» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
46 / 76
»»

[Michael] ::

A zdej sem pa jaz bebav, ker ti ne znaš obrazložiti svojih izjav ;((

zmaugy ::

HappyPills je izjavil:

Te vlade nihče ne jemlje več resno dej no. Huronski ukrepi, afera na afero, šetkanje ob kolpi izleti na vikendice ter v gore medtem ko raja doma med 4 stenami pridno mora ubogat. Kle v moji okolici ga ni enega več ki bi to resno jemal. Enega več ne. Vse kazni potalane bodo razveljavljene. Vse kar bo bo še dodatna kazen za državo tokrat od sodišča za človekove pravice. Nismo mi madžari alo, da bomo tole kar gledal.


Tak je, ejga! Kaj bojo tokrat pregovorni radarji, ki jih boste zažgali?

PS: Da smo med najbolj uspešnimi v EU pri soočanju s pandemijo je itak samoumevno, ker smo Slovenci pridni, pametni in marljivi, tako rekoč skoraj izbrano ljudstvo.../s

PPS: Vi dont nid manej, vi nid tajm bi lahko prevzela vlado, to je že tradicija po kockah in požigu radarjev...:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

LeQuack ::

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Vazelin ::

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zmaugy ::

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...



Jesus is my vaccine!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

rabelj5 ::

zmaugy je izjavil:

Temu primerni so rezultati v primerjavi z državami, kjer so bolj "liberalni":

https://www.worldometers.info/coronavir...

Boljše malo več mrtvih in več svobode. Ljudi je veliko, svobode ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

3p ::

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Od kdaj se pa Magovci znajo peljati z biciklom?

PrihajaNodi ::

Sicer je to protest novinarjev Rtv slo. Malo pobrskajte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Veliko novinarjev.

val46 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi gospodarstvo crknilo? Sej se kredit vzame.


A res ne razumeš??? Kolko krat ti je še potrebno povedat, da je kredit potrebno tudi odplačat??? Ja, tebi se jebe, kr boš ob prvi priliki spizdu v romunijo, mi in naši otroci bomo pa zaradi tebe in tebi podobnih še 10 let plačevali to, da se zdaj podjetja zapirajo, da ljudi odpuščajo in tisto kar bo preživelo, bo pa tolk zadolženo, da bomo delali sam za kredite odplačevat. Sej si sam lepo povedal prej, da si na sociali in čakanju...me zanima kako bo, ko država tudi za socialo ne bo več imela, ker ne bo imela od kje vzet.

dexterboy ::

Sem se tudi sam odločil, da so te omejitve prehoda med občinami nateg na suho. Če se držiš osnovnih napotkov, je več kot dovolj, da ne okužiš druge ali pa drugi tebe. Sploh pa jaz vidim trenutni problem drugje, in to veliko hujši; VREME IN PADAVINE. Če ne bo kmalu konkreten dež, se bo za vprašati, kaj bomo dali v usta... In ne, ne računajte na druge in tuje države. Tudi tako "opevana modrost" Nodija, da si bo država sposodila denar, je bolj za v skupino Zmajček lokalnega vrtca, ampak to smo že dali skoz...
Aja, BTW; po prvomajskih se odpirajo kozmetični saloni in frizeraj. Sedaj se jaz vprašam; ali je na dolgi rok pomebno šolstvo in edukacija ali pa to, da so ženske nališpane in urejene? Ker tole je res šolski primer dekadence zahodnega sveta in res vodi v kolaps civilizacije...

#nodijedoma
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrihajaNodi ::

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi gospodarstvo crknilo? Sej se kredit vzame.


A res ne razumeš??? Kolko krat ti je še potrebno povedat, da je kredit potrebno tudi odplačat??? Ja, tebi se jebe, kr boš ob prvi priliki spizdu v romunijo, mi in naši otroci bomo pa zaradi tebe in tebi podobnih še 10 let plačevali to, da se zdaj podjetja zapirajo, da ljudi odpuščajo in tisto kar bo preživelo, bo pa tolk zadolženo, da bomo delali sam za kredite odplačevat. Sej si sam lepo povedal prej, da si na sociali in čakanju...me zanima kako bo, ko država tudi za socialo ne bo več imela, ker ne bo imela od kje vzet.


