» »

Statistika in COVID-19

Statistika in COVID-19

««
3 / 34
»»

suzej ::

HappyPills je izjavil:

Noben vas ne bo na silo cepil. Enostavno bo pač življenje težje za necepljene. Imeli bodo kup omejitev. Ena takih je že vpis v vrtce npr. Tudi čez mejo ne bo šlo, verjetno pa še kaka dodatna zadeva.

To je tudi prisilno cepljenje, samo pod drugim imenom.

Miki N ::

No ne ravno. Saj recimo mafijski reket tudi ni prisilen - ni TREBA plačati zavarovalnine. ;)

HappyPills ::

Jah tko je če hočeš benefite družbe moraš pač sprejet pravila družbe, drugače pa pač jama pa koruzo gojit. Opcije vedno so...
Vedno je tudi opcija, da prebegneš v Afriko, kjer si cepljenja ne morjo privoščit in tam pač sobivaš.

suzej ::

Miki N je izjavil:

No ne ravno. Saj recimo mafijski reket tudi ni prisilen - ni TREBA plačati zavarovalnine. ;)

Lahko recimo pošlješ izterjevalce domov v vrečah

Okapi ::

HappyPills je izjavil:

Jah tko je če hočeš benefite družbe moraš pač sprejet pravila družbe, drugače pa pač jama pa koruzo gojit. Opcije vedno so...
Vedno je tudi opcija, da prebegneš v Afriko, kjer si cepljenja ne morjo privoščit in tam pač sobivaš.

Lahko pa tudi pri nas svobodno izražaš svoje nezadovoljstvo in če boš dovolj prepričljiv in dobil dovolj somišljenikov, lahko prevlada tvoje mnenje. Temu se reče demokracija in svoboda govora.

pirat ::

Suzej, Vostok et al: Kaj točno vam ni jasno?
https://www.dnevnik.si/1042940138/mnenj...
Diana vam v tem pismu lepo pove kako ste vzgojeni - kot egoistični kričači brez občutka za svoje dolžnosti.

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Jah tko je če hočeš benefite družbe moraš pač sprejet pravila družbe, drugače pa pač jama pa koruzo gojit. Opcije vedno so...
Vedno je tudi opcija, da prebegneš v Afriko, kjer si cepljenja ne morjo privoščit in tam pač sobivaš.


Proti fašistom se je vredno boriti kjerkoli, ne samo v afriki.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

suzej ::

pirat je izjavil:

Suzej, Vostok et al: Kaj točno vam ni jasno?
https://www.dnevnik.si/1042940138/mnenj...
Diana vam v tem pismu lepo pove kako ste vzgojeni - kot egoistični kričači brez občutka za svoje dolžnosti.

In kdo je ona, da lahko odloča kaj bo kdo žrtvoval?

Okapi ::

Na srečo ne more. Lahko se samo dela pametno in na veliko pravičniško naklada.

sharp126325 ::

pirat je izjavil:

Suzej, Vostok et al: Kaj točno vam ni jasno?
https://www.dnevnik.si/1042940138/mnenj...
Diana vam v tem pismu lepo pove kako ste vzgojeni - kot egoistični kričači brez občutka za svoje dolžnosti.


Eh, še ena lepa zgodbica, da pomiri plebse, da nebi kdo začel razmišljati.

HappyPills ::

Okapi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Jah tko je če hočeš benefite družbe moraš pač sprejet pravila družbe, drugače pa pač jama pa koruzo gojit. Opcije vedno so...
Vedno je tudi opcija, da prebegneš v Afriko, kjer si cepljenja ne morjo privoščit in tam pač sobivaš.

Lahko pa tudi pri nas svobodno izražaš svoje nezadovoljstvo in če boš dovolj prepričljiv in dobil dovolj somišljenikov, lahko prevlada tvoje mnenje. Temu se reče demokracija in svoboda govora.


