» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
66 / 76
»»

FireSnake ::

tone31 je izjavil:

ti raje zrihtaj vire da je ukrep deloval, ne pa da samo ponavljas kaj ti gospodar pravi


Tukaj si se pa malo uštel, jaz sem neodvisen.
Vem, da peče, ker vsi ne sledijo tvojemu šefu.

Pa ne obračaj zdaj besed. Polagal si mi besede v usta, zdaj pa najdi citat za to.
Drugače pa utihni.

PacificBlue je izjavil:

FireSnake je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Kot sem že omenil: blejanje levakov me je prepričalo, da bom zopet začel hoditi na volitve.
Volil bom nekoga na desni. Pa ne zato, ker bi bili tako dobri ampak, da volim proti levici.


Primitivizem je rak rana naše družbe.


Voliti leve, ki niti ne zdržijo cel mandat, pa je rešitev (in to na način, da potem desni sestavijo koalicijo).
Kako že?


Kaj pa pričakuješ, kakšni ljudje so v parlamentu ali vladi?

Noben, ki da kaj nase in je sposoben, ne bo šel si mazat rok s politiko in nastavljat glave.

En Počivalšek, čigar domet je sajenje koruze, bo odločal o tako pomembnih stvareh?

Saj ni pol čudno, kam smo prišli.



Lepo napisano, se strinjam.
Zato pa ne razumem teh ovac tukaj, ki blejejo tako, kot gospodarji pravijo.
Če niso najmanj plačani za to se mi smilijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

s1m0n je izjavil:

Glede na to, če pogledamo podatke koliko sploh imamo okuženih (lahko bi rekli skoraj 0%) smo lahko prepričani, da takšen ukrep v tem obdobju pandemije ni kaj veliko vplival na potek okužb, ki so se ta čas v večini dogajale v že znanih krogih (DSO, zdravstvo ter iskanju stikov že znanih okužb). Drugo bi bilo, če bi takšen ukrep sprejeli na začetku torej, ko smo zapirali meje, šole, panoge... ne pa tedne pozneje!


Tole je tvoje mnenje.
Lepo, da ga imaš.

Ne predstavljaj ga pa kot neka dejstva, ker je iz riti potegnjeno.
In toliko je tudi vredno.
Če si pa strokovnjak, pa napiši tvoje reference.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Nikjer ne najdem - v štacune z oblačili gremo lahko še vedno samo sami ali lahko s sabo pripeljemo otroke?
Ker drugače je vseeno, če se kar naroči po netu, če froci ne morejo probati.

s1m0n ::


Ne predstavljaj ga pa kot neka dejstva, ker je iz riti potegnjeno.
In toliko je tudi vredno.
Če si pa strokovnjak, pa napiši tvoje reference.

A ti nam lahko predstaviš podatke za tvojo teorijo kako uspešen je bil tale ukrep?
Ali boš tudi zanikal, da stroka pravi, da ukrep ni odgriznil večjega kosa pogače?

Tak ukrep je lahko uspešen samo, če ustaviš vse migracije tako turistične in službene za to pa bi morale stati vse panoge kar pa se seveda kot vemo ni zgodilo saj smo še vsi tu...

sunshine403 ::

FireSnake je izjavil:

Tole je tvoje mnenje.
Lepo, da ga imaš.

Ne predstavljaj ga pa kot neka dejstva, ker je iz riti potegnjeno.
In toliko je tudi vredno.
Če si pa strokovnjak, pa napiši tvoje reference.

Fuckme... ce mi gre kaj resnicno na jetra so to modeli, ki tako zanicevalno odpikajo neko (magari samo) mnenje, ker se je tip odlocil, da ga ni podal strokovnjak, ki bi pred tem predstavil svoje reference, hkrati pa sami brez problemov podajajo ne mnenja, ampak kar dejstva potegnjena direktno iz lufta brez najmanjse osnove, ceprav se zavedajo da niso niti s od strokovnjaka (na kateremkoli podrocju) in le tem "dejstvom" bi pa morali vsi verjeti kot da so sveta. Daj malo premisli preden pises, ker razen trobljenja neumosti tudi ti nisi podal nobene "reference", na podlagi katere bi ti lahko kdorkoli zaupal da ves o cem govoris.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

FireSnake ::

s1m0n je izjavil:


Ne predstavljaj ga pa kot neka dejstva, ker je iz riti potegnjeno.
In toliko je tudi vredno.
Če si pa strokovnjak, pa napiši tvoje reference.

