče da to drži.. Samo za nas povprečne ljudi, ki jim je 14.000 € dosti denarja, pa se mi zdi malo preveč, da ga nekomu kar tako dam, na lepe oči.. Za 14.000 € ti marsikdo laže kot profesor.. Avtohiša se mora držati vsaj določenih pravil, sicer greš lahko v tožbo.. Pri fizični osebi, pa se lahko samo pod nosom obrišeš.. Razen, če imaš to srečo da ima še tovarniško garancijo in da ga je prejšnji lastnik stalno servisiral tako kot je treba, da je garancija dejansko veljavna..

Skratka se popolnoma strinjam s tabo za avte manjše denarne vrednosti.. Za dražje avte pa tako.. Marsikomu se ne da več ubadat s prodajo.. Avto kupi od avtohiše, se ga čez 4 leta losa in odpelje v avtohišo in vzame drugega.. Tako jih ogromno dela.. Itak vidiš da je ogromno avtov v komisijski prodaji tudi pri tavelkih avtohišah..

LeQuack ::

Kupi avto s tovarniško garancijo, nov ali rabljen. Problem je ko ti shodijo dragi deli, npr. crkne dnevna LED luč, menjati moraš cel žaromet ranga 700-1000 EUR, to je samo en primer. Ni več časov kjer so crkovali samo mehanični deli in jih je lahko lokalni serviser popravljal za drobiž.
Quack !

IL_DIAVOLO ::

Kupi avto, ki tega nima.

What about that?

LeQuack ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kupi avto, ki tega nima.

What about that?


Ja novejši kot je manj možnosti je da lahko brez teh stvari kupiš. Razen če bo šel nabavljati Golf 1 ali kaj podobnega.
Quack !

fuck_it_ ::

Raptor F16 je izjavil:

smacker je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Focusa ne bodo več delali

Link?


Evo, uradno:

Fiesta
https://www.ford.com/cars/fiesta/

Focus
https://www.ford.com/cars/focus/

Novica z drugega vira:
https://www.google.com/amp/s/www.forbes...


Zato imajo tudi tako nore popuste, ker se morajo znebiti zalog.


Lol, wtf. A ni Focus najbolje prodajan Fordov avto v Evropi?

Aha vidim ja, podjetje se bo usmerilo bolj v gospodarska vozila... pickupi, kombiji in podobno. Tudi prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Sparkxl ::

Če bi nehali kenjat gluposti tukaj bi bilo res super. Proizvodnja focusa in fieste se ukinja samo za ussa

nekikr ::

Ti olajsam stvar. Najprej si izberi avtomobil po videzu, ki bi ti bil vsec. Potem ko to ves si naredi budget. Potem ko imas budget gres iskat letnik tega avtomobila. Potem gres prebirat forume in avtomobilske sajte, kjer so navedene vse mozne napake. Potem ko imas te info, gres pocasi na oglede in imas seznam, kaj si moras pogledati. Potem ko jih pogledas ene 5x bos ze hitro videl, kaj je pri katerem drugace.

Vse si zadel, samo tole odebeljeno je pa brca v temo. Če bi šel gledati za vse možne napake, ki so se komu zgodile, ali pa tudi ne, potem bi se vozil s kolesom. Ni ga namreč avta, ki ne bi imel takih ali drugačnih napak. Na forume poslušat anonimneže, kako pluvajo in po vsem kar ne vozijo sami in si izmišljujejo napake (ki so tudi pri njihovem vozilu) je pa sploh najmanj produktivna stvar na svetu. Če ima plan kupiti nov avto, potem je tam tovarniška garancija zato, da krije napake. Lahko kupiš pa Mercedesa, ki bo šel čez 14 dni na servis, ali pa pa kupiš Dacio in bo delala 20 let. Lahko je pa tudi obratno in vse vmes.

HotBurek ::

Lahko kupiš pa Mercedesa, ki bo šel čez 14 dni na servis, ali pa pa kupiš Dacio in bo delala 20 let. Lahko je pa tudi obratno in vse vmes.

Pomembno je zavedanje, da opcije niso sestavljene samo iz dveh skrajnih opcij, ampak predvsem s tistimi "vse vmes".

