» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
67 / 76
»»

poweroff ::

A smo v vrtcu, no???

Google mobility reports:
https://www.google.com/covid19/mobility/

gusto je izjavil:

Važno je, da da je raziskava okuženih, kjer je sodelovalo 1500 ljudi bulletproof ane.:D

Če je vzorčenje naključno (in tukaj je), potem je to čisto reprezentativna raziskava.

Priporočam pozorno branje tole knjige:
https://books.google.si/books/about/Vzo...
sudo poweroff

TineTone ::

Nazadnje sem bral da so ti testi 40% nezanesljivi.

Menda ravno zaradi tega toliko joka o nezmožnosti razvitja imunosti po okužbi. Slabi testi kažejo ponovno okužbo čeprav je v resnici ni.

Vazelin ::

Nazadnje sem bral da so ti testi 40% nezanesljivi.

Še malo in bodo random?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

111111111111 ::

poweroff je izjavil:

A smo v vrtcu, no???

Google mobility reports:
https://www.google.com/covid19/mobility/


Hvala preberem popoldan.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Vazelin ::

Evo, v petek se odpira še Aleja Šiška. Nov megatrgovski kompleks v prestolnici.:D In baje še en dodaten Mcdonalds :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sesobebo ::

koncno, mcdonaldsov res koronicno primanjkuje

Vazelin ::

Lepo bo to videt. Dva mcdonalds na stotih metrih?8-):))

ps: upam, da bo notri kaka menzica poleg restavracij :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

HappyPills ::

Hojs pravi da bo odprl mejo z Italijo. Kje so zdaj hipatija da mu povedo da najprej vrtec pol meja z žariščem. Kero tumpasta vlada ojej.

val46 ::

111111111111 je izjavil:

Kako prijazno od vas. Človek želi podvomiti, o svojih trditvah in se nanj usuje plaz kritik. Torej iz opranega v butastega. :)

FAntje če tudi vi nimate pojma kje so podatki od googla, lahko to poveste. :D

gusto je izjavil:


Si lahko ti še bolj opran? Ne vem za metodologijo, toda A1 ima več kot dovolj uporabnikov, da lahko naredi takšno analizo.

Važno je, da da je raziskava okuženih, kjer je sodelovalo 1500 ljudi bulletproof ane.:D

Komentiral sem samo A1. A so za 1500 ljudi že predstavili rezultate ali spet samo malo nabijaš?

Miki N je izjavil:


Ne mu dati. Elfer, ti si tukaj zaključil . Opraviči se in odidi.

Ne bi šel malo naokoli po občinah? Zdaj greš lahko.


V teh par tvojih odgovorih zgoraj, je živ dokaz, da nisi ravno "čist" :) Prvič, to kar počneš ti (zaničuješ in jih delaš manjvredne s tem tvojim neprestanim pisanjem o šporgertu in ušesu), to počnejo zdej drugi tebi. Tako da ne bit zdej užaljen, če ti kdo reče, da si butast.
Kot drugič, tebe naj poslušamo, ko pa ne veš niti, da je vsak dan povedano, da so testirali po 1000,1500 ljudi(en dan več, drug dan malo manj), od tega je bilo pa okuženih le peščica. In če ti recimo 850000 ljudi, ki imajo A1 v sloveniji, ali morda miljon in pol slovencev, ki imajo android telefone ni dovolj veliko število uporabnikov, pol ne vem kaj bi zate bilo. Od vsega kar mi je najbolj žal sedaj je to, da sem porabu 5min svojega časa za ta post, ki bi ga verjetno boljše porabil, če bi šel na sprehod, kot tebi že 100ič razlagal eno in isto stvar. To da pa na googlu ne moreš oz znaš sam poiskat njihove lastne raziskave, pa pove čisto dovolj o tvoji inteligenci. To znajo še moji dve tamali, pa niso starejše od 12 let.

sesobebo ::

val46 je izjavil:

pa niso starejše od 12 let.
ko da on pa je

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

val46 je izjavil:


V teh par tvojih odgovorih zgoraj, je živ dokaz, da nisi ravno "čist" :) Prvič, to kar počneš ti (zaničuješ in jih delaš manjvredne s tem tvojim neprestanim pisanjem o šporgertu in ušesu), to počnejo zdej drugi tebi. Tako da ne bit zdej užaljen, če ti kdo reče, da si butast.
Kot drugič, tebe naj poslušamo, ko pa ne veš niti, da je vsak dan povedano, da so testirali po 1000,1500 ljudi(en dan več, drug dan malo manj), od tega je bilo pa okuženih le peščica. In če ti recimo 850000 ljudi, ki imajo A1 v sloveniji, ali morda miljon in pol slovencev, ki imajo android telefone ni dovolj veliko število uporabnikov, pol ne vem kaj bi zate bilo. Od vsega kar mi je najbolj žal sedaj je to, da sem porabu 5min svojega časa za ta post, ki bi ga verjetno boljše porabil, če bi šel na sprehod, kot tebi že 100ič razlagal eno in isto stvar. To da pa na googlu ne moreš oz znaš sam poiskat njihove lastne raziskave, pa pove čisto dovolj o tvoji inteligenci. To znajo še moji dve tamali, pa niso starejše od 12 let.

Sem vesel, da te moj podpis jezi. Pametnih ljudi ne moti. Meni je vseeno kaj mislijo o meni neznanci, ne prenašam, pa da pišejo neumnosti. Npr. z Nodijem se ne ukvarjam, ker vas trolla na mrtvo. Preberite si njegove starješe poste, pred krizo in boste videli kdaj je spremenil besednjak. Drugače pa tudi tvoj besednjak ni ravno na nivoju in jaz nisem nek Ghandi, da bi te ujčkal. :D

Drugače poteka raziskava, ki bo testirala 1500 ljudi in bo naredila vzorec za slovensko populacijo. Tukaj si nategnil očitno tudi mathai-a, ki ti je razložil zakaj bo vzorec reprezentativen, če bo pravilno izbral. Tudi sam sem mislil, da misliš to študijo. Očitno je tvoje izražanje precej nejasno za nas butaste, da ne vemo o čem govoriš.

Googlovih podatkov do danes nisem videl, o A1 sem že pojasnil svoje razloge, kolikor sem jih pač lahko.

Drugače pa so očitno ukrepi pomagali, da je število okuženih padlo. Zraven je pripomogel tudi ukrep zaprtja občin ali upaš trditi, da če občin ne bi zaprli bi bilo stanje boljše šele prej?

Sicer nimamo idealne vlade, ampak je bistveno boljša kot prej. Občine morda niso najboljši ukrep, niso pa tudi zanič, vsak je vseeno pomisli preden se je kam odpravil.

V tem postu sem se zelo trudil, da te ne bi trolal.

sesobebo je danes ob 20:24:40 izjavil:
ko da on pa je


Nisem še 12. Pa te že spravim na obrate, da te moji posti iritirajo. Kak lep nivo si postavil zase. Buci, buc, buc.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Skylord ::

111111111111 je izjavil:

Buci, buc, buc.

Skylord je izjavil:

Končno mi je potegnilo reinkarnacija koga je ta 111111111111.
Hahaha. Se mi je zdel nekam znan ta njegov način "izražanja".
Mal bolj pozen mi pride, samo pride pa.;)

Ej busi busi buc 111111111111111
Daj ti men povej zakaj si se reinkarniral?!
A so te s prejšnim nickom mal preveč j v glavo. So pokapiral tvoje fore, pa te nobeden več resno ne jemlje. Pojdi spat pa si izmisli spet kakšno novo ime. Smo te že pogruntali ne pališ več.
Buc, buc, buc...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

Skylord je izjavil:


Ej busi busi buc 111111111111111
Daj ti men povej zakaj si se reinkarniral?!
A so te s prejšnim nickom mal preveč j v glavo. So pokapiral tvoje fore, pa te nobeden več resno ne jemlje. Pojdi spat pa si izmisli spet kakšno novo ime. Smo te že pogruntali ne pališ več.
Buc, buc, buc...