A ti nam lahko predstaviš podatke za tvojo teorijo kako uspešen je bil tale ukrep?
Ali boš tudi zanikal, da stroka pravi, da ukrep ni odgriznil večjega kosa pogače?

Tak ukrep je lahko uspešen samo, če ustaviš vse migracije tako turistične in službene za to pa bi morale stati vse panoge kar pa se seveda kot vemo ni zgodilo saj smo še vsi tu...



Vseskozi opletaš o stroki.
Zdaj bi res že pričakoval kak link.
Prepričaj me nasprotno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

sunshine403 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Tole je tvoje mnenje.
Lepo, da ga imaš.

Ne predstavljaj ga pa kot neka dejstva, ker je iz riti potegnjeno.
In toliko je tudi vredno.
Če si pa strokovnjak, pa napiši tvoje reference.

Fuckme... ce mi gre kaj resnicno na jetra so to modeli, ki tako zanicevalno odpikajo neko (magari samo) mnenje, ker se je tip odlocil, da ga ni podal strokovnjak, ki bi pred tem predstavil svoje reference, hkrati pa sami brez problemov podajajo ne mnenja, ampak kar dejstva potegnjena direktno iz lufta brez najmanjse osnove, ceprav se zavedajo da niso niti s od strokovnjaka (na kateremkoli podrocju) in le tem "dejstvom" bi pa morali vsi verjeti kot da so sveta. Daj malo premisli preden pises, ker razen trobljenja neumosti tudi ti nisi podal nobene "reference", na podlagi katere bi ti lahko kdorkoli zaupal da ves o cem govoris.





Trobiš neumnosti in pričakuješ, da ti bomo vsi kimali?
Ne gre to tako.

Imeli smo ukrepe in odnesli smo jo veliko bolje od drugih držav.
Še več, nekateri so se po nas zgledovali (primer Srbije). So pa druge države, ki imajo še strožje ukrepe. Pa ljudje preživijo. Ker so eni govorili, da je pri nas najbolj strogo (no, lagali so).

Številke so vzpodbudne.

Potem se pa najdete pajaci, ki trdite, da ti ukrepi niso doprinesli k ničemur.

Nakar vas izzovemo, da to nekako dokažete.

Ko se to ne zgodi, in se vsm rogamo pa užaljene face.

Patetika, kake snežinkice ste!

Aja, vmes je bil še spodleteli poskus tega, da bi me označili za politično opredeljenega.

Na kratko: trditve vlečeta iz riti in mi smo tisti, ki naj dokazujemo?
Kaj ti kadiš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

puginho ::

Firesnake in podobni, upam da se boste držali karantene vsaj do konca leta in tudi ne prestopali občinskih mej. Po nivoju komunikacije sklepam da vas noben nebo pogrešal.

s1m0n ::

Potem se pa najdete pajaci, ki trdite, da ti ukrepi niso doprinesli k ničemur.


Nihče ne trdi, da nekateri ukrepi niso bili potrebni... Trdimo pa (no vemo), da omejitev na občine ni eden izmed teh ukrepov! To nam kažejo podatki števcev prometa (čez teden večjih odstopanj ni kot drugače) to nam tudi kažejo podatki mobilnih operaterjev o gibanju. To so podatki, ki jim lahko verjamejo saj povzemajo točno to na kar je ukrep vplival ne pa 10 ukrepov na enkrat kot nam to kažejo podatki okuženih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

FireSnake ::

Operiraš z vsemi temi podatki.
Pa so tako skriti, da nimaš nobenega vira/povezave.
Stroka te prav tako podpira, le zapisano to ni nikjer.

