» »

Vietcong Problem

Vietcong Problem

St0rMy ::

Yo. Mam problem pri igranju Vietconga - Ko igram, moram nasprotnika kr lep čas streljati, preden kloni..pa še en je..vedno se mi po določenem času osebe spremenijo v neke hodeče nahrbtnike, se pravi mi nekaj zajebe..ne vem.. pri demotu je pa vse čist kul..wtf;(

kilergas ::

Patch, patch, patch and patch

VuLc4n0 ::

...Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch,Patch....
http://christinalake.cjb.net

DejaVu ::

ker imas pirata :p

Deathlike M Tito ::

pirat nima tle nc veze ker ga mam tud jst pa mi use dela kukr more sam to je kar so ze prej povedli
patch patch patch patch patch patch patch patch!!!
do what i say not what ive done!

DejaVu ::

ne, sta dve verziji pirata. ena je normalna ena pa je ta pohabljena in kr nekaj ljudi ima pohabljeno verzijo!

St0rMy ::

a pol patch tu hasne al ne??? mi da please kdo link do patcha??

Deathlike M Tito ::

tle mas LINK do njihovega hom pejdza in downloudu.

Patch pa usekakor dej gor ker so nujni popravki pa ce ces na netu igrt.
do what i say not what ive done!

boom-bar ::

Jst mam tisto verjo iz '"cvetlicarne" pa sm pol sam patch gor dol pa novo rozico in je vse lepo delal.
Legalizirajte mehke droge!!!

St0rMy ::

Wtf?!?!?!?!?!?! Sem probal patch 1. 30 gor dati, pa me zajebava, da ni verzija 1. 01!... Da naj tisto verzijo dam gor al pa drug patch... ;(

Deathlike M Tito ::

ja no pa najdi se patch 1.01 ker tvoj spil je njaverjetneje v1.00 . Pri nekaterih igrah moras dat predhodnje patche, brez njih ne gre. ;(
do what i say not what ive done!

St0rMy ::

Ja, saj sem dal, pa mi zdaj TIP NAZAJ HODI NONSTOP!!! razen ce naprej drzim, pol mi stoji na miru...ej kaj je s tem vietcongom narobe??????? ce potem dam se 1.30 patch gor, mi pa cdja noce zagnat ker je backup! mislim..jaz bom zgubil zivce zaradi tega! ;( ;( ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

DejaVu ::

hehe, nazaj ti hodi zato ker mas kaksen slab joystik priklucen in pol malo jebe.

za patch 1.30 pa bos potreboval no-cd rozo!

St0rMy ::

aa..nimam joysticka :D a mi das link do te "roze" pls? nimam pojma kaj bi to lahko bilo :D :D tnx :8)

Hammer ::

Vietocong 1.3 No cd patch[rozica.com mirror]


--------------
by moderator: ne z cracki na forumu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

St0rMy ::

Aaaa...hvala, sem dljal in zdaj dela super!!! Zares bi se rad zahvalil vsem ki ste mi pomagali, saj mi je to res super špil in ga bom zdaj igral kot nor :D ajde se slisimo kaj! p.s. kako se kaj vam zdi vietcong?:))

Care ::

problem:
men je kkšn tedn delal u redu potem pa je šlo nekaj narobe. ko igram multiplayer ne morem uporablat sniperc. ko namerm mi zašteka in morm restartat racunalnik. Help!

DejaVu ::

reinstaliraj

Care ::

sm že pa je isto.

DejaVu ::

preveri temp. procesorja in grafe.

ko zasteka v igri je ponavadi problem pregrevanja grafe ali pa slabo ujemanje grafe in plate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake II

Oddelek: Igre
71192 (1164) Mavrik
»

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Oddelek: Slo-Tech
272274 (1765) Z-lot
»

.::Srbski patch za NBA Live 2003::.

Oddelek: Igre
51213 (933) R33D3M33R
»

problemi z linuxom

Oddelek: Operacijski sistemi
9970 (725) b
»

Kyro2 4500 mnenja?

Oddelek: Kaj kupiti
9874 (705) JanezH

Več podobnih tem