Mislim, da greš v napačno smer amapk poslušam. Povej reinkarnacija koga sem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dexterboy ::

Zakaj pa sam ne napišeš?

on topic; dnevno sem v službi v centru Zokigrada. Med malico delam pešaka kroge po centru mesta, Šubička, Metalka, Mestni Trg.... Opažam, da folka ni kej več kot ga je bilo med zaprtjem, je pa avtomobilski promet občutno povečan. Lokali in trgovince se počasi odpirajo, ampak še vedno ni veliko folka....
Ker spremljam Peter Schiffa in Gerald Celenta na tubi in ko si v glavi zavrtim kakšen film bližnje prihodnosti v stilu "In Time"... si človek res zaželi malo več lepih in dobrih novic. Pa nisem pesimist, da me ne bo kdo označil za črnoglednika.
Bojim se, da življenje ne bo NIKOLI VEČ enako tistemo, kot je bilo pred korono. In vedno bom trdil, da smo sami za to krivi, ker smo to dopustili. Da o kratenju osnovnih človekovih pravic ne govorim.... Pustili smo se peljati žejne čez vodo politikom, ki jim nikoli ne bo dovolj...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

Glede na to, da so sedaj priznali, da so v Franciji imeli bolnike s koronavirusom že v decembru, bi rekel, da lahko da je bila pri nas "gripa" v februarju že koronavirus in da imamo zato toliko manj okuženih in tudi mrtvih, ker smo se že orenk prekužili. Sploh otroci. Ker pri naši tamali v razredu jih je bilo 8 od 29, ko je bilo največ ljudi bolnih februarja, od 170 otrok in 6 učiteljev drugih razredov na šoli pa je bilo v tistem najhujšem navalu bolezni samo 45 otrok in 6 učiteljev v šoli. To pomeni več kot 70% otrok in 66% učiteljev je bilo bolanih v istem trenutku.

Če to drži, potem so bili čisto vsi ukrepi (razen blokiranje zunanjih meja) bolj ko ne brezvezni in nas je rešilo kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

Zakaj pa sam ne napišeš?

Najprej naj me obtožijo tako da se bom lahko branil. Potem bom pa napisal. :D Sicer pa je forum poln ljudi, ki ugibajo, kdo je kdo in kdo se je reinkarniral in me zanima za koga me imajo.

dexterboy je izjavil:


Pustili smo se peljati žejne čez vodo politikom, ki jim nikoli ne bo dovolj...

Bolj vsesplošni paniki. Bolj tukaj krivim medije, kot politiko. Politiki bi morali prej ukrepat.

Je pa res, da če bi Italja vzela zadevo bolj resno je mi ne bi in bi bilo več mrtvih pri nas.

WizzardOfOZ je izjavil:

Glede na to, da so sedaj priznali, da so v Franciji imeli bolnike s koronavirusom že v decembru, bi rekel, da lahko da je bila pri nas "gripa" v februarju že koronavirus in da imamo zato toliko manj okuženih in tudi mrtvih, ker smo se že orenk prekužili. Sploh otroci. Ker pri naši tamali v razredu jih je bilo 8 od 29, ko je bilo največ ljudi bolnih februarja, od 170 otrok in 6 učiteljev drugih razredov na šoli pa je bilo v tistem najhujšem navalu bolezni samo 45 otrok in 6 učiteljev v šoli. To pomeni več kot 70% otrok in 66% učiteljev je bilo bolanih v istem trenutku.

Hmm... Opcija je. Ampak kaj pa večje število mrtvih? V Franciji, Italiji in Španiji imajo celo štalo s smrtnostjo in okuževanjem?

Zakaj se niso Francozi tako prekužili kot mi?

WizzardOfOZ je izjavil:


Če to drži, potem so bili čisto vsi ukrepi (razen blokiranje zunanjih meja) bolj ko ne brezvezni in nas je rešilo kaj drugega.

Kaj? Bolj se sprašujem, zakaj ni zadeva bolj razsajala po DSO-jih?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

sunshine403 ::

Sicer je malo tezko za govoriti o "prekuzenosti" ce naj bi trenutna raziskava, po govoricah, ki krozijo, ker vlada se kot kaze se vedno ni odlocila, kaksne stevilke naj obelodani, pokazal, da je virus prebolelo 2-4% ljudi (Kacin je vceraj govoril o ogromnem stevilu tistih, ki so virus preboleli, sodelujoci zdravniki danes pa o 2-4%). Pri 4% pac nima smisla govoriti o kakrsnikoli prekuzenosti. Se manj ima vse to sploh veze, ce pomislis, da ze ta moment obstaja nekaj 10 razlicnih mutacij virusa, kar tudi pomeni adijo bajke o ucinkovitem cepivu, o zdravilih se je pa tako ali tako brez veze za pogovarjat. Ce za drug korona virus, ki letno pobije med 500.000 in 700.000 ljudi na svetu do danes niso uspeli najti zdravila (pa je virus prisoten stoletja), je verjetnost, da ga bodo za tega nasli v pol leta enaka cisti nicli... ne 0.00001 ampak 0.