Ni to malo čudno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

s1m0n ::

Googlaj...
Že ta prvi zadetek ti bo verjetno dal dovolj informacij, da ta ukrep ni bil tako uspešen kaj šele potreben.

Drugače kakšne podatke pa si nam ti ponudil v podporo tega ukrepa?
Jaz sem jih zasledil točno 0.

sunshine403 ::

@S1m0n Googla ne pozna, enako tisti polni enk. Cel cas opleta s svojimi "dejstvi", vendar za nobenega nikjer ne poda linka ali vira. Hkrati od vseh drugih zahteva, da mu prinesejo vse linke na pladnju, ker je prevec pomemben, da bi izgubljal svoj dragocen cas z iskanjem (za razliko od tega, da mu cas pri pisanju kretenizmov tu ni vec tako dragocen... na zalost), ali pa je preprosto nesposoben poiskati te stvari sam (tiste za podkrepitev svojih izjav, ali tistih, o katerih pisejo drugi).

val46 ::

Mam kar občutek, da sta ta dva kar ena in ista oseba, glede na pisanje. Če pa ni to, sta pa vsaj brata al tabolš prjatla, k sta se dala na to, da bodo 99% slovencev prepričala v svoj prav.No, ne bo jima uspelo, vsaj na tak način ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

s1m0n: Evo tule.
Link do grafa: https://imgur.com/a/TsfFMTG

Lepo se vidi da po uvedbi občin 13 in 14 dan, pade število okuženih na najmanj takoj po začetku pacienta 0.

Slike nisem postal jaz ampak moj dobri prjatu Bojevnik: https://slo-tech.com/forum/t762970/p670...

In če citiram gospo, ki ve bistveno več o virusih, Beović (danes): https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Torej. Grafa nisem sproduciral sam, zakaj podatki A1 niso relevatni sem tudi pojasnil: https://slo-tech.com/forum/t762970/p670... , glede moje kredibilnosti mi morate verjeti na besedo, drugače ne gre.

Kaj resno z vami argumentirati ne gre, če se demantirate z lastnimi grafi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

s1m0n: Evo tule.
Slike nisem postal jaz ampak moj dobri prjatu Bojevnik: https://slo-tech.com/forum/t762970/p670...


Sem ti kasneje tudi linkal samo spodnji graf, kjer se med drugim tudi vidi, da se je trend upandanja zacel ze prej...
Ampak, ti ga ne mislim se enkrat, ker enostanvno vidis samo tiso kar hoces videt....

Ker iz te slike, ki si jo postal ze takoj vidis, da je graf premajhen, da bi lahko kaj razbral iz njega, ampak ti pa se vedno trollas...

+ lahko si se pogledas tole
https://www.24ur.com/novice/korona/mobi...

+ glede na to da ima trenutna vlada samo namen nastavljati ljudi na polozaje, ki samo kimajo.
Jaz ne vem ce zaupam Beovićevi...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

FireSnake ::

sunshine403 je izjavil:

@S1m0n Googla ne pozna, enako tisti polni enk. Cel cas opleta s svojimi "dejstvi", vendar za nobenega nikjer ne poda linka ali vira. Hkrati od vseh drugih zahteva, da mu prinesejo vse linke na pladnju, ker je prevec pomemben, da bi izgubljal svoj dragocen cas z iskanjem (za razliko od tega, da mu cas pri pisanju kretenizmov tu ni vec tako dragocen... na zalost), ali pa je preprosto nesposoben poiskati te stvari sam (tiste za podkrepitev svojih izjav, ali tistih, o katerih pisejo drugi).


Jaz ničesar ne trdim.
Vi utrujate glede teh občin. Kar veselo, torej.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

Elfič je pač car... On zna vse in je naredil vse, pa še družinam brez opreme je pomagal do medmrežja.
On NE RABI podajati argumente, on je sam en velik argument!
Ušesa si je pa opekel v mladosti, ko je bil še najstnik. Ampak nima trajnih posledic... govorim za vizualni del.
on topic;
Čakam skokovit porast okužb. Kaj skokovit, enormen! Ampak pogled na rtvslo portal kaže... NIČ POTRJENIH OKUŽB!
Ojoj, kaj pa zdej?

