» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
68 / 76
»»

puginho ::

FireSnake je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

gusto je izjavil:

Včasih imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko čepeli doma in rekli, da so imeli prav.

Jaz pa imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko še naprej kritizirali vlado in njene ukrepe, ki po njihovem mnenju itak ne delujejo. Na srečo večina ljudi vseeno razume in priznava, da so nas prav strogi ukrepi rešili pred večjim številom žrtev ali celo ITA scenarijem.


Res je. Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Med tem v realnem svetu:
https://siol.net/novice/slovenija/ameri...


Zadnji podatki kažejo, da je smrtnost v Sloveniji veliko nižja kot pri gripi, 0,1%. Prekuženosti praktično ni, naredili smo si miljardno škodo, namesto da bi pustili da se prebivalstvo počasi prekužuje, vsaj nerizične skupine. Praktično nismo naredili nič. Pri naslednjem malo večjem izbruhu bo spet panika.

HappyPills ::

Kje si pa prišel do tega zaključka, da je smrtnost nižja. Da vidim to matematiko.

puginho ::

puginho je izjavil:

FireSnake je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

gusto je izjavil:

Včasih imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko čepeli doma in rekli, da so imeli prav.

Jaz pa imam občutek, da bi si nekateri prav želeli 2. vala in hujšega scenarija, samo zato, da bi lahko še naprej kritizirali vlado in njene ukrepe, ki po njihovem mnenju itak ne delujejo. Na srečo večina ljudi vseeno razume in priznava, da so nas prav strogi ukrepi rešili pred večjim številom žrtev ali celo ITA scenarijem.


Res je. Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Med tem v realnem svetu:
https://siol.net/novice/slovenija/ameri...


Zadnji podatki kažejo, da je smrtnost v Sloveniji veliko nižja kot pri gripi, 0,1%. Prekuženosti praktično ni, naredili smo si miljardno škodo, namesto da bi pustili da se prebivalstvo počasi prekužuje, vsaj nerizične skupine. Praktično nismo naredili nič. Pri naslednjem malo večjem izbruhu bo spet panika.


Medtem pa se vaša vlada trudi s čimprejšnjimi menjavami svojih članov, Kacin pa grozi da najhujše še prihaja. Nič novega v naši deleži.

sunshine403 ::

Ta model je na twitterju tako ali tako zelo v rangu Trumpa s to sreco, da ima doseg krepko manjsi kot njegov Twitter vzornik. In to je pac zgolj ena od njegovih "bistroumnih" cvetk.

puginho ::

HappyPills je izjavil:

Kje si pa prišel do tega zaključka, da je smrtnost nižja. Da vidim to matematiko.


https://www.zurnal24.si/slovenija/je-sm...

Miki N ::

Glede na to, da je raziskava pokazala, da je prekuženost prebivalstva premajhna lahko v kratkem pričakujete nove ukrepe vlade: po novem bo obvezno dovolj pogosto druženje, zapuščanje bivališča in domače občine. Policija bo občasno preverjala in kaznovala tiste ki preveč #ostajajodoma ali neupravičeno ždijo v domači občini brez potrdila delodajalca ali zdravnika, da je to nujno. Za lažje izvajanje ukrepov se bo tudi organiziralo skupinska nabiranja čemaža, ribolove in druženja na plažah. Več na novinarski konferenci vlade v prihodnjih dneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

HappyPills ::

puginho je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kje si pa prišel do tega zaključka, da je smrtnost nižja. Da vidim to matematiko.


https://www.zurnal24.si/slovenija/je-sm...


Super tukaj so vzelo podatek o vseh asimptomatskih ter te številke so potem primerjali s številkami gripe, ki so bili potrjeno testirani se pravi brez teh, ki so ostali doma itd.
Resnica je, da če bi primerjal enake podatke bi bila smrtnost pri gripi 0.04%. Ampak žurnalu se je mudilo tole hitro spisat.

TineTone ::

HappyPills je izjavil:


Resnica je, da če bi primerjal enake podatke bi bila smrtnost pri gripi 0.04%. Ampak žurnalu se je mudilo tole hitro spisat.


