» »

Kje kupiti gradbeni material?

Kje kupiti gradbeni material?

Ciciv ::

Vprašanje v naslovu. Katera spletna trgovina dostavlja stvari kot so zidaki, cement...

Merkur ima še odprte fizične trgovine, vendar prodajajo samo podjetjem. Kako sploh preprečijo da nekdo da davčno številko od nesvojega podjetja?

VelkBla ::

Topdom mogoče?

facepalm ::

Jaz sem utegnil kupit vse za adaptacijo mansarde, le prevoz je bilo nemogoce dobit. Sem moral prepeljat sam. Ce bo ta izolacija trajala 2 meseca, bo mansarda narejena zeeelooooo precizno in pocasi:)

Kaksne manjse zadeve se da kupiti online (vijake, elektro material). Da bi pa kupil cel kamion materiala, pa dvomim da se da.
Hell, se odpadnega materiala se ne morem resit..

DOOM_er ::

Ciciv je izjavil:

Vprašanje v naslovu. Katera spletna trgovina dostavlja stvari kot so zidaki, cement...

Merkur ima še odprte fizične trgovine, vendar prodajajo samo podjetjem. Kako sploh preprečijo da nekdo da davčno številko od nesvojega podjetja?


v Merkurju mora imeti podjetje odprt "račun" ter ti moraš biti pooblaščen prevzemnik. Pa na podjetje trenutno lahko kupiš do tretje ure popoldne v fizičnih trgovinah. Na spletu recimo vijakov ne moreš naročiti.
Robots will steal your job. But that's OK

DamijanD ::

Naša lokalna štacuna ima naročilo preko telefona/maila - prevzem pa osebno...

fikus_ ::

Poglej kmetijske zadruge.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čedalje več vrnjenih izdelkov predstavlja breme za spletne trgovce (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13030895 (24696) jernejl
»

Sveder za železo

Oddelek: Loža
8952 (730) vostok_1
»

2 ali 3Tb 3.5" disk ... priporočilo?

Oddelek: Kaj kupiti
8939 (760) Okapi
»

Stari zidaki kot talna obloga

Oddelek: Loža
52948 (2672) OptiMist_vw

Več podobnih tem