Ojoj, Dexter tako kot ponavadi ne razume kako virus deluje. Posledice odprave se bodo poznale šele čez 2-3 tedne oz kot pravi gospa Beović: Čez 13 dni. :D

Znova in znova se blamiraš. Malo je že kazalo, da si zapustil debato, ker mi/nam s svojimi argumenti nisi kos, ampak se držiš in pišeš neumnosti.

Bojevnik je izjavil:

tavljati ljudi na polozaje, ki samo kimajo.
Jaz ne vem ce zaupam Beovićevi...

Pa smo spet tam, da se bodem z Jajo haterji, ki dvomijo v stroko, samo zato ker sodeluje s trenutno vlado. Potem vam bo še RTV SLO lepo izbrskala kakšno sočno in gospo deskriditirala, pa boste naprej veselo udrihali.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


Ker iz te slike, ki si jo postal ze takoj vidis, da je graf premajhen, da bi lahko kaj razbral iz njega, ampak ti pa se vedno trollas...

Ampak če si graf polinkal, ker naj bi dokazal tvoj prav. Zakaj si potem moral polinkati še bolj natančnega, ko sem ti povedal, da tvoja interpretacija ne drži. Sedaj pa se zgovarjaš da se na prvem grafu nič ne vidi in da je drugi pravilen.

Ne razume kdo sedaj potvarja dejstva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

Bojevnik je izjavil:


Ker iz te slike, ki si jo postal ze takoj vidis, da je graf premajhen, da bi lahko kaj razbral iz njega, ampak ti pa se vedno trollas...

Ampak če si graf polinkal, ker naj bi dokazal tvoj prav. Zakaj si potem moral polinkati še bolj natančnega, ko sem ti povedal, da tvoja interpretacija ne drži. Sedaj pa se zgovarjaš da se na prvem grafu nič ne vidi in da je drugi pravilen.
Ne razume kdo sedaj potvarja dejstva.


Ce se prav spomnim sem zraven napisal malo za salo, malo zares...
Ta graf (ki si ga ti spet linkal) ni bil namenjen dokazovanju cesarkoli...
Zamo malo smesen mi je bil izgled, koliko je okuzenih na stevilo testiranih, to je pa bilo tudi vse....

Pa tudi na tem grafu bi ti sicer lahko malo bolj pogledal, ker tudi po obcinah se povece stevilo okuzenih (sicer je bolj mali porast ampak vseeno), ampak ti vidis samo tisto kar hoces..

Ampak se vedno je ta graf je premajhen, da se karkoli iz njega karkoli resnega videl iz njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

dexterboy ::

Enajstmetrovka, kaj če bi si ti odprl svojo temo, a?
Že drugi ti trobijo, pa se te ne prime. Kar ni nič hudega.
Boli pa to, da te ne bo na žalost nikoli streznilo...
Ostani doma, tako kot Nodi, pa smo vsi zmagali.
Ako treba, ti jaz osebno dostavim hrano iz trgovine, brez potnih stroškov.
Razdalja ni važna, peljem tudi v Lendavo, če tam prebivaš.

on topic;

Stric je legenda, že celo življenje v tem poslu. Razširja obzorja, kaj vse potegne za seboj zaprtje poslovanja...
In je tukajšnje zaprtje občinskih meja res zmaga. Doda zadnji žebelj v krsto gospodarstvu...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FireSnake ::

Bojevnik: Želiš torej povedati, da tulite, že ne vem koliko strani, brez vsake osnove?
Pa saj jaz vam to tudi pravim!

Sem zelo vesel, da se končno strinjamo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Bojevnik ::

FireSnake je izjavil:

Bojevnik: Želiš torej povedati, da tulite, že ne vem koliko strani, brez vsake osnove?
Pa saj jaz vam to tudi pravim!

