» »

Statistika in COVID-19

Statistika in COVID-19

««
4 / 34
»»

dexterboy ::

Kaj noben ne spi ali pa so vsi boti?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

 Kdaj bomo rekli: Dovolj nam je?

Kdaj bomo rekli: Dovolj nam je?

Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

hator ::

Zelo zanimive izkušnje z COVID okužbami.
https://www.reddit.com/r/COVID19positiv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hator ()

Poldi112 ::

dexterboy je izjavil:

 Kdaj bomo rekli: Dovolj nam je?

Kdaj bomo rekli: Dovolj nam je?



Dobro vprašanje - a za vas, ne za nas. Kdaj lahko pričakujemo demonstracije? Misliš, da bi HK / BLM / ... imeli pozornost, ki jo imajo, če bi stvar ostala znotraj FB skupin?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

HappyPills ::

Vostok in Dexter sta celo noč transparente delala zdaj se gresta pa pred merkator brez maske prklent. Sam da dež neha.

s1m0n ::

Tudi pri sorodniku na delovnem mestu so imeli sodelavca, ki je bil pozitiven.
Več dni so bili skupaj v jedilnica, skupnih prostorih... Več dni je prihajal z znaki bolezni v službo (vročina, kašelj...). Na testiranje so bili poslani vsi (nekje 4-5 dni po tem, ko so njega odpeljali z rešilcev in pri hitrem testu ugotovili, da je pozitiven na ta virus. Od testiranih k sreči nihče ni bil pozitiven, prav tako tudi ne njegova družina.

V karanteno so poslali vse, ki so imeli bližji stik (sedeli zraven ali preko njega v jedilnici ter sodelavce, ki so z njim službeno bili več ur). Verjetno tudi ni bilo možnosti poslati vseh v karanteno saj gre za dejavnost, ki je v državi potrebna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

dexterboy ::

Poldi112 je izjavil:

Mase nikoli ne bo dovolj, če boste vsi čakali na druge. Trumpa pa ni izvolil internet, temveč oligarhija, ki je več desetletij radirala srednji sloj ter večini priskrbela dodaten šiht. Tvoji uspehi so "impresivni". Koliko vas pa je v razredu, kar kakšen efekt ste dosegli IRL?

Kar se tiče izvolitve Trumpa;
zagotovo si slišal za Cambridge Analitico. No, sedaj je dovolj, da na travniku poiščeš film z naslovom "The Great Hack", si vzameš Pepsi in kokice, ter si ga pogledaš v miru. Nato pa lahko pišeš in govoriš kar želiš ;)
Da veš, kaj iskati, ker dobiš več zadetkov;
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Badwolff ::

Hecno je. Eni pozitivni ne okužijo nikogar, drugi celo množico. Že veš čas govorijo o superspreaderjih.

Poldi112 ::

dexterboy je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Mase nikoli ne bo dovolj, če boste vsi čakali na druge. Trumpa pa ni izvolil internet, temveč oligarhija, ki je več desetletij radirala srednji sloj ter večini priskrbela dodaten šiht. Tvoji uspehi so "impresivni". Koliko vas pa je v razredu, kar kakšen efekt ste dosegli IRL?

Kar se tiče izvolitve Trumpa;
zagotovo si slišal za Cambridge Analitico. No, sedaj je dovolj, da na travniku poiščeš film z naslovom "The Great Hack", si vzameš Pepsi in kokice, ter si ga pogledaš v miru. Nato pa lahko pišeš in govoriš kar želiš ;)
Da veš, kaj iskati, ker dobiš več zadetkov;


Seveda sem slišal za njo. To, da so prevesili tehtnico v Trumpov prid v ničemer ne negira moje trditve, da so populista izvolili, ker so oligarhi od Reagana naprej rezali davke in gradili imperij, namesto da bi vlagali v infrastrukturo, šolstvo, ...