Vazelin ::

Itak ne bo zdravila še dolgo časa.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

111111111111 ::

sunshine403 je izjavil:

Sicer je malo tezko za govoriti o "prekuzenosti" ce naj bi trenutna raziskava, po govoricah, ki krozijo, ker vlada se kot kaze se vedno ni odlocila, kaksne stevilke naj obelodani, pokazal, da je virus prebolelo 2-4% ljudi (Kacin je vceraj govoril o ogromnem stevilu tistih, ki so virus preboleli, sodelujoci zdravniki danes pa o 2-4%). Pri 4% pac nima smisla govoriti o kakrsnikoli prekuzenosti. Se manj ima vse to sploh veze, ce pomislis, da ze ta moment obstaja nekaj 10 razlicnih mutacij virusa, kar tudi pomeni adijo bajke o ucinkovitem cepivu, o zdravilih se je pa tako ali tako brez veze za pogovarjat. Ce za drug korona virus, ki letno pobije med 500.000 in 700.000 ljudi na svetu do danes niso uspeli najti zdravila (pa je virus prisoten stoletja), je verjetnost, da ga bodo za tega nasli v pol leta enaka cisti nicli... ne 0.00001 ampak 0.

Zaenkrat so same govorice. POtrebno bo testiranje prebivalstva. Jutri bomo morda dobili prve odgovore pri čem smo.

Vazelin je izjavil:

Itak ne bo zdravila še dolgo časa.

Zdravila sploh ne bo. Bo pa cepivo za določene seve, tako kot za gripo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

KAVINSKY ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če to drži, potem so bili čisto vsi ukrepi (razen blokiranje zunanjih meja) bolj ko ne brezvezni in nas je rešilo kaj drugega.


Ne drži vode. Bolj ali manj vsako leto razsajajo virusi. Če se gleda prenos otrok -> starš -> stari straš, bi par mesecev prej prišlo do smrti teh, kateri-so-tako-ali-tako-imeli-za-umreti-v-roku-par-mesecev. Minimalni zaščitni ukrepi v domovih ostarelih bi pomenili 100% okuženost. Kar bi pomenilo višje število hospitalizacij in alarm da je nekaj narobe.

Sploh pa začetno iskanje okužb pri pozitivnih testih je pokazalo, da so bili okuženi v tujini (Italija, Maroko).

sunshine403 ::

111111111111 je izjavil:

Zaenkrat so same govorice. POtrebno bo testiranje prebivalstva. Jutri bomo morda dobili prve odgovore pri čem smo.

WTF??? A ti sploh beres oz. razumes kaj beres? Tocno o tem "testiranju prebivalstva" sem pisal.

cokotorta ::

Vse bolj postaja očitno da so nas dobro nategnili s to korono, vse manj je še naivnežev, ki podpirajo trenutne ukrepe

tone31 ::

zdravilo ze je!

111111111111 ::

sunshine403 je izjavil:


WTF??? A ti sploh beres oz. razumes kaj beres? Tocno o tem "testiranju prebivalstva" sem pisal.

Razumeš ti? Krožijo govorice o testu 1500 ljudi.

JUTRI bomo videli rezultate. lahko pogledali metodologijo in videli ali so rezultati sploh relevantni.

Ne pozabi, da je bil vzorec nastavljen na 3000 ljudi. Mislim, pa da imamo vsi težavo z razumevanjem tvojega pisanja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

[Michael] ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Glede na to, da so sedaj priznali, da so v Franciji imeli bolnike s koronavirusom že v decembru, bi rekel, da lahko da je bila pri nas "gripa" v februarju že koronavirus in da imamo zato toliko manj okuženih in tudi mrtvih, ker smo se že orenk prekužili. Sploh otroci. Ker pri naši tamali v razredu jih je bilo 8 od 29, ko je bilo največ ljudi bolnih februarja, od 170 otrok in 6 učiteljev drugih razredov na šoli pa je bilo v tistem najhujšem navalu bolezni samo 45 otrok in 6 učiteljev v šoli. To pomeni več kot 70% otrok in 66% učiteljev je bilo bolanih v istem trenutku.

