» »

Tinder-ne dela?

Tinder-ne dela?

1
2
»

Invictus ::

Tako je...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Blinder ::

Na tinderju je dosti engaged pickic, ki uporabljajo tinder samo za promocijo njihovega instagrama.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

c3p0 ::

A pol pa kandidatu reče pojdi na moj insta in mi lajkaj vse slikice, nato pa me lahko pelješ na večerjo v Kubota?

Blinder ::

V njenem opisu je link do instagrama. Ona drugace ne uporablja tinderja, njen account je staticen.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

yansek ::

Invictus je izjavil:

Tako je...


hvala

Blinder je izjavil:

Na tinderju je dosti engaged pickic, ki uporabljajo tinder samo za promocijo njihovega instagrama.


Tovrstne žalosti je na veliko. Napudrana, namalana, in na koncu še zretuširana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

sci3nc3 ::

yansek je izjavil:


Blinder je izjavil:

Na tinderju je dosti engaged pickic, ki uporabljajo tinder samo za promocijo njihovega instagrama.


Tovrstne žalosti je na veliko. Napudrana, namalana, in na koncu še zretuširana.


Ključno vprašanje pa je, kaj ji pomaga link in nenazadnje tudi promocija instagrama? Če vidiš, da ni sposobna narediti ene normalne slike (brez pudra, šminke, photoshopa) in deluje engaged, s tako nimaš kaj iskat... vsaj jaz tako gledam na to.

Blinder ::

S tako si pašeš oči na instagramu. Saj onlyfanovce tudi niso za kaj več kot za pasti oči.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

yansek ::

Invictus je izjavil:

Tako je...


A ni tako, da samo če te match-a sam program oz aplikacija šele nato lahko pošlješ sporočilo, ne glede nato ali imaš plačljivo ali zastonjsko verzijo?

Aamadej ::

Pri plačljivem Tinder Gold paketu direktno vidiš kdo vse ti je dal "like".
Potem se odločiš ali boš dal "like" nazaj.
Če ga daš, je to avtomatski match in lahko tej osebi pošlješ sporočilo.

Obstaja pa še plačljiva verzija Tinder plus, ki pa ti ne omogoča zgoraj omenjenega.

yansek ::

Aamadej je izjavil:

Pri plačljivem Tinder Gold paketu direktno vidiš kdo vse ti je dal "like".
Potem se odločiš ali boš dal "like" nazaj.
Če ga daš, je to avtomatski match in lahko tej osebi pošlješ sporočilo.

Obstaja pa še plačljiva verzija Tinder plus, ki pa ti ne omogoča zgoraj omenjenega.


Hvala!

Bi še kdo delil kakšno izkušnjo s tinderjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

komentar2021 ::

Imam nekaj vprašanj v zvezi s Tinderjem (bolj točno dve vprašanji), pa ne bi odpiral nove teme, zato bom vprašal kar tukaj.

1. Koliko je fake profilov? Pri tem mislim na fake profile, ki niso očitni fake, torej da je na sliki nekdo drug kot je v resnici tisti, ki odgovarja oz. da se oseba pretvarja da je nekdo drug. Npr. tip se pretvarja, da je punca ipd.
2. Ali so atraktivne punce, ki so gor sploh aktivne, ali pa so samo ustvarile profil, z namenom, da jim nekdo sledi na instagramu (dost je takih, ki imajo v opisu link do IG profila)? Je možno priti do ujemanja z vizualno privlačno osebo (recimo, da sem med 10% najbolj privlačnih moških; pri tem ne mislim, da je poanta pri ženskem spolu zgolj v vizualnosti, ampak Tinder je pač aplikacija, kjer stisneš like na podlagi slik, večina oseb na koncu koncev niti nima opisa) in da ta oseba odgovori na sporočilo?

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Dating app, ki ima slike je baziran na estetiko. Drugače ne gre.

Kaj pomeni drugače "engaged pickice"? Zaročene, plačanke, cipe??

Blinder ::

Po moje je redkokdo uspel matchat s kaksno atraktivno punco, tako da bos tezko dobil informacije glede tvojega drugega vprasanja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

krempelj ::

Revcki, tako ste bedni, da bi sli uporabljati platformo, ki je izkljucno zenskam v korist. Dejansko ne vidim razloga, zakaj ne bi raje ostali pri "drkanju". Ali prostitutkah, price performance je vecji, sploh zato kar hocete in vas edino zanima :))
Praskam...

nirburu ::

krempelj je izjavil:

Revcki, tako ste bedni, da bi sli uporabljati platformo, ki je izkljucno zenskam v korist. Dejansko ne vidim razloga, zakaj ne bi raje ostali pri "drkanju". Ali prostitutkah, price performance je vecji, sploh zato kar hocete in vas edino zanima :))


Be gone trolček!

krempelj ::

nirburu je izjavil:

krempelj je izjavil:

Revcki, tako ste bedni, da bi sli uporabljati platformo, ki je izkljucno zenskam v korist. Dejansko ne vidim razloga, zakaj ne bi raje ostali pri "drkanju". Ali prostitutkah, price performance je vecji, sploh zato kar hocete in vas edino zanima :))


Be gone trolček!


