» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
69 / 76
»»

Skylord ::

Kaj zdej blufiš an kompani.
A zdej pa drkate kurac, ko ti pacijenti v temi Prepovedano gibanje izven lastne občine
Orinirajo spet o politiki in so celo temo zasral s svojim gnojem.
Tega pa ne boste brisal.
Nesposobna drhal.
Enim je pa res vse dovoljeno. Važno da ti ga na vsake tolk časa mal potegne. Pol pa lahko dela kar hoče. Kje je vrsta, jest bi tud.
In pol bo men tle en pacijent ala zmaugy soliv pamet. Sirota mejhna. Revček usran se še usral nisi na tem svetu potem bos pa ti men o intelektu. IQ sobne tempetature se tukaj nekaj napihuje. Risanke je konec. Spat otroci.

zmaugy ::

Skylord je izjavil:

Kaj zdej blufiš an kompani.
A zdej pa drkate kurac, ko ti pacijenti v temi Prepovedano gibanje izven lastne občine
Orinirajo spet o politiki in so celo temo zasral s svojim gnojem.
Tega pa ne boste brisal.
Nesposobna drhal.
Enim je pa res vse dovoljeno. Važno da ti ga na vsake tolk časa mal potegne. Pol pa lahko dela kar hoče. Kje je vrsta, jest bi tud.
In pol bo men tle en pacijent ala zmaugy soliv pamet. Sirota mejhna. Revček usran se še usral nisi na tem svetu potem bos pa ti men o intelektu. IQ sobne tempetature se tukaj nekaj napihuje. Risanke je konec. Spat otroci.


:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Magic1 ::

Hehe zdaj bom še jaz malo sral v temo. Štajerci so vsi penasti zaradi pretekle prepovedi gibanja med občinami. Mogoče bi lahko razmislili, da občine malo združijo in nima vsaka vas svojo občino.
Magic

spelardota ::

Jaz kot Štajerc sem brez problema dnevno lahko za hobi prepotoval celi vzhod.

111111111111 ::

PacificBlue je izjavil:


Ni petkov protest pred parlamentom protest levičarjev proti desničarjem. Nekateri oz večina ima pač dovolj tega, kar se je dogajalo in se dogaja v naši državi. Želimo urejeno, transparentno pravno državo. In ne Janša, ne kdorkoli drug, ki je v politiki zadnjih 30 let ne bo to spremenil. To je iluzija.

In vi razsvetljenci se spravljate protestirat sedaj, ko so vas mediji napumpali, ko so pa levi kradli vam pa ni bilo dovolj vsega? Komu lažeš?

In sedaj ko nas je ta vlada uspešno spravila čez prvo krizo? Šarec se je samo smejal in vice pokal, vam je bil pa odličen vodja?

Skylord je izjavil:

Kaj zdej blufiš an kompani.
A zdej pa drkate kurac, ko ti pacijenti v temi Prepovedano gibanje izven lastne občine
Orinirajo spet o politiki in so celo temo zasral s svojim gnojem.
Tega pa ne boste brisal.
Nesposobna drhal.
Enim je pa res vse dovoljeno. Važno da ti ga na vsake tolk časa mal potegne. Pol pa lahko dela kar hoče. Kje je vrsta, jest bi tud.
In pol bo men tle en pacijent ala zmaugy soliv pamet. Sirota mejhna. Revček usran se še usral nisi na tem svetu potem bos pa ti men o intelektu. IQ sobne tempetature se tukaj nekaj napihuje. Risanke je konec. Spat otroci.

