» »

Omejevanje svobode in družbene posledice COVID-19

Omejevanje svobode in družbene posledice COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
37 / 40
»»

Uizi ::

Lahko smo samo veseli, da ven ni udarilo kaj hujšega in se lahko marsikaj naučimo, ker mogoče naslednjič ne bo take sreče. Malo se zamislite..

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

Lahko smo samo veseli, da ven ni udarilo kaj hujšega in se lahko marsikaj naučimo, ker mogoče naslednjič ne bo take sreče. Malo se zamislite..

Lahko smo srečni, da takšni idioti niso živeli pred 50. leti, ker bi do danes imeli že 50 let lockdownov zaradi virusa gripe. Malo se zamislite...

Massacra ::

Uizi je izjavil:

Lahko smo samo veseli, da ven ni udarilo kaj hujšega in se lahko marsikaj naučimo, ker mogoče naslednjič ne bo take sreče. Malo se zamislite..


Kako si predstavljaš "kaj bolj hujšega" v moderni dobi medicine?

Sars-cov-1 je bil hujši? Kdor se je okužil, je zbolel! (na koncu 10.000 okuženih po celem svetu in manj kot 1000 mrtvih -nekje 8% je bila smrtnost, kar je vsaj 20x več, kot pri sars-cov-2).

Uizi ::

Panspermia hypotheses propose (for example) that microscopic life-forms that can survive the effects of space (such as extremophiles) can become trapped in debris ejected into space after collisions between planets and small Solar System bodies that harbor life.[10][11] Some organisms may travel dormant for an extended amount of time before colliding randomly with other planets or intermingling with protoplanetary disks. Under certain ideal impact circumstances (into a body of water, for example), and ideal conditions on a new planet's surfaces, it is possible that the surviving organisms could become active and begin to colonize their new environment. At least one report finds that endospores from a type of Bacillus bacteria found in Morocco can survive being heated to 420 °C (788 °F), strengthening the argument for panspermia.[12] Panspermia studies concentrate not on how life began, but on methods that may distribute it in the Universe.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pansper...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

Massacra ::

Asimptomatični nikoli v zgodovini niso "širili", kamoli vodili epidemij oz. pandemije (kot je to pri sars-cov-2).

Ps: uizi, citati pa ne pomenijo nič, da so ti mikroorganizmi lahko kaj hujšega za človeka!

V bistvu s človekom mislim na človeštvo. Za posameznega človeka je seveda lahko hudo in morda hujše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Slopek ::

Uizi je izjavil:

Ok, odpovejmo cepljenje in ostanemo oz. prehajamo iz karantene v karanteno še par let(da se potestira cepivo ), medtem se sesuje gospodarstvo in celoten sistem. Našli smo morebitni izhod iz te krize in vi ga zavračate, hkrati pa zavračate tudi ukrepe. Kaj sploh hočete? :D

1. Cepljenje, se še sploh ne bi smelo zgoditi, ker je zadeva nepreverjena, netestirana na dolgi rok.

2. Celoten sistem se sesuva z namenom in vsa korona zadeva, kateri tako zavzeto slediš in zagovarjaš, je samo eno od močnejših orodij, ali pa kar orožij, za dosego cilja.

3. Za to, ker so našli, kot sam praviš MOREBITNO rešitev, morajo biti precej prepričani, preden to vbrizgajo celotni populaciji. Se ti ne zdi? Se res tako malo ceniš? Vsaj zase vem, da še nismo tam, da bi si pustil vbrizgat v telo nekaj, zaradi česar domnevno ljudje umirajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Uizi ::

1. Ok, očitno sta zabita. :))

2. Nevermind.

3. Over&out.

Slopek ::

Zmaugy 8-O
Je moj dopust na tuji obali, recimo pogojen z "neobveznim" goltanjem aspirinov?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

" Death rate attributed to NSAID/aspirin use was between 21.0 and 24.8 cases/million people, respectively, or 15.3 deaths/100,000 NSAID/aspirin users. "

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1608670...



