» »

Letovanje v tujini 2020-2021

Letovanje v tujini 2020-2021

«
1
2 3 4

FoxKnox ::

https://siol.net/novice/svet/v-ljutomer...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...
Kakšna so vaša mnenja o napovedih , da letos ne bo letovanja v tujini ( Grčija, Ciper, Turčija, Tunizija, itd)?
Ali je to zgolj še en poskus reševanja slovenskega turizma ter pri tem držati meje zaprte kolikor dolgo se bo dalo brez ljudskega revolta ?

telexdell ::

Pa saj niso meje zaprte. Nihče ti ne brani, da greš na npr. na Hrvaško ali Avstrijo ali Italijo ali... Boš pač najprej tam 14 dni v karanteni, potem boš oddelal svoj dopust, ko se boš vrnil domov boš pa zopet 14 dni v karanteni. Tak da... kar izvoli izvajat revolt.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

vilicarist ::

dobro so nas nategnili s tem virusom ni kaj
bmw = brings me women

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

louser ::

Jaz bom šel normalno. Hiše se niso porušile, narava pa tudi ne.

Ales ::

@telexdell, vprašanje je čisto na mestu, ni to nobeno izvajanje "revolta". FoxKnox konkretno sprašuje po stanju v bližji prihodnosti, ker je precej očitno, da bodo ukrepi omejevanje gibanja in stikov kmalu omiljeni oz. se to v nekaterih državah že dogaja.

Pa tudi če bi spraševal za danes, ne vem, v čem je problem. Pri tem virusu je pomembno zmanjšanje količine osebnih stikov, zmanjšanje splošne mobilnosti prebivalstva je le eden od ukrepov, kako doseči to, ne pa namen sam po sebi.

Vsaj tako bi moralo biti, pa se mi zdi, da ste to eni malo pomešali v glavi.

IMHO, ko bo večina držav v neki podobni fazi, kar se tiče razširjenosti virusa in kar se tiče ukrepov za omejevanje osebnih stikov, bo omejevanje meddržavnih potovanj izgubljalo pomen.

Na Češkem lahko prebivalstvo od četrtka igra tenis ali gre na plavanje. Avstrija po velikonočnih praznikih odpira trgovine, manjše od 400 m2, od 1. maja odpira trgovske centre in frizerske salone, restavracije in hotele pa bodo postopoma odprli do sredine maja. Danska in Norveška od naslednjega tedna počasi odpirata vrtce in šole.

FoxKnox ::

Hvala , ales

jest10 ::

FoxKnox je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/v-ljutomer...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...
Kakšna so vaša mnenja o napovedih , da letos ne bo letovanja v tujini ( Grčija, Ciper, Turčija, Tunizija, itd)?
Ali je to zgolj še en poskus reševanja slovenskega turizma ter pri tem držati meje zaprte kolikor dolgo se bo dalo brez ljudskega revolta ?

To ne bi bil poizkus reševanja našega turizma, ampak garantiran propad lepega dela le tega. Naš turizem rabi odprte meje

vilicarist ::

če to obvelja upam, da ne boste hodili v naše turistične kraje, glede na to ta so še par tednov nazaj sprožili fake news s katerim je bila upravičena prepoved gibanja med občinami
bmw = brings me women

FoxKnox ::

Kot je meni znano je STO najprej apelirala na podjetja, da se namesto regresa v denarju izplača v "turističnih bonih" za slovenska letovišča. Ker je to padlo v vodo, izgleda iščejo nove poti, kako zadržati finančna sredstva državljana Slovenije doma. Verjetno bodo tako postopale vse države, saj vsaj letos ne bo množičnega globalnega turizma .
Kar se pa mene tiče, če se bodo ukrepi medsebojne bližine ohranili:
Raje ležim z masko na plaži v Tuniziji kot pa na Portoroški plaži

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Urbano#Desno ::