Joj, joj. Meni nisi mogel do živega sedaj pa kar po celi temi sreješ? Pejt domov spat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Če se zberemo in da vsak par evrov, mu lahko kupimo kakšno osnovnošolsko slovnico, da se ne bo tako mučil...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

LeQuack ::

https://www.24ur.com/novice/korona/klju...
"Tako kljub nekaterim pozitivnim kazalnikom, ki jih je obelodanila nacionalna raziskava, vlada še vedno, v nasprotju s predhodnimi napovedmi, ne načrtuje skorajšnjega sproščanja ukrepov. Datum 18. maj, ki so ga omenjali pred dnevi, je verjetno še dovolj daleč za sprejetje "odločitev na podlagi zaključkov raziskave"."
Quack !

zmaugy ::

LeQuack je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/klju...
"Tako kljub nekaterim pozitivnim kazalnikom, ki jih je obelodanila nacionalna raziskava, vlada še vedno, v nasprotju s predhodnimi napovedmi, ne načrtuje skorajšnjega sproščanja ukrepov. Datum 18. maj, ki so ga omenjali pred dnevi, je verjetno še dovolj daleč za sprejetje "odločitev na podlagi zaključkov raziskave"."


Logično, da se ne sprošča še bolj, ravnokar so sprostili cel kup ukrepov in zdaj bojo počakali 14 dni, da vidijo, če se bo stvar poslabšala in če lahko res spustijo otroke v šole.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Skylord ::

zmaugy je izjavil:

Če se zberemo in da vsak par evrov, mu lahko kupimo kakšno osnovnošolsko slovnico, da se ne bo tako mučil...

Ma nemoj sine.
Nismo v osnovni šoli. Vas mal preko telefona jebem v glavo tako da se mi ne da ukvarjat z vami pojte nazaj v osnovno šolo. Vas bodo tam ucili, nisem jaz za to tle.
Si dokazal kolk si star. Jokica mamina.

111111111111 je izjavil:


Joj, joj. Meni nisi mogel do živega sedaj pa kar po celi temi sreješ? Pejt domov spat.

Buci buci buc...
Hahaha tebi do živega...
Vidim ja kolk ste pismeni.
sreješ ti hahaha.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Magic1 ()

111111111111 ::

Skylord je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Če se zberemo in da vsak par evrov, mu lahko kupimo kakšno osnovnošolsko slovnico, da se ne bo tako mučil...

Ma nemoj sine.
Nismo v osnovni šoli. Vas mal preko telefona jebem v glavo tako da se mi ne da ukvarjat z vami pojte nazaj v osnovno šolo. Vas bodo tam ucili, nisem jaz za to tle.
Si dokazal kolk si star. Jokica mamina.

111111111111 je izjavil:


Joj, joj. Meni nisi mogel do živega sedaj pa kar po celi temi sreješ? Pejt domov spat.

Buci buci buc...
Hahaha tebi do živega...
Vidim ja kolk ste pismeni.
sreješ ti hahaha.

Saj bi ti predlagal da preberi moj podpis, pa vidim da si po obeh straneh glave popaljen. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zmaugy ::

Skylord je izjavil:

Kaj zdej blufiš an kompani.
A zdej pa drkate kurac, ko ti pacijenti v temi Prepovedano gibanje izven lastne občine
Orinirajo spet o politiki in so celo temo zasral s svojim gnojem.
Tega pa ne boste brisal.
Nesposobna drhal.
Enim je pa res vse dovoljeno. Važno da ti ga na vsake tolk časa mal potegne. Pol pa lahko dela kar hoče. Kje je vrsta, jest bi tud.
In pol bo men tle en pacijent ala zmaugy soliv pamet. Sirota mejhna. Revček usran se še usral nisi na tem svetu potem bos pa ti men o intelektu. IQ sobne tempetature se tukaj nekaj napihuje. Risanke je konec. Spat otroci.