Seveda, sej to jim nihče ne oporeka. Vseeno pa zakoni so, pravila so. Lahko jih sprejmeš, lahko se proti njim boriš, lahko jih kršiš to je osebna odločitev, ki pa lahko pripelje tudi do posledic. Lahko pa se tudi odseliš tja kjer so pravila družbe bolj prilagojena tvojemu razmišljanju npr.
Švedska evo je baje raj na zemlji. Še v EU je tako da ne bo težavno. Zdaj je čas, preden bodo zahtevali, da ste cepljeni.

HappyPills ::

Bo pa nasljednji teden predstavljen plan ukrepov. Tako da se boste lahko pripravili, kaj se bo zgodilo ob določenih številkah.

suzej ::

HappyPills je izjavil:

Bo pa nasljednji teden predstavljen plan ukrepov. Tako da se boste lahko pripravili, kaj se bo zgodilo ob določenih številkah.

Granitne kocke so že pripravljene

Miki N ::

Ma po mojem je trik, da obstaja poseben tip "resne situacije" kjer kljub temu, da je situacija resna.. ljudje nekako zavohajo prisotnost pomembnega elementa moralne panike. Jih je bilo zadnja desetletja kar nekaj - z različnimi vsebnosti tega elementa.

Mogoče gre samo za intuicijo, ki je del človeške izkušnje, mogoče je zgolj občutek. Ne pomaga niti da je za tovrstne "resne" situacije zelo značilno, da o resnosti nesorazmerno veliko več slišiš in bereš, kot jo izkusiš, mogoče so določeni "tropizmi", kakorkoli... enkrat ko žival zasumi, da "ni šnicla" boš zelo težko dobil zaupanje nazaj pa če pojačaš zaskrbljujoča sporočila in zbujanje krivde na 11. Poleg tega že po definiciji nič ne pomaga, če naveličane ljudi kličeš "egoisti" - ta vlak je že odpeljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

asdf_jklc ::

Spoštovanje ukrepov, DA. Cepljenje - over my dead body - s temi nepreverjenimi smetmi, niti pod rubriko razno.

bajro ::

povejte mi kako lahko virus deluje na vseh kontinentih celine enako ? ... a klima nic ne vpliva nanj ?
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

kuall ::

Social distancing monolog sledi

opažam zanimiv pojav, kako mi gre na živce kar nagonsko, če se s kom srečam na ulici in greva preblizu. vsaj 2 metra razdalje pa sem zadovoljen. pa se virusa drgač sploh ne bojim dost ampak na kurac mi gre vohat parfume in razne vonjave raznoraznih neznancev, in vdihatat njihove viruse. pa polno teh idiotov je, ki se tako slabo umikajo, to ti bodo šli kar naravnost proti tebi. jaz kar že od daleč konkretno zavijem v eno smer, da bo un vedel, kam naj gre. najslabše pa se umikajo, če 2 vštric hodta po pločniku jaz pa sam. se jima moram jaz na travo umikat, da bosta unadva idiota lahko vštric šla. če pa se ne umaknem se skoraj dotaknemo.

HappyPills ::

asdf_jklc je izjavil:

Spoštovanje ukrepov, DA. Cepljenje - over my dead body - s temi nepreverjenimi smetmi, niti pod rubriko razno.


Hmm se en ki mu sledijo z neobstojecim cepivom. Povej kje pa kdaj da pridem namesto tebe.

IL_DIAVOLO ::

Po do zdaj videnem se tudi jaz ne bi cepil.

Facebook dev ::

kuall je izjavil:

Social distancing monolog sledi

opažam zanimiv pojav, kako mi gre na živce kar nagonsko, če se s kom srečam na ulici in greva preblizu. vsaj 2 metra razdalje pa sem zadovoljen. pa se virusa drgač sploh ne bojim dost ampak na kurac mi gre vohat parfume in razne vonjave raznoraznih neznancev, in vdihatat njihove viruse. pa polno teh idiotov je, ki se tako slabo umikajo, to ti bodo šli kar naravnost proti tebi. jaz kar že od daleč konkretno zavijem v eno smer, da bo un vedel, kam naj gre. najslabše pa se umikajo, če 2 vštric hodta po pločniku jaz pa sam. se jima moram jaz na travo umikat, da bosta unadva idiota lahko vštric šla. če pa se ne umaknem se skoraj dotaknemo.


