» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
47 / 76
»»

PrihajaNodi ::

rabelj5 je izjavil:

nodi bo delu jaz bom na socialni


Malo morge, nodi gre takraat v tujino služit. Dela v Sloveniji itak ni. Vsaj ne da se stegneš prej predn si v penziji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rabelj5 ::

meja bo zaprta

PrihajaNodi ::

Potem bova pa oba na socialni, kot zdaj. Ker si mlajši greš lahko delat na plantažo hmelja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rabelj5 ::

neki me hrbet boli tko da ne bo šlo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

Nodi ga blodi. Pa še rima se. :)

Skylord ::

PrihajaNodi je izjavil:

Preokuzba ja, moja familija naj pa pocrka?

Točno to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Vazelin ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Švedska z rekordnim številom okuženih v enem dnevu

Upam da ne bodo švedi raznašali virusa, ko bodo ostale države odpirale zadeve>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zobnik ::

Upam da se tisti k so bli ZA prepoved zapuščanje občine zamislijo in razmislijo, da pljuvajo tud v svojo skledo.

zmaugy ::

Pika na i je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.


Repent, sinner, repent! Say: Jesus is my vaccine (and wash your hands).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...



A veš kaj bi Serpentinšek rekel, ko bi videl to sliko? :)):)):D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dexterboy ::

Serpentinšek... zmagovita!

#nodijedoma
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Utk ::

PrihajaNodi je izjavil:

Potem bova pa oba na socialni, kot zdaj. Ker si mlajši greš lahko delat na plantažo hmelja.

Res ne razumem zakaj nisi na sociali v Indiji Koromandiji.

zobnik ::

...več ljudi na socialni...večje breme proračuna RS, višji davki, prispevki za delovne ljudi....sistem

WarpedGone ::

2019:
p: Fasal bomo prepoved gibanja, potrebovali bomo dovolilnice za prehod občin.
c: Ma dej spizdi s temi teorijami zarot, kako si lahk tko naiven, bedak.

2020:
p: Politiki švercajo zase in nam z zakoni zapovedujejo kupovanje od tapravih.
c: Ma dej spizdi s temi teorijami zarot, kako si lahk tko naiven, bedak.

Kdaj bo folk spregledal?
V splošnem, nikoli.
Iq 100 ne zadostuje, #OstaniDoma
Zbogom in hvala za vse ribe

nekikr ::

Vazelin je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Švedska z rekordnim številom okuženih v enem dnevu

Upam da ne bodo švedi raznašali virusa, ko bodo ostale države odpirale zadeve>:D

Če se okužijo tisti, ki bodo preboleli brez, da bi vedeli da so okuženi ali z blažjim prehladom, potem je številka povsem nepomembna in služi samo za strašilo (si kdaj zasledil koliko ljudi zboli za gripo in prehladom, da bi o tem celo vsakodnevno poročali in objavljali statistiko?). Če se okužijo tisti, ki so v rizični skupini, je pa druga pesem, ampak za tiste nikjer niso poskrbeli, tudi Švedi ne, so pa izključno zaradi njih zaprli cel svet.

TineTone ::

zmaugy je izjavil:

Pika na i je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.


Repent, sinner, repent! Say: Jesus is my vaccine (and wash your hands).


Otroci so dobri samo za na parade ponosa



in borbo proti mesojedcem

Poldi112 ::

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.


Demonstracije, kako nedemokratično!!! Vse pozapret!!! Vključno s pristranskimi novinarji. Pa tudi če na koncu ostanejo samo oni iz nova24. Bolje no news kot fake news!!!
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

HappyPills ::

TineTone je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pika na i je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.

Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Nakup zaščitne opreme za nadzor množic in nemirov (NMN)


Spreglej, predno bo prepozno.


Repent, sinner, repent! Say: Jesus is my vaccine (and wash your hands).


Otroci so dobri samo za na parade ponosa



in borbo proti mesojedcem



"Za otroke gre" pa to.