Hja, ce ne bo za socialo bom pa primoran se vrnit v Romunijo in delat. Kaj pa ces...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dexterboy ::

Zelo neokusno, ampak bo zagotovo kdo razumel, kaj je pesnik želel povedati;
Nodi, glede na to, da kadiš, nisi ravno okusen... boš pa dober za pognojiti njivo, če že nočeš delati v domovini...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

val46 ::

PrihajaNodi je izjavil:

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi gospodarstvo crknilo? Sej se kredit vzame.


A res ne razumeš??? Kolko krat ti je še potrebno povedat, da je kredit potrebno tudi odplačat??? Ja, tebi se jebe, kr boš ob prvi priliki spizdu v romunijo, mi in naši otroci bomo pa zaradi tebe in tebi podobnih še 10 let plačevali to, da se zdaj podjetja zapirajo, da ljudi odpuščajo in tisto kar bo preživelo, bo pa tolk zadolženo, da bomo delali sam za kredite odplačevat. Sej si sam lepo povedal prej, da si na sociali in čakanju...me zanima kako bo, ko država tudi za socialo ne bo več imela, ker ne bo imela od kje vzet.


Hja, ce ne bo za socialo bom pa primoran se vrnit v Romunijo in delat. Kaj pa ces...


A da bi pa v svoji domovini kaj delal in ji kaj vrnil, če te je že futrala, ko si bil lepo doma, na to pa nisi pomislil a? Odjebi, drugega ne morem rečt...in to čimprej. Ti jaz zrihtam karte, da lahko greš, tudi če so občinske meje zaprte!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

Vazelin ::

Kok je socialka v romuniji? 100 levov?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

val46 ::

Vazelin je izjavil:

Kok je socialka v romuniji? 100 levov?

Za lenuhe je še to preveč!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi gospodarstvo crknilo? Sej se kredit vzame.


A res ne razumeš??? Kolko krat ti je še potrebno povedat, da je kredit potrebno tudi odplačat??? Ja, tebi se jebe, kr boš ob prvi priliki spizdu v romunijo, mi in naši otroci bomo pa zaradi tebe in tebi podobnih še 10 let plačevali to, da se zdaj podjetja zapirajo, da ljudi odpuščajo in tisto kar bo preživelo, bo pa tolk zadolženo, da bomo delali sam za kredite odplačevat. Sej si sam lepo povedal prej, da si na sociali in čakanju...me zanima kako bo, ko država tudi za socialo ne bo več imela, ker ne bo imela od kje vzet.


Hja, ce ne bo za socialo bom pa primoran se vrnit v Romunijo in delat. Kaj pa ces...


A da bi pa v svoji domovini kaj delal in ji kaj vrnil, če te je že futrala, ko si bil lepo doma, na to pa nisi pomislil a? Odjebi, drugega ne morem rečt...in to čimprej. Ti jaz zrihtam karte, da lahko greš, tudi če so občinske meje zaprte!


Me kriz zajebava, tako da za postarja glih nisem primeren. Pa place so slabe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

harvey ::

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...



V podporo temu možaku..

 © blaz ritmanic

© blaz ritmanic

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.


Se strinjam, da bi pa kdo na nas ogrozene gledal pa nic. Sramota!

Pika na i ::

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

mzakelj ::

To je naročilo MINISTERSTVA ZA OBRAMBO in ne NOTRANJEGA MINISTERSTVA... Dve različni stvari. In ta oprema je verjetno za na mejo na katero so napoteni vojaki... Res si preberete nekateri malo po svoje...

LeQuack ::

Pika na i je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.


Hehe.
Kratek opis naročila ali nabave:
- čelade z vizirjem, zaščitne maske s torbico, ščitniki za zaščito telesa in rokavice 600 kpl
- gumijevka/tonfa z držalom 600 kosov
- gasilni aparat s torbico 600 kosov
- ščit za vzdrževanje JRM 600 kosov
Quack !

lexios ::

LeQuack je izjavil:

Pika na i je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.