Avstrijski kurz je tudi že pred našimi nakazal da letos jodlarji morja videli ne bodo tko da je tole bolj prekopirano od severnih sosedov tako kot večina ukrepov. Tk da če bomo pridni boste lahko pripravili kovance za parkirnino na Bledu in Portorožu :D, če pa Kacina oceni da smo poredni bo pa dopustovanje omejeno na lastno občino (kje je smajli ki bruha?).

mastah ::

Brezveze..pomoje se bo na Hrvaško dalo iti. Pri nas ne moreš na dopust, večja nevarnost da v "motni" vodi kaj fašeš kot pa v tujini

FoxKnox ::

Se pa zdajle spomnim, da sem kot mulc julija leta 1991 peljal svojo novo punco v Bernardin na polpenzijon za cel teden, na pol zastonj, nobenega tujca okoli, nobene gužve.Bil je lep dopust.
Deja vu letos ?

Vazelin ::

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

nomo ::

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.


Glej niso vsi čudaki. Ukrep je seveda še en v vrsti retardiranih - in tak je njegov appeal. Ampak ja, vse je odvisno od tega, kako bo v Avstriji. Žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

Ales ::

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.

Problem je, da ne živijo vsi na ta način. Nekateri smo "doma" v dveh, treh državah. Vse možne variante imaš, od čisto osebnih do poslovnih.

V EU (v celem, svetu, če bi bil optimist) bo moral steči ornk dialog, kako v prihodnje bolje obvladati take zadeve.

Sploh v tistih začetnih tednih je bilo resnično žalostno gledati, kako nepripravljeni smo bili. Enostransko zapiranje mej, prekinitev tovornega prometa, itd.. Dobil sem občutek, da je EU pogrnila na celi črti.

c3p0 ::

FoxKnox je izjavil:

Se pa zdajle spomnim, da sem kot mulc julija leta 1991 peljal svojo novo punco v Bernardin na polpenzijon za cel teden, na pol zastonj, nobenega tujca okoli, nobene gužve.Bil je lep dopust.
Deja vu letos ?


Ne vem če. Slovenci nekam želijo na dopust in če ne bo tujine, se bodo vsipali v naše turistične špote: Bovec, Bled, Bohinj, obala.

Senior Dev ::

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.

Nismo vsi čudaki ej. Ti si lahko komot 10 let brez svetlobe in morja, ampak ne primerjat sebe z drugimi ej. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vilicarist ::

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.

sej meni je tudi ubistvu vseeno za potovanja po tujini, kar se mene tiče

ampak se mi vseeno zdi noro da bomo zaradi nekega virusa s smrtnostjo pod 1% (oziroma še dosti manj, če nisi v eni od bolj ogroženih skupin) izničili vse pridobitve zadnjega stoletja na področju svobode
bmw = brings me women

qwertyy ::

Dvomim, da bo Hrvaška, ki praktično živi od tistih 3 mesecov turizma prepovedala vstop turistom.

Mogoče se ne bo dalo v kakšne eksotike, ampak za Hrvaško pa zelo dvomim. Sicer bi bil pa tak ukrep tudi extra glup, ker gužvanje tisočih Slovencev na 5 kilometrski obali je pa tudi raj za virus.

telexdell ::

Ales je izjavil:

@telexdell, vprašanje je čisto na mestu, ni to nobeno izvajanje "revolta". FoxKnox konkretno sprašuje po stanju v bližji prihodnosti, ker je precej očitno, da bodo ukrepi omejevanje gibanja in stikov kmalu omiljeni oz. se to v nekaterih državah že dogaja.

Pa tudi če bi spraševal za danes, ne vem, v čem je problem. Pri tem virusu je pomembno zmanjšanje količine osebnih stikov, zmanjšanje splošne mobilnosti prebivalstva je le eden od ukrepov, kako doseči to, ne pa namen sam po sebi.

Vsaj tako bi moralo biti, pa se mi zdi, da ste to eni malo pomešali v glavi.

IMHO, ko bo večina držav v neki podobni fazi, kar se tiče razširjenosti virusa in kar se tiče ukrepov za omejevanje osebnih stikov, bo omejevanje meddržavnih potovanj izgubljalo pomen.