Eni imate pa res nenavadne fantazije.:)) Ampak lej, it’s a free country.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dexterboy ::

Tema je zamrla... zopet je dovoljeno skakanje med tujimi rjuhami po celotni Kokoški...
Upam, da se je Nodi že kaj nastavil sončku...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Dan Samostojnosti ali Dan Zabarikadiranosti?
Sedaj, ko se število okužb zopet povečuje, me zanima spomin zlate ribice...
Bodo ljudje zopet ubogali kot owčke in ostali doma ali pa se bomo odločili za prekuženost in zaživeli normalno življenje?
Je pa res, tale DNK od Covida je huda ..."kurba"... :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Magic1 ::

Takih prepovedi ne bo več. Bodo pa omejitve in navodila(maske, razkuževanje v zaprtih prostorih, ure za penzioniste, karantena,...), da ne bo vsaka ovca počela, kar se mu sprdne, če ga boli za ranljivejšo populacijo.
Normalno življenje bo malo drugačno, vendar bo še vedno šlo dalje.
Magic

Miki N ::

Pa kdo še verjame v pravljico o ukrepih in "ranljivejši populaciji". Kot da bi delovalo zanje. Saj pri nas ni.

Normalno življenje bo pa tako kot prej z dodatkom avtomatičnega nezaupanja ob vsaki novi pandemiji in več sovraštva med ljudmi zaradi škodoželjnega "pravičništva".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

otago ::

Število pozitivnih primerov na počitniški destinaciji Slovencev št. 1 se dviguje, vendar država ostaja na zelenem seznamu. Pred meseci omejevanje na občine, kot protiukrep širjenja. Počasi bodo na 360°.

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:


Sedaj, ko se število okužb zopet povečuje, me zanima spomin zlate ribice...

Ljudje so nehali nositi maske, ker so v vročini neudobne. Toliko o zavedanju ljudi, kaj je prav in narobe. Vi bi jih pa prepričevali s priporočili. V trgovinah si ne razkužujejo rok, v zdravstvenem domu je gospod pred mano težil medicinski sestri, če se še kar igrajo maškare.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zasekamroz ::

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

otago ::

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..


Decathlon ima prsilko za roze, SportsDirect piksno 0.33 z gumbom. Zmagovalci so hightech razkuzilci z senzorjem na gibanje. Vedno prazni ali pa moraš dobro mahati, da kaj priteče ven.

LeQuack ::

V Sparu ob vhodu mi je tisti avtomat dal ven neko peno. Po vonju ni vsebovalo skoraj nič alkohola, moralo pa bi ga nekje 80%.
Quack !

donvito ::

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

lahko pa kupiš in ga imaš pri sebi:
https://www.click2chic.si/sl/Posebna_ne...

facepalm ::

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

To se zgodi tam, kjer pacienti sparajo z razkuzilom in ga redcijo z vodo *facepalm*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

dexterboy ::

nekje je tako, da dobim na roke vonjave od razkužila, ki še lep čas ne zginejo stran...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zasekamroz ::

dexterboy je izjavil:

nekje je tako, da dobim na roke vonjave od razkužila, ki še lep čas ne zginejo stran...

Ofuj, to se je tudi meni enkrat zgodilo. Ogabno.

Naj dajo alkohol če hočejo da ga uporabljam. Tista z alkoholom so super, vonj spominja na žganje (jaz vedno globoko vdihnem in si predstavljam da pijem) pa še kožo ti ohladi ko izhlapi.

tikitoki ::

facepalm je izjavil:

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

To se zgodi tam, kjer pacienti sparajo z razkuzilom in ga redcijo z vodo *facepalm*


Damn, kakšen poden je ta forum.

Lepljive roke imaš skoraj zagotovo zaradi glicerina, ki ga dodajo, da ti ne bo alkohol preveč izsusil kože.

facepalm ::

tikitoki je izjavil:

facepalm je izjavil:

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

To se zgodi tam, kjer pacienti sparajo z razkuzilom in ga redcijo z vodo *facepalm*


Damn, kakšen poden je ta forum.

Lepljive roke imaš skoraj zagotovo zaradi glicerina, ki ga dodajo, da ti ne bo alkohol preveč izsusil kože.


