» »

Athlon xp 2500 barton ne dela

Athlon xp 2500 barton ne dela

The Yankee ::

Približno en mesec nazaj sem pri jae kupil omenjeni procesor in glej ga zlomka, danes mi je prenehal delovati. Vzroka sicer ne vem, ampak potrdim lahko, da navijal nisem. Mogoče sem ga kako poškodoval pri inštalaciji hladilnika tt volcana 11. Kar pa me zanima je, če mi bodo pri jae dali nov procesor, če ugotovijo, da ta res ne dela. Imam že izkušnje z jae, kar se tiče garancije (enkrat mi je šla grafična geforce 4 mx440 in so mi zamenjali z novo)
  • polepsal: Sergio ()

DejaVu ::

uuu ta je pa huda. poglej ce proc na zunaj zgleda ok. ce je tak pol se nimas skoro nicesar za bat in lahko uveljavis garancijo. ce pa je kako poskodovan, pol si pa domace povedano v riti!

Buggy ::

Meni je sel pred enim tednom poslovil od zivljenja (z istimi simptomi) prav tako star en mesec xp1800+. Sem ga imel kupljenega pri Megahitu in so mi priznali garancijo, ker ni bil ne okrusen niti skurjen.

Yohan del Sud ::

Če je box, 3 leta bp, brez vprašanj.

Če ni... Idi vidi vseeno... Po mojih izkušnjah ni problemov z zamenjavo...

The Yankee ::

:'( :'( :'( Ja, malo je pa vseeno okrušen:'( :'(

morphling1 ::

Ni ti pomoči, razen če je tisti, ki ti ga bo gledal slep. Če je proc. kakorkoli poškodovan nimaš možnosti uveljavljanja garancije, če pa ni nič vidno ti ga morajo zamenjat.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636494 (32525) Niet1986
»

Moja naivnost in JAE k****

Oddelek: Loža
463918 (1731) Utk
»

Kako na servisih montirajo hladilnike (S slikami)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422938 (1476) Boki_
»

AGT Mnenje; Kdo koga? ; zahvala

Oddelek: Kaj kupiti
263497 (2640) kuglvinkl
»

Okrusen AMD

Oddelek: Pomoč in nasveti
191260 (934) _juMek

Več podobnih tem