Hehe.
Kratek opis naročila ali nabave:
- čelade z vizirjem, zaščitne maske s torbico, ščitniki za zaščito telesa in rokavice 600 kpl
- gumijevka/tonfa z držalom 600 kosov
- gasilni aparat s torbico 600 kosov
- ščit za vzdrževanje JRM 600 kosov


Hitro v akcijo! Dejmo, dejmo, hop, hop, hop! Preden pride naročilo!

facepalm ::

PrihajaNodi je izjavil:


Se strinjam, da bi pa kdo na nas ogrozene gledal pa nic. Sramota!

Se niti sami ne gledate nase. Sramota!
Da se s sarkazmom delas norca iz ogrozenih skupin, sramota!
In da to moderatorji dopuscajo... sramota?

mzakelj ::

lexios je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Pika na i je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.


Hehe.
Kratek opis naročila ali nabave:
- čelade z vizirjem, zaščitne maske s torbico, ščitniki za zaščito telesa in rokavice 600 kpl
- gumijevka/tonfa z držalom 600 kosov
- gasilni aparat s torbico 600 kosov
- ščit za vzdrževanje JRM 600 kosov


Hitro v akcijo! Dejmo, dejmo, hop, hop, hop! Preden pride naročilo!


POGLEJ KDO JE NAROČNIK !!!! To je za na JUŽNO mejo...

Pika na i ::

mzakelj je izjavil:

To je naročilo MINISTERSTVA ZA OBRAMBO in ne NOTRANJEGA MINISTERSTVA... Dve različni stvari. In ta oprema je verjetno za na mejo na katero so napoteni vojaki... Res si preberete nekateri malo po svoje...

Hahahahaha.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

rabelj5 ::

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Novinarji vsekakor niso na strani svobode. Oni so ustvarili podporo za #ostanidoma in podobne laži. Če bi bili oni n od novinarjev bi začeli objavljat, da virus dejansko ni blazno nevaren, da se ljudje končno zbudijo in pospravijo te ki so nas zaprli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

val46 ::

PrihajaNodi je izjavil:

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi gospodarstvo crknilo? Sej se kredit vzame.


A res ne razumeš??? Kolko krat ti je še potrebno povedat, da je kredit potrebno tudi odplačat??? Ja, tebi se jebe, kr boš ob prvi priliki spizdu v romunijo, mi in naši otroci bomo pa zaradi tebe in tebi podobnih še 10 let plačevali to, da se zdaj podjetja zapirajo, da ljudi odpuščajo in tisto kar bo preživelo, bo pa tolk zadolženo, da bomo delali sam za kredite odplačevat. Sej si sam lepo povedal prej, da si na sociali in čakanju...me zanima kako bo, ko država tudi za socialo ne bo več imela, ker ne bo imela od kje vzet.


Hja, ce ne bo za socialo bom pa primoran se vrnit v Romunijo in delat. Kaj pa ces...


A da bi pa v svoji domovini kaj delal in ji kaj vrnil, če te je že futrala, ko si bil lepo doma, na to pa nisi pomislil a? Odjebi, drugega ne morem rečt...in to čimprej. Ti jaz zrihtam karte, da lahko greš, tudi če so občinske meje zaprte!


Me kriz zajebava, tako da za postarja glih nisem primeren. Pa place so slabe.


Ja sej, tipičen lenuh...vse ga boli in nič ne bi delal, sploh ne za mali denar. Dokler bo država financirala take "paciente" se ne čudim, da vsi kričite #ostanidoma. Ker dobro veš, da ko se bo vse odprlo, bo treba ali it delat al pa se skrivat pred radovednimi sosedi, da te ne bodo videli, kako zabušavaš. Žal mi je tvoje mame pri ne vem 85ih letih, da mora še vedno skrbet zate. In ja, ona zate, ne ti za njo, kot si trdil. Si sam povedal včeraj, da si lepo doma in je mamica šla po nakupih v trgovino! Sram te je lahko zaradi več stvari!

pirat ::

Nodi je trol in se zafrkava na forumu.
Je pa res, da tocno zaradi taksnih brezokusnih kretenov ljudem potem poči film.
Ampak karma is a bitch, tudi Nodi bo to enkrat ugotovil.