Bo tebi uspelo podati par primerov, ko je prišlo do pozitivnih sistemskih sprememb brez ulice, ter zakaj misliš, da v HK, USA, Iranu, Franciji, ... demonstrirajo na ulici? Mar nimajo interneta?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

dexterboy ::

suzej je izjavil:

zakaj se v takih primerih družinskim članom ne ponudi brezplačnih hotelskih sob da niso zaprti z okuženo osebo, če tega ne želijo? to se mi zdi neetično

Ker bi to KOŠTALO, kapiš?
Če je cifra 300.000 ojrov res prava za dnevne stroške testiranja (khm, mogoče dobro še enkrat preveriti, osebno se mi zdi 3000 testov po 100 evrov nekako kredibilna cifra, saj 100€ je tudi samoplačniški test za Covid), je to dobra iztočnica za izračun finančne škode, ki jo povzročajo "več milijonske žrtve" samo v Sloveniji. Ker 300.000 je že okvirna cena reševalnega vozila. Ker 300.000 je že 600 medicinskih sester, ki bi lahko ob naslednji plači dobile 500 € bruto več plače...
""Ima se, može se, nema se, glumi se"", pravi narodna poslovica. Ampak nekega dne bo prišel račun. In takrat... takrat bo šele bolelo... in takrat bomo videli umirati ljudi na ulicah...

@Poldi112; oprosti, jaz nisem nikjer pisal, da se revolucije dogajajo brez ulice. A se nista z Vostokom pisala na to temo? Ko so leta 2006 (če se prav spomnim) gorela francoska in angleška predmestja, sem jaz trobil, da bi se to moralo zgoditi tudi v Sloveniji. Bil sem označen za skoraj vse, kar je negativnega... Danes pa... no, Jeffy je že 200+ milijard zelencev težek boldy man... le kdo si ne bi želel biti pleško? ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Zakaj me potem pošiljaš gledat dokumentarec o Cambridge Analytici?

Če kaj, je to argument, da na internetu ne boš nič naredil, ker imaš na drugi strani oblast z miljoni ter armijo psihologov, ki o nas vedo več kot mi sami. Je dobra platforma za izmenjavo idej ter organizacijo. Virtualni bar, če želiš. Kdaj se je pa oblast bala pijančkov v baru?

Podobno, kot ko vostok prepriča tri slovence, novaTV pa tretjino.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

dexterboy ::

Đizs... želel sem ti zgolj podati odgovor na tvoje Trumpa pa ni izvolil internet, temveč oligarhija. A lahko sedaj nehaš pogrevati to stvar? Ti si nekaj napisal, jaz odgovoril, ti podal repliko...
Gremo naprej ali se bova zdej tri dni pričkala o neki stvari? Ker bo potem RES BOLJE, da Imago zaklene še to temo, kot je ModriKit vzporedno o Covidu?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

perci ::

Dobro, tudi če država ne plača za hotele za okužene, morda bi bilo pa dobro organizirati vsaj možnost samoplačniške variante. Ker danes, če si okužen, niti ne moreš v hotel, tudi če bi ga sam želel plačati.

Okapi ::

Saj v resnici obstaja možnost, vsaj na papirju, da te država nekam namesti, če doma ne moreš biti v karanteni. A je pri naši zmedeni oblasti to mogoče tudi v praksi, si pa ne bi upal stavit.>:D

Konec julija so objavili:
Nekdanji hotel Črni les, zdaj prenovljen v Dom starostnikov sv. Agate, bi moral stanovalce sprejeti že 1. aprila letos, a je načrte prekrižala epidemija. Prihodnji teden bodo že vseljevali tiste, ki karantene ne morejo preživljati doma, tudi tujce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Yossarian ::

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

darkolord ::

dexterboy je izjavil:

Če je cifra 300.000 ojrov res prava za dnevne stroške testiranja (khm, mogoče dobro še enkrat preveriti, osebno se mi zdi 3000 testov po 100 evrov nekako kredibilna cifra, saj 100€ je tudi samoplačniški test za Covid), je to dobra iztočnica za izračun finančne škode, ki jo povzročajo "več milijonske žrtve" samo v Sloveniji. Ker 300.000 je že okvirna cena reševalnega vozila. Ker 300.000 je že 600 medicinskih sester, ki bi lahko ob naslednji plači dobile 500 € bruto več plače...
In kaj naj bi? Nehali testirati?

dexterboy ::

Yossarian je izjavil:

Saj ne vem, če bo kaj pomagalo...

guglal sem ta imean v dokumentu, pa dobim več zadetkov. ali se ve, o katerih posameznikih je točno govora? če bo kje v dokumentu napisano, se opravičujem vnaprej, nisem še vse prebral...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Poldi112 ::

dexterboy je izjavil:

Đizs... želel sem ti zgolj podati odgovor na tvoje Trumpa pa ni izvolil internet, temveč oligarhija. A lahko sedaj nehaš pogrevati to stvar? Ti si nekaj napisal, jaz odgovoril, ti podal repliko...
Gremo naprej ali se bova zdej tri dni pričkala o neki stvari? Ker bo potem RES BOLJE, da Imago zaklene še to temo, kot je ModriKit vzporedno o Covidu?