Če to drži, potem so bili čisto vsi ukrepi (razen blokiranje zunanjih meja) bolj ko ne brezvezni in nas je rešilo kaj drugega.


Jaz sem vam to napisal že 19. marca 2020.




[Michael] je izjavil:

Zgornji graf se ujema tudi z mojo teorijo, ki sem se jo "ugotovil" danes.
Bral sem ta članek, ki govori o tem kako starši dekleta ne upoštevajo nasveta naj ne hodijo ven med ljudi (trgovina).

He's at ease because he's convinced that he's already had the illness, however, much to her disbelief, she said.
,,He had a cold in January that he believes now might have been COVID-19," she said.

Ko sem to prebral meni klikne, da je možno, da sem COVID-19 prebolel tudi jaz.
Okoli 26.12.2019 sem bil "prehlajen", simptomi so bili zelo podobni, suh kašelj in vročina.
Po novem letu, okoli 8.1.2020 še enkrat, isti simptomi, to je bilo prvič v življenju, da sem bil "prehlajen" 2x zapored v tako kratkem času.
Po mojem mnenju so za COVID-19 ljudje zboleli, preboleli in nekateri umrli še preden je bil potrjen prvi primer v posamečni državi.
Pri nam je bilo to 4.3.2020, ko pravijo prvi primer je to prvi ugotovljen primer, kar pa ni nujno dejansko prvi.
Ob tem vsem se mi poraja vprašanje smisla karantene, ker COVID-19 se je že razširil po svetu mnogo prej in če si predstavljamo kako hitro potekajo imigracije v današnjem času pred karantenam je virus že razpršen povsod.
Zdej bi radi pa ustavili čas?!

Kvinta ::

cokotorta je izjavil:

Vse bolj postaja očitno da so nas dobro nategnili s to korono, vse manj je še naivnežev, ki podpirajo trenutne ukrepe


Tu nedaleč stran od mene se je odprl en mali kafič v katerem se gnete celo naselje ,ker drugega ni pa seveda brez mask :)) par sto metrov naprej pa v trgovino ne moreš, če maske nimaš kje je tu logika.
Plus tega za mene osebno korone nikoli ni blo ,ker če pogledamo letno statistiko kolko folka umre zaradi navadne gripe je ta covid kaplja v morje.

Vse skupaj je blo oziroma še je preusmeritev pozornosti nekam drugam kam pa pa vejo samo oni :))

K0l1br1 ::

Kvinta je izjavil:

Plus tega za mene osebno korone nikoli ni blo ,ker če pogledamo letno statistiko kolko folka umre zaradi navadne gripe je ta covid kaplja v morje.
Če vas je cela gostilna takih logikov, je skoraj zagarantirano, da boste čez poletje malo manj brcali.

Kvinta ::

K0l1br1 je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Plus tega za mene osebno korone nikoli ni blo ,ker če pogledamo letno statistiko kolko folka umre zaradi navadne gripe je ta covid kaplja v morje.
Če vas je cela gostilna takih logikov, je skoraj zagarantirano, da boste čez poletje malo manj brcali.


....če misliš da boš zbolel boš ziher UM dela čudeže....

[Michael] ::

Kvinta!

Štekam, ampak to dopovedovati drugim zna biti neugodno, pazi zdej reakcije...drži se :)

MTm2H37rqt7B ::

lokali polni, folk se druži na veliko, skupince šetajo skupaj, v štacunce mlado-staro po par stvari

otroška igrišča/igrala pa zaprta....

PrihajaNodi ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

lokali polni, folk se druži na veliko, skupince šetajo skupaj, v štacunce mlado-staro po par stvari

otroška igrišča/igrala pa zaprta....


2 val je ze tu. Jst grem vn samo ce je res nuja. Grozno kaj bo iz tega!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gusto ::

#ostanidoma Nodi

Včasih imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko čepeli doma in rekli, da so imeli prav.
Have you tried turning it off and on again?

facepalm ::

gusto je izjavil:

#ostanidoma Nodi

Včasih imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko čepeli doma in rekli, da so imeli prav.