Na Češkem lahko prebivalstvo od četrtka igra tenis ali gre na plavanje. Avstrija po velikonočnih praznikih odpira trgovine, manjše od 400 m2, od 1. maja odpira trgovske centre in frizerske salone, restavracije in hotele pa bodo postopoma odprli do sredine maja. Danska in Norveška od naslednjega tedna počasi odpirata vrtce in šole.

Ne bo te ovirala naša država, da greš ven (kot te že sedaj ne) ampak te bo druga država ovirala, da prideš k njim. Četudi se bo stanje znotraj držav normaliziralo še kar nekaj časa ne bodo spuščali množice tujcev medse. Vsaj do odkritja cepiva bodo ostale neki ukrepi- maske v zaprtih prostorih, distanca 2 m, omejene gruče ljudi...
Sam si ne predstavljam, kako bi zgledal dopust v hotelu ali žur na plaži/diskoteki kjer bi morali gosti biti 2 m narazen in bi jih lahko bilo največ 5 v skupini.

vilicarist je izjavil:


sej meni je tudi ubistvu vseeno za potovanja po tujini, kar se mene tiče

ampak se mi vseeno zdi noro da bomo zaradi nekega virusa s smrtnostjo pod 1% (oziroma še dosti manj, če nisi v eni od bolj ogroženih skupin) izničili vse pridobitve zadnjega stoletja na področju svobode

Če ni ustrezne zdravstvene oskrbe je virus smrtno nevaren za vsakega. Če si med umrlimi, smrtnost zate ni 1% ampak kar 100%. Pa tudi, če sam nisi kritičen lahko okužiš starše, stare starše...So tisti tudi statistika znotraj 1%?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

vilicarist ::

Če ni ustrezne zdravstvene oskrbe je virus smrtno nevaren za vsakega. Če si med umrlimi, smrtnost zate ni 1% ampak kar 100%. Pa tudi, če sam nisi kritičen lahko okužiš starše, stare starše...So tisti tudi statistika znotraj 1%?

pa z avtom se tudi ne sme vozit, ker se lahko zaletiš
bmw = brings me women

telexdell ::

vilicarist je izjavil:

Če ni ustrezne zdravstvene oskrbe je virus smrtno nevaren za vsakega. Če si med umrlimi, smrtnost zate ni 1% ampak kar 100%. Pa tudi, če sam nisi kritičen lahko okužiš starše, stare starše...So tisti tudi statistika znotraj 1%?

pa z avtom se tudi ne sme vozit, ker se lahko zaletiš

Voziš se z avtom, piješ, kadiš, si debel... vse to predstavlja rizike. Poleg si pa še nakoplješ corona virus?! Kot da si samomorilec in strahopetec a si ne upaš sam dati štrika na svoj vrat, pa zato na vse načine iščeš nekaj, kar te bo pokončalo.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Nikonja ::

Itak da se bodo odprle meje pa ne samo zaradi turizma ampak zaradi celotnega gospodarstva. Že zdaj je recesija neizbežna tko da vsako podaljševanje zapiranja bo samo poglobilo celotno sranje na nivoje katere si ne želimo. Ker za k... ti tudi zdravlje če si na cesti brez službe, denarja, hiše....

Itak je marsikje napisano da nas bo cca 80% prej ali kasneje fasalo to k... korono, države samo želijo ublažit tisto krivuljo da se zdravstveni sistem ne poruši.

dr.Akula ::

telexdell je izjavil:

vilicarist je izjavil:

Če ni ustrezne zdravstvene oskrbe je virus smrtno nevaren za vsakega. Če si med umrlimi, smrtnost zate ni 1% ampak kar 100%. Pa tudi, če sam nisi kritičen lahko okužiš starše, stare starše...So tisti tudi statistika znotraj 1%?

pa z avtom se tudi ne sme vozit, ker se lahko zaletiš

Voziš se z avtom, piješ, kadiš, si debel... vse to predstavlja rizike. Poleg si pa še nakoplješ corona virus?! Kot da si samomorilec in strahopetec a si ne upaš sam dati štrika na svoj vrat, pa zato na vse načine iščeš nekaj, kar te bo pokončalo.