A se pričkava? Samo razložil sem ti, zakaj se motiš.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Badwolff ::

Ihan - profesor na MF, imunologija
Dobnikar - zdravilec z gongom in lučjo , v prostem času travmatolog
Pirnat - ne vem točno, internist mogoče
Knafelc - zobar

kamiKaZaA ::

Remember, remember the fifth of november
https://www.imdb.com/title/tt0434409/

Plakat 1:

shrani.si/f/3n/65/1eD9Os0A/120748764334654520943216.jpg

Plakat 2.

shrani.si/f/1K/UL/2hErY7YN/120713108334531574288844.jpg

Poldi112 ::

Podpiram!
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

HappyPills ::

100ka hospitaliziranih. Zarad prehladal. Noro pa se obdobje prehladnih obolenj sploh še ni pričelo.

kamiKaZaA ::

HappyPills je izjavil:

100ka hospitaliziranih. Zarad prehladal. Noro pa se obdobje prehladnih obolenj sploh še ni pričelo.

Najpozneje 10. novembra, torej 5 dni po protestih, kjer bo 50.000 ljudi na ulicah, bo hospitaliziranih najmanj 20.000 ljudi. Paničarji imate dober mesec časa, da se izselite iz Slovenije ali pa skrijete v klet, ker če se boste okužili s prehladom takrat, boste umrli pred bolnico, ker v njej več nebo prostora za vas.

Letos bo samo zaradi teh protestov več kot 100.000 ljudi umrlo od prehlada. V Belorusiji je do prejšnjega tedna umrlo nekaj več kot polovica prebivalstva zaradi protestov. Vzrok smrti je bil prehlad, da nebo kdo mislil, da jih Lukašenko strelja.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Čakaj, to so protivladni protesti, ne protesti proti zdravi pameti. Grožnje s smrtjo so pa tudi precej nekonstruktivne - da niste en od onih kljukcev, ki mirne demonstracije izkoristijo za metajne opek v izložbe?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

kamiKaZaA ::

Poldi112 je izjavil:

Čakaj, to so protivladni protesti, ne protesti proti zdravi pameti. Grožnje s smrtjo so pa tudi precej nekonstruktivne - da niste en od onih kljukcev, ki mirne demonstracije izkoristijo za metajne opek v izložbe?

Koliko uličnih izložb je bilo uničenih na protestih v Mariboru leta 2012? Nobena.

Koliko avtov na ulici je bilo zažaganih takrat? Noben.

Koliko radaroF je zgorelo pred, med in po protestih? Kar nekaj.

Koliko oken je bilo razbitih na običini Maribor? Kar nekaj.

Občina in radar so bili takrat simbol korupcije in kriminala, ter zato se je tudi ta simbol s simbolno kocko uničeval, čeprav bodo sedaj eni skočli v luft, da je bilo narejeno škode za med 20.000€ - 30.000€ davkoplačevalskega denarja. Moj odgovor vsem tem je, da ti politiki pokradejo milijone v parih dnevih, tako, da tista razbita okna ne predstvaljajo neke velike škode Državi oz. vsem nam. So pa povzročila strah občinarjev in so zato odstopili.

Bi vse to dosedgli z mirnimi protesti, kolesarjenjem, petjem in nošenjem cvetlic? NE BI !!!

Isto bi bilo kot je sedaj že 20+ prostest kolesarjev, pa niso nič dosegli. No, mi pravi protestniki se s 5. Novembrom vračamo na ulice >:D Mogoče bo spet malo zarobotalo in bo spet kakšna šipa počila >:D

suzej ::

Letos treba med protesti metat granitne kocke v zasebno last politikov, ne pa v državne stavbe

Poldi112 ::

Pravi protestniki my ass. Navadni vandali.