WarpedGone ::

Torej, tudi danes sedimo doma?
Zbogom in hvala za vse ribe

Samael ::

WarpedGone je izjavil:

2019:
p: Fasal bomo prepoved gibanja, potrebovali bomo dovolilnice za prehod občin.
c: Ma dej spizdi s temi teorijami zarot, kako si lahk tko naiven, bedak.

2020:
p: Politiki švercajo zase in nam z zakoni zapovedujejo kupovanje od tapravih.
c: Ma dej spizdi s temi teorijami zarot, kako si lahk tko naiven, bedak.

Kdaj bo folk spregledal?
V splošnem, nikoli.
Iq 100 ne zadostuje, #OstaniDoma

Stvar je v tem, da vas razumen človek pri neki, recimo temu zdravi pameti, ne more jemati resno. Bom na hitro razložil zakaj.

Ker ste večinoma (večinoma, ne prav vsi) virtualni klovni, ki po zgledu gostilniških debat cele dneve nabijate to, ono, tretje in glede na kvantiteto vašega pavšalnega šrota delujete po principu "tudi slepa kura zrno najde".
Skratka, pri vsem sranju, ki ga leta in leta na dnevni bazi otresate naokoli vsakomur, ki vas je pripravljen poslušati, je neka statistična možnost (a se temu reče statistična napaka?) da boste tu pa tam kaj nehote zadeli, večina je pa še vseeno prazen šrot, ki gre v pozabo še isti dan, kot je sproducirano.
A zdaj razumeš?
Povsem drugo bi bilo, če bi se ljudje angažirali in z nami delili neke kvalitetne prispevke o katerih bi bilo mogoče debatirati na neki recimo temu višji intelektualni ravni, tako gre pa vse skozi kvantiteto podprto z jagodnim izborom nekredibilnih blogov, youtube posnetkov sorodnih zblojencev ipd. Pa ni pol hudič, da se pri vsej sproducirani masi oslarij po nekem spletu nesrečnih okoliščin tu pa tam tudi kaj uresniči.
Tako, da ja, v končni fazi je tole "spizdi s temi teorijami zarot" povsem na mestu.

TineTone ::

Samael je izjavil:

bi bilo mogoče debatirati na neki recimo temu višji intelektualni ravni


Saj lahko vdihuješ lastne prdce in se ne oziraš na neintelektualce ki so grozno pod nivojem nekoga kot si ti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Samael ::

TineTone je izjavil:


Saj lahko vdihuješ lastne prdce in se ne oziraš na neintelektualce ki so grozno pod nivojem nekoga kot si ti.

Saj ne gre zame, ampak za vas, klovne z armado multi računov. Jaz sem zgolj kar da se jasno in enostavno razložil, zakaj je vaše blebetanje po principu "tudi slepa kura zrno najde" povsem nepomembno in ga nihče pri zdravi pameti ne more jemati resno.
Najbrž se je ob tovrstni intelektualni podhranjenosti težko ugrizniti v jezik in objavljati takrat, ko dejansko imaš kaj pametnega za povedati, deliti z ostalimi, ampak evo ... mogoče boš pa pod katero drugo sockpuppet identiteto kdaj dejansko premislil, uporabil možgane, predno sproduciraš naslednjo bedarijo, ki jo potem, oh groza, ljudje spet ne bodo jemali resno.

TineTone ::

Samael je izjavil:


Saj ne gre zame, ampak za vas, klovne z armado multi računov.



Madona, ti si tako altruističen kot Bil Gejts ki je postal najbogatejši človek na planetu izključno zato ker je imel v mislih sočloveka in ne kako pobrati čim večje dobičke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

WarpedGone ::

Samael
Saj ne gre zame, ampak za vas, klovne z armado multi računov.


Doma nimaš nobenga ogledala?
Tough.

In lepo si prikazal 100% svoje hinavščine - vsak kolikortoliko resen poskus odstrnjanja teme se z levo roko označi za Teorijo Zarote, Norce, ipd.