Covid 19 bo imel zelo visoko smrtnost, po temu ko bomo statistiki prišteli št. mrtvih ki so pocepali zaradi covid19 histerije: preklicane operacije, lakota, neopravljene diagnoze, pomankanje zdravil, nasilje in ropanje ko bo prišlo do resnega pomankanja...

HappyPills ::

Vsekakor. A vseeno, smrtnost je višja od gripe.

TineTone ::

HappyPills je izjavil:

Vsekakor. A vseeno, smrtnost je višja od gripe.


Sploh ko umreš od podhranjenosti in ti pri obdukciji odkrijejo covid19 protitelesa :))

HappyPills ::

Jaz nisem omenjal a je prav ali ne, da se država zapira govorim le da je smrtnost višja kot pri gripi. To je to. Ti pa priporočam, da če si lačen, da si narediš sendvič.

zmaugy ::

Tukaj pišejo, da je Slovenija prezrta zgodba o uspehu pri soočanju s pandemijo:

https://www.vox.com/2020/5/5/21247837/c...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

HappyPills ::

Seveda, kot narod smo drugače še kr OK. Škoda ko imamo le politiko, ki vsako stvar izkorist za krajo.

tone31 ::

medtem ko pa tukaj pisejo, da je svedska se edina odlocla racionalno:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...

111111111111 ::

Skylord je izjavil:


Zavajam? Dokaži, da ni res. Big Brother vse vidi, nč bat, vse vem, mi vse pokaže kdo si bil;)Ni treba, da si ravno "fizik" da ugotoviš kdo si bil.
Praviš s pol resnicami. Se pravi polovica je pa le res.;)
Drugače pa ja sorry, ker sem rabil cel dan, nimam ravno časa se cel dan ukvarjat s takimi pacijenti kot si ti, tako da, če bi imel malo več časa zate potem bi se malo drugače pogovarjala, tako pa ti kar še naprej farbaj te božčke. Si na nivoju nodija, zmaugyja in podobnih patronov, tako da se ne bom spuščal tako nizko.
LP

Se strinjam tvoj nivo je res izjemen. :) Strah te je da bi se zmotil zato ne poveš kdo sem včasih bil, ker nisi prepričan da imaš prav. Ne skrbi enkrat boš odrasel in ugotovil, da je življenje šlo mimo tebe.

Aja, ker nimaš časa, ne znaš utemljiti svojih trditev, ampak blejaš kot neka Šračeva ovčica. LAhko greš v nedeljo k maši in boš še Janševa ovčica, sedaj ko se je oblast spremenila. Da te bodo naprej lahko strigli.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

TineTone je izjavil:


Čez par mesecev ko bojo banke pobirale stanovanja, ljudje bojo v vrsti za Karitas cunje in hrano... bomo res zgodba uspeha ker bojo vsi debeli 80letniki živi in zdravi na penziji jamrali kako je mladina danes lena.


Še huje bi bilo, če bi bolj zabredli.


kotanyi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Res je. Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Ne zavajaj. Argumenti proti zaprtju občin so bili dobro utemeljeni ter večkrat točno podani v tej temi. Učinki zaprtja pa niso bili nikoli dokazani. Če ti teh argumentov v svoji zaslepljenosti oziroma preprostosti nisi sposoben dojet, je to tvoj problem.


Rak rana slo-techa: če dovolj dolgo nekaj ponavljaš, postane resnica. Že videno.
Na žalost, ali srečo, ni tako.

puginho je izjavil:


Zadnji podatki kažejo, da je smrtnost v Sloveniji veliko nižja kot pri gripi, 0,1%. Prekuženosti praktično ni, naredili smo si miljardno škodo, namesto da bi pustili da se prebivalstvo počasi prekužuje, vsaj nerizične skupine. Praktično nismo naredili nič. Pri naslednjem malo večjem izbruhu bo spet panika.


Škoda, da nisi ti na oblasti. Saj je vse tako preprosto :))
Pa vire zamenjaj ;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PacificBlue ::

Ukrepi so bili in so še prekomerni in v veliko primerih neumnih, neracionalnih.. Mislim, da je to zdaj že vsakemu Janezu jasno. Pustimo privržence desnice, ker to je neka močna religija ali pa droge. Derby banane?