To ni socialni distancing monolog ampak monolog izredno introvertiranega cloveka, ki sovrazi vse druge ljudi. Se slabo pocutim zate.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kuall ::

Facebook dev je izjavil:



To ni socialni distancing monolog ampak monolog izredno introvertiranega cloveka, ki sovrazi vse druge ljudi. Se slabo pocutim zate.


Zanimivo mi je kako moji možgani nagonsko prav delujejo. Šele odkar je ta virus mi je res začelo kar samo od sebe it na živce, če kak neznanc ne drži razdalje, prej ne. To kaže na to, da imam razvito intuicijo, ki je bolj važna kot racionalni del. Tudi v službi opažam, da večino tazajebanih problemov reši intuicija. Pač srečo imam, da sem se rodil s tem.

Miki N ::

Dejansko imaš verjetno kakšno kompulzivno motnjo (kdo je ne) ali si mizofobičen - zdaj si dobil signal "da je ok" in se je to pač izrazilo malo močneje. Verjetno je prava "epidemija" tega trenutno - nenormala je nova normala. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kuall ::

No to je tudi res, da nimam ravno rad ljudi na polno, le kako bi jih imel, ko pa so taki idioti heh. Ampak umikat se pa res ne znate na ulici. bom jazu enkrat hodil tako kot vi, to se bomo samo rukal. Tako hodite: do zadnjega se ne umaknete, pol ko bi se skoraj zaleteli se pa umaknete, kot bi igrali uno igrico, ko se dva idiota peljeta z avtom en proti drugemu kdo se bo prej ustrašil.
Mizofobičen: nisem, je pa res, da če sem veliko v lepem okolju in potem pridem v umazano oklje me ta umazanija bolj moti. Pač stvar navade.

vostok_1 ::

A mi lahko odgovoriš že enkrat?
Vsi so odpovedali, ko sem jim zastavil vprašanje. Sem upal, da boš vsaj ti malo bolj pogumen. Ali ravno tako rep pod noge in zbežat?

Zgleda, da si tudi ti zbežal. Oh well. I tried.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: imagodei ()

darkolord ::

Ker je troll vprašanje. Nobeden od naštetih ne zagovarja zaklepanja v bunker, ker to tudi ni nobeno izmed priporočil.

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

A mi lahko odgovoriš že enkrat?
Vsi so odpovedali, ko sem jim zastavil vprašanje. Sem upal, da boš vsaj ti malo bolj pogumen. Ali ravno tako rep pod noge in zbežat?

Zgleda, da si tudi ti zbežal. Oh well. I tried.


Nimam se kaj jaz zaklepat v bunker. Nasprotno ponudil sem ti prekužitev pa si jo ucvrl. Tako, da nevem kdo je reva tukaj :).

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: imagodei ()

suzej ::

Spremembe ne pridejo tako, da jočeš neznancem, ki te ne želijo poslušati, ampak da izvajaš pritisk na ulici. Tako da grow a pair, nam daj pa mir. Če rabiš novo ropotuljico pa povej, ti jo z veseljem častim.

Spremembe so že tu.

vostok_1 ::

Kaj je realno stanje, povej nam?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Poldi112 ::

Se pravi nimaš 1. primera za svoje blodnje, zgolj slepo vero v svoj prav. Kako presenetljivo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: imagodei ()

vostok_1 ::

Primera? Kakega primera?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: imagodei ()

Poldi112 ::

A si nepismen? Primera, ko je flamewar na forumu dejansko spremenil karkoli.

Koliko revolucij poznaš, ki niso imele ljudi na ulici?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Ko bo kritična masa, če bo, se bo najbrž kaj zgodilo. Saj tudi lenin ni šel streljat prvi dan ko je prispel nazaj v rusijo.
Moje poslanstvo sedaj je predvsem demantirati korona-trolle-teroriste kot si ti in podobni, ki nepodkovano širijo strah in dajejo uteho politikom, da uvajajo vse ostrejše ukrepe.