Za kvalitetno debato sta potrebna dva.
Veš samael, tule sm še vedno sam.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Samael ::

Na kaj točno od tega spodaj mi pa sploh odgovarjaš? Naj uganem, nič, je pretežko zate in raje za moment zamižiš in naprej klatiš neke irelevatne nepovezane bedarije, češ kao kako grozen sem, oh ... (ker to je pa res pomembno aneda).

Samael je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

2019:
p: Fasal bomo prepoved gibanja, potrebovali bomo dovolilnice za prehod občin.
c: Ma dej spizdi s temi teorijami zarot, kako si lahk tko naiven, bedak.

2020:
p: Politiki švercajo zase in nam z zakoni zapovedujejo kupovanje od tapravih.
c: Ma dej spizdi s temi teorijami zarot, kako si lahk tko naiven, bedak.

Kdaj bo folk spregledal?
V splošnem, nikoli.
Iq 100 ne zadostuje, #OstaniDoma

Stvar je v tem, da vas razumen človek pri neki, recimo temu zdravi pameti, ne more jemati resno. Bom na hitro razložil zakaj.

Ker ste večinoma (večinoma, ne prav vsi) virtualni klovni, ki po zgledu gostilniških debat cele dneve nabijate to, ono, tretje in glede na kvantiteto vašega pavšalnega šrota delujete po principu "tudi slepa kura zrno najde".
Skratka, pri vsem sranju, ki ga leta in leta na dnevni bazi otresate naokoli vsakomur, ki vas je pripravljen poslušati, je neka statistična možnost (a se temu reče statistična napaka?) da boste tu pa tam kaj nehote zadeli, večina je pa še vseeno prazen šrot, ki gre v pozabo še isti dan, kot je sproducirano.
A zdaj razumeš?
Povsem drugo bi bilo, če bi se ljudje angažirali in z nami delili neke kvalitetne prispevke o katerih bi bilo mogoče debatirati na neki recimo temu višji intelektualni ravni, tako gre pa vse skozi kvantiteto podprto z jagodnim izborom nekredibilnih blogov, youtube posnetkov sorodnih zblojencev ipd. Pa ni pol hudič, da se pri vsej sproducirani masi oslarij po nekem spletu nesrečnih okoliščin tu pa tam tudi kaj uresniči.
Tako, da ja, v končni fazi je tole "spizdi s temi teorijami zarot" povsem na mestu.

WarpedGone ::

Na kaj točno od tega spodaj mi pa sploh odgovarjaš?

Playing dumb and stupid?

Go on.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

val46 ::

K0l1br1 je izjavil:

Kaj nodija mati vzdržuje? Pa preslabo so poštarji plačani? Ko bo nodi lačen, bo tudi za poštarja šel.


Ne ne bo šel...zanj bo država poskrbela in vsi ti ljudje, ki sedaj zaradi njega in njemu podobnih izgubljajo službe. Saj, če ne bo naša, bo pa romunija...je že večkrat povedal. Me pa zanima kaj ti Nodi sploh počneš tu? To da skrbiš za mamo in ata je malo mimo, glede na to, da ti mama hodi v trgovino, verjetno tudi pere in kuha. Upam da ti ne rabi še riti obrisat, ko se poserješ? In ja, seveda, mladi naj gremo hmelj nabirat in si hrbet lomit, zato, da boš ti lahko doma "sviral k***". Ej, da te jst kje kdaj dobim...me tudi tistih 600 pendrekov in ščitov policije ali vojske ne ustavi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

WarpedGone je izjavil:

Torej, tudi danes sedimo doma?


Jaz sigurno, kot vsak drug dan. V nedeljo grem pa po hrano.

val46 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kaj nodija mati vzdržuje? Pa preslabo so poštarji plačani? Ko bo nodi lačen, bo tudi za poštarja šel.