Ves efekt, ki ga boste dosegli z nasiljem je, da boste JJ dali priročen izgovor za izredne razmere. In potem se boste spraševali, kako to, da smo postali policijska država.

Tepci.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

StarMafijec ::

kamiKaZaA je izjavil:

Isto bi bilo kot je sedaj že 20+ prostest kolesarjev, pa niso nič dosegli.

So precej dosegli. Oblast ni zmanjšala denarja za vse tiste, ki dobivajo rente iz proračuna. Recimo iz naslova kulture, itd. Desnica na oblasti je vedno grožnja temu, da porežejo sredstva za kultura, ta denar pa namenijo npr. zdravstvu. Ni šans, da bi kolesarji to dopustili.

suzej ::

HappyPills je izjavil:

100ka hospitaliziranih. Zarad prehladal. Noro pa se obdobje prehladnih obolenj sploh še ni pričelo.

Nagradno vprašanje, koliko od teh 101 hospitaliziranih je hospitaliziranih zaradi korone, koliko pa iz drugih razlogov in so slučajno še pozitivni na korono. Recimo danes pravijo, da so odkrili okužbo pri nekaj pacientih v ukclj, ki so tam iz drugih razlogov. Se njih šteje med teh 101?

Če sem pozitiven na korono in me nekdo zabode, bi me šteli med hospitalizirane zaradi korone?

Poldi112 je izjavil:

Pravi protestniki my ass. Navadni vandali.

Ves efekt, ki ga boste dosegli z nasiljem je, da boste JJ dali priročen izgovor za izredne razmere. In potem se boste spraševali, kako to, da smo postali policijska država.

Tepci.

Če ne ostane na položaju ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: suzej ()

Badwolff ::

suzej je izjavil:

HappyPills je izjavil:

100ka hospitaliziranih. Zarad prehladal. Noro pa se obdobje prehladnih obolenj sploh še ni pričelo.

Nagradno vprašanje, koliko od teh 101 hospitaliziranih je hospitaliziranih zaradi korone, koliko pa iz drugih razlogov in so slučajno še pozitivni na korono. Recimo danes pravijo, da so odkrili okužbo pri nekaj pacientih v ukclj, ki so tam iz drugih razlogov. Se njih šteje med teh 101?

Če sem pozitiven na korono in me nekdo zabode, bi me šteli med hospitalizirane zaradi korone?

Poldi112 je izjavil:

Pravi protestniki my ass. Navadni vandali.

Ves efekt, ki ga boste dosegli z nasiljem je, da boste JJ dali priročen izgovor za izredne razmere. In potem se boste spraševali, kako to, da smo postali policijska država.

Tepci.

Če ne preživi ne.


Tole je še kr scary in najbrž za prijavit. Je res potrebno na slo techu?

suzej ::

Sem popravil

kamiKaZaA ::

Poldi112 je izjavil:

Pravi protestniki my ass. Navadni vandali.

Ves efekt, ki ga boste dosegli z nasiljem je, da boste JJ dali priročen izgovor za izredne razmere. In potem se boste spraševali, kako to, da smo postali policijska država.

Tepci.

On nas bo v vsakem primeru zaprl v lastna stanovanja in uvedel obvezno cepljenje, čipiranje,... neglede ali bodo protesti ali jih ne bo. Edina možnost za svobodno življenje je UPOR proti diktaturi. In sedaj imamo na oblasti najhujšega možnega diktatorja.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Kakšni diktaturi? To šele pride, če mu boste dali priložnost/izgovor.

Koliko policajev je MLK pretepel, ko so protestirali v Selmi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

suzej ::

Poldi112 je izjavil:

Kakšni diktaturi? To šele pride, če mu boste dali priložnost/izgovor.

Koliko policajev je MLK pretepel, ko so protestirali v Selmi?

Če bi moja žena bila tiho in kuhala je ne bi pretepel. Sama si je kriva.

kamiKaZaA ::

Dajte si že enkrat v glavo zabit, da je Janša diktator. Da človek odkrito govori/razmišlja, da bi ukinil demokracijo in sebe postavil za dosmrtnega vladarja. To so njegove mokre sanje. In takšen človek je izjemno nevaren za državljane. Ne si želet, da bi živeli kot živijo v Severni Koreji.