Trump na twitterju še kar brca.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

PS. Ne vem kdo tu je že izjavu to: "ta pandemija je bolj administrativna", ampak mi je všeč. Zadelj je bistvo in opisal vse skupaj v eni vrstici. Pohvalno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Lenin je šel med ljudi. Zakaj ne greš še ti transparentom na kak trg? Česa te je strah? Ker glede na to, da nimaš 1. primera revolucije brez ulice, ter da pol leta tvojega spamanja vseh tem ni imelo absolutno nobenega efekta, je počasi čas, da se opogumiš in tvegaš svoje lastno življenje, tako kot Lenin, z demonstracijami.

Ali pa si priznaš, da si reva, ki ne upa na cesto.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Poldi112 ::

Mase nikoli ne bo dovolj, če boste vsi čakali na druge.

Trumpa pa ni izvolil internet, temveč oligarhija, ki je več desetletij radirala srednji sloj ter večini priskrbela dodaten šiht.

Tvoji uspehi so "impresivni". Koliko vas pa je v razredu, kar kakšen efekt ste dosegli IRL?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Look. Ti pusti revolucijo meni. Tačas pa se skrij v hišo in nehaj zavajat "moje" potencialne protestnike.
Deal?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Bi ti jo z veseljem, pa se še nisi opogumil. Česa te je strah?

Nekako mi reva, ki v pol leta ni zbrala poguma za demonstracije, ne vliva zaupanja.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

vostok_1 ::

Bro, vem, da se ti zdi, da si našel neko nit na katero lahko vlečeš in s tem prikriješ vse tvoje shortcominge v resnih debatah, ki smo jih imeli. In v katerih sem/smo te sesuli.
Razumem zakaj pritiskaš na to točko.

Dejstvo je, da nisem nikoli obljubljal revolucije. Mene predvsem zanima resnica. Če zaradi resnice se zgodi revolucija, bom pomagal tudi drugače.
Zaenkrat pač še ni kritične mase, je pa fanj videt vedno več skeptikov. Zaenkrat delam na temu.

Ampak kot rečeno, dokler ne ponudiš kaj orpijemljivega in samo upaš, da boš z izivanjem kaj dosegel, žal boš še naprej na šitlisti. have fun
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Poldi112 ::

Ja, saj vem, da je mission impossible ovci dopovedati, da je ovca. ;(

Pa nisi mi povedal, koliko vas je v razredu, da lahko preračunam tvoj uspeh v %.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

rusilec ::

V tovarni Pivka so imeli, koliko, 78 okuženih sredi septembra. So testirali vse zaposlene, da so jih našli.Vsi so šli v karanteno. Predvidevam, da so bili nameščeni doma, skupaj z družino.

Pa ni sedaj že cel teden nobenega okuženega v občini Pivka več.

Isto z Braslovčami, cel vik in krik, panika, žarišče itn. Pa nič iz tega.

Saj vem, da so bili okuženi poslani v karanteno, pa njihovi stiki tudi, ampak to pač ne pomeni, da niso imeli stika z nikomer. Mi lahko kdo to razloži? Bi lahko to pomenilo, da tisti, ki so jih našli kot pozitivne, ker so pač testirali vse zaposlene v tovarni, sploh niso bili kužni?

V Braslovčah so imeli 30+ okuženih, večino na šoli. Okuženi otroci pa zagotovo niso bili v karanteni brez stikov s starši, pa se očitno nihče od staršev ni okužil od njih, saj v Braslovčah komaj kak pozitiven primer v zadnjih 14 dneh.

Meni to res ni jasno.



V Sloveniji doslej v celem času plandemije nekaj čez 6000 okuženih.
S takim tempom kot doslej, bomo v slabih 170 letih končno prekuženi in se bomo lahko posvetili reševanju drugih stisk in problemov.
Nekakšna 'stroka' sicer že od začetka obljublja nekakšnp 'eksponentno rast', a zaenkrat ni kaj dosti videti od tega, tako da se bo treba sprijaznit, da bo pot še zelo dolga.
Prihodnjih 170 let bo ključnih.