Eni ste si pa res pustili temeljito oprati možgane. Najbolje da se zdaj za 10, 20 let zaprete za štiri stene, počakate na samovozeče avtomobile in potem pridete ven v skafandru in z jeklenko kisika na hrbtu. Newsflash, zunanji svet še vedno obstaja in če vas ne bi mediji pumpali s propagando, še vedeli ne bi da je kaj drugače kot dva meseca nazaj.
ni podatka

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.

Niso vsi ti

scythe ::

Hodimo vsako leto na dopust, nebo konec sveta če enkrat odpade dopust. Ljude smo postali preprosto razvajeni in zdaj panika :D

telexdell ::

dr.Akula je izjavil:


Eni ste si pa res pustili temeljito oprati možgane. Najbolje da se zdaj za 10, 20 let zaprete za štiri stene, počakate na samovozeče avtomobile in potem pridete ven v skafandru in z jeklenko kisika na hrbtu. Newsflash, zunanji svet še vedno obstaja in če vas ne bi mediji pumpali s propagando, še vedeli ne bi da je kaj drugače kot dva meseca nazaj.

Vprašanje, kakšen zunanji svet še obstaja? Tak, kot smo ga bili vajeni zagotovo ne. Ne predstavljam si, da bi jeseni poletel v Turčijo ali Egipt ali Tajsko, kot sem prejšnja leta in me tam potem doleti okužba. Vprašanje, kaj bo kril Coris, kako bom preživel okužbo in kako se bom potem vrnil domov.
Lahko pa se bo potovalo, v to verjamem. Bo pa nekako tako, kot je bilo lani v Turčiji med tem, ko je propadla najstarejša angleška potovalna agencija, katera je v mojem hotelu imela zakupljenih 3/4 vseh sob. Tisti ogromni hodniki, jedilnice, bazeni, plaža, animacije... je bilo videti kot mesto duhov oz. osebja, saj so na vsakega gosta prišli do trije natakarji. Pol je pa šla še v stečaj še Adrija in do zadnjega nismo vedeli kdaj in kako se bomo vrnili domov. Letos je pa še virus.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Senior Dev ::

Večina potuje zato ker je poceni in ker nimajo boljše ideje kam vtaknit presežke denarja. Če imaš 5k plače kako boš to potrošil sproti?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

LeQuack ::

Senior Dev je izjavil:

Večina potuje zato ker je poceni in ker nimajo boljše ideje kam vtaknit presežke denarja. Če imaš 5k plače kako boš to potrošil sproti?


Sploh v teh časih socialnih omrežij. Kako bodo recimo prijatelji na Facebook vedeli, da ti gre boljše od njih, če ne boš mogel dati slik iz Balija ali Sejšelov? Res jim bo težko v teh časih, toliko denarja in nikakor da se pokažejo.
Quack !

K0l1br1 ::

Realnost je taka, da boste 20-21 na balkonu, če ga imate in kot migranti po raznih gozdovih in gozdnih poteh, tako kot npr. te dni.

telexdell ::

Senior Dev je izjavil:

Večina potuje zato ker je poceni in ker nimajo boljše ideje kam vtaknit presežke denarja. Če imaš 5k plače kako boš to potrošil sproti?

Karitas, RK, botrstvo, javne kuhinje, kultura, umetnost....Ni da ni.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

el_bahattee ::

Senior Dev je izjavil:

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.

Nismo vsi čudaki ej. Ti si lahko komot 10 let brez svetlobe in morja, ampak ne primerjat sebe z drugimi ej. :))

Pravilno bi bilo reči... eni ste pač sebični egoisti, ki gledajo samo na svojo rit. Če letos ne bo potovanj po svetu pač ne bo, bomo že preživeli. Bolje to, kot pa nova karantena in zlom zdravstva. Ampak eni pač niste sposobni gledat širše. Žalostno.
Come to my center, you enter the winter.