Državi se povroča izjemna gospodarska škoda, ki jo bomo plačevali še leta.

Poleg pretiranih razmer pa še totalni politični kolaps, ki mu diktira tempo pravnomočno obsojen človek.

Upam, da bo v petek v LJ izjemno veliko število kolesarjev, da pokažejo da smo športni narod in izjemno pripravljeni na boljšo prihodnost.

Baje pa Gorenak na twiterju že zbira nabornike, da se bodo lahko v petek prijazno podružili s kolesarji.

Zgodovina sprememb…

tone31 ::

Sc0ut ::

tone31 je izjavil:

medtem ko pa tukaj pisejo, da je svedska se edina odlocla racionalno:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


Ljudje se sami drzijo neke distance. V Sloveniji na to pozabi. Pitje, čage, roštilji itd... V SI je edini način bil strogi lockdown. Zdaj je konec in je to to.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

TineTone ::

Sc0ut je izjavil:

tone31 je izjavil:

medtem ko pa tukaj pisejo, da je svedska se edina odlocla racionalno:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


Ljudje se sami drzijo neke distance. V Sloveniji na to pozabi. Pitje, čage, roštilji itd... V SI je edini način bil strogi lockdown. Zdaj je konec in je to to.


Švedska ima letos več napadov z granatami, kot jih je imela Slovenija med vojno. Pravzaprav je en Švedski vikend bol natrpan z nasiljem kot smo ga mi meli med vojno :))

Si predstavljaš da imaš za vzor narod ki je bolj nasilen v času miru kot mi v času vojne :))

The pictures show how he was kidnapped and then subjected to abuse, rape and humiliation.

PrihajaNodi ::

Sc0ut je izjavil:

tone31 je izjavil:

medtem ko pa tukaj pisejo, da je svedska se edina odlocla racionalno:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


Ljudje se sami drzijo neke distance. V Sloveniji na to pozabi. Pitje, čage, roštilji itd... V SI je edini način bil strogi lockdown. Zdaj je konec in je to to.


Itak pride se drugi val.Vlada je prekmalu sprostila ukrepe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

Sc0ut je izjavil:

tone31 je izjavil:

medtem ko pa tukaj pisejo, da je svedska se edina odlocla racionalno:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


Ljudje se sami drzijo neke distance. V Sloveniji na to pozabi. Pitje, čage, roštilji itd... V SI je edini način bil strogi lockdown. Zdaj je konec in je to to.

Pa kje za vraga vi vidite vsa ta masovna roštiljanja?
Po mojih opažanjih so to običajno bolj družinske zadeve, masovno le v primeru kakih vrtičkarjev, kjer se ob robu gozda vrti odojek, zraven stoji avto z odprtimi vrati in do konca na glas srbsko turbo folk muziko. Ampak teh pa tudi lockdown ni ustavil, le mediji o tem pač zaradi "korektnosti" niso poročali.

PrihajaNodi je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

tone31 je izjavil:

medtem ko pa tukaj pisejo, da je svedska se edina odlocla racionalno:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


Ljudje se sami drzijo neke distance. V Sloveniji na to pozabi. Pitje, čage, roštilji itd... V SI je edini način bil strogi lockdown. Zdaj je konec in je to to.


Itak pride se drugi val.Vlada je prekmalu sprostila ukrepe

Saj zdaj ti bo zelenjava rasla na vrtu, pa ti ne bo treba okoli hoditi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

FireSnake ::

PacificBlue je izjavil:

Ukrepi so bili in so še prekomerni in v veliko primerih neumnih, neracionalnih.. Mislim, da je to zdaj že vsakemu Janezu jasno. Pustimo privržence desnice, ker to je neka močna religija ali pa droge. Derby banane?

Državi se povroča izjemna gospodarska škoda, ki jo bomo plačevali še leta.

Poleg pretiranih razmer pa še totalni politični kolaps, ki mu diktira tempo pravnomočno obsojen človek.