AZ cepivo:

" It said there had been 30 cases of "thromboembolic events" among the five million Europeans who have received the jab."

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/negativni...

Presejalna metoda LDCT je prvi presejalni test za raka, ki zmanjša celotno umrljivost v določeni populaciji. Nacionalni program LDCT presejanja pljučnega raka poteka le v ZDA, medtem ko "povsod drugod čakamo, da postane rak simptomatski, s čimer se potencial zdravljenja bistveno poslabša," so še dodali v centru. Združenje Lung Ambition, ki je v sodelovanju s Svetovnim gospodarskim forumom predstavilo ugotovitve o negativnih posledicah pandemije na breme pljučnega raka, poziva vlade in odločevalce k izboljšanju trenutnega stanja predvsem na področju presejanja in diagnostike.


https://www.24ur.com/novice/slovenija/z...

Nacionalni program LDCT presejanja pljučnega raka poteka le v ZDA. "Medtem pa povsod drugod čakamo, da postane rak simptomatski, s čimer se potencial zdravljenja bistveno poslabša," so še dodali v centru. Združenje Lung Ambition, ki je v sodelovanju s Svetovnim gospodarskim forumom predstavilo ugotovitve o negativnih posledicah pandemije na breme pljučnega raka, poziva vlade in odločevalce k izboljšanju trenutnega stanja predvsem na področju presejanja in diagnostike.


Se pravi tale world economic forum pa the great reset nista ravno 'teorija zarote'. Hmm.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

V bistvu po mojem pri anticepilcih gre za to, da si želijo, da vsi ostanejo z njimi v dreku. Groza jih je, če se vsi ostali cepijo in se izognejo bolezni, kaj bo z njimi.


Daj se prosim AstraZeneca-j čimprej.

Uizi je izjavil:

Ok, odpovejmo cepljenje in ostanemo oz. prehajamo iz karantene v karanteno še par let(da se potestira cepivo ), medtem se sesuje gospodarstvo in celoten sistem. Našli smo morebitni izhod iz te krize in vi ga zavračate, hkrati pa zavračate tudi ukrepe. Kaj sploh hočete? :D


Nope. Ustavimo cepljenje za vse, ki nočejo. Koronarje pa prisilno AstraZenecamo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

ajdov2 je izjavil:



Se pravi tale world economic forum pa the great reset nista ravno 'teorija zarote'. Hmm.


Nikoli nista bila pravzaprav.

Zgolj nekateri normie bedaki si ne vzamejo 10 sekund časa in prelistajo njihovo uradno stran. Ali pa si vzamejo mal več pa preberejo knjigo ali si ogledajo njihove govore in konference.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Kakor se včasih rekli brača Srbi, radi guza ko meduza, ha? Vsi cepljeni, samo vaški norček ne...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

Kakor se včasih rekli brača Srbi, radi guza ko meduza, ha? Vsi cepljeni, samo vaški norček ne...


Daj se cepi, čimprej prosim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kamiKaZaA ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kakor se včasih rekli brača Srbi, radi guza ko meduza, ha? Vsi cepljeni, samo vaški norček ne...


Daj se cepi, čimprej prosim.

+1

zmaugy ::

Sem že. AZ. 5G seka! >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Kaj pa si dal kot razlog, da prideš prej na vrsto?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Slab 5G signal.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

ajdov2 ::

Zanimiva posledica cepljenja:

https://www.pbs.org/newshour/science/tt...

"One way to look at that experiment is that shows vaccinating birds kills unvaccinated birds. The vaccination of one group of birds leads to the transmission of a virus so hot that it kills the other birds, said Read said. "If you vaccinate the mothers, the same thing happens. The offspring are protected by the maternal antibodies of the mother and that allows the virus in the chicks to transmit before they kill the host. So they transmit and kill the other individuals."


