» »

ddr2 samo za amd procesorje

ddr2 samo za amd procesorje

simnov ::

Je tole res , da deluje samo z amd procesorji.

mzakelj ::

Ah dej no, ne verjemi vsaki stari babi ...

hojnikb ::

ja, imas ddr2 module z raznih aliexpressov, ki naj bi delal samo na amd platformah..

With 11 column address bit support by the AM2 memory controller, the number of addresses in each row or page can be as high as 2048 individual entries for a page size of 16kbit. Unlike modules based on standard 10-bit column address chips with an "8k" page size, the new Titanium AM2 Special modules take advantage of the AM2 controller's feature set and provide a single rank solution with 2GB density using 16k pages. This allows the controller to stay in page twice as long compared to standard memory architectures, thereby achieving unparalleled performance.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

simnov ::

hojnikb ::

z 4gb moduli lahko imas kr tezave na 775 platformi, tako kot z ddr3 rami... preizkus, predn kupis
#brezpodpisa

simnov ::

errhec ::

Server spomin, deluje na nekaterih AMD ploščah.
dd

simnov ::

mi pomaga kdo poiskat ddr2 2x4gb na bolhi čim cenejši :D

Blinder ::

Tle poglej https://www.gigabyte.com/si/Motherboard...

ampak na pamet bi rekel, da vec kot 4GB ne bos dal na to plosco. Obstajajo nekateri ddr2 za samo amd plosce, mislm da je fora pri njih, da so "high density". Mislim, ze "normalne" 4GB module ce bos dal na to plosco, je vejretno, da ne bo delalo. Skratka, ne kupit only memory.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Han ::

Na to plato gre največ 2 × 2 GB.

simnov ::

piše 2x4gb

Han ::

V teoriji. PDF navaja tri take 4GB module, hitro iskanje po eBayu pa ne da nobenega zadetka.

hojnikb ::

ne meši dnarja v to zastarelo platformo. Ali pusti tako kot je ali pa upgrejdaj.
#brezpodpisa

klinker ::

Samo res. To vse skupaj ni vredno 15€, ne da bos se denar trosu za to ;((

simnov ::

če bi za pametno ceno dobil 4gb delujoče zakaj pa ne.

hojnikb ::

In kaj boš pridobil? Če nimaš sedaj glih 2GB, potem haska nebo nobenga, ker je tako vse ostalo prepočacno...
#brezpodpisa

Riff ::

ja tud jst sm zasledil obstajaja ram ddr2 4gb skupaj ampak pravjo da sm za amd platforme :), boljš da najdeš ploščo 775 ali ddr3 al pa naovejšo platformo tud to je rešitev , sam še vedno uporablam Q6600 + 4x2 gb rama :D , al pa poišči ploščo k ma 4 slote za ram pa da sigurn podpira 8gb rama

hojnikb ::

najdit ddr3 plosco in kompatabilne rame je danes mission impossible.
#brezpodpisa

simnov ::

Sta že doma tista dva rama sam testirat je še treba morda bo delovalo ampak samo polovica.

KAVINSKY ::

Blinder je izjavil:

Obstajajo nekateri ddr2 za samo amd plosce, mislm da je fora pri njih, da so "high density". Mislim, ze "normalne" 4GB module ce bos dal na to plosco, je vejretno, da ne bo delalo. Skratka, ne kupit only memory.


Ja, to si tile. Samsung čipi iz Kitajskih zalog za OEM sisteme. Pred leti si na ebayu dobil 4x 4GB za 20€. Še zdaj mi lepo poganjajo Doom Eternal v navezi z Phenomom X6. :))

simnov ::

Deluje ampak samo polovico.

Riff ::

hojnikb je izjavil:

najdit ddr3 plosco in kompatabilne rame je danes mission impossible.


ja res je :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pomenijo številke pri RAM-ih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
205042 (4426) Hayabusa
»

Računalnik do 600 € (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
705864 (4474) kucho
»

matična plošča: athlon II x4 620

Oddelek: Kaj kupiti
371837 (1355) opeter
»

AMD Athlon II X2 250 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
704562 (3483) DJ MartiNi
»

Prehod na DDR3 se vleče (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pomnilnik
6611674 (8985) _Dejan_

Več podobnih tem