Ne ne bo šel...zanj bo država poskrbela in vsi ti ljudje, ki sedaj zaradi njega in njemu podobnih izgubljajo službe. Saj, če ne bo naša, bo pa romunija...je že večkrat povedal. Me pa zanima kaj ti Nodi sploh počneš tu? To da skrbiš za mamo in ata je malo mimo, glede na to, da ti mama hodi v trgovino, verjetno tudi pere in kuha. Upam da ti ne rabi še riti obrisat, ko se poserješ? In ja, seveda, mladi naj gremo hmelj nabirat in si hrbet lomit, zato, da boš ti lahko doma "sviral k***". Ej, da te jst kje kdaj dobim...me tudi tistih 600 pendrekov in ščitov policije ali vojske ne ustavi.


Dajmo malo dvignit nivo debete. Situacija je taksna kot je in mladi bodo morali poprijeti za vsako delo. Izbire prav dosti ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Jaz sigurno, kot vsak drug dan. V nedeljo grem pa po hrano.


Neodgovornež! Druge boš ogrožal zarad sebe!?
#OstaniDoma

-- Post je zdrav
Zbogom in hvala za vse ribe

PrihajaNodi ::

Ravnam se po odloku vlade. Lahko mi pa prinesejo hrano domov. Pa se za ata in mamo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lexios ::

Dajmo malo dvignit nivo debete. Situacija je taksna kot je in mladi bodo morali poprijeti za vsako delo. Izbire prav dosti ni.


Izbira je, to da trdiš, da je ni zgolj kaže na to, da si opran do fundamenta. To in vsako krizo bi lahko izkoristili, da se stanje v družbi, v smislu delovanja države, perspektive za naslednjo generacijo, izboljša. V vseh krizah se lepo kaže kje so problemi... Ampak za to tebe boli k., ljudi pri koritu pa še bolj, ker jim tak sistem ustreza.

val46 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ravnam se po odloku vlade. Lahko mi pa prinesejo hrano domov. Pa se za ata in mamo.

A v nedeljo boš šel po hrano? Katera trgovina pa dela ob nedeljah? Pa za trgovke ti zgleda da ni mar. Egoist.

facepalm ::

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ravnam se po odloku vlade. Lahko mi pa prinesejo hrano domov. Pa se za ata in mamo.

A v nedeljo boš šel po hrano? Katera trgovina pa dela ob nedeljah? Pa za trgovke ti zgleda da ni mar. Egoist.

Ne vidis, da ze skoraj cel mesec trola? Moderatorji pa raje brisejo tiste, ki poleg svoje trditve ne prilepijo (za njih) kredibilnega vira. Osebna izkusnja pac to ni.
V bistvu se preko nodija izraza kaj je Slotech z leti postal.

zmaugy ::

lexios je izjavil:

Dajmo malo dvignit nivo debete. Situacija je taksna kot je in mladi bodo morali poprijeti za vsako delo. Izbire prav dosti ni.


Izbira je, to da trdiš, da je ni zgolj kaže na to, da si opran do fundamenta. To in vsako krizo bi lahko izkoristili, da se stanje v družbi, v smislu delovanja države, perspektive za naslednjo generacijo, izboljša. V vseh krizah se lepo kaže kje so problemi... Ampak za to tebe boli k., ljudi pri koritu pa še bolj, ker jim tak sistem ustreza.


Kdo pa so to zadnjih 30 let?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

val46 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ravnam se po odloku vlade. Lahko mi pa prinesejo hrano domov. Pa se za ata in mamo.

A v nedeljo boš šel po hrano? Katera trgovina pa dela ob nedeljah? Pa za trgovke ti zgleda da ni mar. Egoist.


Pardon danes. Bo ok? Zakaj bi trolal? Situacija je kot je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baje poteka nek USA Trump style protest pred parlamentom
https://www.facebook.com/groups/2699450...


Še otroke so zvlekli zraven. Glave je treba oprati ko so še mlade, da se podredijo, idiotski miselnosti staršev.

To je čista neumnost, novinarji bi morali biti nepristranski in samo dokazujejo kar jim hoče Jajo naprtiti, da jim je vseeno za Slovenijo vse samo da so proti vladi.