Zato je smiselno preverit, kateri motorji se bolj kvarijo od drugih znotraj ene serije, ko že imaš nagledan avto. Za E90 se naprimer izpostavi doživljenska veriga, ki jo je potrebno menjat na 200k. Spomnim se tudi, ko je bil prehod iz 1.9 TDI na 2.0 TDI; slednji so sprva bili manj zanesljivih od preizkušenih 1.9. In če kupuješ tak avto (ugibam letnik 2005-2007) in imaš enega z 1.9, drugega pa z 2.0, je dobro, da veš, da se (hipotetično) pogosto kvarijo šobe (ki niso zastonj) na 2.0 motorju.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

KTr1sk ::

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

asdf_jklc ::

Če boš kupoal nov avtomobil, boš z malo pogajanj spravil skupaj za Megane Grandtour-a z Business opremo. Glede nato, da gre model proti koncu svoje življenske dobe je tudi nekaj serijskih napak iz začetka odpravljenih tako, da je ta avtomobil sedaj dokaj ugoden nakup.

nekikr ::

HotBurek: On kupuje nov avto. Se pravi stara jajca E90 in podobne zadeve ne spadajo zraven. Pri novem imaš pa tovarniško garancijo. Če je neka napaka očitna, potem se bo pojavila kaj hitro (največkrat kakšna elektronika), sicer je pa pri 200kkm vse kaj drugega lahko krivo za napake.
Ti dam konkreten primer. Ko sem kupoval zadnji avto sem si izbral Audija A6. Nekaj ljudi mi je reklo, da to pa ne, da se avtomatični menjalnik pri njih kvari serijsko, na vsakemu trikrat letno, tako zanič so. No, povprašam na Porsche Verovškova serviserja in pravi, da je res tako. Si moraš misliti? Ampak hitro doda, da je to zato, ker večina kupi rabljena, močno zvožena jajca iz Nemčije/Italije, z malo več opreme ali 20" feltnami, za servis pa potem zmanjka (nekje 900€ je servis z menjavo olja avtomatičnega menjalnika). In seveda, če servisa ne narediš, potem se res hitro kaj zalomi. Torej, povzetek: velecenjeni znanci poznavalci vedo, da se "skos kvarijo", mozoljavci na forumih tudi poznajo to, realno je pa stvar povsem drugačna.

1. Izbereš dva ali tri avte, ki so ti (še raje partnerki) všeč.
2. Greš na testno vožnjo z vsakim.
3. Ob testni vožnji pogledaš kaj za svoj denar lahko dobiš glede motorja in opreme.
4. Poveš partnerki kaj bi ti vzel.
5. Ona pove kaj bi ona vzela.
6. Narediš kompromis in vzameš kar je ona rekla.
Evo, avto kupljen.

HotBurek ::

On kupuje "nov" avto, ne nov nov. Kot primer je podal Audi A3 letnik 2015-2016. To ni nov.

Kar se tistega menjalnika tiče, je zaključek tak, da če ne vzdržuješ, se (pogosto) kvari. Drugo pa je pri E90, kjer ni verige kaj za vzdrževat, pa se bo vseeno "pokvarila".

In to je pomembna razlika. Se pravi, išče se napake, ki se pojavijo kljub pravilni uporabi in servisu.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

nekikr ::

Če bi kaj takega obstajalo je to serijska napaka in bi proizvajalec naredil vpoklic. To, ali pa ne bi prodal niti enega takega avtomobila. Kaj se pa pri 200 ali 300kkm zgodi kljub pravilni uporabi in servisiranju je pa nekaj, kar ni omembe vredno. V 15-20 letih se lahko zgodi marsikaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Raptor F16 ::

Na Dacii ne bo fant skor nč izgubu. Servis bo DIRT CHEAP.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

K0l1br1 ::

Evo avto za SHintarota - 13 jurjev namesto 8.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

solatko ::

Raptor F16 - Pri Golf-u II tudi ne.

Dobra do štiri leta stara Škoda Oktavia ali superb, vožena v Nemčiji je čisto v redu in poceni.

Sicer pa je najbolje imet prijatelja, ki se ukvarja s preprodajo vozil kakšnih 10-15 let in mu naročiš kaj bi rad pa ti to zrihta v parih tednih, za ceno, ki je morda malo višja kot je vreden po EUROTAX-u.