Zaradi cepljenja je virus postal bolj nevaren.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

Zmaugy 8-O
Je moj dopust na tuji obali, recimo pogojen z "neobveznim" goltanjem aspirinov?

A imaš aspirine doma?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy 8-O
Je moj dopust na tuji obali, recimo pogojen z "neobveznim" goltanjem aspirinov?

A imaš aspirine doma?

Čisto zares jih nimam, ampak zgrešil si bistvo vprašanja. Tako ko vedno ;)

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy 8-O
Je moj dopust na tuji obali, recimo pogojen z "neobveznim" goltanjem aspirinov?

A imaš aspirine doma?

Čisto zares jih nimam, ampak zgrešil si bistvo vprašanja. Tako ko vedno ;)

Si že kdaj vzel kakšen aspirin?

PS: haha, kdo je zgrešil bistvo, LOL...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Uizi ::

@logi Ravno obratno, ampak je že jasno, da je v tvoji glavi oblačno. Yu dont spik ingliš? Yu onli rid 24ur end rtv? I sea.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Slopek ::

Zmaugy. Nihče mi ni rekel, da moram jest aspirin, da grem lahko na obalo. Tudi to, ali ga bom vzel, je zares samo moja odločitev in ni kao moja "neobvezna" dolžnost. Razumeš?
Uizi, a si nazaj? Bodi over and out, kot si napisal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

Zmaugy. Nihče mi ni rekel, da moram jest aspirin, da grem lahko na obalo. Tudi to, ali ga bom vzel, je zares samo moja odločitev in ni kao moja "neobvezna" dolžnost. Razumeš?
Uizi, a si nazaj? Bodi over and out, kot si napisal.

A se izmikamo odgovoru? Si že kdaj bil tako pogumen, da si vzel aspirin?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Uizi ::

Potem pa ne hodi v tujino na obalo, your choice, pravila so jasna, odločitev pa tvoja.

Slopek ::

@Zmaugi.
Najprej sem jaz zastavil vprašanje, ki ti kot kaže še zdaj ni jasno in s tabo se tega ne grem več. Na zadnje sem te celo stran prosil za odgovor, kar si potem preusmeril na spolnost. Ampak ok, če te to dviguje....
Uizi to so nova pravila, katera ti podpiraš, jaz pa ne. Aspirin tukaj ni primerjava.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

mahoni ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy. Nihče mi ni rekel, da moram jest aspirin, da grem lahko na obalo. Tudi to, ali ga bom vzel, je zares samo moja odločitev in ni kao moja "neobvezna" dolžnost. Razumeš?
Uizi, a si nazaj? Bodi over and out, kot si napisal.

A se izmikamo odgovoru? Si že kdaj bil tako pogumen, da si vzel aspirin?

Tudi ti se vedno izmikas izgovorom. Pa dosedaj mi se nisi poslal naslova. Saj si cepljen, cesa se tako bojis?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy. Nihče mi ni rekel, da moram jest aspirin, da grem lahko na obalo. Tudi to, ali ga bom vzel, je zares samo moja odločitev in ni kao moja "neobvezna" dolžnost. Razumeš?
Uizi, a si nazaj? Bodi over and out, kot si napisal.

A se izmikamo odgovoru? Si že kdaj bil tako pogumen, da si vzel aspirin?

Tudi ti se vedno izmikas izgovorom. Pa dosedaj mi se nisi poslal naslova. Saj si cepljen, cesa se tako bojis?

Tipi me ne zanimajo. Se boš moral na koga drugega obrnit.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Uizi ::

Te pravila podpira država v katero boš vstopil in to je njihova pravica, če ti je všeč ali ne, odločitev pa je tvoja. Ne vrti se cel svet okoli vas, ste nepomemben drekec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Slopek ::

Uizi je izjavil:

Te pravila podpira država v katero boš vstopil in to je njihova pravica, pa če ti je všeč ali ne, odločitev pa je tvoja.