Nope. V dveh lokalih sem imel tako izkusnjo. Povprasal natakarja in dobil potrditev.
Nanesi razkuzilo na vlazne roke. Bo obcutek enak. Roke in ostalo razkuzujem ze malo dlje kot vecina drzavljanov (prvo razkuzilo sem kupil pred marcem 2020) in ti garantiram, da ce pusti "gnusno" lepljive roke, je velika verjetnost, da je redceno z vodo.

krneki ::

Pred enim tednom sem bil v DM v Portorožu in so v razkužilo pomoje nalili kar kis + vodo....roke so še kar lep čas svinsko smrdele in se lepile. Res je loterija kaj priteče iz teh kanistrov.

mitosan ::

DM MB-center predvčerajnšnjim v razkužilu čisto navadna voda :)

fikus_ ::

Pisanje tukaj ne pomaga proti "sleparjem"!

tikitoki ::

facepalm je izjavil:

tikitoki je izjavil:

facepalm je izjavil:

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

To se zgodi tam, kjer pacienti sparajo z razkuzilom in ga redcijo z vodo *facepalm*


Damn, kakšen poden je ta forum.

Lepljive roke imaš skoraj zagotovo zaradi glicerina, ki ga dodajo, da ti ne bo alkohol preveč izsusil kože.


Nope. V dveh lokalih sem imel tako izkusnjo. Povprasal natakarja in dobil potrditev.
Nanesi razkuzilo na vlazne roke. Bo obcutek enak. Roke in ostalo razkuzujem ze malo dlje kot vecina drzavljanov (prvo razkuzilo sem kupil pred marcem 2020) in ti garantiram, da ce pusti "gnusno" lepljive roke, je velika verjetnost, da je redceno z vodo.


Prvo razkuzilo si kupil pred marcem 2020. Torej si ze strokovnjak:).

Vsi vemo, da smo po stusiranju, kopanju, umivanju,..., nagnusno lepljivi. Pravzaprav ne vem zakaj se umivamo z vodo.

facepalm ::

tikitoki je izjavil:

facepalm je izjavil:

tikitoki je izjavil:

facepalm je izjavil:

zasekamroz je izjavil:

Ne razkužujem si rok ker imajo na dosti mestih neka čudna razkužila od kjerih imaš pol lepljive roke..

To se zgodi tam, kjer pacienti sparajo z razkuzilom in ga redcijo z vodo *facepalm*


Damn, kakšen poden je ta forum.

Lepljive roke imaš skoraj zagotovo zaradi glicerina, ki ga dodajo, da ti ne bo alkohol preveč izsusil kože.


Nope. V dveh lokalih sem imel tako izkusnjo. Povprasal natakarja in dobil potrditev.
Nanesi razkuzilo na vlazne roke. Bo obcutek enak. Roke in ostalo razkuzujem ze malo dlje kot vecina drzavljanov (prvo razkuzilo sem kupil pred marcem 2020) in ti garantiram, da ce pusti "gnusno" lepljive roke, je velika verjetnost, da je redceno z vodo.


Prvo razkuzilo si kupil pred marcem 2020. Torej si ze strokovnjak:).

Vsi vemo, da smo po stusiranju, kopanju, umivanju,..., nagnusno lepljivi. Pravzaprav ne vem zakaj se umivamo z vodo.


Tako pameten, da ti ze skodi.

111111111111 ::

Evo kako lepo je videti, da je narod butast. Število okuženih v porastu, obala poka po šivih.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
Čez 2 tedna pa se bodo spet vsi usajal, kaj je treba občine zapirat, ker folk je dost pameten, da ne hodi okoli če ve, da so lahko težave z zdravjem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

DeeJay ::

To sploh nebi bil problem, če bi vlada znala meje pravilno hendlat.

dexterboy ::