Upam, da bo v petek v LJ izjemno veliko število kolesarjev, da pokažejo da smo športni narod in izjemno pripravljeni na boljšo prihodnost.

Baje pa Gorenak na twiterju že zbira nabornike, da se bodo lahko v petek prijazno podružili s kolesarji.


Zdaj že novačite po forumih?
Tipična leva propaganda, ki se mi je zagnusila do te mere, da grem zopet na volitve in volim PROTI vam (ker drugače sem neodvisen).
Da, tako kontra-produktivni in transparentni ste.
Bogi, pravzaprav.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tone31 ::

pirat je izjavil:

Pa kje za vraga vi vidite vsa ta masovna roštiljanja?
ce malo bolj gor pogledas bos videl da vidijo granate na svedskem in tudi verjamejo vse uradnim medijem saj so videli na dnevniku da je na obali bilo vse polno

zdaj pa si misli ti kak nujno je ukrepe sprejeti da se zavaruje ta nova oblast da doseze svoje cilje in vzpostavlja represivni aparat se naprej

FireSnake je izjavil:

Bogi, pravzaprav.
to si odlicno sebe opisal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tone31 ()

FireSnake ::

Tudi ti se nekaj trudiš "dokazati".
Dosegel si samo to, da si postal eden mnogih, ki so posmeh slo-tech skupnosti.

No, tudi to je (svojevrsten) dosežek.

P.S. Pa upam, da nisi dovolj neumen, da misliš, da karkoli ti napišeš lahko mene užali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zmaugy ::

Skylord je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Nimam nobenega strahu. Še posebej pred nekom, ki zavaja in opleta s pol resnicami in lažmi.

Pa cel dan si rabil, da si se spomnil 2 vrstic. Bravo. Clap, clap...

Zavajam? Dokaži, da ni res. Big Brother vse vidi, nč bat, vse vem, mi vse pokaže kdo si bil;)Ni treba, da si ravno "fizik" da ugotoviš kdo si bil.
Praviš s pol resnicami. Se pravi polovica je pa le res.;)
Drugače pa ja sorry, ker sem rabil cel dan, nimam ravno časa se cel dan ukvarjat s takimi pacijenti kot si ti, tako da, če bi imel malo več časa zate potem bi se malo drugače pogovarjala, tako pa ti kar še naprej farbaj te božčke. Si na nivoju nodija, zmaugyja in podobnih patronov, tako da se ne bom spuščal tako nizko.
LP


Slučano sem opazil, da me nek polproizvod poskuša žaliti. Hitro zdaj organiziraj fahidiotski mob, da mi pobrišete kakšen post, majhne radosti življenja, ki ti jih z veseljem privoščim :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

HotBurek ::

Čist tko ena vmesna, kakšno je trenutno stanje npr. v Hamburgu.

Ljudje na ulicah, avtobusi vozijo... Zgledaj, da imajo manj terorja, kot v naši domači kokoški.

root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

PrihajaNodi ::

HotBurek je izjavil:

Čist tko ena vmesna, kakšno je trenutno stanje npr. v Hamburgu.

Ljudje na ulicah, avtobusi vozijo... Zgledaj, da imajo manj terorja, kot v naši domači kokoški.



Pojma nimajo kaj jih caka ob drugem valu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Skylord ::

zmaugy je izjavil:



Slučano sem opazil, da me nek polproizvod poskuša žaliti. Hitro zdaj organiziraj fahidiotski mob, da mi pobrišete kakšen post, majhne radosti življenja, ki ti jih z veseljem privoščim :))

Tebe žalit je nemogoče. Ti si že dovolj velika žaljitev za obstoj. Takih jokic kot si ti ne najdeš nikjer. Bogi tvoji bližnji ker te morajo prenašat. Hvala bogu da te lahko izklopim kadar hočem.
To kar ti počneš je že dovolj velika žaljitev za ta forum.
Hitro pojdi jokcat v tvojo temo, da sem te užalil. Smrk, smrk.

zmaugy ::

Skylord je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Slučano sem opazil, da me nek polproizvod poskuša žaliti. Hitro zdaj organiziraj fahidiotski mob, da mi pobrišete kakšen post, majhne radosti življenja, ki ti jih z veseljem privoščim :))

Tebe žalit je nemogoče. Ti si že dovolj velika žaljitev za obstoj. Takih jokic kot si ti ne najdeš nikjer. Bogi tvoji bližnji ker te morajo prenašat. Hvala bogu da te lahko izklopim kadar hočem.
To kar ti počneš je že dovolj velika žaljitev za ta forum.
Hitro pojdi jokcat v tvojo temo, da sem te užalil. Smrk, smrk.


