» »

Kyro2 4500 mnenja?

Kyro2 4500 mnenja?

JanezH ::

Imam Celeron400 in TNT2. Novejse igre mi ze malce pocasi delajo zato si mislim nabaviti Kyro2 4500. Ali bi mi ta graficna dovolj pohitrila igre in ali je vredu izbira? Vasa mnenja? 8-O

_Mortal_ ::

Za tvoj procesor to nebi bila pametna ideja
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

JanezH ::

Druga opcija, ki sem jo imel v mislih je Geforce MX400. Ampak sodeè po testih ga Kyro2 prekaša - seveda pa so bili ti testi opravljeni s hitrejšimi procesorji. Gre se mi tudi, da bi imel èim boljšo sliko, za Geforce sem pa slišal, da imajo neko težavo. Tako da se bolj nagibam h Kyrotu2.
Ali bi bila velika razlika med Kyro2 in Geforce MX400?8-O

IceIceBaby ::

celeron 400 je res mal premalo za kyro2 ampak tudi MX nebo delal najbolse.
Sej bi ti na mail pisal ampak mi neki nedela. Jaz ti kyro2 64rama prodam za 25k sit ce bos kupoval. Gor ma namontiran volcano2 cooler. Odgovori tuki ce te zanima al pa kak telefon pusti.

yjj ::

Kyro2 in Mx sta sicer odlični kartici za malo ceno, a povem ti da bi dobil zgolj 200markov če ne zamenjaš proca

JanezH ::

A je komu uspelo usposobit to grafično pod linux-om? Ker v hcl za linux Red Hat 7.x nisem nasel nicesar o njeni podprtosti. :(:\

JLP ::

Smukec:
Uporablat morš VESA Framebuffer drajver. dokler ne dajo vn tapravih drajverjov pr PowerVR.

JanezH ::

JLP:
hvala, a si mogoce ti to ze sam kaj sprobal? A to lahko izberes kar med instalacijo? Kateri linux pa imas?
Pregledoval sem forume (linux, hercules, anandtech..) in nekateri pravijo, da jim nikakor ni uspelo, drugi pravijo da dela brez problema... :\

Brane2 ::

VESA Framebuffer driver ti je v okvirih kernela.

Na www.kernel.org potegni dol tazadnjo verzijo (mislim, da kernel-2.4.13) in tazadnji patch (patch-2.4.14-pre8). Stvar razpakiraj, zaflikaj s patchem, nato pa sledi navodilom.

JanezH ::

Brane2:
hvala ti, imam pa se eno vprasanje. Kaj ce bi si namesto tega da si instaliram najnovejsi kernel, instaliral kar Red Hat 7.2? To bi bilo verjetno isto in bi potem delovalo a ne?
Ko sem sedaj instaliral red Hat 7.1 mi je graficno predlagal sam in rekel da je to po njegovem najboljsa izbira in da lahko sam spremenim graficno, ce zelim. A bi mi tudi za Kyro2 predlagal najboljso moznost - torej VESA Framebuffer? (med izbiro tega nisem nasel) :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GRAFIČNA KARTICA!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141136 (903) sheep
»

kyro2 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
211324 (1029) Senitel
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574922 (4227) Shadowman-x
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371655 (1256) Lyu
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311851 (1410) ABX

Več podobnih tem