Demonstracije, kako nedemokratično!!! Vse pozapret!!! Vključno s pristranskimi novinarji. Pa tudi če na koncu ostanejo samo oni iz nova24. Bolje no news kot fake news!!!

Rednecki protestirajo proti ukrepom v ZDA...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

WizzardOfOZ ::

Samael je izjavil:

Povsem drugo bi bilo, če bi se ljudje angažirali in z nami delili neke kvalitetne prispevke o katerih bi bilo mogoče debatirati na neki recimo temu višji intelektualni ravni, ....


Ti to pričakuješ na slo-techu, kjer modi pobrišejo, že samo če se njim ne zdi primerno, pa čeprav ni napisano v žaljivem tonu?

WarpedGone je izjavil:

Jaz sigurno, kot vsak drug dan. V nedeljo grem pa po hrano.


Neodgovornež! Druge boš ogrožal zarad sebe!?
#OstaniDoma

-- Post je zdrav

Sej ne gre, ker so ob nedeljah trgovine zaprte. Morjo ljudje k maši ob nedeljah, ne pa v trgovine delat. :))

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tudi mene zalosti na kako nizkem nivoju je debata. Ljudje umirajo nekateri pa sprasujejo kako bi sli v drugo obcino po ribe. Resno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sunshine403 ::

In kaksna je razlika med ribami in zelenjavo in sadjem, katerega je potrebno poslatati (v tem casu se posebno super ideja in potem se joka o umiranju starejsih??), preden ga kupis?

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi mene zalosti na kako nizkem nivoju je debata. Ljudje umirajo nekateri pa sprasujejo kako bi sli v drugo obcino po ribe. Resno?

ker če greš v svoji občini po ribe pa ljudje ne bodo umirali

feryz ::

Vsaj 50 posto ljudi nima dostopa do rib v svoji občini, torej morajo v drugo ponjo. Ali želimo državo s prvo in drugo razrednimi državljani? Uzakoniti bi morali, da mora biti trojček Mercator-Hofer-Špar v vsaki občini. In to supermarket, zaradi izdelkov v akciji, ki so le v njih.

LeQuack ::

Jaz trdim da so obalne občine privilegirane ker imajo dostop do morja in s tem rib.
Quack !

xx23 ::

To je moj problem s tem ukrepom že od začetka. Naredila se je razlika med državljani, ustavno sodišče se s tem vprašanjem sploh ni ukvarjalo, žalostno.

PrihajaNodi ::

LeQuack je izjavil:

Jaz trdim da so obalne občine privilegirane ker imajo dostop do morja in s tem rib.


Ribnika nimate v vasi obcini?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Kdo ve ce se bo kaj oziroma kdaj dvignila socialna potpora?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MeGreat ::

Treba bi jo bilo znižati, vsaj za 50 %. Boš manj po trgovinah.

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Jaz trdim da so obalne občine privilegirane ker imajo dostop do morja in s tem rib.


Ribnika nimate v vasi obcini?

Imajo, ampak ribiske karte prodajajo samo na upravni enoti, ki pa je izven obcine. 8-O

Samael ::

sunshine403 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Jaz trdim da so obalne občine privilegirane ker imajo dostop do morja in s tem rib.


Ribnika nimate v vasi obcini?

Imajo, ampak ribiske karte prodajajo samo na upravni enoti, ki pa je izven obcine. 8-O


O, šit. :'(

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo ve ce se bo kaj oziroma kdaj dvignila socialna potpora?

meni so zvišali na 1900 eur

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

val46 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo ve ce se bo kaj oziroma kdaj dvignila socialna potpora?


Po vsemu kar tu gor pišeš, pol še upaš kaj takega vprašat? Ti si še to kar ti damo ne zaslužiš, pa obračaj pol kot hočeš. Si bil v trgovini? Upam da te ni kdo karkoli nalezu...Če pa te je, upam da te je z zdravo kmečko pametjo, k te ti največ manjka.
««
47 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122775 (13033) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324250 (13648) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325353 (19331) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945657 (30444) AndrejO

Več podobnih tem