K0l1br1 ::

Kaj nodija mati vzdržuje? Pa preslabo so poštarji plačani? Ko bo nodi lačen, bo tudi za poštarja šel.

el_bahattee ::

HappyPills je izjavil:

Te vlade nihče ne jemlje več resno dej no. Huronski ukrepi, afera na afero, šetkanje ob kolpi izleti na vikendice ter v gore medtem ko raja doma med 4 stenami pridno mora ubogat. Kle v moji okolici ga ni enega več ki bi to resno jemal. Enega več ne. Vse kazni potalane bodo razveljavljene. Vse kar bo bo še dodatna kazen za državo tokrat od sodišča za človekove pravice. Nismo mi madžari alo, da bomo tole kar gledal.

Pretiravaš. Ukrepi delujejo, ljudje se jih še kar držijo, tudi v centru LJ, po mojih opažanjih. Policija je še vedno prisotna in kazni držijo. Tudi javna podpora vlade in ukrepov je še solidna. Videti pa je, da gre enim precej v nos to, da je vladi zaenkrat uspelo zajeziti virus in sedaj se iščejo take in drugače afere in fotke. Da se razumemo, če je res šlo za kakšne nepravilnosti pri nabavah, je prav, da se razišče in sproži ustrezne postopke, zaenkrat pa res ni razloga za dramatiziranje.
Come to my center, you enter the winter.

PrihajaNodi ::

K0l1br1 je izjavil:

Kaj nodija mati vzdržuje? Pa preslabo so poštarji plačani? Ko bo nodi lačen, bo tudi za poštarja šel.


Zivim pri mami in atu. Jih rihtam, sem tudi prejemnik socialne podpore. Za postarja pa na zalost nisem ali kakega voznika kombija, skladiscnika. To prepuscam mladcem.

Zelim si da bi bil trol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ales ::

mzakelj je izjavil:

POGLEJ KDO JE NAROČNIK !!!! To je za na JUŽNO mejo...

Tole dela samo kadar je obrnjeno na jug? Kaj pa če nek neposlušnež pride s hrbta, je treba v novo nabavo?

Pred parlamentom ne delajo ti ščiti? Kakšne je tam treba, a za če naročijo model za severno mejo bodo ok tudi v Ljubljani?

SloKin ::

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Te vlade nihče ne jemlje več resno dej no. Huronski ukrepi, afera na afero, šetkanje ob kolpi izleti na vikendice ter v gore medtem ko raja doma med 4 stenami pridno mora ubogat. Kle v moji okolici ga ni enega več ki bi to resno jemal. Enega več ne. Vse kazni potalane bodo razveljavljene. Vse kar bo bo še dodatna kazen za državo tokrat od sodišča za človekove pravice. Nismo mi madžari alo, da bomo tole kar gledal.


Gre se za varnost ogrozenih skupin. Ko bo raspiratorjev manjkal bo pa problem a ne?

Folk sploh ne dajejo na respirator. Kako bo potem pomankanje problem?
Sorodnik, 92 let, brez pridruzenih bolezni. Do respiratorja sploh prisel ni. Samo kisik... Tudi bolnisnice ni videl. Baje ni bilo potrebe... Umrl v DSO.

el_bahattee je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Te vlade nihče ne jemlje več resno dej no. Huronski ukrepi, afera na afero, šetkanje ob kolpi izleti na vikendice ter v gore medtem ko raja doma med 4 stenami pridno mora ubogat. Kle v moji okolici ga ni enega več ki bi to resno jemal. Enega več ne. Vse kazni potalane bodo razveljavljene. Vse kar bo bo še dodatna kazen za državo tokrat od sodišča za človekove pravice. Nismo mi madžari alo, da bomo tole kar gledal.