In skozi zgodovino, če ne bi prihajalo do uporov, bi še danes živeli v Cesarsvtu ali Kraljevini ali Fevdalizmu,... pa so takrat ljudje spoznali, da to ni način življenja in pograbili v roke vile in motike, ter se uprli diktaturi. Isto bo sedaj potrebno, ko imamo na oblasti diktatorja.

Brez upora pa sledi, da si bo ta diktator izpolnil vse svoje mokre sanje...

suzej ::

kamiKaZaA je izjavil:

Dajte si že enkrat v glavo zabit, da je Janša diktator. Da človek odkrito govori/razmišlja, da bi ukinil demokracijo in sebe postavil za dosmrtnega vladarja. To so njegove mokre sanje. In takšen človek je izjemno nevaren za državljane. Ne si želet, da bi živeli kot živijo v Severni Koreji.

In skozi zgodovino, če ne bi prihajalo do uporov, bi še danes živeli v Cesarsvtu ali Kraljevini ali Fevdalizmu,... pa so takrat ljudje spoznali, da to ni način življenja in pograbili v roke vile in motike, ter se uprli diktaturi. Isto bo sedaj potrebno, ko imamo na oblasti diktatorja.

Brez upora pa sledi, da si bo ta diktator izpolnil vse svoje mokre sanje...

Janša ni nevaren sam po sebi. On je predvsem nevaren zaradi ljudi ki ga podpirajo. Ne bo dovolj umaknit njega s položaja.

pirat ::

Badwolff je izjavil:

Hecno je. Eni pozitivni ne okužijo nikogar, drugi celo množico. Že veš čas govorijo o superspreaderjih.

Ja, saj je logično ne?
Tisti, ki nosijo maske in se držijo distance najbrz ne okužijo veliko ljudi (morda celo nikogar). Idioti, ki zavestno ignorirajo ta priporocila in celo zavestno ravnajo vse ravno obratno imajo pa vse predispozicije da je njihov R ‘nadpovprečen’

Gagarin ::

kamikaza, by the way, pozivanje k nasilju tudi na internetu,kar sam povsem odkrito počneš je kazensko preganljivo v vseh demokracijah. pol ko te bodo obiskali kriminalisti ne jokat o diktaturi.

kamiKaZaA ::

Gagarin je izjavil:

kamikaza, by the way, pozivanje k nasilju tudi na internetu,kar sam povsem odkrito počneš je kazensko preganljivo v vseh demokracijah. pol ko te bodo obiskali kriminalisti ne jokat o diktaturi.

Če bi ti bral kaj vse sem jaz pisal leta 2012 (malo hujše in bolj direktno kot vse to danes), pa ne samo na to stran, še ostale portale tipa 24kur, RTV SLO... in ja res me je strah tega, kar pišem na internet. Takrat sem dobil 30 let zapora in 100.000€ kazni, a po pritožbi na mednarodno sodišče za človekove pravice so tam to kazen izničili. Tak da danes, 8 let pozneje spet lahko pišem vse to in mi je vseeno, če mi bodo spet potrkali na vrata...

Invictus ::

suzej je izjavil:


Janša ni nevaren sam po sebi. On je predvsem nevaren zaradi ljudi ki ga podpirajo. Ne bo dovolj umaknit njega s položaja.

Seveda bo dovolj.

Ovce brez vodnika so samo zbegane ovce.

Bolj žalostno je, da alternative ni.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagarin ::

na antijansa koaliciji ste se očitno zbrali sami funkcionalno nepismeni...

1) je sem zagovarjal Janšo
2) kje sem zagovarjal takšne ukrepe kot jih menda imajo v Italiji?
3) kje si zasledil da je Janša rekel da bo uporabil enake ukrepe kot jih imajo menda v Italiji?
4) kje v tej temi si zasledil karkoli drugega od mene kot to da sem odločno proti nasilnim demonstracijam?

btw, novinarjem rtv ne verjamem prav nič najkasneje od petka ko so se ob nameri za združevanje agencij razpisali o tem kako gre za prevzem oblasti v agencijah in ne za racionalizacijo. kar je vsaj smešno - vodstva vseh agencij postavlja tako ali tako vlada, je s tega vidika povsem vseeno ali jih je veliko ali malo. gre leza agendo pisanja o tek kako jansa kao prevzema oblast in za ohranjanje stolčkov v posameznih kurnikih. bruh od novinarstva.

pa še, kje sem zagovarjal takšne ukrepe ki jih imamo sedaj? recimo tisti o razkuževalcih v blokih je spet očitno napisan z mislijo ba zaslužek nekoga pri koritu, kot je bil tisti o razkuževanju blokov spomladi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

kamiKaZaA ::

Ko Janšistom stopiš na rep, ti zacvilijo.