24 kur je pa tako kredibilen medij, da bi lahko služil za vzor ostalim v rumenem tisku, kako se ljudi pelje žejne čez wodo...
Še enkrat; spomin zlate ribice?
Prejšnja leta, ko je razsajala gripa, je bilo obolelih koliko? Mnogo? Da! zapirali so oddelke po bolnicah in prepovedali obiske.
Danes pa Covid19 omogoča vladam, da počnejo, kar želijo. In to jim mi vse pokupimo...
Je bila mamica na testiranju za pozitivnost virusa, ker je imela tri dni povišano temperaturo in nobenih drugih stranskih posledic. Sem že misli, da bom postal pismonoša s paketi hrane otrokoma naslednja dva tedna. Dobila odgovor, da nima virusa, so ji pa hkrati tako grobo vzeli bris, da ji je celo malo stekla kri. Res smo fenomenalni...
In do sedaj osebno ne poznam še nikogar, ki bi zbolel za covidom... alarmantno! Me kar prime, da bi dal intervju za 24 kur in nova tv!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zasekamroz ::

zakaj se je sploh šla testirat, jaz se ne bi

si pozitiven -> zaprejo tebe in tvoje stike

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

24 kur je pa tako kredibilen medij, da bi lahko služil za vzor ostalim v rumenem tisku, kako se ljudi pelje žejne čez wodo...
Še enkrat; spomin zlate ribice?
Prejšnja leta, ko je razsajala gripa, je bilo obolelih koliko? Mnogo? Da! zapirali so oddelke po bolnicah in prepovedali obiske.
Danes pa Covid19 omogoča vladam, da počnejo, kar želijo. In to jim mi vse pokupimo...
Je bila mamica na testiranju za pozitivnost virusa, ker je imela tri dni povišano temperaturo in nobenih drugih stranskih posledic. Sem že misli, da bom postal pismonoša s paketi hrane otrokoma naslednja dva tedna. Dobila odgovor, da nima virusa, so ji pa hkrati tako grobo vzeli bris, da ji je celo malo stekla kri. Res smo fenomenalni...
In do sedaj osebno ne poznam še nikogar, ki bi zbolel za covidom... alarmantno! Me kar prime, da bi dal intervju za 24 kur in nova tv!

Potem pa mi pošlji posnetke praznih plaž in dokaži da se rumeni medij laže. Moja edina poanta je bila, da ljudem ni za zaupat. Število okužb je v porastu, ljudje pa silijo na morje, kljub racionalizaciji, da se je bolje množicam izogibat. Kljub PRIPOROČILOM NIJZ. Folk gre veselo na morje se gužvat na plaže, ker je pač lep vikend.

Jaz poznam 2 ki sta bila okužena. Verjel ali ne onadva jih poznata še več. Če nekaj ne izkusiš na lastni koži potem to ne obstaja? Po svetu tudi ni vojn, ker ti nisi bil zraven. Kje ti je logika.

zasekamroz je izjavil:

zakaj se je sploh šla testirat, jaz se ne bi

si pozitiven -> zaprejo tebe in tvoje stike

Da ne širiš bolezni naokoli?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

111111111111 je izjavil:

Evo kako lepo je videti, da je narod butast. Število okuženih v porastu, obala poka po šivih.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
Čez 2 tedna pa se bodo spet vsi usajal, kaj je treba občine zapirat, ker folk je dost pameten, da ne hodi okoli če ve, da so lahko težave z zdravjem.


Čak mal, vlada da turistične bone folku, potem pa se pričakuje, da ne bo folka po turističnih krajih?

dexterboy ::

Bolj me skrbi to, da bodo ponovno vse zaprli, nam, ki teh bonov ne bomo mogli izkoristiti pa kaj? Prst u dupe ili šta?
Ker to bo potlej poštena tožba proti državi...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

fikus_ ::

Nič bat, bodo dali podaljške na koriščenje bonov.

Kaj ste pa pričakovali drugega, folk nima domišljije, edini dopust je morje ali smučanje, cše kakšno zdravilišče, . . . Za npr. pohodništvo, kolesarjenje, . . . . je potrebno migat. Najlažje je truplo položit na brisačo in pražit.

__Devil__ ::

Še dobro, da smo mi že porabili naše bone. Bi pa rekel, da so cene vsaj 30% višje, če plačaš z boni. Kaj mislite vi? Je že kdo bil na Slovenski obali? Ali hoteli res navadno nanesejo 670€ za 3 dni v hotelu z zajtrkom?