Mene pa zanima od kje se je vzel denar za takšno število dnevnih testov?? 300.000€ dnevno zmečemo za teste. Se zavedate, kaj vse bi nardiili za zdravstvo, če bi se denar vlagal drugam? Koliko generacij bomo odplačevali te neumnosti?




https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rusilec ()

kuall ::

rusilec: virus se ne širi, tudi če je 70 zaposlenih okuženih, ker ljudje pazijo kot hudič: karantena, maske, itd.
drgač pa je nasploh težko razumet statistiko in zakaj se okužiš z nekim virusom. meni še zdaj ni jasno, zakaj sem bil pred leti vsako leto na smrt bolan, ko sem delal od doma za raznimi gripami, zdaj ko hodim vsak dan med ljudi v ljubljano delat pa nisem bil niti enkrat tako bolan. nelogično.

darkolord ::

rusilec je izjavil:

V tovarni Pivka so imeli, koliko, 78 okuženih sredi septembra. So testirali vse zaposlene, da so jih našli.Vsi so šli v karanteno. Predvidevam, da so bili nameščeni doma, skupaj z družino.

Pa ni sedaj že cel teden nobenega okuženega v občini Pivka več.

Isto z Braslovčami, cel vik in krik, panika, žarišče itn. Pa nič iz tega.

Saj vem, da so bili okuženi poslani v karanteno, pa njihovi stiki tudi, ampak to pač ne pomeni, da niso imeli stika z nikomer. Mi lahko kdo to razloži? Bi lahko to pomenilo, da tisti, ki so jih našli kot pozitivne, ker so pač testirali vse zaposlene v tovarni, sploh niso bili kužni?
Inkubacijska doba je 1-14 dni, v povprečju nekje 4-5 dni. Kužen pa postaneš 2-3 dni pred pojavom simptomov.

S hitro reakcijo lahko tako precej učinkovito ustaviš širjenje. Precej verjetno je kar nekaj (nekaj jih poznam) družinskih članov bolnikov v izolaciji sicer zbolelo, ampak je cela družina pač doma in se tam zadeva večinoma ustavi.

Tisti, ki so povsem asimptomatski, pa redko okužijo ostale.

suzej ::

zakaj se v takih primerih družinskim članom ne ponudi brezplačnih hotelskih sob da niso zaprti z okuženo osebo, če tega ne želijo? to se mi zdi neetično

vostok_1 ::

darkolord je izjavil:

rusilec je izjavil:

V tovarni Pivka so imeli, koliko, 78 okuženih sredi septembra. So testirali vse zaposlene, da so jih našli.Vsi so šli v karanteno. Predvidevam, da so bili nameščeni doma, skupaj z družino.

Pa ni sedaj že cel teden nobenega okuženega v občini Pivka več.

Isto z Braslovčami, cel vik in krik, panika, žarišče itn. Pa nič iz tega.

Saj vem, da so bili okuženi poslani v karanteno, pa njihovi stiki tudi, ampak to pač ne pomeni, da niso imeli stika z nikomer. Mi lahko kdo to razloži? Bi lahko to pomenilo, da tisti, ki so jih našli kot pozitivne, ker so pač testirali vse zaposlene v tovarni, sploh niso bili kužni?
Inkubacijska doba je 1-14 dni, v povprečju nekje 4-5 dni. Kužen pa postaneš 2-3 dni pred pojavom simptomov.

S hitro reakcijo lahko tako precej učinkovito ustaviš širjenje. Precej verjetno je kar nekaj (nekaj jih poznam) družinskih članov bolnikov v izolaciji sicer zbolelo, ampak je cela družina pač doma in se tam zadeva večinoma ustavi.

Tisti, ki so povsem asimptomatski, pa redko okužijo ostale.


Ok. Vseeno pa nekako ni noben zares zbolel. Najvrjetneje je bilo veliko od teh false positive.

Če asimptomatiki po tvojem mnenju redko okužijo ostale...so maske za zdrave ljudi precej brezveze.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: martincek1 ()

darkolord ::

Ne, to ni pravi zaključek. Simptomatiki so kužni, preden se jim pojavijo simptomi.