Ta pravila je država uvedla, podpiraš jih pa ti. Zdaj pa nehaj, ker je več kot očitno, da so problemi pri razumevanju.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Uizi ::

Res je, težko je debatirat s človekom, ki ima možganske poškodbe. Jaz podpiram obvezno cepljenje za npr. vstop v Hrvaško? Nima veze kaj podpiram, PRAVILA SO PRAVILA, lahko greš pa v Dagestan, tam boš resnično svoboden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Slopek ::

Uizi je izjavil:

Res je, težko je debatirat s človekom, ki ima možganske poškodbe.

A brez tega ne gre?
Tvoja najpogostejša enovrstičnica z žaljenjem. Popij še kozarček zame :)
Kaj ti podpiraš me v resnici sploh ne zanima. ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Uizi ::

Žal ne gre, ker si samo to sposoben razumet. Ne pijem, samo kadim mastne bule.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

@Zmaugi.
Najprej sem jaz zastavil vprašanje, ki ti kot kaže še zdaj ni jasno in s tabo se tega ne grem več. Na zadnje sem te celo stran prosil za odgovor, kar si potem preusmeril na spolnost. Ampak ok, če te to dviguje....
Uizi to so nova pravila, katera ti podpiraš, jaz pa ne. Aspirin tukaj ni primerjava.

Tvoje vprašanje je napačno. Najprej opravi z dejstvom, da je - kot podatki zaenkrat kažejo - bolj tvegano vzeti aspirin kot cepiti se. Potem pa lahko postavljaš podvprašanja.
In ne vidim neke histerije okrog aspirina. Ravno tako se ti cepiti ni potrebno, kot ti ni treba vzeti aspirina.
Če si res tako proti cepljenju, potem ti trenutno razen rednega testiranja in prenašanja raznoraznih omejitev, kaj dosti drugega ne preostane. Sam letos nisem smučal, ker se mi ne da testirat.
Kakšni se bojo verjetno domislili tudi prekuževanja na vsakih pol leta in nato testiranja, da dobijo potrdilo in imajo potem mir pol leta. Sam tega seveda ne bi počel.
Če boš hotel na Hrvaško, se boš moral ravnati po njihovih pravilih, ne vem kaj naj ti drugega napišem. Morda bojo tudi letos poleti vrgli previdnost v kot in bojo spuščali vse noter, kdo bi vedel. Bi se pa v tem primeru verjetno znalo zaplesti na povratku - domnevam.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

el_bahattee ::

zmaugy je izjavil:

Slab 5G signal.

:))

zmaugy je izjavil:

Kakor se včasih rekli brača Srbi, radi guza ko meduza, ha? Vsi cepljeni, samo vaški norček ne...

Ko smo že pri vostoku, še vedno čakam, da mi dokaže, da moji 3 navedeni članki glede razmer na Češkem, Švedskem in Italije ne držijo. Zaenkrat jih je samo označil za propagando (ker se pač ne sklada z njegovimi teorijami zarot), kaj več pa ni uspel sestaviti skupaj. Pričakovano, sicer.:D
Come to my center, you enter the winter.

Slopek ::

Zmaugy. Jaz bi se repenčil tudi v primeru, da bi jutri vsi zemljani morali škatlo aspirinov pojesti, da se razumeva. Jasno je, da ljudje umiramo. Tako, ali drugače, dejstvo pa je, da prej ali slej umrejo vsi stari in seveda bolni. Preveč za pisat okol tega, pa ne bom.
Če ti pa enačiš samovoljo pri cepivu in aspirinu in posledice enega in drugega pa tudi ne bova daleč prišla.