Taisti lahko vseeno ostanejo doma in govorijo kar jim srce pozeli.

Naj kar ostanejo doma:)

el_bahattee ::

gusto je izjavil:

Včasih imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko čepeli doma in rekli, da so imeli prav.

Jaz pa imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko še naprej kritizirali vlado in njene ukrepe, ki po njihovem mnenju itak ne delujejo. Na srečo večina ljudi vseeno razume in priznava, da so nas prav strogi ukrepi rešili pred večjim številom žrtev ali celo ITA scenarijem.
Come to my center, you enter the winter.

nirm ::

marsikateri posamezni ukrepi dol ali gor. važno je bilo, da so bile ukinjene skupinske aktivnosti in da je folk bolj pazil na higieno. se pa okužba ni toliko razširila/razmesarila zaradi demografije slovenije in vsaj jaz mislim, da tudi če bi nadaljevali povsem ležerno se pri nas bergamo ne bi mogel zgoditi. bi bilo pa huje, kot je bilo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirm ()

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

Zakaj se niso Francozi tako prekužili kot mi?

Bom zelo zelo grdo rekel: ker so pri nas upokojenci veliko manj zgarani in veliko boljšega zdravja, kot pri italjanih, feancozih in špancih in vse skupaj ni toliko vplivalo nanje. Tisti, ki bi pa že tako umrli v kratkem času zaradi bolezni, ki so jih že imeli, je bila pa korona samo dodaten pospešek.

111111111111 je izjavil:


Bolj se sprašujem, zakaj ni zadeva bolj razsajala po DSO-jih?

Ker smo tapravi čas prepovedali obiske + to kar sem napisal nad tem.

PrihajaNodi ::

Bom zelo zelo grdo rekel: ker so pri nas upokojenci veliko manj zgarani in veliko boljšega zdravja, kot pri italjanih, feancozih in špancih in vse skupaj ni toliko vplivalo nanje.


Zase govori.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Skylord ::

111111111111 je izjavil:

Skylord je izjavil:


Ej busi busi buc 111111111111111
Daj ti men povej zakaj si se reinkarniral?!
A so te s prejšnim nickom mal preveč j v glavo. So pokapiral tvoje fore, pa te nobeden več resno ne jemlje. Pojdi spat pa si izmisli spet kakšno novo ime. Smo te že pogruntali ne pališ več.
Buc, buc, buc...

Mislim, da greš v napačno smer amapk poslušam. Povej reinkarnacija koga sem.

Zakaj v napačno smer, se bojiš, dobro vem zakaj, poslušam.
Go Home.

111111111111 ::

Nimam nobenega strahu. Še posebej pred nekom, ki zavaja in opleta s pol resnicami in lažmi.

Drugače pa sem doma. :D Ne morem it spet domov.

Pa cel dan si rabil, da si se spomnil 2 vrstic. Bravo. Clap, clap...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

A da je drugi val že tu?
Kje te pokopljemo, Nodi?
Dama na vrtu, lokalnem britofu ali pa raztrosimo pepel po morju?

on topic;
Prepričan sem, in to brez polovice ali pa glasa ljudstva, da bi morali mrtvi na cesti ležati, ako bi ta kovid res bil tako smrtonosem...
Imel sem stike s toliko folka, da bi že jaz moral ležati v postelji, pa... grem sedaj v službo :)

Res me zanima, kaj se mi to gremo. Smo navadni državljani RES takšne ovce, da verjamemo vsemu serviranemu, ali je kje v ozadju res kakšna TEORIJA zarote, ali ima redka peščica bogatašev res kakšen NAČRT za krčenje populacije... skratka, vprašanj je preveč za enoten odogovor.
Edino, v kar sem prepričan, je to, da covid NI tako smrtonosen kot nam ga prikazujejo. (razen, seveda, za Nodija, ki bo pri 55 kar umru...)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

111111111111 ::

Verjetno so se kitajci samo malo hecali, ko so z vojsko zaprli celotno provinco.

10 miljonov izgubljenih delovnih mest v ameriki, pa je tudi odlična šala.

Italjani nam ovcam plasirajo zgodbo o hudem virusu, medtem pa njihovo gospodarstvo raste...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Skylord ::

111111111111 je izjavil:

Nimam nobenega strahu. Še posebej pred nekom, ki zavaja in opleta s pol resnicami in lažmi.