Nauči se pisati, sirota. Si tipični primerek osebe, ki bi morala večkrat izkoristiti priložnost biti tiho, da si ne bi delala sramote z javnim oglaševanjem svojega intelektualnega dosega.
Ampak saj vemo, da takšni nikoli ne poslušajo nasvetov pametnejših od sebe...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

TineTone ::

PrihajaNodi je izjavil:


Pojma nimajo kaj jih caka ob drugem valu.


Drugi val bo odprte prizadel izjemno manj kot te ki so sedaj izolirani in namazani z razkužili.

Eni so za večno obsojeni na skrivanje pred virusom, samo ne skrbite, jaz bom ponosno hodil delat in ne bom strmel k ničemer drugemu kod da vas nahranim in preskrbim!

KAVINSKY ::

PacificBlue je izjavil:

Ukrepi so bili in so še prekomerni in v veliko primerih neumnih, neracionalnih.. Mislim, da je to zdaj že vsakemu Janezu jasno. Pustimo privržence desnice, ker to je neka močna religija ali pa droge. Derby banane?

Državi se povroča izjemna gospodarska škoda, ki jo bomo plačevali še leta.

Poleg pretiranih razmer pa še totalni politični kolaps, ki mu diktira tempo pravnomočno obsojen človek.

Upam, da bo v petek v LJ izjemno veliko število kolesarjev, da pokažejo da smo športni narod in izjemno pripravljeni na boljšo prihodnost.

Baje pa Gorenak na twiterju že zbira nabornike, da se bodo lahko v petek prijazno podružili s kolesarji.


Ne seri z gospodarskim kolapsom.

a) 80% BDPja ustvarimo z izvozom
in
b) vse države v katere izvažamo so sprejele identične ukrepe kot mi

Lahko bi imeli orgije na ulicah, pa bi gospodarstvo enako trpelo kot sedaj.

TEŠ 6 je dražji projekt kot Burj Khalifa, kje ste takrat kolesarčki bili? Kje ste kolesarčki, ko vam Striček krade procente?

Janša je slab, Janša je propad demokracije, Janša Orbanizacija, Janša policijska država. Drugega ne znate tuliti. Edini resni protesti so bili za malo delo, pa še takrat ste se borili za interese študentskih servisov.

TineTone ::

KAVINSKY je izjavil:


Ne seri z gospodarskim kolapsom.


LOL, cel svet se je ustavil za sedaj že skoraj 2 meseca, gospodarskih posledic pa ne bo :))

A veste kaj se zgodi ko nič ne delaš?

Vsi miljarderji ratamo:

zmaugy ::

@bobi palčka:

Ko se je delal TEŠ 6, so profitirali velenjski SDjevci, let me think kdo iz SD je bil pred ministrovanjem v upravi velenjske občine, hmm, hmmm, hmm.

Drugače pa SDSovci so kot škorpijon na žabi, ko jih kdo podreza, pičijo in skupaj z žabo utonejo. "It's in my nature". To se drugače kot s protesti ne more končati, ker vemo vsi, kako stvari v Sloveniji stojijo. Da bi lahko na oblasti obstal kdo drug kot neka zakrinkana levica, bi moral biti veliko pametnejši od SDS in JJ. Taki pa grejo rajši na levo stran, ker je tam bolj pametna družba.

TineTone je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Ne seri z gospodarskim kolapsom.


LOL, cel svet se je ustavil za sedaj že skoraj 2 meseca, gospodarskih posledic pa ne bo :))

A veste kaj se zgodi ko nič ne delaš?