Uizi lepa. Nis3m upal naravnost, ampak slutil sem, da si več ali manj v omamljenem stanju.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

sbawe64 ::

Medtem v Bih:
https://krtice.net/ustavni-sud-odlucio-...
Ustavni sud odlučio: Nema kazni zbog maski i policijskog sata
Daljnjeg kažnjavanja nema sve dok se država ne vrati u legitimitet i okvire ljudskih prava i sloboda. Svi oni koji su kažnjeni na osnovu mjera kriznih štabova imali bi pravo da vrate novac koji su platili na ime novčanih kazni jer su kazne, očigledno, bile zasnovane na neustavnim aktima.

Najnovija odluka Ustavnog suda BIH u predmetu broj AP-3683/20 je još jednom pokazala da je Bosna i Hercegovina daleko od evropske zajednice demokratskih država i naroda.

Ovaj zaključak ne donosim zbog toga što su obavezno nošenje maski za lice i policijski sat proglašeni neustavnim, već zbog razloga koji su osnov za utvrđivanje neustavnosti.

Naime, Ustavni sud BiH je zaključio da je bh. država koja je sklona zadirati u neka od neosjetljivijih ljudskih prava - pravo na slobodu kretanja i pravo na privatnost - bez da se provede vrlo bitna, nezaobilazna procedura rasprave unutar demokratskih foruma koji imaju legitimitet od građana da tako nešto rade: ograniče građanima osnovna prava i slobode.
2020 is new 1984
Corona World order

Unilseptij ::

Ustava RS pravi:
32. člen
(svoboda gibanja)

Vsakdo ima pravico, da se prosto giblje in si izbira prebivališče, da zapusti državo in se vanjo kadarkoli vrne.

Ta pravica se sme omejiti z zakonom, vendar samo, če je to potrebno, da bi se zagotovil potek kazenskega postopka, da bi se preprečilo širjenje nalezljivih bolezni, se zavaroval javni red, ali če to zahtevajo interesi obrambe države.

Tujcem se na podlagi zakona lahko omeji vstop v državo in čas bivanja v njej.


42. člen
(pravica do zbiranja in združevanja)

Zagotovljena je pravica do mirnega zbiranja in do javnih zborovanj.

Vsakdo ima pravico, da se svobodno združuje z drugimi.

Zakonske omejitve teh pravic so dopustne, če to zahteva varnost države ali javna varnost ter varstvo pred širjenjem nalezljivih bolezni.

Poklicni pripadniki obrambnih sil in policije ne morejo biti člani političnih strank.


Pravici do svobode gibanja in zbiranja se smeta torej le omejiti, nikakor pa ne kar odpraviti. Poleg tega se smeta omejiti le z zakonom. Zakon o nalezljivih boleznih pravi:

39. člen
Kadar z ukrepi, določenimi s tem zakonom, ni mogoče preprečiti, da se v Republiko Slovenijo zanesejo in v njej razširijo določene nalezljive bolezni, lahko Vlada Republike Slovenije odredi tudi naslednje ukrepe:

1. določi pogoje za potovanja v državo, v kateri obstaja možnost okužbe z nevarno nalezljivo boleznijo in za prihod iz teh držav;
2. prepove oziroma omeji gibanje prebivalstva na okuženih ali neposredno ogroženih območjih;
3. prepove zbiranje ljudi po šolah, kinodvoranah, javnih lokalih in drugih javnih mestih, dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljive bolezni;
4. omeji ali prepove promet posameznih vrst blaga in izdelkov.


Iz tega takoj zaključim, da je vladni odlok, ki se nanaša na prepoved vsakršnega zbiranja na kateremkoli javnem kraju, nezakonit, saj vlada pooblastila za kaj takega v zakonu o nalezljivih boleznih nima. Ima le pooblastilo, da glede na potrebe selektivno prepove določena konkretna zbiranja (recimo šole, lokali, tudi športne in druge prireditve) v smislu 42. člena ustave, ki govori le o omejevanju splošne pravice do zbiranja, nikakor pa ne o prepovedovanju. To bi bilo morda možno v primeru razglasitve izrednega/vojnega stanja.
Glede prepovedi gibanja je pa vladni odlok neustaven, ker je neustavna 2. točka 39. člena zakona o nalezljivih boleznih, saj ta dejansko daje vladi podlago za prepoved gibanja prebivalstva, ne pa le za omejevanje gibanja, kot bi sledilo iz 39. člena ustave. Tako zakon o nalezljivih boleznih kot vladni odlok o popolni prepovedi gibanja med 21:00 in 6:00 uro sta neustavna. Tak ukrep je dopusten samo ob izrednih razmerah.

