» »

Amazon Prime- Prekinitev

Amazon Prime- Prekinitev

Bekiiiii ::

Torej imam nemalo preglavic z prekinitvijo Amazon Prime.
Torej vzel sem tisto 3 mesečno brezplačno opcijo, ki sem jo po enem tednu takoj prekinil. Vsaj mislil sem tako.

Torej kontaktiral njihov Help kjer sva uredila da se zapre račun in pač vse prekine. Torej profila ni več.
Dobil sem tudi email od njih

Your account has been closed. All payment methods and addresses have been removed and I've unsubscribed you from our mailing list. Your account is no longer accessible to you or anyone else.

Torej vse naj bi bilo zaprto. Danes pa po kaksnem mesecu grem na Mbills, preko katerega sem imel povezano tudi Prime.
In vidim da so v zadnjih 5 dneh 5 neuspesnih transakcij od njih, ker pac gor trenutno nimam sredstev.

Torej kako se sedaj lotiti zadeve res ne vem.

HVala za pomoč vnaprej

val46 ::

Kaj če bi še enkrat kontaktiral njihov help? Jim lepo razložil kar si razložil zdej vsem nam? Mislim da tolk zdrave pameti še premoreš, da veš, da ti noben od nas ne bo znal pomagat. Pomagajo ti lahko samo tisti na Amazonu.

Bekiiiii ::

sem bil sedaj na Amazon Help chat-u skoraj pol ure, pravi da ne najde nič v sistemu in ne ve kaj narediti?

val46 ::

Ja, če oni nič ne najdejo, pol najbrž tudi mi ne bomo :) Ne resno, kako ti lahko "tržejo" iz računa, če nimajo tvojega računa odprtega pri njih? A ste poskusili preko računa, ne pa preko uporabnika priti do podatkov? Mogoče so tvoj račun povezali na kak drug uporabniški račun...

Machete ::

KAj pa če samo neke spam fake phising maile dobivaš? Če nimaš računa, se ne ukvarjaj s tem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

val46 ::

Sej ni napisal, da dobiva maile od njih ampak da mu so 5x poskusili denar iz računa pobrat, pa mu ga na srečo niso uspeli, ker ni bilo kritja na računu.

Bekiiiii ::

val46 je izjavil:

Sej ni napisal, da dobiva maile od njih ampak da mu so 5x poskusili denar iz računa pobrat, pa mu ga na srečo niso uspeli, ker ni bilo kritja na računu.

Da tocno tako

Drugače recimo netflix ma isto pac da tudi ce "free Trail" das moras vpisat podatke od kartice kar sem tudi na PRIMe naredu.
Ampak pac sem prekinil kot receno preden je trial potekel ampak narocnina kakor da se tece.
Evo fotke da bo bolj jasno


Sem uredil na mbilsu

Sem uredil na mbilsu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bekiiiii ()

buttcrack ::

2.99 stane ogled filma ali pa mp3, ne pa mesečna naročnina.
Tut če imaš amazon prime naročnino še ne pomen da boš vse zadeve gledal đabe.
Vsaj prieni je bilo tako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737725 (20756) plusdzabaka1
»

Žrtev PayPal vdora

Oddelek: Loža
417157 (1413) HappyPills
»

Bančni račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
191801 (1287) HappyPills
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9216593 (8912) Furbo
»

Plačilne kartice

Oddelek: Loža
4310505 (6311) ...:TOMI:...

Več podobnih tem