Vsi miljarderji ratamo:



Aha, sem mislil da je to samo slovenska specialnost...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

111111111111 ::

JJ se je kljub vsemu obdržal čez vse nevihte in zapore in poditakanja. Marsikdaj je odreagiral butasto.

Levičarji ste lahko srečni da imate Janšo, ker imate vsaj enega od notranjih sovražnikov. Žal mi je le da Janša ni šel v penzion 10 let nazaj, bi se vi levaki požrli med sabo, SDS bi razpadel in končno bi dobili neko sredinsko večinsko vlado.

Zdaj vas je pa zajebal in je krizo odlično prebrodil. Zdaj se pa zaletavate kot budale. Desničarji pa bodo vladali sloveniji naslednjih 30 let, ker na levici nimate nobenega sposobnega politika, same neke maškare, ki zdržijo pol mandata potem pa se userjejo.

Zmerna sredina pa je v Sloveniji nevidna in nemočna.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

pirat je izjavil:

Pa kje za vraga vi vidite vsa ta masovna roštiljanja?
Po mojih opažanjih so to običajno bolj družinske zadeve, masovno le v primeru kakih vrtičkarjev, kjer se ob robu gozda vrti odojek, zraven stoji avto z odprtimi vrati in do konca na glas srbsko turbo folk muziko. Ampak teh pa tudi lockdown ni ustavil, le mediji o tem pač zaradi "korektnosti" niso poročali.


Celo toliko, da so kmetje začeli težit vsakemu, ki mimo pride, ker so morali cele avtomobilske prikolice piksen in polivinila, plastike in ostalih smeti voziti iz svojih travnikov. Pa to kmetje, ki prej niso nikoli težili in jim je bilo vseeno, če tam kampiraš, imaš roštiljado,..., dokler vse za sabo pospraviš.

zmaugy ::

111111111111 je izjavil:

JJ se je kljub vsemu obdržal čez vse nevihte in zapore in poditakanja. Marsikdaj je odreagiral butasto.

Levičarji ste lahko srečni da imate Janšo, ker imate vsaj enega od notranjih sovražnikov. Žal mi je le da Janša ni šel v penzion 10 let nazaj, bi se vi levaki požrli med sabo, SDS bi razpadel in končno bi dobili neko sredinsko večinsko vlado.

Zdaj vas je pa zajebal in je krizo odlično prebrodil. Zdaj se pa zaletavate kot budale. Desničarji pa bodo vladali sloveniji naslednjih 30 let, ker na levici nimate nobenega sposobnega politika, same neke maškare, ki zdržijo pol mandata potem pa se userjejo.

Zmerna sredina pa je v Sloveniji nevidna in nemočna.


Haha, a zdaj sem spet levičar? Določene stvari iz tvoje objave so mi v veliko zabavo by the way, never mind, interna fora,
Desnica v Sloveniji je butasta in naivna (SDS in NSi - v tem vrstnem redu, ostalo ni vredno omembe), levica pa precej cinično pokvarjena in zaradi tega za državo slaba, ampak veliko bolj vešča v političnem marketingu.
Novi obrazi so v večini domena levice, na desnici so se komaj na zadnjih volitvah domislili tega, vendar zaradi nesposobnosti političnega marketinga niso uspeli spraviti satelita v parlament.
En tak posrani status quo z utežjo na levi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

el_bahattee ::

kotanyi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Res je. Tudi v tej temi imamo take, ki so blejali, kako zaprtje občin ni naredilo nič.


Ne zavajaj. Argumenti proti zaprtju občin so bili dobro utemeljeni ter večkrat točno podani v tej temi. Učinki zaprtja pa niso bili nikoli dokazani. Če ti teh argumentov v svoji zaslepljenosti oziroma preprostosti nisi sposoben dojet, je to tvoj problem.

Seveda so bili, raziskava strokovnjakov iz IJS je pokazala korelacijo in potrdila, da so bili učinki zaprtja občin izredno pomembni za padec okužb. Tudi precej nasprotnikov teh ukrepov tega na koncu ni več zanikalo, ampak se je rajši preusmerilo v "neustavnost" oziroma nesorazmernost ukrepa.
Come to my center, you enter the winter.