Sem zelo vesel, da se končno strinjamo.


:))

PrihajaNodi ::

dexterboy je izjavil:

Enajstmetrovka, kaj če bi si ti odprl svojo temo, a?
Že drugi ti trobijo, pa se te ne prime. Kar ni nič hudega.
Boli pa to, da te ne bo na žalost nikoli streznilo...
Ostani doma, tako kot Nodi, pa smo vsi zmagali.
Ako treba, ti jaz osebno dostavim hrano iz trgovine, brez potnih stroškov.
Razdalja ni važna, peljem tudi v Lendavo, če tam prebivaš.

on topic;

Stric je legenda, že celo življenje v tem poslu. Razširja obzorja, kaj vse potegne za seboj zaprtje poslovanja...
In je tukajšnje zaprtje občinskih meja res zmaga. Doda zadnji žebelj v krsto gospodarstvu...


Denar je za vse. Drzava si ga bo sposodila im ga dala nam. Vsekakor bolje kot imeti miljone mrtvih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

Enajstmetrovka, kaj če bi si ti odprl svojo temo, a?

Sem že malo preberi se lahko marsikaj naučiš.

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5)

Bojevnik je izjavil:


Ce se prav spomnim sem zraven napisal malo za salo, malo zares...
Ta graf (ki si ga ti spet linkal) ni bil namenjen dokazovanju cesarkoli...
Zamo malo smesen mi je bil izgled, koliko je okuzenih na stevilo testiranih, to je pa bilo tudi vse....

Pa tudi na tem grafu bi ti sicer lahko malo bolj pogledal, ker tudi po obcinah se povece stevilo okuzenih (sicer je bolj mali porast ampak vseeno), ampak ti vidis samo tisto kar hoces..

Ampak se vedno je ta graf je premajhen, da se karkoli iz njega karkoli resnega videl iz njega.

Res je. Napisal si pa tudi, da se lahko vsak poigra s številkami in dokaže da občine nimajo učinka. Ko pa sem se jaz poigral in ti dokazal nebuloze, si pa obrnil ploščo in kazal "prave" grafe.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

PrihajaNodi je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Enajstme...darstvu...

Denar je za vse. Drzava si ga bo sposodila im ga dala nam. Vsekakor bolje kot imeti miljone mrtvih.

Majke mi, pa ti NISI gladek. Si kdaj sploh jemal OSNOVE ekonomije???
Kaj naj z denarjem, ko ga bo vsak imel na milijone???
KAJ boš lahko SPLOH kupil, ko denar ne bo NIČ vreden???
đizs... redneck all the way...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

cokotorta ::

PrihajaNodi je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Enajstmetrovka, kaj če bi si ti odprl svojo temo, a?
Že drugi ti trobijo, pa se te ne prime. Kar ni nič hudega.
Boli pa to, da te ne bo na žalost nikoli streznilo...
Ostani doma, tako kot Nodi, pa smo vsi zmagali.
Ako treba, ti jaz osebno dostavim hrano iz trgovine, brez potnih stroškov.
Razdalja ni važna, peljem tudi v Lendavo, če tam prebivaš.

on topic;

Stric je legenda, že celo življenje v tem poslu. Razširja obzorja, kaj vse potegne za seboj zaprtje poslovanja...
In je tukajšnje zaprtje občinskih meja res zmaga. Doda zadnji žebelj v krsto gospodarstvu...


Denar je za vse. Drzava si ga bo sposodila im ga dala nam. Vsekakor bolje kot imeti miljone mrtvih.

a zdaj smo že pri 90000 milijonih mrtvih samo v sloveniji

Skylord ::

Končno mi je potegnilo reinkarnacija koga je ta 111111111111.
Hahaha. Se mi je zdel nekam znan ta njegov način "izražanja".
Mal bolj pozen mi pride, samo pride pa.;)

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Enajstmetrovka, kaj če bi si ti odprl svojo temo, a?