mahoni ::

Evo Favci se je mau smilu folka, pa je zdej svetoval da se zniza distanca z dveh na en meter.

https://www.timesofisrael.com/top-us-vi...

Dejmo ovcke, kmau pa bomo na 50cm.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

kamiKaZaA ::

Tudi v organizaciji WHO ne nosijo mask! Še več, trdijo, da so škodljive za naše zdravje!

https://www.facebook.com/permalink.php?...

Uizi ::

Fejstbukov :D

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

Fejstbukov :D

Izpadeš pravi gustek. Kaj ti pričakuješ, da bodo dali na CNN, 24ur , RTV SLO,... da maske škodijo? Res si tele. Pa, če bi pogledal video so izseki, kjer na WHO govorijo uradne osebe o tem. A Mainstream mediji tega ne želijo poročati. Malo ljudi pa si ogleda te konference o WHO. Zato pa potem pride prav ena taka kompilacija, katera se deli preko facebooka.

Vem, da pa gustek takoj deskriditira to, ker ni na RTV SLO med poročili to, kar na WHO govorijo, priporočajo... kar pa še ne pomeni, da je video fake. Ne, ni fake, če govorijo uradne osebe iz WHO.

Enkrat gustek, vedno gustek!

Uizi ::

In so kaj povedali kakšne posledice so zaradi nošenja maske? A lahko zrihtaš video s slovenskimi podnapisi?
Se zavedaš, da nekateri poklici zahtevajo nošnjo FULL FACE maske za cel šiht?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

In so kaj povedali kakšne posledice so zaradi nošenja maske? A lahko zrihtaš video s slovenskimi podnapisi?

Povedali so jasno in glasno, da zdravemu človeku ni potrebno nositi maske in da mu maska lahko še škoduje, da maske ne preprečujejo okužbe in da maske ni potrebno nikoli nositi, če držiš vsaj 1 meter varnostne distance. Sedaj sem ti prevedel bistvo.

Drugače pa zakaj potrebuješ prevod v slovenščino, če pa v videu govorijo angleško?

Eno je video na facebook, kjer Joža nekaj govori in povezuje to v svoje teorije, čisto nekaj drugega pa je ta video, kjer uradne osebe zaposlene na WHO govorijo v kamero v angleškem jeziku.

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:


Se zavedaš, da nekateri poklici zahtevajo nošnjo FULL FACE maske za cel šiht?

Se zavedaš ti, da so eni v skafandru tedne in tedne. Zakaj potem ne uvedemo, da čisto cel svet hodi okoli v skafandru. Še več, gremo še uvest, da greš spat v skafandru. ;((

Vedno večji gustek izpadaš.

Uizi ::

Ne zastopim angleško.. torej kakšne so POSLEDICE nošnje maske?

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

Ne zastopim angleško.. torej kakšne so POSLEDICE nošnje maske?

https://effortlessenglishclub.com/7rules

Uizi ::

Sofa king we Todd did.. Kakšne so posledice? Na tem linku ni odgovora..

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

Sofa king we Todd did.. Kakšne so posledice? Na tem linku ni odgovora..

Kako da ni? Saj pa ne razumeš angleško. :))
««
37 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120780 (11038) WizzardOfOZ

Protiustavnost ukrepov vlade (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38132238 (28196) Smrekar1

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663104766 (77776) BigWhale

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36942342 (27129) AndrejO

Več podobnih tem