TineTone ::

el_bahattee je izjavil:


Seveda so bili, raziskava strokovnjakov iz IJS je pokazala korelacijo in potrdila, da so bili učinki zaprtja občin izredno pomembni za padec okužb. Tudi precej nasprotnikov teh ukrepov tega na koncu ni več zanikalo, ampak se je rajši preusmerilo v "neustavnost" oziroma nesorazmernost ukrepa.


Strokovnjaki ki so plačani iz sociale bojo vedno ugotovili da so bili ukrepi trenutne vlade odlični. V nasprotnem primeru lahko kdo zapre pipico.

Ampak sem že večkrat napisal da je uničenje gospodarske prihodnosti mladih popolnoma upravičeno da par debelih osemdesetletnikov živi še tista 2 meseca več.

el_bahattee ::

TineTone je izjavil:

el_bahattee je izjavil:


Seveda so bili, raziskava strokovnjakov iz IJS je pokazala korelacijo in potrdila, da so bili učinki zaprtja občin izredno pomembni za padec okužb. Tudi precej nasprotnikov teh ukrepov tega na koncu ni več zanikalo, ampak se je rajši preusmerilo v "neustavnost" oziroma nesorazmernost ukrepa.


Strokovnjaki ki so plačani iz sociale bojo vedno ugotovili da so bili ukrepi trenutne vlade odlični. V nasprotnem primeru lahko kdo zapre pipico.

Ampak sem že večkrat napisal da je uničenje gospodarske prihodnosti mladih popolnoma upravičeno da par debelih osemdesetletnikov živi še tista 2 meseca več.

Tona, zakaj posplošuješ? Najprej lahkotno ovržeš cel IJS, ker kao niso verodostojni (čeprav je to naš najboljši inštitut), nato v drugem stavku posmehljivo označiš vse žrtve korona virusa kot "debeli 80 letniki, ki bi itak živeli samo še 2 meseca". Neverjetno, kakšne bedarije pišeš.
Si kdaj pomislil, da svet vseeno ni tako črno-bel, kot ga ti vidiš?
Come to my center, you enter the winter.

TineTone ::

el_bahattee je izjavil:

čeprav je to naš najboljši inštitut


A res? Sem prepričan da morajo imeti potem cel spisek dosežkov na področju napredka v zdravstvu. A mi daš link?

cokotorta ::

Rušit bo treba vse te korona nategatorje in predvsem njihove podpornike. To je največja možna golazen..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

111111111111 ::

cokotorta je izjavil:

Rušit bo treba vse te korona nategatorje in predvsem njihove podpornike. To je največja možna golazen..

A so te vrgli ven iz teme, pa si moral z novim nickom priti? :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TineTone ::

cokotorta je izjavil:

Rušit bo treba vse te korona nategatorje in predvsem njihove podpornike. To je največja možna golazen..



Ti ti bojo stiskali vrat ko ne boš hotel dati svoje zadnje žemlje za revne v Afriki in zadnjega centa Bilu Gejtsu da razvije cepivo.

111111111111 ::

zmaugy je izjavil:


Haha, a zdaj sem spet levičar? Določene stvari iz tvoje objave so mi v veliko zabavo by the way, never mind, interna fora,

Ni letelo nate, ampak na splošno udeležbo v temi. Zato nisem vzel nobnega tvojega citata, samo slučajno si se znašel na vrhu mojega posta.

TineTone je izjavil:

Ti ti bojo stiskali vrat ko ne boš hotel dati svoje zadnje žemlje za revne v Afriki in zadnjega centa Bilu Gejtsu da razvije cepivo.

Bojim se da to dela levica. Spet si nekaj pomešal. Nič novega pri tebi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

cokotorta ::

TineTone je izjavil:

cokotorta je izjavil:

Rušit bo treba vse te korona nategatorje in predvsem njihove podpornike. To je največja možna golazen..



Ti ti bojo stiskali vrat ko ne boš hotel dati svoje zadnje žemlje za revne v Afriki in zadnjega centa Bilu Gejtsu da razvije cepivo.