Ales ::

Žalostno je predvsem to, da se tukaj eni prepucavajo na podlagi svojih predstav o tem, kaj je sebično in kaj ni, namesto na podlagi strokovnih priporočil, kaj je dejansko sebično in kaj ni. No, dejansko... vsaj precej bolj verjetno, da ima racionalno podlago.

Na forumu pač srečaš čelo paleto, od sebičnih egoistov do spranoglavcev. Kaj je prava mera pa si mora ustvariti vtis vsak sam.

FoxKnox ::

Ljudje smo po naravi pač raziskovalci in radi odkrivamo in obiskujemo različne kraje.Ker nismo vsi več stari 18 ali manj in smo v svojem polstoletnem življenju že prečesali Slovenijo po dolgem in počez, radi odkrivamo preostali svet,vsako leto pač kolikor finance dopuščajo.Ker Bovec, Pokljuka, Triglav,Piran pač ne zadostuje, gremo radi v svet.
Zaradi tega nismo niti malo sebični, ampak samo zadostimo svojim interesom in željam.
Vsak si izbira svoje poti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

otago ::

Zadeva bo problematicna za multukulti druzine. Npr. Slovenec in Poljakinja, ki zivita v Nemciji. Ona ima brata na Danskem, on brata v Svici, druzini v maticnih drzavah. Do zdaj je to laufalo bp.

Enako bo problem z iskanem dela v drugi clanici EU. Do zdaj kot drzavljan EU nisi imel problema se preseliti iz Slovenije v Nemcijo, cez x let v Avstrij ali Svico. Danes pa bi te radi dali v karanteno v vsaki drzavi posebej, problem z selitvijo, obiskom sorodnikov.

V tem trenutku bi lahko vsako novo posredovanje dela preko EURES zaprli. Ker itak je omejeno stevilo sluzb, potovanje omejeno itd. Birokrati bodo dalje delali od doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

el_bahattee ::

FoxKnox je izjavil:

Ljudje smo po naravi pač raziskovalci in radi odkrivamo in obiskujemo različne kraje.Ker nismo vsi več stari 18 ali manj in smo v svojem polstoletnem življenju že prečesali Slovenijo po dolgem in počez, radi odkrivamo preostali svet,vsako leto pač kolikor finance dopuščajo.Ker Bovec, Pokljuka, Triglav,Piran pač ne zadostuje, gremo radi v svet.
Zaradi tega nismo niti malo sebični, ampak samo zadostimo svojim interesom in željam.
Vsak si izbira svoje poti.

Seveda, večina ljudi vključno z mano rada potuje, o tem se verjetno vsi strinjamo. Gre pa za to, da če spustiš eno sezono in ne potuješ po svetu, te to ne bi smelo vreči s tira, saj ni življensko nujno. Pa tudi ne vrjamem, da si dejansko prepotoval celotno Slovenijo počez. Včasih je za skupno dobro pač treba udarit kakšen kompromis in malo potrpeti, to pa je za ene očitno preveč - tem jaz pravim, da so sebični. To je vse.
Come to my center, you enter the winter.

Vazelin ::

Naše babice in dedki so potovali največ v sosednjo vas ali občasno kakšen večji kraj.
Milenijci ne zdržijo enega leta več brez tujine.

Senior dev: kam greš pa letos na dopust? Dominikanska rep. ali Tajska?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ales ::

Mogoče gre pa obiskat sina, ki živi v drugi državi?

Nimam pojma, zakaj ste se toliko zapičili prav v "dopust". Kup drugih razlogov je za potovanja.

fikus_ ::

Mislim, da bo letošnja poletna sezona zgubljena, dvomim, da bodo države čisto odprle meje. Mogoče s kakšnimi zdravniškimi potrdili, merjenjem temperature na kraju namestitve in podobnim. Ne preveč pričakovati.