Povsem logično je, da ta njihova vojska, katera je dobila službe preko vez in poznanstev SDS v javnem sektorju, kjer so si izmislili delovno mesto za njih, kjer se ne dela nič ali pa zelo malo za zelo lepo plačo, nadstandardno za slovenske razmere, da je potem ta vojska aktivna na vseh možnih portalih in brani stransko SDS.

Slo-tech ni izjema in dokaz, da so tudi tukaj aktivni člani SDS vojske, kateri bodo SDS volili, pa če nas zaprejo v lastna stanovanja in okolico preletavajo droni. Oni imajo korist od SDS v obliki podarjene službe in bodo zvesto sledili Janši na vsakem koraku, ga tudi vedno volili neglede kakšno diktaturo se bo šel.

vostok_1 ::

Stephen Fry:



Nekaj highlightov:
Število labov, ki delajo z nevarnimi patogeni je 1000+.
Nihče ne ve točno koliko privatnih labov dela na tem. Nihče jih ne nadzira.
Ampule črnih koz so našli v škatlah pri premikanju office materiala.
Nekdo, for some reason, skuša razvijat pričjo gripo z 60% smrtnostjo in human transmissible.
Vrjetnost nevaarnega umetnega patogena je dandanes mnogo, mnogo večja od katerekoli druge naravne nesreče, ki preti človeštvu.


------
Billy je več kot čitno vedel kaj govori na intervjujih.

PS. Pravim. Trdit, da moderna genetika ni zmožna sproducirati nevarnega patogena je žalitev za vse tiste znanstvenike ki so 4 desetletja trdo delali na tem.
And besides...sladkorni bolniki med vami bi morali vedeti, da vaš insulin proizvajajo genetsko spremenjene kvasovke.
Ampak, baje to ni možno, ker tehnologija baje še ne obstaja. Baje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Yossarian ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ko Janšistom stopiš na rep, ti zacvilijo.

Povsem logično je, da ta njihova vojska, katera je dobila službe preko vez in poznanstev SDS v javnem sektorju, kjer so si izmislili delovno mesto za njih, kjer se ne dela nič ali pa zelo malo za zelo lepo plačo, nadstandardno za slovenske razmere, da je potem ta vojska aktivna na vseh možnih portalih in brani stransko SDS.

Slo-tech ni izjema in dokaz, da so tudi tukaj aktivni člani SDS vojske, kateri bodo SDS volili, pa če nas zaprejo v lastna stanovanja in okolico preletavajo droni. Oni imajo korist od SDS v obliki podarjene službe in bodo zvesto sledili Janši na vsakem koraku, ga tudi vedno volili neglede kakšno diktaturo se bo šel.


Kako že pravi Polde? Kolega, v 30 letih samostojne države je bila desnica na oblasti 1/3 časa, 2/3 pa levica. Torej je 2/3 časa v javnem sektorju zaposlovala levica, 1/3 pa desnica. Kdo je torej zaposlil več svojih?
Pa tebe motijo samo tisti, ki imajo korist od desne oblasti, ali te motijo tudi tisti, ki imajo korist od leve oblasti? Ker teh slednjih je namreč verjetno (glede na staž oblasti) precej več.

Pa še to: nisem pripadnik nobene stranke, moji še nikoli niso prišli v parlament, tako da me ne označit ne za levega ne za desnega; bolj nevtralno ne znam postavit tega vprašanja.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Yossarian je izjavil:


Kako že pravi Polde? Kolega, v 30 letih samostojne države je bila desnica na oblasti 1/3 časa, 2/3 pa levica. Torej je 2/3 časa v javnem sektorju zaposlovala levica, 1/3 pa desnica. Kdo je torej zaposlil več svojih?
Pa tebe motijo samo tisti, ki imajo korist od desne oblasti, ali te motijo tudi tisti, ki imajo korist od leve oblasti? Ker teh slednjih je namreč verjetno (glede na staž oblasti) precej več.