Sem že malo preberi se lahko marsikaj naučiš.

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5)

Bojevnik je izjavil:


Ce se prav spomnim sem zraven napisal malo za salo, malo zares...
Ta graf (ki si ga ti spet linkal) ni bil namenjen dokazovanju cesarkoli...
Zamo malo smesen mi je bil izgled, koliko je okuzenih na stevilo testiranih, to je pa bilo tudi vse....

Pa tudi na tem grafu bi ti sicer lahko malo bolj pogledal, ker tudi po obcinah se povece stevilo okuzenih (sicer je bolj mali porast ampak vseeno), ampak ti vidis samo tisto kar hoces..

Ampak se vedno je ta graf je premajhen, da se karkoli iz njega karkoli resnega videl iz njega.

Res je. Napisal si pa tudi, da se lahko vsak poigra s številkami in dokaže da občine nimajo učinka. Ko pa sem se jaz poigral in ti dokazal nebuloze, si pa obrnil ploščo in kazal "prave" grafe.


Nic nisi dokazal, samo nekaj si tulil za brezveze kot vedno...

LuiIII ::

Meni se zdi zaprtje občinskih meja precej logična oz. edina izbira glede na to, da nimamo pokrajin. Zapreti pa jih je bilo po mojem potrebno ker bi se ljudje množično zbirali v turističnih krajih. Seveda bi bilo ljudi ob zaprtih lokalih, kočah,... manj, samo ljudje so ovce in dokler jim gre dobro in nimajo nikogar od bližnjih okuženega se jim gladko hebe za druge.
Je bil pa ta ukrep naravnan res samo na dnevne turistične migracije saj sem še vedno lahko hodil v službo, trgovino, v tujino. No problem tujine je bolj v papirjih in v tem koliko karantene bo, ko se vrnem.

Bojevnik ::

LuiIII je izjavil:

Meni se zdi zaprtje občinskih meja precej logična oz. edina izbira glede na to, da nimamo pokrajin. Zapreti pa jih je bilo po mojem potrebno ker bi se ljudje množično zbirali v turističnih krajih. Seveda bi bilo ljudi ob zaprtih lokalih, kočah,... manj, samo ljudje so ovce in dokler jim gre dobro in nimajo nikogar od bližnjih okuženega se jim gladko hebe za druge.
Je bil pa ta ukrep naravnan res samo na dnevne turistične migracije saj sem še vedno lahko hodil v službo, trgovino, v tujino. No problem tujine je bolj v papirjih in v tem koliko karantene bo, ko se vrnem.


Ali pa namesto tega zapres samo tiste problematicne tocke. Pa imas problem resen :)

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


Ali pa namesto tega zapres samo tiste problematicne tocke. Pa imas problem resen :)

Če zapreš en hrib bodo ljudje pač zlezli na drugega. Tako boš zapiral točko za točko, dokler ti ne bo zmanjkalo policajev ali točk.

Zprtje občin pa je postavilo neke meje, ustavilo nepotrebno migracijo in jo omejilo. Niso te zaklenili v hišo, po državi pa tudi nisi mogel letat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

s1m0n ::

A občinske meje pa se, da kontrolirat?
Jaz sem v teh dveh mesecih samo enkrat srečal policijsko kontrolo pa še ta ni bila blizu občinske meje. Mejo bi lahko, če bi želel prečkal na 20+ lokacij brez, da bi me kdo ustavil...

Če želiš tak ukrep, ki je tudi uspešen mora tudi kontrola biti uspešna ne samo ideja na papirju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

FireSnake ::

Bojevnik je izjavil:

LuiIII je izjavil:

Meni se zdi zaprtje občinskih meja precej logična oz. edina izbira glede na to, da nimamo pokrajin. Zapreti pa jih je bilo po mojem potrebno ker bi se ljudje množično zbirali v turističnih krajih. Seveda bi bilo ljudi ob zaprtih lokalih, kočah,... manj, samo ljudje so ovce in dokler jim gre dobro in nimajo nikogar od bližnjih okuženega se jim gladko hebe za druge.
Je bil pa ta ukrep naravnan res samo na dnevne turistične migracije saj sem še vedno lahko hodil v službo, trgovino, v tujino. No problem tujine je bolj v papirjih in v tem koliko karantene bo, ko se vrnem.