Pretiravaš. Ukrepi delujejo, ljudje se jih še kar držijo, tudi v centru LJ, po mojih opažanjih. Policija je še vedno prisotna in kazni držijo. Tudi javna podpora vlade in ukrepov je še solidna. Videti pa je, da gre enim precej v nos to, da je vladi zaenkrat uspelo zajeziti virus in sedaj se iščejo take in drugače afere in fotke. Da se razumemo, če je res šlo za kakšne nepravilnosti pri nabavah, je prav, da se razišče in sproži ustrezne postopke, zaenkrat pa res ni razloga za dramatiziranje.

Vladi gre v nos, da je ze prejsnji vladi uspelo to kar bi si oni zeleli. Zaradi ukrepov prejsnje vlade se je po 14 dneh zacela krivulja obracati navzdol. Zdaj morajo pokazat samo se svojo moc ter vztrajat pri bluzenju. Potem sledi pa se pranje mozganov z zgodbo o uspehu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

rabelj5 ::

danes v neki gostilni v lj, ki ima kao da prideš po hrano, so ljudje to hrano na mizah pred gostilno jedli... ne damo so!

s1m0n ::

Zakaj bi sploh bila potrebna debata kaj je kateri vladi uspelo pri zajezitvi Covid-19? Dati nekaj na papir ni enako kot se tistega na papirju držat. Ta zahvala in uspeh lahko gresta samo vsem Slovencem, vsem nam ne pa samo vladi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

PrihajaNodi ::

s1m0n je izjavil:

Zakaj bi sploh bila potrebna debata kaj je kateri vladi uspelo pri zajezitvi Covid-19? Dati nekaj na papir ni enako kot se tistega na papirju držat. Ta zahvala in uspeh lahko gresta samo vsem Slovencem niti podrazno pa ne vladi ampak ljudem.


Hvala. Se strinjam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Jutri si bom privoščil eno pizzo!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

SloKin ::

s1m0n je izjavil:

Zakaj bi sploh bila potrebna debata kaj je kateri vladi uspelo pri zajezitvi Covid-19? Dati nekaj na papir ni enako kot se tistega na papirju držat. Ta zahvala in uspeh lahko gresta samo vsem Slovencem, vsem nam ne pa samo vladi.

Zato, da vama bo z nodijem jasno, da je prepoved prehajanja med obcinami ukrep brez smiselne podlage.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

dexterboy ::

Fojbe morjo bit polne.
Zato je treba ukiniti ta blokado prehoda med občinami.
Potrebna je čim prejšnja prekužba, da ne bomo vsaka 2 meseca doma po 4 tedne...

#nodijedoma
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

Preokuzba ja, moja familija naj pa pocrka?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dexterboy ::

Glede na to, da gledaš samo NA SVOJO RIT, me zanima, kakšen odgovor bi rad slišal?

#nodijedoma
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Preokuzba ja, moja familija naj pa pocrka?

zaprite se v stanovanje/hišo in počakajte da bo mimo

PrihajaNodi ::

rabelj5 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Preokuzba ja, moja familija naj pa pocrka?

zaprite se v stanovanje/hišo in počakajte da bo mimo


Taksen je pravzaprav odlok vlade.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rabelj5 ::

odloka se ne upošteva več, ampak če se vi bojite, ostanite zaprti, not k vam ne bo hodil nihče, tako da boste varni

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Vazelin ::

Teorija zarote:
virus za drugi val mutira. Smrtnost kislih 2%. Tokrat tarča 10-20letni ljudje.
Nodi se v miru sprehaja po trgovskih centrih
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

rabelj5 ::

Vazelin je izjavil:

Teorija zarote:
virus za drugi val mutira. Smrtnost kislih 2%. Tokrat tarča 10-20letni ljudje.
Nodi se v miru sprehaja po trgovskih centrih

jaz se pa pri nekaj čez 30 veselim, ker nisem tarča ne prvega ne drugaga vala

Vazelin ::

jaz se pa pri nekaj čez 30 veselim, ker nisem tarča ne prvega ne drugaga vala

Kdo ti bo pa penzijo dajal, če pokrepajo 10-20 letniki?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

rabelj5 ::

nodi bo delu jaz bom na socialni

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()
««
46 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122776 (13034) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324250 (13648) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325353 (19331) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945660 (30447) AndrejO

Več podobnih tem