Pa še to: nisem pripadnik nobene stranke, moji še nikoli niso prišli v parlament, tako da me ne označit ne za levega ne za desnega; bolj nevtralno ne znam postavit tega vprašanja.

Jaz sem za desno ureditev države. Kar pomeni nizki davki, nizki davki na plače in zelo majhen a racionalen javni sektor. Take stranke pa trenutno nimamo. Levico sovražim zaradi podpore, da bi uvozili 300.000 ljudi iz bližnjega vzhoda in vsem dali socialke, vzeli pa bi nam, ki ustvarjamo v gospodarstvu in nam posledično nabili še več davkov. Njihovo načelo je vzami tistemu, ki ustvarja in daj tistemu fikusu, ki se čoha v javnem sektorju.

Nemorem pa podpirati Janše, ker on ni in nikoli ne bo desnica, ampak je diktator, kateri si želi dosmrtno vladati. On je med korono uvedel čiste levičarske bonbončke, ko se je začel zadolževati in talati ta denar, a na koncu bomo vse to mi odplačali preko višjih davkov. On ni torej d od desnice. Je klasični komunist, kateri se je samo preoblekel v kožuh desnice. Po duši pa je še vedno čisti levičar in komunist.

In v takšne čase nas bo popeljal, če se ga ne bo zrušilo z oblasti. Levičarki-kvazi-komunizem z enim dosmrtnim voditeljem in policijsko državo z kamerami in droni na vsakem koraku. In četudi ni alternative, je vsaka stranka v SLO boljša od te radikalne SDS.

Yossarian ::

Ampak, če je on klasični komunist v preobleki desnice, potem bi ga morali voliti komunisti, ki volijo SD, SAB, LMŠ...
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kamiKaZaA ::

Sem ti že napisal kdo so njegovi volilci: tisti, kateri imajo korist od njega (da jim je SDS zhrihtal službo za njih in za žlahto,.. to je potem zvesto volilno telo).

Takoj ko se bo odpustilo 75% nepotrebenga balasta v javnem sektorju, potem tudi SDS več ne prestopi praga parlamenta. Isto velja za nekatere TOP5 stranke v Sloveniji, ker se vsi poslužujejo iste taktike. Razlika je le, da je Janša največ služb v javnem sektorju zrihtal in si s tem ustvaril največjo bazo zvestih volilcev.

Zgodovina sprememb…

jernejl ::

Sem ti že napisal kdo so njegovi volilci: tisti, kateri imajo korist od njega
Saj zato za Šarca in njegove pajdaše protestira toliko zvestih koristolovcev... ker jim je ob začetku mandata zrihtal povišico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

kamiKaZaA ::

jernejl je izjavil:

Sem ti že napisal kdo so njegovi volilci: tisti, kateri imajo korist od njega
Saj zato za Šarca in njegove pajdaše protestira toliko zvestih koristolovcev... ker jim je ob začetku mandata zrihtal povišico.

Kaj iz tega tebi ni jasno? Preberi si vse drugič, ne pa samo tisto kar tebi paše.

kamiKaZaA je izjavil:

Isto velja za nekatere TOP5 stranke v Sloveniji, ker se vsi poslužujejo iste taktike. Razlika je le, da je Janša največ služb v javnem sektorju zrihtal in si s tem ustvaril največjo bazo zvestih volilcev.


Drugače pa vsi so isti. Dokler bomo imeli tako veliki javni sektor ne bo sprememb. Ko pa se bo posekalo vsaj 75% njega, takrat bo tudi marsikatera današnja stranka na smetišču zgodovine.

Zgodovina sprememb…

showsover ::

kamiKaZaA je izjavil:

...

Kamikazaa, morda si dober človek, vendar (tudi na zelo dolg čas) naiven.
Nisi edini.
Skuhati moraš iz sestavin, ki jih imaš na voljo.
Recept ti nič ne pomaga, ker, hm, ne živimo v idealnem svetu.
Pa tudi vprašanje, če bi želeli živeti v idealnem svetu!
««
4 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36445159 (30091) darkolord

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347449 (42554) vostok_1

Več podobnih tem