Ali pa namesto tega zapres samo tiste problematicne tocke. Pa imas problem resen :)



Zdaj smo pa prišli do točke, ko ste sami sebe demantirali:
- zaprtje občin ni prineslo nikakršnega učinka
- zaprtje "točk" bi pa prineslo učinek.

Bravo, res. Vam lahko samo ploskamo!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gusto ::

Vidim, da se v tej temi še vedno premleva ene in iste stvari. Jaz mislim, da je bolje, da gremo sedaj, ko ni več omejitev in so gostilne odprte, vsi skupaj na eno pivo v LJ. Nodi prideš? Jaz častim.
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

kotanyi ::

FireSnake je izjavil:

Zdaj smo pa prišli do točke, ko ste sami sebe demantirali:
- zaprtje občin ni prineslo nikakršnega učinka
- zaprtje "točk" bi pa prineslo učinek.

Bravo, res. Vam lahko samo ploskamo!


To je zato ker kot kaže ne znaš ne brat, ne razmišljat. Če bi bral stare poste ali pa morda malce razmislil, bi morda ugotovil da prepoved gibanja med občinami ni naredila popolnoma nič glede gužve na npr. Rožniku. Če bi še malce bolj bral, bi ugotovil še, da podatki kažejo, da je bil efekt povsem neznaten.

Kakorkoli, upam da to potrdi tudi US in da se takšnih nebuloz vlada ne bo več šla ter da se bomo vsi skupaj osredotočili na druge ukrepe, ki pa so nujni in ki dokazano delujejo. Umivajte si roke in ne gužvajte se.

Miki N ::

Eh eni se pač težko poslovijo od posebnih razmer.. ker so tudi sami malce posebni in jim je to potihem ustrezalo. Ti bodo tudi težko priznali, da so se "pristojni" z marsikaterim ukrepom malce pošalili z nami - ker so sami sodelovali v šali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

111111111111 ::

Miki N je izjavil:

Eh eni se pač težko poslovijo od posebnih razmer.. ker so tudi sami malce posebni in jim je to potihem ustrezalo. Ti bodo tudi težko priznali, da so se "pristojni" z marsikaterim ukrepom malce pošalili z nami - ker so sami sodelovali v šali.

Vedno se za mizo najde eden, ki mu je treba šalo razložit, ker mu ni jasno v čem je fora.

kotanyi je izjavil:


To je zato ker kot kaže ne znaš ne brat, ne razmišljat. Če bi bral stare poste ali pa morda malce razmislil, bi morda ugotovil da prepoved gibanja med občinami ni naredila popolnoma nič glede gužve na npr. Rožniku. Če bi še malce bolj bral, bi ugotovil še, da podatki kažejo, da je bil efekt povsem neznaten.

Kakorkoli, upam da to potrdi tudi US in da se takšnih nebuloz vlada ne bo več šla ter da se bomo vsi skupaj osredotočili na druge ukrepe, ki pa so nujni in ki dokazano delujejo. Umivajte si roke in ne gužvajte se.

Samo res. Ker ukrep občin je bil namenjen predvsem Rožniku. Če Ljubljančani ne znajo it nikamor drugam kot na rožnik, potem sploh niso za lazit po sloveniji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kotanyi ::

111111111111 je izjavil:

Samo res.


Sicer je trajalo, ampak lepo da ti je končno kapnilo.

111111111111 ::

kotanyi je izjavil:


Sicer je trajalo, ampak lepo da ti je končno kapnilo.