Podobno bo verjetno veljalo tudi za službena potovanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

vilicarist ::

pomoje je izgubljena tudi če se jutri odprejo vse meje

je bilo ustvarjene že čisto preveč panike
bmw = brings me women

telexdell ::

Ales je izjavil:

Mogoče gre pa obiskat sina, ki živi v drugi državi?

Nimam pojma, zakaj ste se toliko zapičili prav v "dopust". Kup drugih razlogov je za potovanja.

Pa saj ti nihče v SLO ne prepoveduje, da se usedeš v avto in greš na obisk k sinu, kateri npr. živi na Švedskem. Pomoč sorodnikom je opravičljiv razlog za gibanje med občinami. Prehod državne meje pa ne pomeni vstop v drugo občino, zato te nihče od SLO organov ne bo tega preprečeval. Če pa te ovirajo Avstrijci, Nemci, Danci... da ne moreš do svojega sina- le kakšen idiot lahko za to krivi SLO oblast?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Ales ::

A kdo koga krivi?

Pogovor v tej temi je o tem, kdaj in kako se bo, če se bo, potovalo. O nabijanju krivde maš žnj drugih tem na forumu, ni treba še tukaj.

val46 ::

Ales je izjavil:

A kdo koga krivi?

Pogovor v tej temi je o tem, kdaj in kako se bo, če se bo, potovalo. O nabijanju krivde maš žnj drugih tem na forumu, ni treba še tukaj.


Točno tako. Ta tema je o dopustih, obiskovanjih drugih krajev in držav in slovenska politika tle nima nobene veze. Tako da ne vem kaj spet vlačite te naše politike sm notr. Počasi se bodo rdeči,beli, črni in ne vem še kaki začeli kregat na čisto vsaki temi. Pa četudi bo to tema o tem, da nekdo prodaja pokvarjen avto recimo. Mal se "umirite" s temi političnimi temami in o teh teorijah zarot, k ste že dosadni. V vsako temo k človek pogleda, se vedno najde kak model, ki začne nabijat o tem...

chucki ::

Kaj pa tisti,ki imajo nepremicnine na hrvaskem, ter poloznice v nabiralniku?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

MadMen ::

chucki je izjavil:

Kaj pa tisti,ki imajo nepremicnine na hrvaskem, ter poloznice v nabiralniku?

Bodo kontaktiral dobavitelje in preusmerili račune v Slovenijo, ali pa si zrihtal trajnik. BUM problem rešen.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

a 1 leto ne morete brez dopusta in tujine? Jaz v prvi polovici 2010s nisem bil praktično nikjer, pa mi ni nič manjkalo.


To ti misliš.

Vrečke še puščaš par dni v kleti ko prideš iz trgovine?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Magic1 ::

Ne, vzameš alkoholni robček in obrišeš kar rabiš. Ostalo seveda zložiš v kleti, ker kupiš več, da ne rabiš na 2 dni v trgovino hodit.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

PrihajaNodi ::

Magic1 je izjavil:

Ne, vzameš alkoholni robček in obrišeš kar rabiš. Ostalo seveda zložiš v kleti, ker kupiš več, da ne rabiš na 2 dni v trgovino hodit.


Al pa posprejas z varekino.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nirm ::

spuščali bodo počasi in postopoma da vidijo, do kje se da iti, kje je meja preden se spet podre.
morda pa celo na koncu izpade tako, da se bo poleti dalo normalno živeti par mesecev ob dobri higieni

UganiKdo ::

Ravno letovanja in turisticna potovanja bodo med zadnjimi. Zna bit da bodo drzave ki so izjemno odvisne od turizma, pripravljeni ma vecja tveganja ampak ostali pac ne. Seveda je 1001 razlog za potovanja in gospodarski/poslovni razlogi bodo prej na vrsti, ampak realno prostega pretoka ljudi v eu in sirse letos ne bomo videli.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10215149 (803) AgiZ

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941549 (26336) AndrejO
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215938 (11968) Goran's Blog

Več podobnih tem