Ne morejo stiskat če so mrtvi

Zgodovina sprememb…

el_bahattee ::

TineTone je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

čeprav je to naš najboljši inštitut


A res? Sem prepričan da morajo imeti potem cel spisek dosežkov na področju napredka v zdravstvu. A mi daš link?

Takoj, ko mi dokažeš, da so na IJS res tako zanič in da njihove raziskave nimajo pravilnih rezultatov.
Come to my center, you enter the winter.

zmaugy ::

Ziher je bil kakšen članek v Slovenskih novicah o tem... Ali pa v Naši ženi...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PacificBlue ::

KAVINSKY je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ukrepi so bili in so še prekomerni in v veliko primerih neumnih, neracionalnih.. Mislim, da je to zdaj že vsakemu Janezu jasno. Pustimo privržence desnice, ker to je neka močna religija ali pa droge. Derby banane?

Državi se povroča izjemna gospodarska škoda, ki jo bomo plačevali še leta.

Poleg pretiranih razmer pa še totalni politični kolaps, ki mu diktira tempo pravnomočno obsojen človek.

Upam, da bo v petek v LJ izjemno veliko število kolesarjev, da pokažejo da smo športni narod in izjemno pripravljeni na boljšo prihodnost.

Baje pa Gorenak na twiterju že zbira nabornike, da se bodo lahko v petek prijazno podružili s kolesarji.


Ne seri z gospodarskim kolapsom.

a) 80% BDPja ustvarimo z izvozom
in
b) vse države v katere izvažamo so sprejele identične ukrepe kot mi

Lahko bi imeli orgije na ulicah, pa bi gospodarstvo enako trpelo kot sedaj.

TEŠ 6 je dražji projekt kot Burj Khalifa, kje ste takrat kolesarčki bili? Kje ste kolesarčki, ko vam Striček krade procente?lovanje

Janša je slab, Janša je propad demokracije, Janša Orbanizacija, Janša policijska država. Drugega ne znate tuliti. Edini resni protesti so bili za malo delo, pa še takrat ste se borili za interese študentskih servisov.
Povej to več kot 14.000 na novo prijavljenih na zavod za zaposlovanje. Večina od teh je iz gostnistva, predelovalnih dejavnosti in trgovine. Hvala vladi, res. We have the best goverment, that money can buy.;) @Firesnake
Zdaj že novačite po forumih? Tipična leva propaganda, ki se mi je zagnusila do te mere, da grem zopet na volitve in volim PROTI vam (ker drugače sem neodvisen). Da, tako kontra-produktivni in transparentni ste. Bogi, pravzaprav.
Če je kdo bogi..in gre samo zato volit.. so tebi tudi obljubili sendvič in sok? Eni imamo pa tudi ponos, da ne delujemo proti državi in državljanom, ampak delamo za njihovo korist. Pa tukaj, niso niti problem desni ali levi, ampak dobesedno mafija, ki deli slovence na leve in desne, kradejo pa tako vsi. Ni petkov protest pred parlamentom protest levičarjev proti desničarjem. Nekateri oz večina ima pač dovolj tega, kar se je dogajalo in se dogaja v naši državi. Želimo urejeno, transparentno pravno državo. In ne Janša, ne kdorkoli drug, ki je v politiki zadnjih 30 let ne bo to spremenil. To je iluzija.

zmaugy ::

Pa tukaj, niso niti problem desni ali levi, ampak dobesedno mafija, ki deli slovence na leve in desne, kradejo pa tako vsi. Ni petkov protest pred parlamentom protest levičarjev proti desničarjem. Nekateri oz večina ima pač dovolj tega, kar se je dogajalo in se dogaja v naši državi.


Ampak hecno, da se tega nihče nikoli ne spomni, ko je na oblasti tista druga opcija, ki je itak bila na oblasti večino časa.
Jap, verjetno zgolj slučajno, poseben položaj planetov na nebu in to...:))
Kot rečeno, boljši politični marketing na "levi", brez dvoma...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
68 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120612 (10870) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17321974 (11372) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17322965 (16943) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941960 (26747) AndrejO

Več podobnih tem