Torej tudi če za nekoga veš, da je pozitiven, ne veš ali je asimptomatik ali samo še ni imel simptomov.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Kot prvo še nisem videl "resne" študije, kot vi temu pravite, ki bi kužnost asimptomatikov potrjevala. Gre bolj za research papers kot pa praktično control group študijo. Dabi v tem trenutku to z zanesljivostjo trdil...ne moreš.

In either way...še vedno ostaja problem premajhne resnosti bolezni, kot bi si vi koronapaničarji želeli.

A letos bo kaj gripe pri nas?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: martincek1 ()

dexterboy ::

pirat je izjavil:

Suzej, Vostok et al: Kaj točno vam ni jasno?
https://www.dnevnik.si/1042940138/mnenj...
Diana vam v tem pismu lepo pove kako ste vzgojeni - kot egoistični kričači brez občutka za svoje dolžnosti.

Prebral članek. Ne, to ni za jokat. To je za bruhat! Del citata;
Torej, ne gre za vprašanje, ali je možno ta virus popolnoma ustaviti. Očitno ga ni možno. Verjetno bomo pač vsi enkrat prišli v stik z njim. Problem je le v tem, da nas ne sme in ne more biti preveč naenkrat. Ker zdravstveni sistem ne bo zdržal. In zato so ukrepi pač nujni. In mislim, da z njimi že zamujamo. Ker si zaradi vseslovenske vstaje nihče ne upa več delovati represivno. Pa bi moral. Ne zaradi politike in ne zaradi višjih načrtov v ozadju, ampak zato, da zaščiti zdravstveno varstvo Slovencev in njihovo pravico do zdravljenja.
Torej pobijemo VSE OSTALE, da zdravstveni sistem lahko preživi? Aha, če se usuje epidemija in ne bo dovolj postelj, bomo imeli mrtve. Če pa zapremo zdravstvene domove, bomo vseeno imeli mrve kot posledica zaprtja meja in ekonomskega lock-downa... In kje bomo imeli VEČ žrtev?
Šolski primer popolnega pomanjkanja samokritičnega razmišljanja.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

imagodei ::

dexterboy je izjavil:

Torej pobijemo VSE OSTALE, da zdravstveni sistem lahko preživi? Aha, če se usuje epidemija in ne bo dovolj postelj, bomo imeli mrtve. Če pa zapremo zdravstvene domove, bomo vseeno imeli mrve kot posledica zaprtja meja in ekonomskega lock-downa... In kje bomo imeli VEČ žrtev?
Šolski primer popolnega pomanjkanja samokritičnega razmišljanja.

Šolski primer pretepanja slamnatega možica, v bistvu.

Kdo tu zagovarja zapiranje zdravstvenih domov in pobijanje vseh ostalih?
- Hoc est qui sumus -

49106 ::

A niso bli zdravstveni domovi letos že zaprti? Ali niso deklico pustili čakat na urgenci, dokler niso bili znani rezultat testa? Kaj bi se zgodilo, če bi bil test pozitiven?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

vostok_1 ::

imagodei je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Torej pobijemo VSE OSTALE, da zdravstveni sistem lahko preživi? Aha, če se usuje epidemija in ne bo dovolj postelj, bomo imeli mrtve. Če pa zapremo zdravstvene domove, bomo vseeno imeli mrve kot posledica zaprtja meja in ekonomskega lock-downa... In kje bomo imeli VEČ žrtev?
Šolski primer popolnega pomanjkanja samokritičnega razmišljanja.

Šolski primer pretepanja slamnatega možica, v bistvu.

Kdo tu zagovarja zapiranje zdravstvenih domov in pobijanje vseh ostalih?


Bolj ti kot jaz.

Sicer pa tu si aktiven moderator. Oh jej, i better bail.


-------------------
In other news:
https://mobile.twitter.com/realDonaldTr...
Drumpf is alive and kicking. Dan ali dva po tem, ko so ga razglasili za mrtvega.

:))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
3 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36445150 (30082) darkolord

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347444 (42549) vostok_1

Več podobnih tem