111111111111 ::

Fak. V katerem hotelu pa ste to bili. Za koliko oseb je bilo to?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

St235 ::

zasekamroz je izjavil:

zakaj se je sploh šla testirat, jaz se ne bi

si pozitiven -> zaprejo tebe in tvoje stike


Zato, ker nekaterim, za razliko od goveda tvojega kova, ni vseeno ali okužijo svoje bližnje.

Miki N ::

Po mojem bo zdaj število prostovoljnih testiranj zelo naraslo, ko boš dobil mobilno aplikacijo v primeru pozitivnega testa - ljudje preprosto obožujejo take stvari.

Vazelin ::

kdo dela to aplikacijo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

fikus_ ::

"kdo dela to aplikacijo? "

Če nimaš VIP (veze in poznanstva) ne boš prišel zraven.

mr_chai ::

Jst sm za to, da Vazelin naredi to mobilno aplikacijo:))

LeQuack ::

Če ne bo uporabljala blockhain in AI potem je brezveze.
Quack !

dexterboy ::

Sedaj sem se spomnil, pa mogoče to ni ravno za javnost, ampak so zagotovo tudi drugi kanali, po katerem bi to prišlo v javnost;
Sem dal kri prejšnji teden, krvodajalska, ker me stalno kličejo, da je potreba po moji grupi. Pa vstopim v zavod, obvezna maska in razkuževanje rok. Nato mi zdravnica (ali pa med. sestra) že na vhodu tudi izmeri telesno temperaturo. Vse OK, sledi sprejemnica; ne sme prijeti moje osebne v roke, sem jo moral držati sam. Dobim potrdilo za obisk in kuli v plastični vrečki za trajno uporabo, ki sem ga moral uporabiti za izpolnjevanje običajne ankete, ker ni več tistih polkugel v katerih je bil kemični svinčnik na trakcu. Meritev hemoglobina, pritiska, pogovor z zdravnico... končam na stolu z iglo v levi roki.
In se pogovarjam s tehnikom o tem in onem, pa se spomnim, ter ga vprašam, kako je coronashit vplivala na obisk krvodajalcev, če sploh imajo dovolj količin krvi. Pa mi pove, da za enkrat še pokrivajo potrebe, če bi se pa takšno stanje nadaljevalo, pa lahko pridejo pod kvotami, ki omogočajo tekoče operacije... sem se hotel pošaliti, da sem se spomnil na tisti vic, ko leži pacient na operacijski mizi ter sprašuje zdravnika, kdo ga bo operiral in mu doktor pove, da bo izvajal poseg študent medicine. Na vprašanje, kaj pa, če operacija ne uspe, dobi odgovor, da pač študent ne bo opravil izpita... Pa sem se nekako zadržal. Ker sem dobil občutek, da to ne bi bil pravi trenutek za kaj takšnega...
Pa na vprašanje, kako lahko sploh zdržijo s tistimi maskami non stop na obrazu, je bil odgovor samo eden; na koncu šihta si že malo omotičen, pijan...
:O
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zasekamroz ::

Zakaj v takih primerih ne plačajo krvodajalcev

sunshine403 ::

Prosto po Kacinu z danasnje tiskovke:

"To ne pomeni, da vam bom odsvetoval pot na Hrvaško. Vsak državljan ima zagotovljene ustavne pravice, sam se mora odločiti kam in kako bo potoval." je povedal vladni govorec


Kaj to potem potrjuje da je bila omejitev gibanja na obcine neustavna? Ce imam danes ustavno pravico iti na vikend na Krku (kajne popotnik Kacin?), potem sem predvidevam tudi dva meseca nazaj cisto legalno sel iz svoje obcine, brez da bi se moral komurkoli opravicevati za moje pocetje.
««
69 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120708 (10966) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17322089 (11487) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17323068 (17046) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36942164 (26951) AndrejO

Več podobnih tem