Pri rabljenih vozilih sem se rahlo zahebov samo enkrat, ko sem kupil z očmi, kljub temu, da je kolega reku 5k€ manj ali beži stran, tako pa sem toliko dodal, da mi je potem kolikor toliko služil.
Delo krepa človeka

mr_chai ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Scoda, simply clever...

Al pa kakšna honda accord, lj avtov maš malo morje,na koncu boš kupil itak nekaj kar bo tebi všeč, pa četudi bo to stara stoenka.

smacker ::

Raptor F16 je izjavil:

smacker je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Focusa ne bodo več delali

Link?


Evo, uradno:

Fiesta
https://www.ford.com/cars/fiesta/

Focus
https://www.ford.com/cars/focus/

Novica z drugega vira:
https://www.google.com/amp/s/www.forbes...


Zato imajo tudi tako nore popuste, ker se morajo znebiti zalog.


USA trg...

TheBlueOne ::

Jaz bi pogledal se Mazdo 3.

mahoni ::

nekikr je izjavil:

Ti olajsam stvar. Najprej si izberi avtomobil po videzu, ki bi ti bil vsec. Potem ko to ves si naredi budget. Potem ko imas budget gres iskat letnik tega avtomobila. Potem gres prebirat forume in avtomobilske sajte, kjer so navedene vse mozne napake. Potem ko imas te info, gres pocasi na oglede in imas seznam, kaj si moras pogledati. Potem ko jih pogledas ene 5x bos ze hitro videl, kaj je pri katerem drugace.

Vse si zadel, samo tole odebeljeno je pa brca v temo. Če bi šel gledati za vse možne napake, ki so se komu zgodile, ali pa tudi ne, potem bi se vozil s kolesom. Ni ga namreč avta, ki ne bi imel takih ali drugačnih napak. Na forume poslušat anonimneže, kako pluvajo in po vsem kar ne vozijo sami in si izmišljujejo napake (ki so tudi pri njihovem vozilu) je pa sploh najmanj produktivna stvar na svetu. Če ima plan kupiti nov avto, potem je tam tovarniška garancija zato, da krije napake. Lahko kupiš pa Mercedesa, ki bo šel čez 14 dni na servis, ali pa pa kupiš Dacio in bo delala 20 let. Lahko je pa tudi obratno in vse vmes.

Zakaj bi to bila brca v temo?
Recimo, da se je OP odlocil vzeti Ford Mondea letnik 2016. Najprej gres pogledati kaj je bolje dizelas ali bencinar. Pustimo porabo. Ko imas to definirano gres korak dlje in gledas, ce so se pri tem letniku pojavljale kaksne vecje tezave. Ce ja potem gres gledati kdaj. Je to takoj po 20k prevozenih ali sele pri 200k. Pol gres racunat stroske in ce ti to stima gres s koraki naprej.

Seveda ni avtomobila brez napake, ampak ce jaz preberem, da je pri 150k potrebno menjati skoraj pol masine ali pa da rado crkuje menjalnik pri 180k, potem ta avtomobil preskocim ali pac racunam s tem stroskom.

Tako se kupuje rabljen avtomobil.

mr_chai je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Scoda, simply clever...

Al pa kakšna honda accord, lj avtov maš malo morje,na koncu boš kupil itak nekaj kar bo tebi všeč, pa četudi bo to stara stoenka.

Pa ti in tebi podobni sploh preberete kaj tocno ljudje sprasujejo na zacetku teme?
Budget je nekje do 14k. Ti pa mu das avtomobil, tudi ce maksimalno spusti ceno, bi to bilo se zmeraj 2k vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

CartmanF ::

Sam si lastim A3 2014 (1.6 TDI - 110 konjev) pa se vozim dnevno po avtocesti 70km v eno smer, brez problemov se peljes in prehitevas + majhna poraba. Od 2016 mislim da je ze tudi faceliftana verzija ki je malo lepsa, je pa malo cez tvoj budget. Za taksno ceno definitivno bolj "premium" izbira in pocutje v kabini kot pa ti 1.0 novi budget avti brez kakrsnekoli opreme.

Primer: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id... (je pa - da je limuzina in ne hatchback zaradi prostorske razporeditve)
Primer 2: hatchback -> https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CartmanF ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15521632 (17135) matobeli
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508982 (7136) videc
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017379 (14233) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822641 (17066) KAVINSKY

Več podobnih tem