Kdaj bo pa tebi?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

poweroff ::

Analiza mobilnega operaterja A1 je pokazala, da je bil daleč najučinkovitejši ukrep zaprtje šol in vrtcev. Omejitev gibanja med občinami je k zmanjšanju mobilnosti le malo doprinesla.
sudo poweroff

sesobebo ::

ce je gdo tko neumen, da je s mobilcem hodil po drzavi, potem si je sma kriv, da so ga strafal

111111111111 ::

poweroff je izjavil:

Analiza mobilnega operaterja A1 je pokazala, da je bil daleč najučinkovitejši ukrep zaprtje šol in vrtcev. Omejitev gibanja med občinami je k zmanjšanju mobilnosti le malo doprinesla.

A1 nadzoruje koliko trga? Kakšna je starostna struktura njegovih naročnikov? Saj sem pojasnil zakaj dvomim o pravilnosti rezultatov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

s1m0n ::

Dovolj veliko število uporabnikov, ustreznih starosti za naredit takšno analizo.
Torej delovno, športno aktivno generacijo ne pa takšne kot je Nodi, ki si ne upajo iz hiše.

HappyPills ::

Isti info kot A1 je podal tudi google na svojih podatkih.

poweroff ::

111111111111 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Analiza mobilnega operaterja A1 je pokazala, da je bil daleč najučinkovitejši ukrep zaprtje šol in vrtcev. Omejitev gibanja med občinami je k zmanjšanju mobilnosti le malo doprinesla.

A1 nadzoruje koliko trga? Kakšna je starostna struktura njegovih naročnikov? Saj sem pojasnil zakaj dvomim o pravilnosti rezultatov.

Se da interpolirat.

Sicer Google ima isti "problem" - ne uporabljajo vsi Androida. Ampak se da lepo interpolirati. Plus, drugi so uporabili števce prometa, itd... tako da podatki so po moje čisto ustrezni.
sudo poweroff

gusto ::

111111111111 je izjavil:

A1 nadzoruje koliko trga? Kakšna je starostna struktura njegovih naročnikov? Saj sem pojasnil zakaj dvomim o pravilnosti rezultatov.

Si lahko ti še bolj opran? Ne vem za metodologijo, toda A1 ima več kot dovolj uporabnikov, da lahko naredi takšno analizo.

Važno je, da da je raziskava okuženih, kjer je sodelovalo 1500 ljudi bulletproof ane.:D
Have you tried turning it off and on again?

111111111111 ::

HappyPills je izjavil:

Isti info kot A1 je podal tudi google na svojih podatkih.

Lahko prosim link? Rad bi si pogledal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miki N ::

111111111111 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Isti info kot A1 je podal tudi google na svojih podatkih.

Lahko prosim link? Rad bi si pogledal.


Ne mu dati. Elfer, ti si tukaj zaključil . Opraviči se in odidi.

sunshine403 ::

111111111111 je izjavil:

Lahko prosim link? Rad bi si pogledal.

Saj ves... www.google.com ;) Pri tvojih nikoli povedanih referencah, na podalgi katerih naj ti zaupamo, ti to ne bi smel predstavljati prav velik problem. Ja vem, ne gre. No toliko o teh strasnih "referencah" ;)

111111111111 ::

Kako prijazno od vas. Človek želi podvomiti, o svojih trditvah in se nanj usuje plaz kritik. Torej iz opranega v butastega. :)

FAntje če tudi vi nimate pojma kje so podatki od googla, lahko to poveste. :D

gusto je izjavil:


Si lahko ti še bolj opran? Ne vem za metodologijo, toda A1 ima več kot dovolj uporabnikov, da lahko naredi takšno analizo.

Važno je, da da je raziskava okuženih, kjer je sodelovalo 1500 ljudi bulletproof ane.:D

Komentiral sem samo A1. A so za 1500 ljudi že predstavili rezultate ali spet samo malo nabijaš?

Miki N je izjavil:


Ne mu dati. Elfer, ti si tukaj zaključil . Opraviči se in odidi.

Ne bi šel malo naokoli po občinah? Zdaj greš lahko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
66 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120940 (11198) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17322271 (11669) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17323287 (17265) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36942642 (27429) AndrejO

Več podobnih tem