Pa cel dan si rabil, da si se spomnil 2 vrstic. Bravo. Clap, clap...

Zavajam? Dokaži, da ni res. Big Brother vse vidi, nč bat, vse vem, mi vse pokaže kdo si bil;)Ni treba, da si ravno "fizik" da ugotoviš kdo si bil.
Praviš s pol resnicami. Se pravi polovica je pa le res.;)
Drugače pa ja sorry, ker sem rabil cel dan, nimam ravno časa se cel dan ukvarjat s takimi pacijenti kot si ti, tako da, če bi imel malo več časa zate potem bi se malo drugače pogovarjala, tako pa ti kar še naprej farbaj te božčke. Si na nivoju nodija, zmaugyja in podobnih patronov, tako da se ne bom spuščal tako nizko.
LP

Miki N ::

dexterboy je izjavil:

A da je drugi val že tu?
Kje te pokopljemo, Nodi?
Dama na vrtu, lokalnem britofu ali pa raztrosimo pepel po morju?


Mislim, da bi bilo spodobno in spoštljivo, da se Nodijev pepel raztrosi z obal romunskega Črnega morja - z obal dežele, ki jo je ljubil. Tam je bil #doma.

Skylord ::

Fantje ne se pustit farbat tem nodijem, 1111111111111111111, zmaugyem in podobnim trolom, ker vas bašejo sto na uro. Dajte jih zbrisat ali pa ignorirat to najbolj boli.

FireSnake ::

el_bahattee je izjavil:

gusto je izjavil:

Včasih imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko čepeli doma in rekli, da so imeli prav.

Jaz pa imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko še naprej kritizirali vlado in njene ukrepe, ki po njihovem mnenju itak ne delujejo. Na srečo večina ljudi vseeno razume in priznava, da so nas prav strogi ukrepi rešili pred večjim številom žrtev ali celo ITA scenarijem.


Res je. Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Med tem v realnem svetu:
https://siol.net/novice/slovenija/ameri...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Ampak zakaj se omejevati na te črte na zemljevidih? Če je Slovenija taka zmagovalka, ker mejimo na Italijo in nismo vsi pocrkali... kakšni zmagovalci so šele Furlani ali Benečani ali kar Rimljani, ki so ZNOTRAJ Italije. Saj na šiht so pa vsi hodili, celo z busi. :D

Moja teorija: rešil nas je Nodi, ki se je pravočasno samoizoliral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TineTone ::

FireSnake je izjavil:

Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Med tem v realnem svetu:
https://siol.net/novice/slovenija/ameri...



A ko ti paše, so Ameri pa vrhunec intelektualnega pogleda na svet :))
Morda napademo Iran da bomo v njihovih očeh še bolj uspešni?

Čez par mesecev ko bojo banke pobirale stanovanja, ljudje bojo v vrsti za Karitas cunje in hrano... bomo res zgodba uspeha ker bojo vsi debeli 80letniki živi in zdravi na penziji jamrali kako je mladina danes lena.

kotanyi ::

FireSnake je izjavil:

Res je. Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Ne zavajaj. Argumenti proti zaprtju občin so bili dobro utemeljeni ter večkrat točno podani v tej temi. Učinki zaprtja pa niso bili nikoli dokazani. Če ti teh argumentov v svoji zaslepljenosti oziroma preprostosti nisi sposoben dojet, je to tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

DeeJay ::

Hojči prav, da je 20% povečanje nasilja v družinah zarad ukrepov, praktično nič.

KAVINSKY ::

TineTone je izjavil:

Čez par mesecev ko bojo banke pobirale stanovanja, ljudje bojo v vrsti za Karitas cunje in hrano... bomo res zgodba uspeha ker bojo vsi debeli 80letniki živi in zdravi na penziji jamrali kako je mladina danes lena.


Naš izvoz predstavlja 80% BDPja. Lahko bi bili popolnoma odprti, rezultat bi bil podoben.

DeeJay je izjavil:

Hojči prav, da je 20% povečanje nasilja v družinah zarad ukrepov, praktično nič.



Preberi še dva odstavka naprej od kjer si označil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()
««
67 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120769 (11027) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17322135 (11533) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17323134 (17112) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36942329 (27116) AndrejO

Več podobnih tem