Trolcek? S cim se pa ne strinjas? Pac nabavite si prostitutko ali pa silikonsko bejbo iz aliexpressa, niso vec tako drage. Za drkanje in vase zmoznosti custvovanja bojo vec kot dovolj (kar dokazujete s svojo nesposobnostjo dobiti zensko v realnem zivljenju, se raje spravite na omrezja, kjer dobijo zenske vso moc izbirati "po katalogu" (v katerega spadate samo kot slaba sala) ).

Mogoce celo raje silikonsko "bejbo", izgleda kot pedofilska "festa" in po uporabi jo pospravis v omaro, pa ne, da to ne zadovolji vseh vasih potreb?

Ali pa samo niste sposobni dovolj iskati? https://www.aliexpress.com/wholesale?Se...

Imate tudi tiste, brez odvecnih delov, nog, rok, glave.

Za razmnozevanje... bolje, da se ne, ne rabimo se ene generacije idiotov...
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zlobcek ::

Krempelj a ti misliš, da si kaj boljši s tem šovinizmom...;)

tikitoki ::

O, koncno moski masturbator, da ne bo sam za zenske:)

https://de.aliexpress.com/item/10050032...

zlobcek je izjavil:

Krempelj a ti misliš, da si kaj boljši s tem šovinizmom...;)


To ni sovinizem, to je misandrija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

krempelj ::

zlobcek je izjavil:

Krempelj a ti misliš, da si kaj boljši s tem šovinizmom...;)

tikitoki je izjavil:

To ni sovinizem, to je misandrija.


Mislita cinizem?

Daj razcistita si najprej pojme, preden se oglasata...

Dejstvo je, da tisti, ki visite na dating sitih v razmerju 20 moskih na eno zensko, nimate tam niti za burek, v najboljsem primeru boste dobili zensko, ki se je nihce ne bi dotaknil niti z daljincem.

Ce niti v realnem zivljenju nimate nobene moznosti dobiti dekle, potem ga s tem, da konkurirate se 20 drugim, sploh nimate nobenih sans.

Pa se pateticni izpadete, tako, da so realne moznosti se toliko nizje.

Dating strani pac niso bergla za invalide ampak so za tiste, ki znajo sprintat ze v realnem zivljenju.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

tikitoki ::

Tvoje butasta izjava je cudovit primer misandrije, vem, da precenjujes sam sebe, sam to ni moj problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Voss ::

tikitoki je izjavil:

Tvoje butasta izjava je cudovit primer misandrije, vem, da precenjujes sam sebe, sam to ni moj problem.


Narcist pač. Poglej njegove prispevke. Vsi so kreteni in manjvredni, samo on je zakon :D

krempelj ::

Voss je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tvoje butasta izjava je cudovit primer misandrije, vem, da precenjujes sam sebe, sam to ni moj problem.


Narcist pač. Poglej njegove prispevke. Vsi so kreteni in manjvredni, samo on je zakon :D


Oh, zdravo. Ne vsi. Ti in tebi podobni. Tule sta se nasla vsaj dve "drkadziji", ki dokazujeta, da se je izredno tezko soociti z lastno neumnostjo :) Nodi (aka Voss) in seveda nekdo registriran 2012, ki se vedno ni sposoben dobiti dekleta brez zvodnika.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

Voss ::

Zdaj sem že Nodi? Moram prav začet zapisovat vse nickname, ki ste mi jih "podarili".

krempelj ::

Voss je izjavil:

Zdaj sem že Nodi? Moram prav začet zapisovat vse nickname, ki ste mi jih "podarili".

Enako neumno obnasanje.
Praskam...

PrihajaNodi ::

Krempelj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Invictus ::

Tinder čisto lepo funkcionira.

Poznam kar nekaj parov, ki so sedaj poročeni, z otroci, in so se spoznali tam. Pa tudi kar nekaj, ki so uporabljali druge portale...

Seveda, če si kreten, s slabimi slikami, slabim izražanjem, itn,... pol itak nimaš šans.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Horas ::

Invictus poročaj čez par let kolk teh bo ločenih. prav tako me zanima koliko teh na skrivaj še uporablja tinder.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42361880 (19907) jabe
»

Ženske in push/pull odnos (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8112180 (6509) sci3nc3
»

Kje ste spoznali svoje boljše polovice (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25328396 (22593) PrihajaNodi

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8848977 (45028) desni_jype

Več podobnih tem